Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Проклятие е да си Уран!!!нови  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 15:35



Място не мога да си намеря от тоз Уран вече, аман!!! Ами не стига единичен, ами и двоен!!! Защо бе, майко, не ме роди малко по-рано, поне един кози асцендент да имам да ме кротва на земята като полудея
Хубав ден. Наспах се, излежавах се. Бях решила до плажа да сляза, прекрасно време е тук. Да, ама не !!! Изневиделица ми хрумна да направя едно голямо чистене у нас и да измия прозорците. Добре - похвално! Да, ама не!!! Какво ти похвално, братче Изкарах си работа за седмица Свалих пердетата, започнах да мия стъклата и какво! А познайте де!!! Ами реших да разместя мебелите! Проклетият диван в хола ми писна да го гледам там и речено сторено, без да мисля, ествествено че може да тежи, грабнах една отвертка и го разглобих!!! После бързо в стаята с пс-тата разместих леглата, извадих мокета, свалих комповете на земята както бяха пуснати в нета! и настъпи великия Хаос! Мебелите се оказаха супер тежки, не че и преди не съм се опитвала да ги местя, ама на! Кво ли си викам, то от времето ще олекнат! По едно време чувам на единия компютър ай си кю-то писка та се къса! Гледам - олееееее един приятел, дето трябва да го видя за нещо супер важно! Ами сега?! Не мога да намеря мишката Намерих я накрая, хванах човека, той умря от смях за моя сметка, а аз фуча, та се не трая! И сега край мен е хаос, а аз съм в нета да ви се жалвам ! Какво е това кажете ми?! Писна ми от тоз Уран, що една Дева или един Козел не бях поне да не пипам нищо да размествам и да нямам такива дивашки изблици на енергия дето не знам къде да я дяна! Да не мислите, че е лесно, м?! Давайте акъл как се усмирява Уран, че не знам какво да правя вече . Довечера като се върне половинката, ще му причернее !Не че ми е за сефте! Една година в 23 часа вечерта почнах да размествам, докато той се къпеше и като излезе, лелеееееИ това беше точно срещу рожденния ми ден, на другия ден наобед бях поканила гости! Мъка, мъка, мъка!!!!!! ХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛП!!!!!!!!!



"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Хахаханови [re: мacлинka]  
Автор Aлykapд (Trance)
Публикувано03.07.04 15:41



Нали знаеш: луд умора няма, само се поти

Du stellst dich in den Sturm und schreist:
Ich bin hier Ich bin frei!


Тема Re: Хахаханови [re: Aлykapд]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 15:43



смей се ти, смей се знаеш ли какво ми е, добре си си с тоз рак

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Ами аз нямам двоен уран ...нови [re: мacлинka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано03.07.04 17:00



само владее 4-ти дом, разхожда се там и аспектира с удоволствие луната, но ми е до болка познато това, за което говориш. С майка ми /марс във водолей/ чакахме едно време баща ми да излезе някъде в командировка и за 2 дни обръщахме къщата наопаки. За баба ми се носят легенди, че дядо ми постоянно е ходил със синини, защото е местила табуретките нощно време и той е падал жестоко в тъмницата.

Аз продължавам щафетата като почти всеки 2-3 месеца си въртя мебелите в кръг, обикновено става в 2 часа нощес и се научих дори тежките етажерки с книги да си ги местя без да вадя книгите, единствено като трябва да изчистя с прахосмукачката се усещам колко е часа - но поне никой досега не се е оплаквал от мен

Няма оправия от уран, освен ако не тръгнеш да пътуваш повечко - аз имам намерение следващите 7 години да живея от куфарите - да му отдам длъжното жертвоприношение, че да ми разреши после малко по-спокойно да спя.



Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Re: Ами аз нямам двоен уран ...нови [re: smaragd]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 17:11




значи не съм сама ! *боже, как ми олекна* то явно по наследство се предава, щото моя баща е същия. мине не мине време и почва да размества, а майка ми се побърква, аз пък му се кефя и с удоволствие участвам и неговата баба по бащина линия така е била - една седмица печката на едната стена, другата седмица- на другата стена и тъй се е въртяла горката печка, до припадък

направо си мечтая да имам надуваеми мебели и тогава, пей сърце, ще ги връткам ден през ден

ами дано ми излезе късмета да пътувам, че поне само куфари да размествам

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Ами аз нямам двоен уран ... [re: мacлинka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано03.07.04 17:21



Аз купувам само лека мебел и мечтая за такава на колелца, но такава рядко се намира и задължително трябва да може да се чисти лесно отдолу

Ако можеше в най-скоро време да се прехвърлят всички книжки на memory stick, няма да имам въобще проблеми с местенето

Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Re: Ами аз нямам двоен уран ...нови [re: smaragd]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 17:32



ами явно като съм купувала мебелите, урана ми се е бил кротнал, та ми е паднало перде какво да избера сега си нося последствията

пък за колелцата, ех, идеално би било, ама ... ами да вземем да изобретим !!!

абе по-друго си е да видиш, че не си единствения луд, дето умора няма, споделената лудост е направо почивка

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Да бееенови [re: мacлинka]  
Автор Aлykapд (Trance)
Публикувано03.07.04 18:34



нали не се обаждаш на поканените на рождения ти ден да вземат да минат два три часа с по късно от уреченото време Щото нещо не си си разчела правилно времето за подготовката на партито? И щото докато си го подготвяла си изяла например кувертюрата на тортата? Кво мрънкаш тогава?

Du stellst dich in den Sturm und schreist:
Ich bin hier Ich bin frei!


Тема Ненови [re: Aлykapд]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 18:46



такива работи не правя
може да не спя, ама гости не отлагам и всичко е наред за уреченото време Сатурн ме стяга

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Ами аз нямам двоен уран ...нови [re: мacлинka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано03.07.04 18:54



Ако знаеш какви луди срещам с тази си "професия" ... Обаче най-смешното нещо беше, че когато уран беше във водолей в опозиция на луната ми в съвпад с иц бях сънувала, че живея на ролкови кънки. Цяла нощ се разкарвах с ролкови кънки по улиците, по магазините, по стъпалата, навсякъде - хората ме зяпаха, но аз се чувствах все едно винаги съм се возила така в живота. Събудих се с идеята, че ако живеех действително на ролкови кънки, няма да имам проблеми с глезените /риби затворени в 4-ти дом/

Чакам да ти дойде акъла, миличък!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.