Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Ребята, давайте будемь друзями" [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано22.06.04 13:48



Какво да сторя?
да се проектирам в/у теб ли и да ти обясня?
мисълта ми тече винаги еротично да знаеш

не
ако искате се и избиите но поне да е ясно за какво .



Тема Мило, защо не четеш малко по внимателно? [re: Sperantza]  
Автор Aлykapд (Църна Чума)
Публикувано22.06.04 13:53



"И какви са тези приказки за елит?!?"
Този въпрос не го задавай на мен, ако обичаш, много моля
Не съм аз човекът, който почна с приказките и деленето на елитарни и не елитарни.
А какво трябва и какво не, да направят Кайли и Беатриче, това е нещо, което и двете могат сами да решат, не мислиш ли А ако всеки се държеше уважително към всеки, нямаше изобщо да има нужда от модератор...или?


...и пак при тебе ке дойдам, жена ке уморам, дечиня ке гледам, вечно твоя ке бидам


Тема Осмодомната ми венеранови [re: PYTHON]  
Автор Aлykapд (Църна Чума)
Публикувано22.06.04 14:29



приветства секви еротично еретични мисли с ягоди и бита сметана

Ндаа...аз собствено нямам желание да се бия с когото и да било, но ако ще се стига дотам, на мен лично ми е повече от кристално ясно, за какво ще водя битката Разбира бих могла да ти представя гледната си точка по повод станалото напоследък в клуба, но ако проявяваш интерес към нея - на бележки, моля, за да не се стига до излишни ексцесии


...и пак при тебе ке дойдам, жена ке уморам, дечиня ке гледам, вечно твоя ке бидам


Тема Re: Мило, защо не четеш малко по внимателно?нови [re: Aлykapд]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано22.06.04 14:38



E не отдавна ти самата говореше за Божества и Нищожества... Толкова ли често си като фунаджийската лопата, Алукард... Абе вие въобще сфанахте ли какво ви рече беатрис? Щот е много права - щот лесно се драска на бял фон на някакъв си екран... Ха да видя колко от вас ще отстоявате простотиите, дето ги творите тук и наяве или май няма да ви е до простотии? Мммммммммммммммммммм?



Тема Re: Осмодомната ми венеранови [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано22.06.04 14:59



ако тва за ягодите е сериозно
скачам на секундата
виж сега
след едни ягоди и сметана
мисля че няма да имаш желание за нищо
ми да
би могла хапвайки сметана и ягоди да ми обясниш и положението в ирак
ще те слушам с интерес
кви екцесии сега и ти
като два бели гълъба сме
нима някой ще посегне на ....
на....
ягодите ни или що
какво може чак толкова да е станало в клуба а
един кръговрат и толкоз
всичко свършва с - 3 дни яли пили и се веселили
човешката памет е доста къса
еротично еретични мисли?
ти да не се занимаваш със сатанинска астрология нещо?
значи за ягодите тук да коментираме а за клуба на бележки
има буря и от бележките се къса връзката



Тема Re: Осмодомната ми венеранови [re: Aлykapд]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано22.06.04 15:12



осмодомна венера а
плутон сатурн в съвпад в пети бе душо
като облъчена ще мигаш



Тема Re: Бре!нови [re: Kaily]  
Автор Beatrice ()
Публикувано22.06.04 15:16



Аз не съм виновна, че докато пишех отговор на твоя постинг, ти вече си изтри мнението.
За разлика от теб, аз никога не бих се отказала от думите си.
Беше чиста случайност, че точно в този момент бях он-лайн и в рамките на не повече от половин час имах честта да прочета мнението ти за клуба.
Не мисля да продължавам или да превръщам това в спор. Мързи ме
Лека

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Бре! [re: Beatrice]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано22.06.04 15:37



защо не се сдобрите а
толкова ли надълбоко са отишли нещата ?
ако е така все пак може да се опита



Тема "рицарю" (иронично х 2) [re: Ricar s optichna bro]  
Автор Aлykapд (Църна Чума)
Публикувано22.06.04 15:46



доколкото си спомням, двамата с теб се бяхме разбрали нещо...
В името на тази уговорка, а и защото тази, която ти така ожесточено нападаш, не искаше да се разпалват наново скандали, досега се въздържах да ти отговарям; нещо от което ти добре се възползва. Кой от двама ни е фурнаджийската лопата? Дали аз, която се придържах към мълчаливия ни "пакт за ненападение" или ти, който го наруши? Внимавай, "рицарю" (иронично х 2), защото нямам намерение ни най малко повече да толерирам поведението ти, което единствено бих могла да опиша с думичката "курвенско"; ще се въздържа разбира се, за разлика от теб, аз поне мога да контролирам емоциите си.

В контекста на последното ти мнение...би ли ме цитирал, ако обичаш, къде по точно говоря аз самата за Божества и Нищожества, че интересно защо ли аз нещо не си спомням. Извън контекста на последното ти мнение мога ли да се самоцитирам: Не съм аз човекът, който почна с приказките и деленето на елитарни и не елитарни; и да ти посоча при това, че единственото, което твърдя в мнението си е, че не съм човекът подхванал темата за елитарност и не елитарност. Ако забелязваш никъде не казвам, че нямам изказвания по въпросната тема; но дори и да имам подобни, категорично отказвам върху мен да се прехвърля отговорност за нещо, което не съм започнала аз.
Виждам обаче, че ти добре се възползваш от похватите на така защитаваните от теб персони: отговори нещо, без значение дали е релевантно на мнението на което отговаряш; по възможност в отговора ти да няма нито едно доказателство подкрепящо тезата ти, но за сметка на това да е пълно с лично обиди, инсинуации и клевети. Гледам и ти и Кайли, през една и съща школовка сте минали, но така не се води спор, миличък (иронично х 2), съжалявам да убия всичко детско в теб Върни и се научи по добре основите и на логиката и на реториката и на изкуството да се води спор. Намери доказателства за тезите си, пък после пак ела да си приказваме.


...и пак при тебе ке дойдам, жена ке уморам, дечиня ке гледам, вечно твоя ке бидам

Редактирано от Aлykapд на 22.06.04 15:50.



Тема Re: Бре! [re: PYTHON]  
Автор Beatrice ()
Публикувано22.06.04 16:01



Благодаря ти за миротворното отношение. Не те познавам, но с подобни думи човек лесно може да ме спечели.

Кажи ми само, защо към мен се обръщаш със своя въпрос? Това не го разбрах.

Но се страхувам да не превърнем разговора в чат.
Темата има съвсем друга цел. Съжалявам, че така се разводни, за което заслуга имам и аз.

tutto che ti serve e l'amore



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.