Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 23.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Резултати от гласуването.  
Автор Koтkaтa Mapтa (белязана (28))
Публикувано27.06.04 01:17



За да довършим започнатото.
Срокът изтече, резултатите са следните:

Джем и Рама:
ЗА - 11 гласа
ПРОТИВ - 1 глас

Джем и Кайли
ЗА - 1 глас

Предложенията за Беатриче и смарагд не могат да бъдат толерирани поради нежелание или невъзможност на предложените.

По силата на демократичния избор бъдещите ни модераторки са Джем и Рама.
Ъъъъъ... ”честито”, момичета!

-------------------------------------------------------------------------

Аз лично излизам в клубна отпуска. Докогато.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: проверката висша форма на доверие [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано27.06.04 12:44



ЗА Джеми и Рама- 12 гласа (прибавям Рама, която даде глас за Джем и не даде за себе си, защото предполагам, че го е направила от неосъзната скромност)

ПРОТИВ Джеми и Рама - 2 гласа

С различни предложения- 3 гласа

Общ брой гласували-17.
Редовни посетители поне на нивото на някои от гласувалите, но невзели участие в гласуването (моля, ако се повтарят никове на един и същи човек, да бъда поправена, аз които знаех, изчистих):
Бенио, Диана, Кентавър, DTMF, Ул Ови Хей, Кръг, Зодиак, Тонди, мадам Едуарда, Мари, J.B., Регулус, Phryne, сребърна нишка, Мая бел, Венера, бяла тиха смърт, любов и човешки остатъци, Дурга, Ядоре, Византийка и т.н.
Негласували над 20.
Избирателна активност под 50%
От гласувалите 70% ЗА, 30% -ПРОТИВ по един или друг начин
Съотношение на гласувалите по полов признак: 76% жени, 24% мъже
От жените ЗА- 85%, ПРОТИВ-15%
От мъжете ЗА - 25% , ПРОТИВ 75%
(гласа ЗА от мъжете е съмнително да се брои, щото му обещаха кебапчета
)

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема малки поправки [re: Kaily]  
Автор Aлykapд (удоволствие)
Публикувано27.06.04 14:04



DеProfundis = Бяла Тиха Смърт = Дурга и тъй като тя е гласувала, то от списъка с твоите *редовни посетители поне на нивото на някои от гласувалите, но невзели участие в гласуването* отпадат два ника и стават 18.
Не съм много сигурна и затова моля за потвърждение, защото съм почти убедена, че сребърна нишка и любов и човешки остатъци са едно и също лице.
Лично аз съм на мнение, че Кръг би следвало да няма право на глас в гласуването: първо, той пише тук отскоро; второ не може да се каже, че което и да било от мненията му има нещо общо с тематиката на клуба; Кръг-че, не ми се сърди, мило, но не мисля че интереса ти към този клуб има нещо общо с астрологията, по скоро с някои астрложки Както съм и на мнение, че хора писали тук по едно две мнения или пък неписали с месеци, не следва да имат право на глас - като зодиак, мари, мая бел, венера, ядоре, византийка етц. При условие, че мнозина от тях се изявяват активно в Астрология, но почти не пишат в Астролози, може ли изобщо да се твърди, че при тях е налице интерес и отношение към този клуб; че са заинтересувани от бъдещето му и че имат право да определят това му бъдеще? Аз съм на мнение, че не. И мисля, че и мнозина от останалите редовни участници ще се съгласят с мен по този въпрос.
Така че Кайли, айде поревизирай си малко списъка, а?


Und wenn du dann gehst hab ich keine Angst
Weil ich doch weiss dass du wirklich bist:-)

Редактирано от Aлykapд на 27.06.04 14:28.



Тема Да, раченце, съгласна съм с теб [re: Aлykapд]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано27.06.04 14:36



Не мисля, че следва да се вземат предвид гласовете на:
- Месир Воланд/ тя и няма такива претенции /
- Сфайра / никакво участие по същество в клуба, активно участие само
при скандали/
- Altijd / епизодично участие веднъж на няколко месеца/
Бих оспорила и гласа на Сперанца.

Дайте наистина да бъдем честни, а?

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Шът бре, не ми издавай зодията;-)нови [re: Samael]  
Автор Aлykapд (удоволствие)
Публикувано27.06.04 15:33



Никой не се плаши от малки безобидни рачета

Мдам, може би нямаше да е лошо да определим в самото начало кой има и кой няма право на глас, макар че все още не е късно да се изясни този въпрос. Някакви предложения в тази насока?


Und wenn du dann gehst hab ich keine Angst
Weil ich doch weiss dass du wirklich bist:-)


Тема Плаши се, плаши се...нови [re: Aлykapд]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано27.06.04 16:04



зер Асц. -достатъчно зло и отровно :)))) Пък и Марсът весел ;

Мъглява работа е това легитимността на вот... Срещала съм например в други клубове изисквания от типа на: регистрирани юзъри / тук всички са такива/,
брой постинги -еди-колко-си. Да де, ама брой постинги се трупат точно за 3 дена, ако човек изведнъж се юрне да ги трупа от сорта на участие във всяка тема с мнение от типа на "абе права си", "хаха, и аз така мисля" или някое емотиконче.
Или: да ги познаваме...
Да, ама какво значи: да ги познаваме? Да сме си пили пиенето с тях? Ами, пила съм си пиенето с Воланд например, но това не значи, че ще й зачета мнението в клуб със специфична тематика...сори. Или бъбрила съм си с някой в друг клуб... идва той да ми каже здрасти и след няколко постинга вече гласува в модераторска тема...Е, не става така.
Та затова и задавам въпроса:трябваше ли познатите ни от други клубове или с които си пием пиенето изобщо да гласуват, а?

Но пък всеки вътрешно трябва да си съобразява...такт му викат. Уместност...

Е така стават скендълите и тупурдиите...

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема само за протоколанови [re: Aлykapд]  
Автор мacлинka (вкусна)
Публикувано27.06.04 16:43



сребърна нишка *аз* и любов и човешки остатъци не сме едно и също лице

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: проверката висша форма на довериенови [re: Kaily]  
Автор Kpъr ()
Публикувано27.06.04 18:42



не съм гласувал , което значи не че се въздържам (което си е отрицателен вот), а че не гласувам.

разделянето на мъже-жени ми звучи доста глупаво и излишно

няма искам... има може и трябва.


Тема Re: малки поправкинови [re: Aлykapд]  
Автор Kpъr ()
Публикувано27.06.04 18:45



В отговор на:


мисля че интереса ти към този клуб има нещо общо с астрологията, по скоро с някои астрложки




и с кои ?

няма искам... има може и трябва.

Тема Re: проверката висша форма на довериенови [re: Kpъr]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано27.06.04 19:28



За разделянето на мъже и жени не е глупаво.
навсякъде социологическите агенции правят такива изследвания, че даже и ги делят по възраст, образование и прочие. Ма понеже не ги знам, задоволявам се с каквото знам.
Ако се махне Шаро поради люовта си към кебапчетата и неразбирането си от астрология, значи половината от човечеството изобщо не гласува за двойката.
Изводът ми е, че клубът е женски и затова предлагам името му да се смени на Астроложки



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.