Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано11.06.04 21:30



Нали ви писва понякога да бъдете себе си и искате да сте Котката на съседа? Пардон, аз искам да съм Котката на съседа, пък вие... сигурно не искате да сте ми Коткопритежатели

Мисълта ми е, хайде да си поиграем!
Да си измислим хороскоп. Дали ще можем после да поживеем известно време с него, ден, седмица? Да видим как бихме се чувствали, ако се опитаме да превъплътим енергийните си принципи?

Аз искам да съм ето това:

Слънце в Близнаци
Луна в Риби
АЦ - Водолей
Марс - Овен
Венера - Лъв
Меркурий - Близнаци
Юпитер - Телец
Сатурн - Везни
Плутон - Скорпион
Уран - Овен
Нептун - Рак
Лилит - Везни
Хирон - Телец

... басси, то било трудно
Особено външните планети навсякъде се пречкат. И пак на нищо не приличам, никаква земя няма :-) Абе, ДТМФ, това може ли да се вкара в някоя програмка и да ти изплюе хороскоп... иначе утре ще си го рисувам :-)

Лека ви вечер :-)
Мяу.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано11.06.04 21:36



Еаз искам да съм това луна в рака на 14 градуса слънце в лъва на 29 градуса.Марса в овен.Съвпад на венера с юпитер в водолея тригон плутона сатурн тригон юпитера плутон съвпад с меркурии, е почти е същото ама ако може да го раздавам малко финансово.ИЛИнапример стелиум в земята. и венера на асцедента



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано11.06.04 21:44



може ,само че такава комбинация дето си измислила не съществува в близките няколко века



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Диaнa (sexual healer)
Публикувано11.06.04 21:56



Нееее!
На мен лично ми писна все да съм някой друг, да възприемам идентичността му тотално и после да не мога да се отдръпна в себе си. Искам най-после да бъда себе сииииии!

Е, всеки с проблема си. Иначе - каква интересна кармично-рибешка идейка ти е хрумнала! Една приятелка водолей много ми завиждаше, че мога да ставам другите - искала и тя да се научи. Та, в този смисъл, упражненията са полезни!



Тема Кентавър,да ти го подаря...нови [re: CENTAVER]  
Автор Altijd (Den Helder)
Публикувано11.06.04 23:26



...моя стелиум в Дева в 10 дом, а? 6 съм ги наредила там, само че съвпадът на Венера и Плутон едва ли ще ти хареса...
Марта, какво ли ще е да се родиш в началото на ХХ век и в годините на Бел Епок да си на 22, да речем? Все си мисля, че ще да е било славно време. А мога ли да взема назаем Слънцето ти в Овен, че много ми харесва? и да ти подаря примерно моя Марс в Лъв?

Тялото се превръща в огледало, огледалото става гроб


Тема Re: що бе ????нови [re: Altijd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано12.06.04 00:05



не ти ли харесва?Аз имам нужда от земя и то доста.Имам само една луна там и тя много работа не върши и е в дева.В смисъл май не работи много финансово.А аз все мисля от къде да извадя пачките ,но не много конструктивно.Апък за марса в овен какво му е силен е и дава много енергия еедва ли ти липсва такава.



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: DTMF]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано12.06.04 08:45



... винаги съм знаела, че съм от друго време
... аз още не съм много сигурна относно комбинацията, щото... мислих, мислих цяла нощ и ми се струва, че какъвто и да си, от човешкото не можеш да избягаш. А то май е все същото във вариации по тема. Така че.
Но все пак бих се пробвала... поне да поживея със Слънцето в Близнаци и Луната в Риби...

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Добро утро :-)нови [re: Altijd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано12.06.04 08:47



20-те години на 20ти век в Берлин. Ох. Слабост са ми.
Слънцето в Овен си го харесвам, но назаем може. Ама не го трампя за твоето. Ще си харесам нещо друго.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано12.06.04 10:42



Тая тема изобщо не е офф-топик, ако питаш мене.
Ама не ме питаш.

Веднага ми напомни на една тема, която аз самата писах преди година и нещо - "Мразя го този хороскоп". Беше бурен и драматичен опит за рекламация - даже правих опит да вдигна скандал на мама тогава, но за съжаление това нищо не промени. Темата, слава богу, съм я запазила на хард-а, и ще я извадя след малко от там, защото е директно по въпроса ти.

Е, оттогава мина доста време и сега почти нямам забележки към хороскопа си и май не искам да съм друг. Ако можех да променя нещо, вероятно бих мръднала Луната си няколко градуса назад - пак да си остане в Телец, но да не е в опозиция с Нептун. Понеже тази опозиция понякога действа леко объркващо както на мен, така и на потърпевшите.

Асцендентът вероятно също бих си сменила с нещо по-спокойно - примерно Телец или Везни. Понеже Дева, в комбинация със Слънце във Водолей, понякога ме прави по-нервна, отколкото мога да понеса - макар че от друга страна благодарение на Девата се радвам на сравнително добро здраве, защото се храня разделно и никога не забравям да си изпия витамините. А и Плутон в 1-ви тушира нервността, като ме дарява със самообладание и външна овладяност и така поне не си личи....чак толкова....

Ми нямам други забележки в момента май.
О, да - лунните възли бих си ги преместила някъде другаде - примерно 8-2 дом. Или 5-11. А не 12-6. Понеже работохолизмът и служенето винаги ме изпълват с напрежение и леко отегчение. Докато любовта-а-а......а за секса да не говорим.... Те са Солта на Живота и главният негов Смисъл...

(сега отивам да намеря темата и да си изпия витамините)



Тема Мразя го този хороскоп!!! (от архива)нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано12.06.04 10:47



Kpacив yм
(ултравиолетов)
30.09.03 11:01
Мразя го този хороскоп!!!

