Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Аве, хора!!!/отклонение или по вашему оффф/  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано24.06.04 08:26



Аве, хора, аве момичета и момчета!
Просто след толкова теми и изписания се чудя и мая... Нещо като песента на Тодор Колев за Трабанта - Просто се чудя другари как е възможно това - да ми откраднат чистачките от моята скромна кола!
Повечето от вас се взимат на сериозно - в това няма нищо лошо. Не е лошо да си сериозен човек...
Но повечето от нас се забавляват - аз се забавлявам, Питонския се забавлява, Кайли се забавлява, Диана се забавлява...И естествено често в своя простонароден стил те могат да кажат нещо което е ценно... Е, чудя се - бива ли при условие, че това е ясно и видно, бива ли факта че някои използуват този стил на общуване да се превръща в абцолютна трагедия?
Трябва ли модератор?
Ми не трябва...
Аз отново ще се позова на Беатрис, мило съкровище, знаеш че с теб не сме били на едно мнение по повод на клуба, но всеки е уважавал пристрастията на другия и от това не е произтекло нищо лошо, напротив, общуването ни извън този клуб, когато сме се засичали, е било повече от ползотворно.
Та позовавам се на нея - истината е някъде извън това пространстранство - извън извън самите нас... Защото сме се виждали очи в очи... И мога да твърдя, че и Рама, че и Беа, че и Анима, че и Джем и кой още не сме добри Хора, с които може да се говори.... Всеки обаче е несъвършен, защото и навремето имаше една комедия - Човек нес ъвършен... Никой не може да се похвали нито със съвършенство, нито с осъкатяване...
И напълно е нормално да има привърженици и противници на една или друга имагинерна личност в този клуб. И съвсем в реда на нещата си е за да има развитие да има именно такъв сблъсък на мнения за и против. Но аз се отклоних - както казва Беа, истината е винаги извън клуба, тогава когато седнеш очи в очи с хората, за да разбереш какво са те...
Иначе останалото е само СИРОП на ПРИДОБИТА КЛУБНО-ВИРТУАЛНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ.
Разбира се че там където има конфликти, в интерес на интересното ще се намесят 301 човека, за да продължи конфликта... Защото знаете приказката за рязането на опашката на котката - един ще ти каже че късо я режеш, друг дълго, ще се намерят и такива дето ще кажат че добре си я отрязал...
Та, този път съм оставил "артистичното" поведение и просто правя една нормална критика. Дали ще бъде чута щото е такава - незнам. Общо взето чуваемостта си е малка...
Та, за да няма повече 101 теми за РАЗПРАВИИТЕ, просто се иска ВСЕКИ един да положи усилия да не допуска повод за рапзправии. Че много от нас си носят конфликтите - ами вярно е. Ама май СЪВЪРШЕНСТВОТО дето го гоним като МИХАЛЯ ще си проличи по това - способни ли сме да надхвърлим собствената си ЕГОГЕОЦЕНТРИЧНА слънчева система и да се постараем да отговаряме човешки и просто...
Замълчавам по този въпрос кой до каква степен го умее, защото според мен много го умеят но не го правят защото всъщност... правилно - това пространство е за забавление, истината е в бележките и ай си кютата... Иначе нямаше с такова захарно удоволствие да си вадим най-кирливите ризи.
Но има и хора дето не го умеят. И това е истината. Защото на тях чуваемостта им достига само до собствения чист според тях периметър.. Е, тук може да съм и аз, а може и да е всеки един от вас... Изцяло или частично...
ММммм, сега мисля че вече казах това, което изглежда по друг начин не можете да схванете - нито с ирония, нито със сатирични стихотворения, нито с детски градини...





Тема Re: Аве, хора!!!/отклонение или по вашему оффф/нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор aman ot gluposti (ядосан)
Публикувано24.06.04 08:48



Нов съм и не съм оттука, но често чета (сиреч, кибик). И смятам, че си прав. Подкрепям те изцяло, ако въобще имам това право.

знам и мога /ако искам/


Тема Е,добре де!нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Sperantza (рибка)
Публикувано24.06.04 08:54



Защо според теб този клуб не трябва да има модератори?...във връзка с кръчмата и кръчмаря,нали после който пил-пил....ама трябва някой да го накара да си плати



Тема Re: Е,добре де!нови [re: Sperantza]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано24.06.04 09:04



Защото за да си МОДЕРАТОР трябва да си супер обективен и независим. А при всяко положение при състоянието на нещата изобщо във виртуала е невъзможно. Просто защото модератора трябва да е перфектен - това едно /а както казах - Човек несъвършен - т.е. такива хора няма, дори да си си перфектен в собствената призмичка или хоризонт, това не значи че си съвършен изцяло/. И второ - защото Питонския на майтап е казал една истина - това пространство си е безплатно и свободно. Щом е свободно - защо някоя трябва да го ограничава. Аз казах - ако има модератор, нека да е по един от всяка една от "театралните" роли - за и против.
И освен това, нека си го признаем - никой ама никой от всички нас не гледа сериозно на това което се пише изобщо. Защото го казах - серриозното е на ай си кю и на бележки... Т.е. с алтернативни методи на комуникация.
Тогава - логично е да се зададе въпросът - за какво е спорът за модератор или не, за това какво се пише или не... Съгласен съм да се модерира, ако се беше запазил първоначалния дух на конструктивност от ВСЯКА една страна.
Но след като на 30 теми се пада една полуинформационна - какво да се модерира? Хлябът и зрелищата???...Има ли смисъл и логика да се модерират?
Така мисля аз...



