Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема офф-топик..ммм..2нови  
Автор тъpтeйчeтo Maя (търтея си)
Публикувано22.06.04 21:58



...не ми стигат нервите..ъъъ..бирите..да се пъна да я нарека по друг начин..та..питам аз..кого ли...джеми...що ли..щото тя..ъъъ..таковата..да де...кибича си аз..кат` много други..чета си само..също кат`..много други..тук-таме..и тук..чета..котка марта..хоп..подир нея..кайли..или как там се зове..и там..пак котка марта..и подир нея..пак..как там се зове..зова го кайли щото тук така се зове..чета си аз разбираш ли джеми..ще се извиня за пунктуацията ама пак нерви..бири..та..и реших..щото някакви си там неразбории..котка марта пък докопала седефчо някакъв си..и пак си чета..ама не е само седефчо на въпроса дневен..та, чета си те аз джеми и другаде..виждам, че разбираш и от..по така..питам аз най-накрая..щото така ми се струва..ама не само от бирите..не е въпросът щото котка марта седефчо докопала..оф..ама то така..нали по-така..добре де..интересът е самата котка марта..на кайли..то това преследване тук..там..личен интерес..ъм?!..звездите какво хортуват по тез` въпроси?..интересът по мъже по..жени?!..щото това на мен на такова ми прилича..или?!

в душата съм пчеличка


Тема Re: офф-топик..ммм..2нови [re: тъpтeйчeтo Maя]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано22.06.04 22:33



Понеже, посред многото бири, мернах на няколко пъти да се упоменава никЪТ ми - ще се жертвам да поотговоря.
Нямам идея що питаш мене точно, както и нямам идея какво по-точно питаш? Вероятно 'щото аз на трезво те чета... хъм...

Но, ако ме питаш всъщност дали Кайли така наречената си пада по жени.. хъммм... не се учудвам, че питаш точно мене, де, на съвсем правилното място си питаш.. хъммм... тъ, ако питаш мене - да. 'Щото напоследък и аз самата съм започнала да си мисля, че споменатата Кайли не си пада толкова по споменатия Седефчо, както само тя си го нарича, колкото споменатата Кайли си пада непосредствено и неотлъчно по споменатата Котка Марта. Демек, ако питаш мен, Кайли вероятно е бисексуална или лесбийка, ама още не го е осъзнала.. 'Щото, ако го беше осъзнала, нямаше да се излага така пубертетски да гони споменатата Котка Марта из всички клубове и да я сваля с тухли-четворки - ами щеше да пробва първо с червена роза и романтични е-картички. А ако не си падаше по жени никак, щеше да си гони персонално споменатия така наречен от нея Седефчо... а не Котката. Обаче, както гласи една древна мъдрост, у всяка жена дреме една лесбийка... Е, вярно, у някои жени даже и похърква с глас, ама у други дреме само с едното око...
Тъ, не ми е необходимо да се дзверя из звездите, за да знам какво казва статистиката по въпроса. А именно: всяка втора жена има сексуални фантазии или сънища относно някоя друга жена. А всяка четвърта има поне едно реализирано сексуално изживяване с друга жена. Което, ако следваме логиката, ще рече, че Кайли на този етап е едва всяка втора... хъм... но полага усилия да стане четвърта. Което определено ще стане далеч по-лесно и безболезнено, ако свърне пак към клуб "Ева и Ева" и този път попита момичетата там какво да прави, за да го постигне... хъм...
Другият вариант е аз да ги попитам, пък после да й пусна линк към отговорите. Сигурна съм, че поне един ще й подскаже какво и как.

А, бе, чакай, че се сетих... ъъъ... таковата... а ти защо изобщо питаш?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: офф-топик..ммм..2 [re: тъpтeйчeтo Maя]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано22.06.04 22:48



А на втори прочит съзрях и един по-сериозен въпрос.

звездите какво хортуват по тез` въпроси?..интересът по мъже по..жени?!

Преди време имаше 3 теми тук, свързани с въпроса може ли по хороскопа да се разчете би- или хомосексуалност. Интересни бяха обсъжданията.. като ми остане време за ровене из архива, ще ти пусна линкове към тези теми.
Аз лично оставам на позицията, че е възможно. Ако някога тази тема отново предизвика интерес, ще се постарая и да се аргументирам. Но на този етап само изказвам мнението си.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: офф-топик..ммм..2нови [re: Джeми]  
Автор тъpтeйчeтo Maя (търтея си)
Публикувано22.06.04 23:01



`ми опитах се да формулирам няколко въпроса..които ти си разбрала четейки отговорите ти по-добре от мен самата..ама пусто бирите ми малко да им се невидяло..благодарско за видяното бисексуално..според мен де..имайки предвид въпросния седефчо..отношение кайлинско..реших, че само ми се струва..само ме позастрЕля с таз` статистика..щото се опитах да се класифицирам..аз май съм кат` че ли в групата на всяка трета..щото хем си мечтая хем си реализирам..позачуди ме какво ще й пускаш..линк?..отговор?..или..направо жена?..щото ако ще е третото..искам и аз!!!!!..хъм..с това май ти отговорих на въпроса..не успях в евите..нещо и с другите опити не успях..та..директно към теб реших да се пообърна..може ли да стане с бира, вместо с роза?..и пак хем звездите хем човекът..питам де..

