Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 18.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тра-ла-ла на Юпитер в 12.  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано14.06.04 13:26



До каките, батковците и по - старшите в клуба! Знаете ли как действа транзита на Юпитер в 12? Дали той там повдига авторитета на враговете и отваря трето око на човек за да може той да се пази? Или напротив Юпитер там облагородява минали постъпки?! Разполагате ли с някакви ключови интерпретации на тази тема? Моля кажете нещо на невръстното дете, как действа за да мога да си обясня поведението си в последно време.

Редактирано от Ул Oви Xeй на 14.06.04 13:24.



Тема Re: Тра-ла-ла на Юпитер в 12. [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 13:35



Транзит на Юпитер през 12-ти дом е предупреждение че е време да си купиш дрехи с един номер по-големи и да се настроиш подсъзнателно, че и те няма да ти станат

I love this game!


Тема Re: Тра-ла-ла на Юпитер в 12.нови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано14.06.04 14:19



Сигурно са много възможните интерпретации, но първото, което ми хрумва, е че при Юпитер в 12-ти ти е някак укротено, заплеснато и малко усамотено. Интровертно и мъничко мистично. Почваш да обикаляш по Славейков да си купуваш книги, повечето от които окултни (ако и без друго го правиш - просто удвояваш количеството на книгите). Иска ти се да си сам, но не по депресивен, а по благ и съзерцателен начин и ти е приятно. Избива те на равносметки и ретроспекции, на самоанализи и ровене навътре в себе си. Все имаш чувството, че нещо ти убягва обаче - тъкмо да "спипаш" истината, която търсиш, и тя сякаш се скрива зад хоризонта, оставяйки след себе си фино, едва доловимо ухание, на което обаче не успяваш да дадеш име и форма. "Светва ти" едва когато допълзи до 1 дом.

Ми...нещо такова...
Поне аз така го усетих миналата година.

О, да - Кат е много права за дрехите... Бих добавила и обилни запаси от храна и презервативи (евентуално) плюс карта за фитнес, ако искаш да си спестиш по-големия номер дрехи.....въпреки че не гарантирам, че ще помогне...

Редактирано от Шexepaзaдa на 14.06.04 14:22.



Тема Re: Тра-ла-ла на Юпитер в 12. [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано14.06.04 14:27



Рама добре го е обяснила,може да се добави и че може да ти се слуша релаксираща космическа музика,нещо от сорта на Cafe Del Mar,Enigma ili Jean Mishel Jarre.

После в първи се очаква да качиш някое друго килце макар че на мен не ми подейства така



Тема Re: Тра-ла-ла на Юпитер в 12.нови [re: Kaт]  
Автор Koтkaтa Mapтa (въздухарка (40))
Публикувано14.06.04 14:52



Това уж важи за Юпитер в първи, а пък аз тогава смъкнах 6 кг
Обаче по същество - ако Юпитер носи разширение, то при един транзит през 12 мисля, че мотото е по-скоро: ”Everything is possible". Само че разширяването е навътре. Или нагоре, някъде из небитието. И е някак мълчаливо. Натрупващо, наслагващо. И може да се ”реализира” чак като изпълзи в първи.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Тра-ла-ла на Юпитер в 12. [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано14.06.04 18:35



Много е важно от кой дом идва, как се позиционира там и как е в натала ти. Готино е. Аз дълго време му се радвах и още си го обичам, особено след като ми направи квадратурка към себе си в шести дом.
Да живеят квадратурите и на работа
Прочети "Предсказателна астрология: Орелът и Чучулигата"
от Бернадет Бреди и дерзай



Тема Супер сте.нови [re: Eaglet]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано15.06.04 12:57



Много познахте! Но не мога да отговоря на всички поотделно, но точно това е въпроса, че с "Орелът и Чучулигата" не може да се коментира. Също така по някаква неизвестна причина си купих миналия месец едни широки панталони които не мога да нося от ширина. Но какво се прави всъщност? Пие ли се само? Книжките ми харесват, но не мога да ги чета, идват ми в повече. През август чак ще излезе юпитер, а преди това? Ето сега за юни отложих важни образователни ангажименти за септември. Чувствам се пренатрупан. Знанието ми пръщи от мозъка като безполезно за никого. С никой не ми се спори. Няма смисъл от просвещение. Искам да съм сам и не искам да съм.

Моля за още един въпрос?!

Какъв е изхода по отношение на окултните дела при транзит на сатурн който прави квадратура с плутон и излиза от нея тъй като се е отправил директно?

Любче Кунчева кажи нещо за книгите магически да ги защитавам ли, това ли е целта на транзита? Да се уважат тоест!?

Музика не съм си пускал от два месеца, дразни ме. Всичко съм слушал няма нищо ново интересно, Masive Atak ми писнаха. Кажете някоя готина музика която може да се намери на Славейков.

Редактирано от Ул Oви Xeй на 15.06.04 12:58.



Тема Re: И ти си супернови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано15.06.04 14:20



Я се стегни, че само ме разсмиваш
С тая накъсана информация, която си дал, ето какво се "навързва"
Сатурн + Плутон квадратура = запек, плюс отиващ Юпитер към първи дом - натрупване на килограми, поради "задръжки" от всякакъв тип
Като не ти се чете, не чети. И тия широки гащи ги разкарай - ще ги избегнеш, ако се съсредоточиш върху оригиналните си "задни мисли", ако и Уран отнякъде то помага
Дотук с ръсенето на простотии, пък кой знае, може и да ти помогнат



Тема Re: Супер сте. [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Kaт ()
Публикувано15.06.04 15:23



Мислиш ли, че това е от Юпитер... Да не е от Уран... хванали са те нервите

I love this game!


Тема Отговарям:нови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано15.06.04 20:34



Вече не съм Любка Кунчева, ако случайно не си забелязал. Впрочем се оказа, че се пишело с "м" - КуМчева - колкото и да не ми се вярваше дядо й да се е казвал Кумчо, нооооооо.....това е една друга тема.

За книгите - да, мисля, че трябва да ги уважиш и защитиш и да им обърнеш нужното внимание. Сега ти е паднало - че после като ти кацне на асцендента Юпитер, няма да имаш толкова време за четене.

Музика - о-о-о, щом слушаш Massive Attack, значи питаш баш "правилния" човек - щото и аз ги слушам. И не само че ги слушам, ами за мен те са сред Топ 10 на най-любимите ми музики на всички времена!

Предполагам, че биха ти харесали също:

1. Delerium
2. William Orbit
3. Patchwork
4. Asura
5. Peace Orchestra
6. Morcheeba
7. Tricky



Има едни компилации с чилаут или ембиънт, които е възможно също да ти допаднат - например Fahrenheit Project, както е небеизвестните поредици Buddha Bar, Chillout Moods и Cafe Del Mar.

Ако не можеш да намериш нищо от препоръчаното, кажи и ще ти дам линкове, откъдето можеш да ги изтеглиш. Мога също така да те засипя с още тонове музика и заглавия, в случай, че се наложи.

А на Massive Attack имаш ли любим албум?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.