Тема Навеждаш ме отново към старите ми мислинови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Beatrice ()
Публикувано24.06.04 13:44



Много си убедителен за някои неща и аз ти благодаря, че взимаш отношение в тези вече исторически дебати.
Виждам аз на пътя, обаче, едно камъче, което може да преобръне колата ми. Ако аз спра да взимам този клуб насериозно, абсолютно нищо не би ме задържало тук. Не ми е интересно да се забавлявам по начина, по който го правят цитираните от теб хора. И въобще забавленията си ги търся в реалността, както и истинските приятели.
На мен ми харесва този клуб, защото има малко повече възможности от бележките и ICQ-то. Там общуването е твърде персонално - ако имам някакъв въпрос или искам да поставя тема, трябва да пиша на десетки хора и със всеки да общувам поотделно. А от това, че те помежду си няма да си четат мненията, може само да се загуби. В клуба не е така ангажиращо. Питаш нещо - кой когато го види и има време да отговори - го прави. По-свободно е, и някакси по-цялостно. Освен това мнението на един те подтиква да се замислиш и ти за друго. Колективно се раждат идеи. Това просто ми харесва. Така съм си представяла подобен клуб. Доколко са информационни темите - естествено никой не разчита, че тук ще научи астрологията, но всеки е на някакъв етап и по нещо може да му бъде от полза. Не можеш да отречеш също и труда на тези, които превеждат - това са доста ценни материали, а така стават достъпни за всички. Един го интересува едно, друг - друго. Може би това, което на теб ще ти хареса, все още предстои да се появи тук.
С две думи не ми се иска да повярвам, че нормален клуб по Астрология не може да има. Че ще бъде само място на бъзици и простотии.
Колкото до реалността, аз вече имам идеята и желанието срещите ни наживо максимално да зачестят. Може да си изберем и някое заведение (не знам дали вече не сме го избрали даже), което да си стане клубното място за срещи. Но вярвай ми, иска ми се да общувам с повече хора. На мен лично поне засега ICQ и бележките не ми стигат. Срещите наживо са най-добрият заместител, но не са възможни между всички ни. Засега аз поне други идеи нямам

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Е,добре де!нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Sperantza (рибка)
Публикувано24.06.04 13:51



Но,както всички знаем-няма перфектни хора!Дори модераторите не са перфектни,а според мен не е и задължително да са такива.Модераторът е човек,който съблюдава реда и спокойствието в клуба да не бъдат нарушени от хора с лоши намерения.....не е ли така?



Тема Re: Навеждаш ме отново към старите ми мислинови [re: Beatrice]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано24.06.04 14:07



За мен клубовете и форумите са нещо просто съвършенно.
Защото преди появата на интернета хората са се събирали след хиляди предварителни уговорки в определено време и място, на което не всеки е могъл да отиде баш в тоя момент.
Значи интернета събра хора, независимо от растоянията. Обаче в чатовете не си вързан с разстоянието, но пък си вързан с времето.
Докато именно тия клубове ти дават максимална свобода от време и разстояние. можеш да влезеш по всяко време, да говориш с всички заинтересовани и да не изпуснеш нищо, защото всичко си стои.
така че одобрявам напълно клубовете и особено клубовете по интереси.
Но от друга страна наистина е вредно да се приемаме прекалено сериозно, както да приемаме и клубовете прекалено сериозно. В крайна сметка на изток казват, че светът е майя, а животът е една безкрайна игра...дори имаха богиня, която е вечно танцуваща.
В играта се научават много повече неща, отколкото в сериозността, със сериозна муцуна и очила на върха на носа.
Дори знам, че на много места вече обучението се предлага чрез игрови модели.
Така че-обучение и игра, игра и обучение.

Сериозността не е критерий за научаване на нещо, а само свидетелство за липса на чувство за хумор.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Е,добре де!нови [re: Sperantza]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано24.06.04 14:09



Така е.
А как се предпазва модератора от погрешни интерпретации на намеренията?
щото според мен лошо намерение е да превръщаш клуба в малко затворено общество и да не му даваш да диша, а да се опитваш да го контролираш изцяло според собствените си идеи за клуб-примерно.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема И съвсем оф топик:))))нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано24.06.04 16:18



И всички караконджули под ножа:-)))

Знаех си аз, че интуицията ми отново цели десятката.

Разправиите и да спрат, бозата ще си остане. Няколко дена не влизам , за да ми почине главата от глупости...защо ли си наруших обета за непорочност на ушите и очите.... Ми не! Не ме интересува клуб от типа на махленската седянка, в която кака Пена казва на стрина Гана, че днес Марс й убил кокошката на двора, а пък чичо Пешо по силата на активирана Венера в пети дом чукнал леля Сийка частночуждо. Сто модератора и сто правила да се напишат- все тая. Просто дирът предразполага и към бозаджийство, и към смешни бунтчета за ред, и към още по-смешни - за права и демокрация.
Щото, мойте хора, ако реша да пердаша през просото - и Господ не може да ме спре. И обратното - ако реша да се държа прилично по силата я на Сатурн, я на мързела си - ни котки, ни кучки ще ми налагат правила - нося си ги в себе си.
Не ми пречи никой в тоя клуб. Ако ми говори смислено за астрология -ще му се радвам като малчуган на сладолед. И обратно. Ако пермаментно ми ниже на ситна плетка глупости и при това-ми претендира, че...ах, астрологията, това е самият живот и дребните неща в него / така е, Джем, но ако не умея да асоциирам марката си сутиен с дадена планета -това прави ли ме ментално и сензитивно неадекватна към божествената материя, която не е дадена всем?/

В резюме. Ще ви прелиствам по силата на навика си с едно око и пак ще кажа "Там където се губи тематиката за сметка на занимаването със себе си - нещата се сдухват не-из-беж-но". Факт!

