Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 05.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Джеми,нови [re: Джeми]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано10.07.04 10:39



От откъслечните разкази на очевидци и потърпевши стигам до извода, че едва ли за всички е "ужас" - имам чувството, че "въздушните" хора по-тежко понасят нептуновите "гмуркания"... Особено такива като мен, дето нямат грам вода в хороскопа си...

А може би е въпрос и на други детайли... Понеже Плутон, според мен, също има "водна" природа, но с него нямам никакъв проблем - вероятно защото ми е в 1 дом и винаги съм го усещала като позната и дори уютна територия... Докато Нептун ме плаши до такава степен, че чак ме парализира... баси...



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: Phryne]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано10.07.04 10:43



Попитай душата си какво желае. Почерпи душата си. И Нептун ще те приласкае.



Това мисля да си го принтирам и да си го разлепя навсякъде из апартамента....!!!

Благодаря!



Тема Re: Една по-различна гледна точканови [re: Sarayah]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано10.07.04 10:44



Кълна се, че нищичко не разбрах, но много ми хареса израза "психични халюциногени"....



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: DTMF]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано10.07.04 11:03



Не, никаква дрога не взимам - ако не броим цигарите и, от време на време по чаша шардоне...

Абе то не е и съвсем ясно кое от какво е - понеже нептуновият транзит не е единственият ми в момента. Цяла банда са - отдавна не ми се е случвало толкова много точни транзити да имам. Нептун съвпад Слънце, Юпитер съвпад асцендент, Хирон съвпад Меркурий, Уран квадратура Марс... Плюс Марс опозиция Слънце, Венера на МЦ и Сатурн тригон асцендент... Това е положението, братле...



Тема Re: Хе-хе:)нови [re: Rama]  
Автор Koтkaтa Mapтa (белязана (14))
Публикувано10.07.04 15:16



... честно казано, даже се замислих дали не е малко
Това са само 4 часа, ами ако ме изгушкаш 4те ми часа наведнъж, тогава какво ще правя после през цялата година? Тц, не става!

Промяна е устава: 240 минути месечно гушкане на съпартиец, но да се покрият само в случай на необходнимост.

... това, за да можем все пак да се занимаваме и с нещо друго Пък и не всички са тооооолкова дефициентни. Или дефицитни. Или там както...

Обичам те. Ти си знаеш.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Ех, да му се не види:)нови [re: Rama]  
Автор Sarayah (лято в облаците)
Публикувано10.07.04 17:38



толкова ли ми е проличал съвпадът Нептун-Меркурий?
Май не търсиш някакви дълбоки отговори с тая тема, а просто изливаш, освобождаш състояния...
Друго ще кажа тогава. В момента не си нито послание, нито форма.

Петно си... Абстрактни картини. Вземи четката и рисувай без да го осъзнаваш, без да го планираш какво точно искаш да нарисуваш и да кажеш.
Рисувала ли си трансово? Творене в унес, сякаш някой друг движи ръката ти, движи цялото ти същество.

Нептун да е с теб:-)



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: Rama]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано10.07.04 19:27



ами добре си,само по чаша шардоне)) щот ние изпиваме по 3-4 бутилки шардоне и се оставяме на течението на нептуня да ни носи То лошо няма стига да не мислиш за утрешния ден,а на мен ми се налага.Няколко пъти закъснявам за работа с по 4-5 часа.

и т.н
някой спомена за гушкане ,ако е всеки ден по толкова да взема да идвам



Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: Джeми]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано10.07.04 21:28



Уууупссссс... сори, миличка... "лапсус клавиатуре"
Пиша за Нептун, мисля си за Уран от другия постинг... "brain missmatch error". Та Уран ми е в опозиция на Слънцето, а за Нептун си права - хубава квадратурка ни заформя...
Само че тая трампа, дето си я направиха Нептун и Уран мене ме запрати в екстремните спортове - и то хвърчащитеАз, която имам страшна аерофобия и ни един въздушен знак в планетките... а де?

Тялото се превръща в огледало, огледалото става гроб


Тема Re: Транзитиращ Нептуннови [re: Rama]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано10.07.04 21:35



Обещавамда стоя близо с въже, свирка и спасителен пояс,
а също и голяма кана натурален сок, кошница с плодове и онова вълшебното мазило за масажа.
И аз не знам как така съм наясно с емоциите - освен да ми видиш транзитите, там дали има обяснение? Инак, чисто нумерологично, юли ми е под влиянието на 7 - а 7 е размисъл, обръщане навътре в себе си, усамотение. И като ме знаеш колко съм подвластна на "аз анализирам" - ето ти път към отговора... Та съветът ми е - вслушвай се в асцендента си повечко

Тялото се превръща в огледало, огледалото става гроб


Тема Новините пък изобщо не ги слушам, [re: Rama]  
Автор Aлykapд (Saturn'sNovizin)
Публикувано11.07.04 00:33



майната му на света, да се оправя без мен
Аз и по друга причина трудно бих седнала да плача за някого, когото не познавам лично и към който нямам усещане... просто не съм от тези всестрадателни души и слава богу, не се и виждам някога да стана такава
Мисля си, че ако трябва да се кандардисваш докато отидеш на фитнес, няма изобщо смисъл да ходиш: сама казваш, че не си много наясно какво правиш там, пресилваш се, губиш си нещата етц. Пробвай с нещо друго, което да неутрализира ефекта на юпитер и което да правиш редовно *дисциплиниране по сатурн*, но гледай самото занимание да ти доставя повече удоволствие: аз например карам инлайнери *което е и по уран - екстремен спорт се води; аз се сдобих така с изместено рамо и няколко шева, та съм оттогава по внимателна*. И ходя навсякъде пеш. Не бих ти препоръчала инлайнери за софийските улици, особено ако нямаш предишен опит с тях; а и не знам как си със времето, но ако можеш ежедневно да ходиш и да се прибираш пеш до работа? Зависи какво е разстоянието деИли да ходиш през почивните дни на Витоша? Или да се пробваш в някои бойни изкуства - повечето залагат на вътрешната дисциплина и концентрацията?

Идеята ми за гоа-транса беше че това е музика, която макар и уранова по изпълнение, по същност е нептунова по същност и като цяло при твоето ниво на "нептунизация" е последното, което ти трябва Честно казано обаче не ми хрумва музика, която да е по Сатурн?!?!? А гривната на глезена имах предвид да е например с оникс или тъмен ахат. В никой случай опали, лилави или сини камъни от сорта на аметисти, аквамарини етц. Ако си любител на цветя, можеш да проваш с едни каменни градини - нещо японско се явява, където пясък и камъни се редят в някакви геометрични фигури - името обаче в момента абсолютно ми убягва
Дано да ти е от помощ
Аааа и току що се сетих: не на последно място - намери си някой козирог или силен сатурнчо да те заземява. От личен опит: най много това помага


Имам Принципни Недоразумения
с Господ
по Въпросите на Устройството на Вселената



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.