Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 02.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защото за мен [re: Ricar s optichna bro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 12:39



пак ли?
като клумбииски сериал е май всичко
край нямаааааааааааа



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг? [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано25.06.04 12:44



няма ли да се спрете
милост нямате ли що ли



Тема А ти се бориш сигурно за [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Sauron)
Публикувано25.06.04 12:44



"The Return of the King"? Или може би е по подходящо да кажа "The Return of the Queen"?



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг? [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 12:54



... Алурче, иска се мооого повече за да се засегна, мило съкровище... Пуделчетата са сладки кучета, защото са пухкави и само лаят... Ава проумей го най-накрая, безценна моя, че няма от какво да се засегна, защото за мене си само една червена поредица от буквички, която се мъчи някак си с други буквички да се докара обективна и затъва все повече в субективност и пристрастия... Ми не става бе, мило мое! Е те затова наистина ме забавлява... Поне докато имам нет и ми е кеф да се шматкам из дира...Какво друго? а да, да го уточня - аз пастички не ям... така че с удоволствие отстъпвам петифурките от тортата на другите... А това че не шаря текста си е от чиста проба мързел... Иначе не ме мързи засега докато имам климатик да пиша дълго. Поне докато трае конференцията.
Та, да се върнем на въпроса... За моята личност ли беше - пардон и ти пишеш дълго, което е адски добре.... Има какво да се чете... Определенията които ПОЧТИ даде за харектера ми! Уау - от къде ли, безценна, черпиш така с шепи информация... Айде, тури си го на сърцето и си признай че комай най-малко от появилите се знае за мен... Е де, не мисли, че тъпана ми е любим инструмент...
И май за това съм си щастлив във как беше - а да, дълбоката проста провинция. Ами нямам кой знай какво да развявам... Не ми се налага... Е, верно сега от скука поразвях това онова... Интересно - защо ли пикантните истории се забъркват някъде другаде - ммммм?



Тема Re: Защото за мен [re: PYTHON]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 12:59



Че има ли нещо лошо в Розовия сериал - когато и да отвориш канала ще разбереш че нищо не се случило съществено през изтеклият месец, освен че героите се чудят - да се модерираме или да се модернираме... Всъщност - нали знаеш как завършва всяка серия?



Тема Re: Да не би да те засегнах нещо, дарлинг? [re: PYTHON]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 13:02



... Е, нали продават индулгенции!?



Тема Re: А ти се бориш сигурно за [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 13:10



Ах, безценно, нима вече те короноваха?



Тема Не подозирах, че аз съм кралицата [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Sauron)
Публикувано25.06.04 13:33



за чието завръщане се бориш ти
Значи през цялото време ние сме били от една и съща страна на барикадата и твоите писания са били просто фонът, на който да изпъкне моята правота.
Мило, "рицарю", но нямаша нужда.
Наистина.
И без твоя помощ съм в състояние да се справя с противниците си.
*подава ръка за коленопреклонна целувка*




Тема Re: Не подозирах, че аз съм кралицатанови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано25.06.04 14:32



Брах съкровище, че както сме я подкарали така и до леглото май ще стигнем... Апропо - някой май беше казал, че мъжете не трябвало да учим астрология, защото сме я използували да сваляме нещастните бедни беззащитни дами.... Оригинално - нали?



Тема Re: ;)нови [re: Ricar s optichna bro]  
Автор tondy ()
Публикувано25.06.04 14:47



Уран на асц означава разни неща .. и най-последното е .. астро




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.