Ти там, рицаря с тенекиената броня, дето се прави на оптична...прати ми се на кю 163208745 ако обичаш, че съм ти затрила номера без да искам

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Re: И съвсем оф топик:))))нови [re: Samael]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано24.06.04 17:42



От работата нямам ай си кю, ама като се прибера ще те адна... Пак ли ще воюваш срещу скорпионите



Тема Re: И съвсем оф топик:))))нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор aman ot gluposti (ядосан)
Публикувано24.06.04 17:58



И понеже съм нов, малко ще изнахалствам. Да ме прощавате. Че що да не воюва със скорпионите тази умна жена, ако мога да запитам?Да не са нещо забранена зона?Пардон за безпокойството.Не съм наясно с правилата, ама може и да свикна.

знам и мога /ако искам/


Тема Ште:))))нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано24.06.04 18:17



Няма си работа Марсът ми. Не стига, че е на трон в знака и дома си, ами на всичкото отгоре е и неаспектиран
Какво да правя пусто, като ми го активират - я в тоя, я в оня смисъл...
И стрелешки асц.не ги оттърва, тяхната кожа...

Дрънкат сабиии, щитовеееее...

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Здравей, съкровищенови [re: Beatrice]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 08:08



...Едва сега мога споко да ти реплейна на постинга. Парадоксално е, но е истина че все пак се опитваме да вземаме насериозно този клуб и аз и ти... Иначе ако не бе така нямаше да се завръщаме и да се опитваме... Бога ми - незнам какво - да направим за да го има... Защото както казах - клуб без хора които да пишат в него е като кокошарник без кокошки...
Оставяме настрана "театъра" който всеки от нас в името на това да е по-интересно поразиграваме, позициите които по един или друг подходящ или не начин защитаваме.
Понякога са необходими и плесници - както в една друга тема бях написал - само и само да се освестим, защото както сама ти постанови диагнозата - клуба на живо не е това което е клуба във виртуала.
Оказва се че на живо върлите във виртуала противници всъщност не са противници, а май имат много сходни идеи... И всъщност комай истината е че в клуба на живот противници няма. Нито някой от нас играе наживо ролите които си избира - дали аз любимата да размахвам мечове, когато нещо ме подразни или ти със присъщата ти любов към умиротворението... Е де, верно е че телците сте малко мързеливи - - поне така е постулата... Макар че аз считам че заради земния си знак това не е мързел, а израз на личният подсъзнателен стремеж всяко нещо което има някаква форма да е подредено и на мястото си, за да намери своята проекция в света на духовете...
Ама се отклоних...
Дали аз ще размахвам мечовете, дали ти ще успокояваш формата, дали Самаил ще воюва срещу скорпиПоните, дали Рама ще си сменя дрешките и ще се възмущава от това което понякога аз ще кажа по-остро на Смарагд, та дори и факта че Алукард си ме нарече... айде няма да го пиша... Но всичко това са роли...
Роли, които създават облик... Иначе без тях всичко ще е безлично...
И все пак, всички или повечето сме се виждали на живо... Никой на никого не е сипал отрова или е забил камата... напротив - просто сме намирали един ползотворен и полезен диалог в името точно на целта, която убягва тук...
Не, много от нас подготвяха и от време на време подготвят неща...
Друг е въпросът защо не са достагнили до тук а са останали като апокриф... Защото ако бяха достигнали до тук хората сами щяха на преценят дали астрологията ще ти покаже дали да мърдаш левия си прак пред десния според марс или ще управляваш нагона си по луната или плутон... или каквото и да е там...
дали има смисъл да се задълбочават в нещо повече или познанията които са получили им дават отговори за себе си...
ами - простичко май... и много сложно... щото колцина сме готови да си признаем и грешките... друг въпрос е дали това признаване няма да ти прикачи никнейма "Фурнаджиятааааааааааааааааааааааааааааааааааа",,,,



Тема За модераторите, артистите и забавляващите се...нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Furious Angel)
Публикувано25.06.04 10:35



