Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: PYTHON]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано11.07.04 11:02



Ми то май всичко си зависи от нивото на преработка на Нептун.
На първо ниво на проработка на Нептун медитацията се приема като "кайф" предимно чрез алкохол или достатъчно децибели музика.
На второ ниво на проработка на Нептун човек вече усеща, че много от това, което знае ментално, всъщност не разбира, а работата над себе си се възприема като изработването на прости сатурнови качества: търпение, методичност.
На третото ниво на проработка на Нептун човек, особено при удачно разположение на планетите, е способен на медитация в тесен смисъл на думата, т.е. с усилие на волята и мисълта да измени макар и частично състоянието на съзнание си, преминавайки в други астрални области...
Подводни


Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: Rama]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано11.07.04 21:57



добре бе миличка това наистина е кофти аз имам подобен опит само,че свързан с безпаметно сънуване по 12 часа много цветно с миризми и вкусове реалността ми е много нереална хората всякаш разбират друго от това което говоря.
Все симптоми за нептун върху слънце при мене е в натала слънцето ми е на 13 градуса от нептъна ,но в случая е като съвпад щото и двете са с раздути орбити.Дава лъжливи представи за ситуации и хора и после никога не съм могла да направя правиланта преценка за човек.Съвпад на меркурии с нептун.
Ама при тебе ще отмине а при мене ще седи в натала.Само кофти дето сега и урана се заби в риби хихиххии.
Апък да не ти казвам ,че в периода на транзита на нептун през венерата ми и юпитера в 11 дом колко грешни представи за приятели съм имала всичките с които съм се запознала през това време излетяха през прозореца ,щото всичките бяха кретени от класа( аджиба нептун квадрат луна меркурии и психиатрични случаи колкото искаш),но поне беше интересно ,като например
едната от тях мислеше ,че фбр я подслушва в главата докато е в банята и и хваща мислите с някакъв тип устройство и я карат да чува някакви неща в главата си.Съседката ми пък си беше разглобила телефона на парчета ,че и били сложили микрофон в него за подслушване и ми показваше мембраната за говорене хихихиххи.
Другата пък разправяше,че била космически генерал и раздава медали от свети архангел на просветлените абе смях колкото искаш беше весело до моменти,но чесно казано след време ти се иска да избягаш през глава и като се обърнах нито един нормален нямаше около мене пък всички от тях казваха ,че на мен ми хлопа дъската ,а според мене макар и съвпада на непун ,меркурии и слънце имам едно от най-трезвите мисли на вселената ,макар и не много добре организирано.
Та такива ми ти работи.Успех от мен CENTAVER и не се плаши приемай го като на шега



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: Rama]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано11.07.04 22:16



абе рама знаеш ли кво може би ще те интересува гледах една програма за министър Путин, по телевизияата.Неговата биография не е известна от 1975 до 1996.В контекста на нептун за който говорим той има в картата си съвпад на Нептун с Меркурий и Сатурн и е работил в КГБ.
Един от журналистите го описа като личност с две лица и много трезво мислене исключително аналитична личност и луже без да се изчервява докато те гледа в лицето.Така ,че си мислех в контекста на нептун може би наптун не винаги замъглява ,а просто не дава отговорите коректно,защото знае повече отколкото може да се обясни в материята.А вие как мислите????
Ненамщо подхванах тая тема ,но ми се стори интереснаСигурно и това е по нептуниянски хихихихихи



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: kuiperbealt1]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано11.07.04 22:31



Няма нищо чудно,всичко скрито и задкулисно също е дело на нептунМоже така убедително да те лъже че сам да си вярва.
Имаш ли данните на Путин?)



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: DTMF]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано11.07.04 23:14



ще пробвам да открия беше везна на 07.10.1952 маи санк петербург ще погледна пак .Да товя му е датата ,гледай кво става венера в скорпи водел се като секс символ в русия аз това не го знаех.Аз пък мисля ,че е тежко грозен ,но има хубави очи.
и гледай ,кво става в везната виждала съм жена с подобна констелация беше направо психиятричен случай за него незнам дали има някаква лудост ,но нептуна с меркурия и сатурна е тежко все пак.ЕВ естественно не е задължително всеки с тея аспекти да е исперкал хихихихи



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано11.07.04 23:51



В зета ги има данните му.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: маслинке,нови [re: Rama]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано12.07.04 09:39



олеле, колко драматично! май ти действа по-зле, отколкото на мен ама махни тази отрицателна нагласа, че ще се пропиеш, щото имало още време. напротив-казвай си точно обратното
а колко време още ще тънеш в мъгли ?

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Резюменови [re: Rama]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано14.07.04 13:09



В крайна сметка Mesmerisa е романтично объркана и излязла в открито море. Sarayah е права, че Рама говореше често за усещанията си - Луна в Телец, нейната женска природа. И е така, защото егото и е на оклосветско пътешествие в океана. При мъж Водолей това може би води до алкохола. При жена може както до хапчета така и до докосване с вселената. Всичко е възможно. Нептун е сякаш мъжки архетип с триножник в ръка готов да обоцка всеки който не се съобразява с посоката на вятъра и стихията на морето. Тук са подценяването на морската шир, историята около Титаник. Друг архетип е този на Дионис, дионисиевата разпуснатост и способността му да докара всеки до екстаз. Впоследствие жените около него в пиянството си са изпоубивали мъжете си любовници. Трети архетип е този на русалката, която се влюбва в мъж, който бива прелъстен от нея безвъзвратно. Тя го обича с цялото си сърце и за да бъде с него и`е нужно да излезе на сушата където не може да живее. Това е невъзможната любов. Но все пак любовта съществува и облагородява. Заради нея тя ще се хвърли в бурята за да спаси всеки който е в нужда. Така си мисля. При мен нептун е в пети дом и неаспектира осезателно никоя планета, но обичта към децата е просто някаква без нищо конкретно.

Редактирано от Ул Oви Xeй на 14.07.04 13:12.



Тема Според Радиярнови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Sarayah (лято в облаците)
Публикувано14.07.04 16:48



Планетите са разделени според 4-те основни потребности на 4 двойки. Двойката Нептун-Уран отговаря за самотрансформацията. Но която и двойка да се разглежда - винаги се тръгва от основната съставяща ос - Сатурн-Луна.
Сатурн представлява структурата на егото, Луната се разправя с адаптацията на човека към външните обстоятелства. Нейните Нептунщини в случая пердашат по Слънцето - което е външната изява, блясъка на структурата на Егото - обезформят го, откъдето и се губи, размива се способността за адаптация.
Няма нищо общо с любовта към мъже. По-скоро е структурно-адаптивен дисбаланс. Всяко състояние според Рудияр се разглежда като дисбаланс. Ако едната планета от осовата двойка доминира над другата - стават сакатлъци.
И не е достатъчно просто компенсиране на недостигащата архетипна енергия...Работи се едновременно върху няколко планети. За което се изисква здрава гърбина -подплата от други части в картата.
Дано да ги има или да ги намери скоро...



Тема Re: Според Радияр [re: Sarayah]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано14.07.04 20:30



Би ли казала нещо повече за тези двойки?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.