Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 19.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Избори за модератор!  
Автор Koтkaтa Mapтa (въздухарка (38))
Публикувано16.06.04 19:13



Гласуването ще продължи 10 дена от датата на пускането на темата, тоест от
16.06. до 26.06. включително.

Гласува се за екип от двама модератори.
Това са Джеми и Рама.

Гласувайте ”за” или ”против”. Ако гласувате против, без да предложите алтернатива и без се аргументирате, гласът не се приема. Ако имате други предложения и въпросните хора са съгласни, гласувайте за тях. Екипът с най-много гласове получава модераторски права.

Вече гласувахме ДАЛИ клубът да има модератор, това не стои под въпрос.

(Направих си труда да преброя гласовете

6 гласа ”за”, 1 глас ”против”, 2 ”въздържали се”, всичко останало са коментари без ясна позиция, не се вземат под внимание.)

Тази тема е единствено за гласуване, всякакви странични коментари са нецелесъобразни. Ще помоля фукла да я закове за срок от десет дена.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Тема ЗА Джем и Рама [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Koтkaтa Mapтa (въздухарка (38))
Публикувано16.06.04 19:16



1. Поради опита, който Джем вече притежава.
2. Поради сравнително постоянното присъствие онлайн.
3. Поради ”въздуха”, който гарантира трезва оценка.
4. Поради добронамереното отношение и проявената грижа за клуба.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Да, ЗА Джем и Рама [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор DeProfundis (Отвъдна)
Публикувано16.06.04 20:26



Подкрепям мнението ти безусловно, безрезервно и безапелационно.
За Джем и Рама.

De profundis clamavi ad Te, Domine!

Редактирано от DeProfundis на 16.06.04 20:27.



Тема Re: Избори за модератор! [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Rama ()
Публикувано17.06.04 01:09



От мен глас за Джем.



Тема Re: ЗА Джем и Рама [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано17.06.04 01:13



И аз съм "за" този екип.

За себе си гласувам тъкмо покрай опита си - докато го "предам нататък".
А и съм на 100% сигурна, че Рама ще се справи по достойнство със задачата - тя има невероятен усет кое какво е... Пък и е доказала на дело, че е в състояние да ме озаптява, когато на мене ми изпуши електрониката..

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Избори за модератор! [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Rocky ()
Публикувано17.06.04 08:29



Предлагам Беатриче и Рама тогава ,защото мисля ,4е са най-безпристрастни,сериозни ,с 4уство за отговорност ,не обичат конфликтите и са родени омиротворителки.Гласужам:)



Тема Re: Избори за модератор! [re: Rocky]  
Автор Koтkaтa Mapтa (въздухарка (38))
Публикувано17.06.04 10:48



А питал ли си Беа дали е съгласна да бъде мод?
/Това е едно от условията, иначе няма как да се уважи гласът.../

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Избори за модератор!нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Beatrice ()
Публикувано18.06.04 17:08



Благодаря на Роки за гласуваното доверие и хубавите думи.
Аз действително не вирея в среда на агресия и негативизъм. Усещам подобни хора като пришълци от чужда планета.
Трудно ми е, обаче, да бъда добър войн - избягвам срещите с деструктивната енергия. Предпочитам с тези хора да се разминавам на разстояние, по възможност без никакви допирни точки - това са различни светове, които не виждам смисъл да смесвам.
И най-практичният от всички доводи - не разполагам с необходимото време за подобна благородна дейност. Твърде рядко съм он-лайн, понякога нямам възможност да посещавам клуба с дни, дори седмици.
И между другото, до този момент това е единственият клуб, в който пиша (изключая Астрология, който приемам за част от семейството). Искам да кажа, че нямам абсолютно никакъв опит в дира, нито пък по отношение на клубните разправии, с цялата им тягост и протяженост
Което впрочем не означава, че няма да съм на линия винаги за всекиго, който поиска да поговори с мен, или пък да чуе мнението ми в дадена ситуация. Ще го правя с удоволствие, и мисля, че е редно това да се отнася за всички, на които им е мило бъдещето на този клуб.

И да не забравя все пак - гласувам с двете си ръце за Джеми и Рама!!!
Убедена съм, че ще се справят по най-добрия възможен начин.

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Избори за модератор! [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано18.06.04 18:20



Аз съм от агресивните зяпачи и си казвам тук мнението, без претенции да бъде зачетено:
Джем и Рама ще са прекрасни модератори. Според мен.

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема За. [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано18.06.04 21:04



Ще използвам този постинг и за лично съобщение към всички, които ми писаха усърдно бележки през последните 2 седмици:

Получила съм всички бележки, които ми пишете, някои даже по 4-5 пъти, но за съжаление не мога да отговоря на нито една. Дир-ът ме изхвърля след всяко отваряне на бележките от лога, а и в това лудо време, проблемите са от сериозни по-сериозни и имам нужда от време за да пиша, да преосмислям и да си оправям и собствените каши за да не ви ги прехвърлям неволно на вас. Който бърза, може да пробва да ме улучи в icq: 161646619.

Извинявам се на всички останали за този спам.

Дерзайте, ще мине и тази лудница!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.