Знаеш ли "рицарю", какво толкова ме дразни в поведението на *вашия* лагер? Оставям настрана, всичко което лично аз не мога да преглътна по някакви си мои там субективни причини...но ме дразни вашето лицемерие и вашата наглост също.
Наричам лицемерие да си позволиш да нападаш човек, който с нищо не те е предизвикал, а после, когато някой го защити да се направиш на "жертва", при все че точно ти си този, който е започнал. А наглост наричам, когато собствените ти думи, които са явна обида от където и да го погледнеш, се превърнат в *забавление*. Понеже имате много удобна *избирателна памет* и още по удобна *житейска философия* ми е пределно ясно, че няма смисъл да цитирам каквото и да било. Само че аз помня, разбираш ли? Помня всяка една обида, всяко едно мнение, още дори преди да е било редактирано от автора си. Помня помията, която ти лично изсипа тук; помията, която изляха диана и кентавър по адрес на 3/4 от пишещите в клуба; помня и истериите на така "безценната" ти приятелка анима, а също и тези на кайли. Много добре съм наясно и какво аз съм казала и направила, знам и кога съм си позволявала твърде много, нямам и нищо против да го призная, но изненада! стоя зад всяка от думите си. И за разлика от вашите, моите никога не са били забавление. Няма и да бъдат. Защото за разлика от вас, *забавляващите се*, аз приемам този клуб и пишещите тук сериозно, както сериозно примам всяко едно нещо в което влагам не само разума, но и сърцето си.
Дразни ме това, че наричаш *забавление* обидите, които някой си позволи да изсипе по адрес на друг човек, дразни ме че определи собствената си обиди като забавление, дразни ме че, помните само това което ви е удобно. Още повече ме дразни че ако тука в този момент ти дам всичките обиди, които се изсипаха непредизвикано по адрес на смарагд например, в своето заслепение ти пак ще заемеш *артистичната си* поза и ще се окаже, че тя сигурно ги е заслужила, да? Заслужила беше да слуша инсинуации, квалификации, публично да я гонят от клуба, да я замерят с думи... от дума боли повече от колкото от камък, да си наясно с това "рицарю"? А да си наясно че за мнозина като мен, тези клубове са една от малкото възможности да се докоснат до българи? Да общуват с българи? Да забелязваш нещо, например че ти също делиш клуба...на такива които можете да се срещате на живо и такива, които не можем? Най малкото защото не живеем в България изобщо? Но вие които живеете в България може да си позволявате да не вземата клуба насериозно, да? Че нали се срещате наживо... а клуба е само за забавление... пък и колко му е, една обида изречена от *забавляващ се* човек, няма същата тежест, като една обида изречена от някой *сериозен*, нда.
Мдам, ей такива *нещица* ме дразнят, "рицарю"...И разни други, които биха ти обяснили защо съм "за" в този клуб да има модератор. Само че няма смисъл да обяснявам, нали? Ти си много щедър откъм "критики", но ти липсва възможността да се отдръпнеш настрани и обективно да преценищ ситуацията отстрани и да примеш, че евентуално може би не дай си боже ама как е възможно ти да не си прав и някой да те критикува?
П.С. И "рицарю"...*пакта за ненападение* никога не се е отнасял само до нас двамата. Да не мислиш че аз лично се страхувам или имам проблем с конфронтациите? И че би ме притеснило нещо което можеш да кажеш или направиш по мой адрес? Смисълът беше ти и аз да се въздържаме от конфронтации от името на тези, които защитавахме. Аз спрях всякакви мнения и коментарии по адрес на твоята приятелка. Ти обаче...




Тема Re: За модераторите, артистите и забавляващите се...нови [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 11:03



защо не се издигнеш над тези дребни нещица а
много на дребно нещо стоят нещата
толкова ли няма за какво да се говори



Тема Защото за меннови [re: PYTHON]  
Автор Aлykapд (Furious Angel)
Публикувано25.06.04 11:08



обидите насочени към приятел, не са "дребни нещица" над които мога току така да се издигна. Да не говорим, че тука понякога се говорят и правят такива неща, че чак сатурна ми изпада в амок.
Дефекти на натала ми, какво да се прави




Тема Re: Защото за меннови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 11:51



Алукард, да не ме гониш из целия дир за да ми обясняваш колко перфектен е твоят приятел? не на мен тия, склонен бях да вярвам, че е способен да се промени. Не мислиш ли, че май е доста неравностойно човек да има представа и основание за негитивно отношение и да мълчи от дискретност, а в същото време да му се мъкнат по дирите и да му викат курва, фурнаджийска лопата и какво ли не? ммммммммммммммм? или искаш да кажа защо имам такова мнение? И дали не постъпвам "рицарски" като мълча... Виж какво - хората не са слепи, ти сама посочи че 3/4 от пишещите и говорещите са негативно настроени...И то от много време - толкова много, колкото мен ме е нямало тук за да кажеш че ги подбуждам... Или и това ще го направиш в името на своя кумир? Ами според демокрацията такова правителство трябва да си иде... ммммм? Трябва ли да казвам, че заради това което защитаваш, съм отстъпвал не веднъж от принципите си, за да могат други да са добре? А, дарлинг?
искаш да се конфронтираш - ами като се има в предвид, че времето ми скоро изтича ще те оставя наволя да се конфронтираш сама със себе си.
плийс, не ставай смешна... Като няма хляб народа да яде пасти - това ли съветваш?
О, народа ще си поиска пастите, защото са били обещани...
И ако нещо ми хареса - то е изцепването на Самаил по-горе... белким си го схванала, ако изобщо имаш чувство за хумор...Хаха




Тема Re: Защото за меннови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 12:20



тук май нещата са отишли твърде далеч до колкото виждам
цяло щастие е че не съм бил тук



Тема Re: Защото за меннови [re: PYTHON]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 12:26



=== Билбо Бегинс - или до Там и Обратно ===
Да не забравяме, че продължението е Властелинът на пръстените в три части...



Тема Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Furious Angel)
Публикувано25.06.04 12:30



Да не би с нещо да надрасках съвършената ти оптична броня? С леките определения, които почти дадох на характера ти?
Защото дарлинг, аз дори не те нарекох курва...казах, че бих нарекла поведението ти курвенско, но се въздържах да дам това определение. А с фурнаджийската лопата, мило, почна ти. И го даде като определение за мен. Аз просто попитах кой от двама ни е наистина фурнаджийска лопата, при условие, че аз спазвах тогава поетата уговорка, която ти отдавна беше нарушил. Така че по внимателно с определенията, сладък, защото се оказва че макар с огромно удоволствие да ги раздаваш, не си в състояние да ги приемеш, когато ти ги върнат обратно.

И да, искам да знам защо имаш такова мнение. Искам да ми го кажеш тук и сега. Пред целия клуб. И още сега съм готова да се обзаложа, че за отношението ти към смарагд няма никаква обективна причина, а всичко е просто лична саморазправа. Защото мило и аз си знам някои неща, но си мълча не по малко тактично за тях...и вярвай ми, ако се вбеся доста ще е трудно човек да ми затвори устата, а от това което ще кажа, на неколцина тук може и да им призлее.

