Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Горчиво-сладки слова за Близнаците...  
Автор Sperantza (симпатяга)
Публикувано27.06.04 19:48



Близнаците,Близнаците и пак Близнаците....Това е моя личен животЗащо все те ме привличат?!?..Защо никоя друга зодия не ме привлича така,както те!?...Защото са умни,чаровни,забавни...3 в 1...Защото Аз съм едно неизживяно детство,по-точно нескончаемо детство...а коя е най-детската зодия?...Познайте от един път.Няма да подсказвам...
Първата декада от 21 до 31 май са много готини хора.Първото ми гадже беше от тази декада.Прекрасен Близнак!Но...всичко хубаво си има край...много мои приятелки са били от тази декада.
Втората декада от 1 до 10 юни са малко по-други.Сегашното ми гадже е от тази декада.Особени,бих казала,но пак са Близнаци,кво да ги правя!
Третата декада от 11 до 20 юни също са готини хора,но те са взели нещо и от втората декада...
За Близнакът съм готова да направя всичко,каквото поиска от мене!Това е зодията,която може да ме върти на малкия си пръст...Аз съм една Риба,която е толкова слабоволева...
...Откраднах любимата й книга от една библиотека...понеже тя постоянно ми казваше колко иска да си я купи,но е много скъпа,и все не може да задели пари..После й се обадих по телефона и й съобщих новината...Тя не знаеше какво да каже,беше зашеметена...по едно време каза:
-Ти си луда!
-Защо?
-Как защо?Откраднала си тази книга заради мен!
-Аз крада книги от библиотеките от 16-годишна...Лесно е!
-Ще се видим ли?
Усетих как се изчервих и се изпотих едновременно.
-За теб мога да открадна всичко,каквото поискаш!Само кажи!
-Не,ти наистина си луда!
-Това сега комплимент ли е?
-Незнам!-почна да се смее...-Не знам какво да си мисля...
Това беше в началото...след случая с тази книга тя намери начин да ми каже друго нещо ...А сега...
Седим в компания,говорим за книги,филми и клубове...На другия ден й подарих филм...Всичко това го правя толкова несъзнателно,все едно съм омагьосана...подарявам й още книги...
-Искам да намеря един филм,който много наподобява стила на Алмодовар-казва тя.
-Как се казва?-питам.
-Защо?-поглежда ме.
-Да го открадна!-смея се.
-Клептоманка!-забелязва един нов пръстен на ръката ми-Кой ти го купи?
-Една жена.Защо?
-Да я убия...
Обичам разговорите с нея,да ме нарича "детенце"...обичам я,обичам и всички други Близнаци...Вие не разбирате ли,че досега не съм "ходила" с човек от друга зодия!
Незнам кое е горчивото в тази тема,но май е това,че съм обречена и ще позволявам всичко на Близнаците...
Сладкото е,че ми харесва...

На всеки,който поиска,ще дам да ме обича...


Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: Sperantza]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано27.06.04 20:10



Някои от вас ще бъдат изядени с предимство. Нищо, че вълкодавите не ядат мърша.

ауууу!


Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: Sperantza]  
Автор J.B. (dua)
Публикувано28.06.04 00:32



Хи-хи!Рибка!
Правят те на рибка тия Близнаци!(шега)
Тъкмо се чудех кое ви е общото на Рибките..
Ами какво-клептоманията!!!..хихиих
Имам една приятелка Риби ,много обича да си цапва това-онова ,не че и трябват и не че си няма парици да си ги закупи по нормалния път ,ама найсе ,за спорта.И каквото си вземе ,или ще го забрави в някое такси ,или ще го подари на някого.Аз немога да правя такива неща, тц
ще се радвам да разкажеш малко повече за третодекадните и първодекадните.



Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: Sperantza]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано28.06.04 19:37



Поне касата с парите на магазин да беше свила пък то книги..Шегувам се

Ми близнаците са една детска зодия щот само простотии в главите ими рибите са детска зодия щот се оставят на другите да ги баламосват както си искат и не могат да пораснат...Пак се шегувам



Тема ...шегички, а?..:-))))нови [re: DTMF]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано28.06.04 19:42



..те и близнаците се шегуват...

..и рибите - също...



Тема Re: ...въздух...нови [re: Cфaйpa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано28.06.04 20:04



..... едно е да си въздух и друго е да си въздух под налягане.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: J.B.]  
Автор Sperantza (шапка-невидимка)
Публикувано30.06.04 08:48



Това ли ни е общото,бре?
Ми да се хвана тогава с нея и да направим един грандиозен банков обир...
За първодекадните Близнаци мога да кажа,че много ми харесват(но то си зависи и от картата на човека)..явно съм случила на човек...ами,готини хора,кво друго да ти кажа!
За третодекадните нямам наблюдения,защото още не съм била с такъв Близнак...но то както съм тръгнала,май и до тях ще стигна



Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: DTMF]  
Автор Sperantza (шапка-невидимка)
Публикувано30.06.04 08:50



Ааа,касата с парите не си струва...някоя швейцарска банка трябва да огепцам
Стига с това шегувам се,бре!...ти май се страхуваш от мен,а?



Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: Sperantza]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано30.06.04 09:07



Бележки на редактора.
Някои клубове се опитват да стигнат категории с повечко звезди. Не е лошо да чуят няколко съвета.
1. Чорапките да се сменят по-редовно. Миришат.
2. Пиенето да не се разрежда толкова. И да се пазарува от по-сигурни източници.
3. Чашките да се плакнат така, че да не остава червило по тях.
4. И когато някой от посетителите дава уместни съвети, например СмАлИ бУКВИТЕ, тези съвети да се следват внимателно. Защото снощи таман бях почнал един разговор, който достигаше обещаващи насоки, и на - много едри букви постоянно. Личат си отдалеч. Иначе темата беше обещаваща. Щеше да има похапнати. Мене, дето се вика, имиджът ми е такъв.
Лошо другари. Постарайте се повечко...
А аз отказвам пиенето в селски кръчми. Пък и Блъди мери ми е забранена с декрет.

ауууу!


Тема Re: Горчиво-сладки слова за Близнаците...нови [re: Sperantza]  
Автор Caлeмa (вещица)
Публикувано01.07.04 01:37



Съчувствам ти !

мента+глог+валериан



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.