Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано11.06.04 21:30



Нали ви писва понякога да бъдете себе си и искате да сте Котката на съседа? Пардон, аз искам да съм Котката на съседа, пък вие... сигурно не искате да сте ми Коткопритежатели

Мисълта ми е, хайде да си поиграем!
Да си измислим хороскоп. Дали ще можем после да поживеем известно време с него, ден, седмица? Да видим как бихме се чувствали, ако се опитаме да превъплътим енергийните си принципи?

Аз искам да съм ето това:

Слънце в Близнаци
Луна в Риби
АЦ - Водолей
Марс - Овен
Венера - Лъв
Меркурий - Близнаци
Юпитер - Телец
Сатурн - Везни
Плутон - Скорпион
Уран - Овен
Нептун - Рак
Лилит - Везни
Хирон - Телец

... басси, то било трудно
Особено външните планети навсякъде се пречкат. И пак на нищо не приличам, никаква земя няма :-) Абе, ДТМФ, това може ли да се вкара в някоя програмка и да ти изплюе хороскоп... иначе утре ще си го рисувам :-)

Лека ви вечер :-)
Мяу.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано11.06.04 21:36



Еаз искам да съм това луна в рака на 14 градуса слънце в лъва на 29 градуса.Марса в овен.Съвпад на венера с юпитер в водолея тригон плутона сатурн тригон юпитера плутон съвпад с меркурии, е почти е същото ама ако може да го раздавам малко финансово.ИЛИнапример стелиум в земята. и венера на асцедента



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано11.06.04 21:44



може ,само че такава комбинация дето си измислила не съществува в близките няколко века



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Диaнa (sexual healer)
Публикувано11.06.04 21:56



Нееее!
На мен лично ми писна все да съм някой друг, да възприемам идентичността му тотално и после да не мога да се отдръпна в себе си. Искам най-после да бъда себе сииииии!

Е, всеки с проблема си. Иначе - каква интересна кармично-рибешка идейка ти е хрумнала! Една приятелка водолей много ми завиждаше, че мога да ставам другите - искала и тя да се научи. Та, в този смисъл, упражненията са полезни!



Тема Кентавър,да ти го подаря...нови [re: CENTAVER]  
Автор Altijd (Den Helder)
Публикувано11.06.04 23:26



...моя стелиум в Дева в 10 дом, а? 6 съм ги наредила там, само че съвпадът на Венера и Плутон едва ли ще ти хареса...
Марта, какво ли ще е да се родиш в началото на ХХ век и в годините на Бел Епок да си на 22, да речем? Все си мисля, че ще да е било славно време. А мога ли да взема назаем Слънцето ти в Овен, че много ми харесва? и да ти подаря примерно моя Марс в Лъв?

Тялото се превръща в огледало, огледалото става гроб


Тема Re: що бе ???? [re: Altijd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано12.06.04 00:05



не ти ли харесва?Аз имам нужда от земя и то доста.Имам само една луна там и тя много работа не върши и е в дева.В смисъл май не работи много финансово.А аз все мисля от къде да извадя пачките ,но не много конструктивно.Апък за марса в овен какво му е силен е и дава много енергия еедва ли ти липсва такава.



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/ [re: DTMF]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано12.06.04 08:45



... винаги съм знаела, че съм от друго време
... аз още не съм много сигурна относно комбинацията, щото... мислих, мислих цяла нощ и ми се струва, че какъвто и да си, от човешкото не можеш да избягаш. А то май е все същото във вариации по тема. Така че.
Но все пак бих се пробвала... поне да поживея със Слънцето в Близнаци и Луната в Риби...

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Добро утро :-) [re: Altijd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано12.06.04 08:47



20-те години на 20ти век в Берлин. Ох. Слабост са ми.
Слънцето в Овен си го харесвам, но назаем може. Ама не го трампя за твоето. Ще си харесам нещо друго.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/ [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано12.06.04 10:42



Тая тема изобщо не е офф-топик, ако питаш мене.
Ама не ме питаш.

Веднага ми напомни на една тема, която аз самата писах преди година и нещо - "Мразя го този хороскоп". Беше бурен и драматичен опит за рекламация - даже правих опит да вдигна скандал на мама тогава, но за съжаление това нищо не промени. Темата, слава богу, съм я запазила на хард-а, и ще я извадя след малко от там, защото е директно по въпроса ти.

Е, оттогава мина доста време и сега почти нямам забележки към хороскопа си и май не искам да съм друг. Ако можех да променя нещо, вероятно бих мръднала Луната си няколко градуса назад - пак да си остане в Телец, но да не е в опозиция с Нептун. Понеже тази опозиция понякога действа леко объркващо както на мен, така и на потърпевшите.

Асцендентът вероятно също бих си сменила с нещо по-спокойно - примерно Телец или Везни. Понеже Дева, в комбинация със Слънце във Водолей, понякога ме прави по-нервна, отколкото мога да понеса - макар че от друга страна благодарение на Девата се радвам на сравнително добро здраве, защото се храня разделно и никога не забравям да си изпия витамините. А и Плутон в 1-ви тушира нервността, като ме дарява със самообладание и външна овладяност и така поне не си личи....чак толкова....

Ми нямам други забележки в момента май.
О, да - лунните възли бих си ги преместила някъде другаде - примерно 8-2 дом. Или 5-11. А не 12-6. Понеже работохолизмът и служенето винаги ме изпълват с напрежение и леко отегчение. Докато любовта-а-а......а за секса да не говорим.... Те са Солта на Живота и главният негов Смисъл...

