Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Офтопик. За какво?  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано25.06.04 22:01



За какво същеснвува този клуб? Аз имам доброжелателеното желание да науча нещо от вас и не чеся - доколкото мога във вашите отношения. Доколкото мога казвам в смисъл, че котката, Джем и Рама са ми симпатични и се дразня, котято ги хапят. Спрях като разбрах, че това не е конструктивно. Но защо продължава всичко? Защо продължават не тези, които хапят, а тези, които биват хапани? Нали искате клубът да го има?
Извинете ме, ако това ви раздразни, но наистина съм макар кибик - но добронамерен.

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема Re: Офтопик. За какво?нови [re: Mesir Voland]  
Автор Kpъr ()
Публикувано25.06.04 22:05



за да се върти...

няма искам... има може и трябва.


Тема Re: Офтопик. За какво?нови [re: Kpъr]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано26.06.04 09:04



Въртенето - въртене, хапането - хапане. Понякога хвърчи прах и перушина. Не е баш честно, ама нейсе. Стига да не се стига до кръв... че лошо.

ауууу!


Тема Re: Офтопик. За какво?нови [re: vulkodav7]  
Автор Kpъr ()
Публикувано26.06.04 16:35



и все пак тя се върти, планетата , както и всички останали,
има/няма кой да отчита влиянията/ефектите в/у интригантстването... а може и да не е най-важното то, че да се предвижда...

няма искам... има може и трябва.


Тема Re: Офтопик. За какво?нови [re: Kpъr]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано26.06.04 17:18



Ауууу! Чакай, че сега се връщам от гората. Изпуснал съм някоя блестяща нишка от забележителната ти мисъл. И нещо не хващам какво точно казваш. Ама нищо. Другия път като намина, изложи нещо смислено, та да има върху какво да се нахвърля. Иначе налитам на... други работи.Да не стане мазало набързо.

ауууу!


Тема Re: Офтопик. За какво?нови [re: vulkodav7]  
Автор Kpъr ()
Публикувано27.06.04 02:01



mi are, sbogom i na teb, shte se widim... s novia ti nik!

няма искам... има може и трябва.


Тема Re: Офтопик. За какво?нови [re: Kpъr]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано27.06.04 06:43



Не ми харесва. Някак не звучи добре. Хубаво е да си видиш бележките. И в крайна сметка нали целта беше да точим зъби... или??

ауууу!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.