И за последен път ти го казвам: цитирай ме, когато се опитваш да кажеш къде какво съм казала и не ме чети като дявола евангелието! *сама посочи че 3/4 от пишещите и говорещите са негативно настроени* Хъх, сама посочих, че диана изля помия върху 3/4 от пишещите тук. А сега кажи ми какво общо има между моята реплика и интерпретацията, която ти и правиш - освен числото 3/4?
*искаш да се конфронтираш - ами като се има в предвид, че времето ми скоро изтича ще те оставя наволя да се конфронтираш сама със себе си*
Хъх, ако не се бъркам точните ми думи бяха че пакта ни за ненападение не беше сключен заради мен самата, защото аз не се страхувам или имам проблем с конфронтациите; а в името на тези, които двамата с теб защитаваме. Къде тука видя че искам да се конфронтирам, би ли ми обяснил?!?!?

И не, нямам чувства за хумор, когато някой се гаври с приятелите ми. А аз съм човек, който има достатъчно мозък в главата си, за да е в състояние да прецени, кога си заслужава да приеме един човек за приятел. И когато приема някой за такъв, той може да разчита изцяло на лоялността ми и подкрепата ми.
Аз кумири нямам, не ми и трябват. Ако ти имаш - твой си проблем




Тема Re: Защото за меннови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 12:39



пак ли?
като клумбииски сериал е май всичко
край нямаааааааааааа



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 12:44



няма ли да се спрете
милост нямате ли що ли



Тема А ти се бориш сигурно занови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Sauron)
Публикувано25.06.04 12:44



"The Return of the King"? Или може би е по подходящо да кажа "The Return of the Queen"?



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 12:54



... Алурче, иска се мооого повече за да се засегна, мило съкровище... Пуделчетата са сладки кучета, защото са пухкави и само лаят... Ава проумей го най-накрая, безценна моя, че няма от какво да се засегна, защото за мене си само една червена поредица от буквички, която се мъчи някак си с други буквички да се докара обективна и затъва все повече в субективност и пристрастия... Ми не става бе, мило мое! Е те затова наистина ме забавлява... Поне докато имам нет и ми е кеф да се шматкам из дира...Какво друго? а да, да го уточня - аз пастички не ям... така че с удоволствие отстъпвам петифурките от тортата на другите... А това че не шаря текста си е от чиста проба мързел... Иначе не ме мързи засега докато имам климатик да пиша дълго. Поне докато трае конференцията.
Та, да се върнем на въпроса... За моята личност ли беше - пардон и ти пишеш дълго, което е адски добре.... Има какво да се чете... Определенията които ПОЧТИ даде за харектера ми! Уау - от къде ли, безценна, черпиш така с шепи информация... Айде, тури си го на сърцето и си признай че комай най-малко от появилите се знае за мен... Е де, не мисли, че тъпана ми е любим инструмент...
И май за това съм си щастлив във как беше - а да, дълбоката проста провинция. Ами нямам кой знай какво да развявам... Не ми се налага... Е, верно сега от скука поразвях това онова... Интересно - защо ли пикантните истории се забъркват някъде другаде - ммммм?



Тема Re: Защото за меннови [re: PYTHON]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 12:59



Че има ли нещо лошо в Розовия сериал - когато и да отвориш канала ще разбереш че нищо не се случило съществено през изтеклият месец, освен че героите се чудят - да се модерираме или да се модернираме... Всъщност - нали знаеш как завършва всяка серия?



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: PYTHON]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 13:02



... Е, нали продават индулгенции!?



Тема Re: А ти се бориш сигурно занови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 13:10



Ах, безценно, нима вече те короноваха?



Тема Не подозирах, че аз съм кралицатанови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Sauron)
Публикувано25.06.04 13:33



за чието завръщане се бориш ти
Значи през цялото време ние сме били от една и съща страна на барикадата и твоите писания са били просто фонът, на който да изпъкне моята правота.
Мило, "рицарю", но нямаша нужда.
Наистина.
И без твоя помощ съм в състояние да се справя с противниците си.
*подава ръка за коленопреклонна целувка*




Тема Re: Не подозирах, че аз съм кралицатанови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 14:32



Брах съкровище, че както сме я подкарали така и до леглото май ще стигнем... Апропо - някой май беше казал, че мъжете не трябвало да учим астрология, защото сме я използували да сваляме нещастните бедни беззащитни дами.... Оригинално - нали?



Тема Re: ;)нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 14:47



Уран на асц означава разни неща .. и най-последното е .. астро



Тема Re: ;)нови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:11



така ли?
я виж ти

бре да се невиди
май ми е па баш те там така леко обаче мръднал небрежно



Тема Охоо...щом и съкровище станах..нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Sauron)
Публикувано25.06.04 15:17



Ти сигурно това за мъжете, астрологията и свалянето на нещастните бедни беззащитни дами от личен опит го казваш? Може би това има нещо общо и с пламенния начин, по който защитаваш твоята приятелка?

