Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сатурнова дупка - 2  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.07.04 11:47



Моля за мнението ви:

от около 30-тина дена всичко ми пропада, независимо от усилията, които полагам. отгоре на всичко не и ги полагам като хората, а тъпо. с хората си влоших отношенията, с работата, със семейството, със здравето. и най-лошото е, че загубих всякакъв оптимизъм. От малкото си познания по астрология зная, че това е т.нар. Сатурнва дупка - около месец преди рождения ден. сега обаче промчетох в другата подобна тема, че продължавала и 10 дена след това. Което направо ма скапа.

родена съм на 3 юли 1960 г. в 15.10 в Сф.

ще съм ви благодарна, ако ми кажете кои планети, домове и знаци биха ми било от полза; и респективно от кои да се пазя. и кога ще свърши това?

предварително ви благодаря.

IMAGINE...


Тема Re: Сатурнова дупка - 2нови [re: Джeйн]  
Автор чopaпчeтo нa Пипи (/ чифтосано/)
Публикувано04.07.04 14:46



аз все още се уча така че не приемай насериозно написаното от мен....та проблема според мен идва от съвпада на транзитният ти Сатурн със Слънце натално, това дава проблеми и преосмисляне на връзки, прекратяване на такива също и проблеми в семейството
от друга страна солара ти също е тежичък с това слънце в 12 ще те избива през цялата година на усамотение и много ще пишеш ама някак си няма да излиза написаното на видело...щото и меркурият ти е 12...но пък Плутон в в 5 ще засили сексуалното ти излъчване, и ако нямаш сериозна връзка нищо чудно през тази год/ визирам годината до следващият ти рожден ден/да започнеш разтърсващата и запомняща се любовна връзка.От друга страна пък с асц.соларен в Лъв все ще се мъчиш да изкараш слънцето от усамотението му в 12ти
ий такива ми ти работи...ама ти гледай на мойте писания като на шарените чорапки на Пипи
Щото пък в прогресивната ти карта ти започва сатурнова революция/ сатурн в 1 дом/ там е и късметлииският Юпитер който пък си е на трон в Стрелец....я все пак професионалистите да си кажат профи мнението
айде късмет

искам си смалидончето


Тема Re: Сатурнова дупка - 2нови [re: чopaпчeтo нa Пипи]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.07.04 15:05



еей, не всшчкж розбброх, обаче съм ти благодарна, защото ме стимулира да чета, за да разбера.


IMAGINE...


Тема Re: Сатурнова дупка - 2нови [re: Джeйн]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано05.07.04 15:23



През следващата една година ще се наложи да се научиш да изпълняваш словесно издадени заповеди. Или ти да се научиш да ги казваш, тъй че да се изпълняват.

Със здравето проблемите идват от нервност и напрегнатост.

Оптимизъм през следващата една година ще изстласкаш за реализация.

Песимизма идва от Сатурн в девети дом - дома на оптимизма. Та само преди няколко дни той е навлязъл там. Ще предадеш уроците на по - младите които им дължиш без никаква компенсация за това. Никаква сатурнова дупка не те тресе.

Обаче нормално е новонастъпващите влияния да те оставят с отворена уста.

И прости ми за въпроса, можеш ли да се опиташ да не изглеждаш чак толкова като алкохоличка? Защото когато говориш на другите, те с този облик те резюмират.



Тема Поправканови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано06.07.04 00:12



"През следващата една година ще се наложи да се научиш да изпълняваш словесно издадени заповеди. Или ти да се научиш да ги казваш, тъй че да се изпълняват.

Със здравето проблемите идват от нервност и напрегнатост."


Всичко това не е вярно. Тези заключения бяха анализирани на базата на дирекционния меркурий върху плутон. Нещо което се е случило на Джейн преди десет години. Който сега има директен меркурий върхе плутон може да аналогизира, ако иска!

Редактирано от Ул Oви Xeй на 06.07.04 00:13.



Тема Re: Поправканови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.07.04 04:47



блгодаря.
но.
да, обидих се, може и неоснователно.
н не искам да занимавам клуба и ти наисах бележка- ще съм благодарна ако отговориш.

IMAGINE...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.