(сега отивам да намеря темата и да си изпия витамините)



Тема Мразя го този хороскоп!!! (от архива) [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано12.06.04 10:47



Kpacив yм
(ултравиолетов)
30.09.03 11:01
Мразя го този хороскоп!!!

Наистина го мразя!
Само ми вреди и ме мъчи, гадината! Че и на другите вреди и тях мъчи!


Ей го - слънце Водолей. И защо ми трябваше баш Водолей да се раждам? Всеки знае, че Уран е студена, мъжка, брутална планета - прави те да изглеждаш на околните студенокръвен и безчувствен като влечуго. И аз съм си баш такава. А може и да не съм, бах мама му… Гениални били Водолеите - на баба ти фърчилото. Грам гениалност няма у мен. Само дето съм заплес, ексцентрик и съм луда по компютъра си - те това е водолейското у мен. И всичкото това го мразя. Понеже хем все забравям защо влязох точно в тази стая и къде пак си потурчих часовника; хем колегите ме мислят за пълна откачалка, задето паля индийски пръчици в офиса и се обличам като индийски гуру; хем често ми се случва по-добре да се разбирам с компютъра ми, отколкото с хората. С живите хора. Били хуманисти Водолеите - дрън-дрън… Да не говорим, че почти никой не си пада особено по този слънчев знак - който не вярва, да попрегледа архивите… И да поразпита тук-там… Само погром, разбити души, сърца и животи и мъка, много, много мъка и болка. Ей това носим ние, Водоеите. Бааааси…. И най ме е яд, че дори не съм си родена на термина - трябвало е Риба да бъда. Като мама. И като баба и всички жени в рода май…все са Риби… Жена Риба е съвсем друго нещо - сега щях да съм меко и загадъчно нептуново създание, а не малоумно ураново недоразумение…

Стелиум в Стрелец! Добре, аре, стелиумът ще го понеса някак, ама защо в Стрелец, по дяволите?!? Ми не искам толкова много Стрелец! Прави ме груба, агресивна, нетактична и цапната в устата - понякога такива ги плещя, че сама се втрещявам като се чуя… Можеше да е в Везни стелиумът например. Или в Телец. Щях да съм една кротуша и мило женче - и най-вероятно щях да мога и да готвя. Поне това. Мусака щях да мога да правя. Вместо на фитнес, щях на курс по готварство да ходя. Или по шев и кройка. И като капак на всичко - Марс съвпад с Нептун - дори спортистка от мене не става, щото не ми достига издържливост… А, да - и Юпитер и той там за калабалък… И сичкото туй - в 3 дом! Да видиш ти какви речи мога да държа…всъщност който чете в момента тази простотия, може да види какво е пълен 3 дом в действие…

Добре, вярно, че луната ми е в Телец, обаче голяма файда от нея няма - освен, че ми омекват коленете като си помисля за пица. А, да - и мога да пея хубаво. И гласът ми е хубав. Все на луната в Телец го дължа това, браво - и какво от това? Голям праз… Да не говорим, че тая луна, милата, е здраво затисната в ъгъла от гадния съвпад със Сатурн. Дори едно чувство не мога да изразя като хората…

Асцендент Дева….божичко… Защо Дева, защо, защо, защо?!?!… Защо не побърза малко, мамо…или не изчака малко… Знам, късничко е вече за рекламации, но този асцендент просто ми разказва играта… То са нерви, то са тръшъци, то са притеснения… И току ме присвие стомаха от нерви или пък ми изтръпват ръцете… То не бяха психосоматики, не бяха чудеса! Това е то асцендент Дева - не мори, но много мъчи! Е, добре, прави ме да изглеждам женствена. Само да ИЗГЛЕЖДАМ обаче. Бог ми е свидетел, че всеки мебел в офиса е по-женствен от мене. О, боже, да не забравя да си изпия витамините….момент… а тази чаша дали е достатъчно чиста всъщност? А дали снощи не допуснах грешка като купих Ленор вместо синьо Коколино - и сега да се окаже, че прането ми не е достатъчно меко и добре ухаещо? А дали Той всъщност ме харесва наистина…не, най-вероятно си мисли, че ме харесва, защото още не ме познава, но като ме опознае, ще ме изостави. Ох, стори ми се, че мернах петънце върху полата си…не, не е петънце, мъхче от пуловера ми било…пфу, изтръпнах… Преди да си пусна постинга трябва да го прегледам за правописни грешки - но вероятно ще пропусна нещичко и после ще потъна от срам, ако се окаже, че съм изтървала някоя запетая….тези проклети запетаи…о, боже… Това е то Дева…

Имам Плутон в 1 дом! Защо точно в 1 дом? Само да стряска гаргите - понеже ми прави погледа тъмен и втренчен, та всички ме мислят за Скорпион и се плашат от мене, без дори да подозират, че аз се плаша от тях два пъти повече. И това ако не е ирония…баси… Обаче има и друго. Гадният Плутон все ме бута там, дето нямам работа. Кара ме все из тъмницата да дълбая - а аз точно от тъмното най-много се страхувам. Хем ме е шубе, хем все натам ми шари погледа. Пита ли ме някой как се живее така? Не ме пита. И по-добре да не пита… Лилит и тя в първи дом, и то баш на върха на асцендента…тук дори не искам да знам какво значи това… Ако някой знае, да не ми казва, моля…

Край, млъквам.
Знам, че нищо не може да се направи.
Хороскопът е като отпечатъците на пръстите, нали - точка по въпроса. Ще си нося кръста. Ама поне мога да се оплача, нали? И кога, ако не сега? И къде, ако не тук?…

Бааааси…





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.