Аз разбира се, не бих посмяла да се охарактеризирам като дама, камо ли пък нещастна, еле пък бедна или беззащитна...Уран на асцендента може да значи много неща и не знам дали последното от тях ще да е астрология, но сред предпоследните със сигурност ще са думички като нещастна бедна беззащитна дама




Тема Re: Охоо...щом и съкровище станах..нови [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:25



ше те ухапя да знаеш ако меткаш кал по уран на асц




Тема Re: ;)нови [re: PYTHON]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 15:26



да, ама една девица винаги ще съумее да изглежда добре



Тема А бре модно аксесоарче такова,нови [re: PYTHON]  
Автор Aлykapд (Sauron)
Публикувано25.06.04 15:37



чети малко по внимателно, а?
Не стига, че се опитвам да защитавам честта на фамилията с урана на асц, ами ти вместо да се радваш, с хапане ме заплашваш
Де черна близнашка неблагодарност, де




Тема Re: А бре модно аксесоарче такова,нови [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:40



ДА чета внимателно тук та да си изгубя разсъдъка ли
няма какво да пробирам
кара се наред ако не знаеш
и после става ясно кой какво бил казал и какво си бил мислил



Тема Re: ;)нови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:43



девица ли?
това какво беше човече



Тема Re: А бре модно аксесоарче такова,нови [re: PYTHON]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 15:46



много вярно
ще си го запиша в секс-учебника дето ще издам тия дни ...





Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:47



сега има някаква промоция
набираме жертвени агнета



Тема Re: А бре модно аксесоарче такова,нови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:52



и аз май ще пропиша
писна ми да чета глупости




Тема Re: ееенови [re: PYTHON]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 15:55



ама нидей така
секс-учебника е много актуална тема тук




Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: PYTHON]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 15:55



Тц тц тц тц Пак ли свърнаха към езичеството... Мамка му, определено изоставам от модата и новините...



Тема Re: ееенови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 15:58



да не съм пак объркал клубовете
това не е ли астролози/астрология?



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг?нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 16:00



мога да издам един трактат по темата със заглавие

съвременната астрология в светлината на езическите славянски ритуали и заклинания

в 3 тома по 450 стр всеки
и аудио версия



Тема Re: ееенови [re: PYTHON]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 16:01



няма да стане от теб дзен-будист и туй то!
това е клуб "Стари моми" ...
не четеш ли?!





Тема Re: Охоо...щом и съкровище станах..нови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 16:03



Тц тц тц, внимавай с думичките, съкровище... Щото по тази логика ти си тази, която така жертвоготовно защитаваш своята приятелка... Хм... Дали няма да излезе нещо от тази работа? Апропо - да си ме прочела че съм защитил някоя страна в нечий конфликт освен онази която е по-интересна? Е може би много ти се иска да кажа, че защитавам някого, ама нтц, не става... Просто защото търся шоуто... Дали пък твоя уран няма да ми го даде? ммм? малко така обществена изява по медиите? а, не - и така сме си цяла медия, така че - пу ти да си Мърфи Браун и пу ти гониш...



Тема Хаханови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 16:05



... Че ако има някой който да чете добре, това е Питончика... Друг въпрос е че май нещо неговия уран не се вмества с твоя, защото когато чете обикновено го прави както дявола евангелето... Сиреч - точно както трябва да го прочете...



Тема Re: ееенови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 16:08



вие сте го ударили тук само на такова значи
за дзен
това ме привлича
особенно в това как не се бърза за нищо и за никъде



Тема Шшшшшшшшшшштнови [re: tondy]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 16:08



... Да не те чуе Игуменката, че манастира тесен за нашта душа е...



Тема Re: Шшшшшшшшшшштнови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 16:11



дай да говориме нещо интересно конкретно по астро
забавлението да го оставим за по после а



Тема Re: Шшшшшшшшшшштнови [re: PYTHON]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 16:16



ами нали ти предложих
уран на асц





Тема Re: Шшшшшшшшшшштнови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 16:26



е какво ми предлагаш са и ти
това и аз си го имам




Тема Re: Шшшшшшшшшшштнови [re: PYTHON]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 16:29



значи, направо от извора .. от извора
ама не искам преводи и линкове ... и аз мога да чета и сърфирам из нета
искам злато! .. само злато и нищо друго!
дай най-доброто от себе си моля





Тема Re: Е,добре де!нови [re: Kaily]  
Автор Sperantza (рибка)
Публикувано25.06.04 16:45



Не разбирам защо все още гледаш толкова негативно на модераторите,но това си е твое мнение,което няма да оспорвам.
Напълно в реда на нещата си е клуба да си има модератори.Сега вече друг е въпроса дали ще го превръщат в малко затворено общество,в което силно се съмнявам,имайки в предвид предложените хора за поста.Какво значи собствените идеи за клуб?Това,според теб,правилата на клуба ли са?
Значи,за последен път ще се изразя за работата на модератора(в частност и на правилата).Ще използвам други изрази,дано ме разберат всички!
Модераторът има за цел не да ограничи свободата на пишещите тук,а да не допусне тя да се превърне в слободия!
От това по-красноречиво обяснение не виждам...



Тема Re: Шшшшшшшшшшштнови [re: tondy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 16:49



злато?
е това е в т.8
алхимия и астрология.

е все някой трябва да махне тия тъпи клишета нали
ако не аз то някой друг
е ако искаш нещо оргинално ....без преводи и линкове....
то това вече няма да е астрология
и аз не знам как да го нарека обаче
защото ще е нещо от високите технологии
ъхъ



Тема Re: Шшшшшшшшшшштнови [re: PYTHON]  
Автор жaбчe ()
Публикувано25.06.04 16:54



аз не съм астролог .. ти не си астролог .. кой говори за астрология
точно за високите технологии става въпрос





Тема Re: Е,добре де!нови [re: Sperantza]  
Автор жaбчe ()
Публикувано25.06.04 16:59



ето казвам го некрасноречиво
макар, че го бях казал миналата година на бебчо Amore в другия клуб

един форум с астро тематика не му трябват модератори ... трябват му астролози

покажи ми някой тук





Тема Алоооооууууу!!!нови [re: Aлykapд]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано26.06.04 00:40



Да не чувам особени вметки по Близнашки адрес, клонящ към Плутон, Уран и Лилит в 1-ви...!!!
Това е единственото, което в този живот приемам за лична обида: да ми ругаят слънчевия знак /друг, освен самата аз/ и планетките в 1-ви... хъммм... леле, колко се засягам от това, баси!!!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Е,добре де!нови [re: жaбчe]  
Автор Sperantza (рибка)
Публикувано26.06.04 10:09



Тези,които са предложени са достатъчни



Тема Re: Е,добре де!нови [re: Sperantza]  
Автор tondy ()
Публикувано26.06.04 10:48



достатъчни за какво мило?!



