Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами аз нямам двоен уран ...нови [re: smaragd]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 19:07



То нали знаеш- за да срещаш луди, трябва самия ти да си малко луд в добрия смисъл на тази дума
а това за ролковите кънки е много смешно - живот на колела направо , да ти кажа няма да е зле , тъкмо няма да искаме да разместваме от толкова "возене"
а в действителност караш ли кънки? аз като дете много обичах, Дядо Мраз ми ги подари в детската градина

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Като дете ...нови [re: мacлинka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано03.07.04 20:54



ми бяха подарили едни жълто-сини, но така и не се научих да карам като хората. Нямам достатъчно въздух и земя в картата си. Докато по-късно се научих да карам кънки на лед, но и там имах проблем с приземяването. Предпочитах да не падам. Не може да избяга човек от стихиите!

Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Моите пъкнови [re: smaragd]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано03.07.04 21:57



бяха червени . Голямо каране падна, докато ги потроших заедно с коленете си разбира се , ама поне се накарах на кънки А ледената пързалка много ми е била мерак, ама доколкото знам в моя град няма... , иначе и сега на дърти години бих отишла да си изживявам детството там

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Като дете ...нови [re: smaragd]  
Автор Phryne (непозната)
Публикувано04.07.04 01:52



А би ли споделила нещо за връзката между астрология и любими спортове?

Примерен въпрос: спортове, свързани с ръцете, и спортове, свързани с краката.

Аз например в училище винаги съм била ужасно несръчна в спортовете, изискаващи мануална сръчност и силен захват. Веднъж братовчедка ми, която е баскетболистка, се опитваше да ме научи да вкарвам кошове и умря от смях. "Какви са тия балетни движения?" - каза със зле прикрито презрение.

Но за сметка на това винаги съм била на първо място по скок на дължина.

А любимият ми спорт за гледане е лека атлетика. Питам се дали Марс в 4-ти в тригон с Юпитер има нещо общо с това? Леката атлетика е класически спорт, а Юпитер си е доста класическо божество.



Тема Re: Проклятие е да си Уран!!!нови [re: мacлинka]  
Автор Rene (Gad_Gad)
Публикувано04.07.04 02:11



Здравейте на всички :)

И аз да се оплача от Уран !!! И АС ми е Водолей, и Сатурн ми е във Водолея, а оня негодник ми е кацнал в 7-ми в точен съвпад с Плутон. Игричката ми разказа последните два месеца. Тъкмо реших, че се е кротнал, размина ми се и без тежки повреди съвпада на транзитния Марс върху наталния ми и върху Сатурна, и - ново 20 - се !!! Сънувам....винаги съм сънувала, ама сега както сънувам, не е за приказване....и се сбъдва...събуждам се по ненормално време, пускам пс-то, а там - хора, които познавам само от нета, и които от години не съм виждала онлайн. Абе като че ли ме викат да се покажа :(((( . И по - лошо е даже - още преди да пусна пс-то, знам, че са там ! Това е ненормално, а ?
На кълбо от нерви ме е направил, гада гаден ...и се опитва да ме убеди, засега доста успешно, че е възможно да се живее и с по 3 часа сън на денонощие :))) Мдам.
Най-лошите последици са в кухнята- след като ми създаде всички възможни проблеми с електроуредите, сега ме изнудва да правя кулинарни експерименти... Писна ми вече - едно нормално ядене не съм хапнала от седмици, ако изобщо се сетя да ям :) Добре, че имам куче, та то поне се е преситило на екзотични манджи :)
Та така де - къщата е хаос, кухнята е като лабораторията на вещицата, изкъпах песа горкия, преди малко, чета теории за прераждане, карма, и келтски легенди...И за капак - пълнолуние :). . Уран! :) мамка му, ама като си помисля, обичам си го - иначе толкова скучно място щеше да е живота, да не говорим колко скучно нещо щеше да бъде сънят.
Поздрави :)

Не влизайте в клуба пияни, дрогирани, гладни и със зъбобол !

Редактирано от Rene на 04.07.04 02:13.



Тема Re: Проклятие е да си Уран!!!нови [re: мacлинka]  
Автор aloa (непознат)
Публикувано04.07.04 12:04



Като ще се жалиме, чуйте ме и мен. Не знам кой какви мебели е местил, кой против какво е пръскал, ама аз взех да троша стени. И то с канго.Та и комшиите да видят що е то Уран. За малко да попилея някаква котка, ама се усетих овреме.Дивашка енергия...ами то от луната. Съвпади разни. Или от пълнолунието. Не знам вече.Та и сънища, сънища... Бях тръгнала из подземния свят като един Орфей да търся Евридика. Чудовища бол. Схватки. Песни и танци. Войни. Книги.Проля се много кръв.Слава богу, поне пълнолунието отмина. Е, уморително е да ви кажа. Мъка, мъка, мъка
Явно си е проклятие и си го носиш доживот.

Редактирано от aloa на 04.07.04 14:48.



Тема Re: Проклятие е да си Уран!!!нови [re: aloa]  
Автор aloa (непознат)
Публикувано04.07.04 19:13



Лошото е, че пълнолунието е често явление. И още по-лошото е, че в луната ми има скорпион. Хапе. И аз троша стени. И се ядосвам. И се разсипвам да чета. Смехория...Е, не може пък всички да са нормални. И луди трябва да има. А Уран, неговата верица..
Нали ви казвам, носиш си го доживот.

Редактирано от aloa на 04.07.04 22:26.



Тема Re: Проклятие е да си Уран!!!нови [re: Rene]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано05.07.04 09:28



много познато
туй е то, не е лесно знам , ама съдба
транзитния Уран като ми беше кацнал на асцендента и аз спях по 3 часа на денонощие и се чувствах супер, направо щях да се пръсна от енергия - не е нормална тая работа, амааааа ...

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Проклятие е да си Уран!!!нови [re: aloa]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано05.07.04 09:31



Вярвай ми, ако имах канго и аз щях да троша, ама да сменям дограмата Изведнъж ми се видя не на място и във фантазиите ми заплуваха образи от "новото" ми обзавеждане, а като отворих очите малееееееее , добре че нямах канго наистина

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Проклятие е да си Уран!!!нови [re: мacлинka]  
Автор aloa (непознат)
Публикувано05.07.04 10:01



Дивашки изблици, нали знаеш. Ама поне на другите планети им става ясно туй-онуй за Урана. Иначе само упражняват налягане. И кво?Законите на физиката влизат в действие. Не знам. Мъка.

Плюс това като грабнеш кангото хич не ти е до фантазии за новото обзавеждане. Даже не те интересува. Не може пък за всичко да се мисли накуп. Така де. Като отвориш очи, тогава му мислиш. Доколкото знам, Уран затрит няма. Той затова е проклятие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.