в душата съм пчеличка


Тема Re: офф-топик..ммм..2нови [re: тъpтeйчeтo Maя]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано22.06.04 23:05



Страхотна тема, чудя се дали да не отворя нова в отговор само или да продължа в тая..хмм....а пък не пия пусто, точно днес вече стават шест години, та не мога да изпия там колко си бири, че белким ни вляа в тона да те разбера, м?
Зарад теб няма да пропия определено....
Пък по жени хептен няма да тръгна....
А ако, недай боже се пак тоя, оня живот си падна по жени, по марта няма да си падна никога. Пази боже де.......щото то кой знае каква карма имам да изкупувам и начи може и нЕкое страшно наказание да ми се падне...та да се не заричам...ма се пак...бе вие няма ли да се отучите от навика като някой ви бие шамари да мислите, че ви обича, та затова...щото то по тая логика да не земе да се окаже, че Седефчо е луд по мене, а?
Че и целия клуб, а?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: офф-топик..ммм..2нови [re: Джeми]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано22.06.04 23:19



А не, с червени рози вече сме опитвали. Само дето не аз на нея, а тя на мен.
Та по повод темата на мен пък взе да ми хрумва дали тя мен таковата? М?


А всъщност може пък да си е чиста завист заради вродената елитарност.

Редактирано от Kaily на 23.06.04 00:28.



Тема Без думи! [re: тъpтeйчeтo Maя]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано22.06.04 23:42





Мъка, мъка, мъка, боже - как можеш да допускаш такова нещо?


Тема Re: офф-топик..ммм..2 [re: Kaily]  
Автор тъpтeйчeтo Maя (търтея си)
Публикувано23.06.04 07:12



хм.
Ни бира, ни мъже, ни жени, а пушиш ли? цигари имам предвид?
а колкото до шамарите - въпрос на избор е - колкото повече, толкова повече - къде, как, в какво количество и какво качество,както и с целувките:)никъде не пише, какъв израз има обичта:)и по какъв начин се приема от обекта/обектите:)
а от проследеното до тук - да не вземе да се окаже, че ти си луда по седефчо, че и по целия клуб, а?

в душата съм пчеличка


Тема Re: офф-топик..ммм..2 [re: Kaily]  
Автор bitter (пелин ;)
Публикувано23.06.04 08:04



Хей, това което се случва е нещо красиво, радвам се за теб. Разбирам колебанията ти и противоречията, които сигурно предизвиква чувството, но му се остави. Не обръщай внимание на тези, които се опитват да погазят чувството ти, присмивайки се, че е към жена.
Смело, момиче, вдигни глава и бъди себе си! Можеш да бъдеш горда с желанията си, не се срамувай! Виждам, че имаш съмнения, разбирам, че е трудно да се изразят някои нови чувства; виждам, че търсиш точния начин и момента. Тук ако позволиш да кажа: наистина...има и по-добри начини да се изрази това красиво чувство, нали сме вече големи хора, а и момченцата са тези които изразяват чувствата си към момиченцата с дърпане на плитки...Но важното е, че си намерила себе си, начина и момента ще откриеш също, вярвам и знам!



Тема Re: хехенови [re: bitter]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано23.06.04 13:24



И преди да се създаде обществено настроение, че аз съм виновната за тая тема, щото ако не бях аз, ако па не бях се и въобще раждала, тая тема никога нямаше да спамне клуба...нито втората световна война определено щеше да избухне, нито националите ни щяха да отпаднат така безславно...

Нямам грам хомоуклони. Ма грам! До степен веднъж дваж да съм се ядосвала, щото определено жените, когато са качествени, са далеч по-качествени от качествените мъже, даже когато последните са качествени, а не само си въобразяват, че са такива.
Ако имах обратни наклонности, сигурно отдавна да съм намерила сродната си нежна, фина и интелигентна душа...ма на...

А любовта за мен е доверие, нежност, фини вибрации, грижа за другия...най-чистите ми любови са протичали в сферата на усещанията, докосванията с поглед, сливането на душите.
Любовта е най-дълбока медитация, тишина и блаженство, няма нищо общо дори с думите-те са достатъчно груб език за любовта...любовта има много по-изтънчен език от словесния. Какво изобщо да говорим за шамарите.
Крясъците и шамарите не говорят за любов, а за развита само първа чакра и нагоре нема никой...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.