Тема Re: Алоооооууууу!!!нови [re: Джeми]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано26.06.04 12:07



Да ти ругаят знака приемаш на кръв...ама да ти го хвалят, вдигаш лапи като куче, кат го чешат.

ВМЕТКА:
Винаги съм се чудела как неприятните истини се приемат за квалификации, а приятните лъжи за чиста монета...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Алоооооууууу!!!нови [re: Джeми]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано26.06.04 12:18



Ще доде момент, в който ще се увериш, че всеки, който ругае нещо, особено планетките ти в 1-ви, има проблем със същите тези планетки в проекция и си е негов проблем, а не твой ... и съвсем случайно тези планетки са в изгнание, в 3-ти квадрант, в съвпад с нептун и т.н. - орисия! След това няма да те засяга вече нищо лично.

Най-трудно се осъзнава сатурн - щото е винаги прав, ама и него ще се научим да търпим без да го вземаме лично, нали?

Мъка, мъка, мъка, боже - как можеш да допускаш такова нещо?


Тема Re: Алоооооууууу!!!нови [re: smaragd]  
Автор tondy ()
Публикувано26.06.04 13:42



аха
не може да говори за планетката си, защото не може да се динстанцира от нея
не може да говори, защото е проектирана на още три места ..
абе, мълчание му е майката





Тема Re: Алоооооууууу!!!нови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано26.06.04 14:09



Направо повтори думите на един друг астролог, който каза да си свиркам. щото всеки, който имал проблеми с моя козирог и Сатурн, всъщност си имал лични проблеми-и наяве, и из картата и експонирал личните си проблеми връз мен.

А иначе-то да си трае човек относно чуждия Сатурн и Плутон как да е ще се научи....ма ум не ми го побира как ще се научи не само да живее в мир и сговор със собствените си, ми на всичко отгоре и да ги проработва...особено на фона на идеята, дето ръснахте, че нивата на проработка на планетите били...как беше...ааа профанизация.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема ...аБе, скакауец...нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано26.06.04 18:36



...аБе рицарю с ненагледен интелект и сако от пресован картон...

...няма нищо лошо в това, да си въобразяваш, че имаш чувство за хумор...няма лошо и в това, да си въобразяваш, че простонародните ти фаворити също имат чувство за хумор...обаче не бъркай ситуацията с лобута...

...това не е клуб "забавления"...нито е клуб за изява на неудовлетворени амбиции, любовни страсти, сексуални мераци и интелектуална недостатъчност...името на този клуб е изписано ясно...

...баста от офф-топик...върху "стотната" тема за "разправиите" ти пускаш сто и първата...с което показваш, че имаш две единствени мозъчни гънки, и то успоредни и получени вследствие на нежелан удар с глава в чугунен радиатор...

...и още нещо, ненагледни ми рицарю-диалектически-материалисте...

...ОБЕКТИВНА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ не съществува във вселенски мащаб, камо ли в астрологията, еле пък в скромно клубче като клуб "астролози" в дир.бг...
...конкретно казано - обективността е качество, което може да бъде приложено при определени правила...в случая с модератора на клуб "астролози" обективен ще бъде модератор, който спазва правилата, определени от членовете на клуба...

Постскриптум...бас държа, рицарю-самозвани, че един от номинираните от теб за носители на приза "аз имам чувство за хумор" най-много до двадесетина минути ще дотърчи тук, за да натресе на всеослушание своята гледна точка...хехе...и начинаещите астролози знаят, че на козата са й дадени много качества, но едно й е отнето безапелационно - чувството за хумор...

Постпостскриптум...ти каква зодия си, рицарю?...



Тема Re: ...аБе, скакауец...нови [re: Cфaйpa]  
Автор bitter (пелин ;)
Публикувано26.06.04 19:09



и начинаещите астролози знаят, че на козата са й дадени много качества, но едно й е отнето безапелационно - чувството за хумор...

Аа...извинявай, ама аз защо си мислех, че на телците принципно чувството за хумор се води най-зле, пък ти споменаваш кози(рози) някакви...Пак ли нещо съм оплескала в четенето?



Тема Re: пфуууууууунови [re: Cфaйpa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано26.06.04 20:29



Как пък се разсеях и опуснах рамките на двайсете минути, та изгуби баса сега заради мен.

Прав си, Седефчо, това е клуб астролози, а астролозите се занимават с каквоооооо? С астрологияяяяяяя.......изненадка, нали? ... да те питам ли ти тогава каква роля играеш тук, да те не питам лииии...


Обаче, Шаро, скъпи, голям си профан... Ние изобщо не си бъбрим как се забавляваме и как (не) се взимаме насериозно, ние всъщност задълбочено нищим влиянието на току що отминалия куинконс между Сатурн и Нептун върху съдбата на човечеството...това, че не ги упоменаваме изрично, не значи, че не разбираме за какво иде реч...не разбират само лаиците...


Ау, как ти бафкат в хор и такт;
и левия близнак,
и десния близнак



Ах,
как се радвам, че не ме забравяш
вниманието си цяло мен отдаваш;


Въртиш и сучеш ден из ден....
нали не фантазирам?
Изцяло в мой си плен.


Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: ...аБе, скакауец...нови [re: bitter]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано26.06.04 20:40



Не се коси, правилно си си чел/а.

Шаро е зает да доказва и да си себедоказва, че гроздето е кисело и с такъв хъс си поддържа самопредставата, че чак кеф ми става да го гледам толкова щастлив. Клати утвърдително глава и припявай: Кисело е, дума да няма.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема ...най-вероятно аз съм оплескал..:-)нови [re: bitter]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано26.06.04 21:51



...аз не знам какво е "достатъчно", особено щом става въпрос за четене на книги...


...възможно е от гледна точка на астрологичните книги телето/кравата да държи първо място по липса на чувство за хумор...обаче практиката ми нашепва друго...



Тема Re:...утре няма да се учудя...нови [re: Cфaйpa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано26.06.04 23:46



....ако заявиш, че от опит знаеш, че козирозите са дебели и разплути ...би било логичен епилог на досегашните ти усилия...


Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Редактирано от Kaily на 27.06.04 00:03.



Тема Re: Е,добре де!нови [re: tondy]  
Автор Sperantza (тиририрам)
Публикувано27.06.04 10:58



За астрология....оф,писна ми от тоя чат...
никой да не отговори на това,че трябва пак да кажа нещо после...понеже Надеждата е винаги последна

БЕГАЙ-ЛЕГАЙ


Тема Слушайте внимателно! Няма да повтарямнови [re: Sperantza]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано27.06.04 12:56



Откак не сме на каишка, а сме свободни горски обидатели, самочувствието ни се подобри. Не отива някак да се нахвърляш върху стопанина.... Напоследък сме си възвърнали старите ловни инстинкти и поради липса на нещо по-ставащо за ядене, хвърлихме око на един скорпион. Бял ли, черен ли, дявол го знай. Подробност. Но не ми било скорпион майно льо, най ми било скакауец. Природа... Сено... Първични аромати. Оказа се че това бил негово скорпионско величество, дето бил там някакъв в казармата и използва фатмашки похвати. Ама първична сила ви казвам! Страхотия... Друго си е животът на чист въздух. Тази сутрин бях настроена романтично и реших, че пасторалната идилия (то дет се вика щом си в рая, трябва да си с ангелите!!!)Ама на, величеството ходи само на групи. Страх лозе пази (народна мъдрост).
Не стана веселбата. И си викам, що ли губихме толкова време. Нещата обикновено се уреждат с по-малко излишни магийки...Из другия клуб срещнах едно мнение на Близнак. Той беше казал за тяхната зодия, че докато някои едвам минават разстоянието от А до Б, Близнаците вече са минали азбуката. Това е то класа.
И за финал предупреждавам: скорпионите да не ходят сами, особено по тъмно из гората. Да се движат само в колектив и добре въоръжени. Че ако ги срещнем в някой тъмен ъгъл и железни шорти няма да ги опазят!!!

ауууу!


Тема Re: Слушайте внимателно! Няма да повтарямнови [re: vulkodav7]  
Автор aman_veche (непознат)
Публикувано27.06.04 13:42



Това не беше баш по темата, ама реших и аз да се намеся.



Тема Re: Слушайте внимателно! Няма да повтарямнови [re: vulkodav7]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано27.06.04 20:20



Малко ще се поправиме за близнаците. Тъпи са, братче. Не си заслужават, честно. И само гледат да бъркат в лайната.
Извиняваме се на де що има скорпион за горното си изказване по адрес на един определен, който на всичкото отгоре се оказа, че не бил виновен...Уффф. Ама така е където са забъркани главно жени. Бъркат се лайната...

ауууу!


Тема Re: ...аБе, скакауец...нови [re: Cфaйpa]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано28.06.04 07:36



...Айде ся... Оставя и Матрицата да презаредим и край няма... Абе какво значение има кой каква зодия е. Ми някакаква... Някога хората като са се срещали и запознавали, репчили и правели това-онова без да си знаят зодиите, па не са умрели...



Тема Иманенови [re: tondy]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано28.06.04 07:43



... Мълчанието е злато, но ние не сме алчни...



Тема Re: Слушайте внимателно! Няма да повтарямнови [re: vulkodav7]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано28.06.04 07:48



Стига ве, то читава зодия остана ли!? Иначе е препоръчително първо да се консултираш с астролога си или картата си дали да си приместиш днес левия крак пред десния ако си скорпион или дейсния пред левия ако си близнаци...
Незнам как седи въпросът има ли значение полът, но тук има повече спецове по тази тема... До колкото схващам - това за което говориш ти липсва.



Тема Re: ...аБе, скакауец...нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор vulkodav7 ((!))
Публикувано28.06.04 07:51



Природа...!

ауууу!


Тема Допълнение с предложениенови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано28.06.04 07:51



...Е те това беше... Очевидно е било че хората са имали нужда малко или много да се понаплюят и да си кажат болките... Затова предлагам и в бъдеще същата тази тема от фючърсния модератор да не се трие, ами да се използува за боксова круша...



Тема Re: Допълнение с предложениенови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Kpъr ()
Публикувано28.06.04 15:13



да си кажа болката - бъркат ме с теб!! а нито съм рицар, нито имам броня, и въобще не мога се справи с купищата ти обожателки!

няма искам... има може и трябва.


Тема Re: Аве, хора!!!/отклонение или по вашему оффф/нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор aman_veche (непознат)
Публикувано01.07.04 07:24



Е, хайде. Честит ви Джулай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.