Наистина го мразя!
Само ми вреди и ме мъчи, гадината! Че и на другите вреди и тях мъчи!


Ей го - слънце Водолей. И защо ми трябваше баш Водолей да се раждам? Всеки знае, че Уран е студена, мъжка, брутална планета - прави те да изглеждаш на околните студенокръвен и безчувствен като влечуго. И аз съм си баш такава. А може и да не съм, бах мама му… Гениални били Водолеите - на баба ти фърчилото. Грам гениалност няма у мен. Само дето съм заплес, ексцентрик и съм луда по компютъра си - те това е водолейското у мен. И всичкото това го мразя. Понеже хем все забравям защо влязох точно в тази стая и къде пак си потурчих часовника; хем колегите ме мислят за пълна откачалка, задето паля индийски пръчици в офиса и се обличам като индийски гуру; хем често ми се случва по-добре да се разбирам с компютъра ми, отколкото с хората. С живите хора. Били хуманисти Водолеите - дрън-дрън… Да не говорим, че почти никой не си пада особено по този слънчев знак - който не вярва, да попрегледа архивите… И да поразпита тук-там… Само погром, разбити души, сърца и животи и мъка, много, много мъка и болка. Ей това носим ние, Водоеите. Бааааси…. И най ме е яд, че дори не съм си родена на термина - трябвало е Риба да бъда. Като мама. И като баба и всички жени в рода май…все са Риби… Жена Риба е съвсем друго нещо - сега щях да съм меко и загадъчно нептуново създание, а не малоумно ураново недоразумение…

Стелиум в Стрелец! Добре, аре, стелиумът ще го понеса някак, ама защо в Стрелец, по дяволите?!? Ми не искам толкова много Стрелец! Прави ме груба, агресивна, нетактична и цапната в устата - понякога такива ги плещя, че сама се втрещявам като се чуя… Можеше да е в Везни стелиумът например. Или в Телец. Щях да съм една кротуша и мило женче - и най-вероятно щях да мога и да готвя. Поне това. Мусака щях да мога да правя. Вместо на фитнес, щях на курс по готварство да ходя. Или по шев и кройка. И като капак на всичко - Марс съвпад с Нептун - дори спортистка от мене не става, щото не ми достига издържливост… А, да - и Юпитер и той там за калабалък… И сичкото туй - в 3 дом! Да видиш ти какви речи мога да държа…всъщност който чете в момента тази простотия, може да види какво е пълен 3 дом в действие…

Добре, вярно, че луната ми е в Телец, обаче голяма файда от нея няма - освен, че ми омекват коленете като си помисля за пица. А, да - и мога да пея хубаво. И гласът ми е хубав. Все на луната в Телец го дължа това, браво - и какво от това? Голям праз… Да не говорим, че тая луна, милата, е здраво затисната в ъгъла от гадния съвпад със Сатурн. Дори едно чувство не мога да изразя като хората…

Асцендент Дева….божичко… Защо Дева, защо, защо, защо?!?!… Защо не побърза малко, мамо…или не изчака малко… Знам, късничко е вече за рекламации, но този асцендент просто ми разказва играта… То са нерви, то са тръшъци, то са притеснения… И току ме присвие стомаха от нерви или пък ми изтръпват ръцете… То не бяха психосоматики, не бяха чудеса! Това е то асцендент Дева - не мори, но много мъчи! Е, добре, прави ме да изглеждам женствена. Само да ИЗГЛЕЖДАМ обаче. Бог ми е свидетел, че всеки мебел в офиса е по-женствен от мене. О, боже, да не забравя да си изпия витамините….момент… а тази чаша дали е достатъчно чиста всъщност? А дали снощи не допуснах грешка като купих Ленор вместо синьо Коколино - и сега да се окаже, че прането ми не е достатъчно меко и добре ухаещо? А дали Той всъщност ме харесва наистина…не, най-вероятно си мисли, че ме харесва, защото още не ме познава, но като ме опознае, ще ме изостави. Ох, стори ми се, че мернах петънце върху полата си…не, не е петънце, мъхче от пуловера ми било…пфу, изтръпнах… Преди да си пусна постинга трябва да го прегледам за правописни грешки - но вероятно ще пропусна нещичко и после ще потъна от срам, ако се окаже, че съм изтървала някоя запетая….тези проклети запетаи…о, боже… Това е то Дева…

Имам Плутон в 1 дом! Защо точно в 1 дом? Само да стряска гаргите - понеже ми прави погледа тъмен и втренчен, та всички ме мислят за Скорпион и се плашат от мене, без дори да подозират, че аз се плаша от тях два пъти повече. И това ако не е ирония…баси… Обаче има и друго. Гадният Плутон все ме бута там, дето нямам работа. Кара ме все из тъмницата да дълбая - а аз точно от тъмното най-много се страхувам. Хем ме е шубе, хем все натам ми шари погледа. Пита ли ме някой как се живее така? Не ме пита. И по-добре да не пита… Лилит и тя в първи дом, и то баш на върха на асцендента…тук дори не искам да знам какво значи това… Ако някой знае, да не ми казва, моля…

Край, млъквам.
Знам, че нищо не може да се направи.
Хороскопът е като отпечатъците на пръстите, нали - точка по въпроса. Ще си нося кръста. Ама поне мога да се оплача, нали? И кога, ако не сега? И къде, ако не тук?…

Бааааси…




Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано12.06.04 13:07



То тук в клуба хора с рибешки или 12-домни луни с лопата да ги ринешне ти трябва таквоз нещо,я виж Диана кви ги е написалаПък и слънцето в близнаци може да е в квадрат с луната

Май съм фен на огнените и земните знаци аз



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Шexepaзaдa]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано12.06.04 15:06



Добро утро!
Аз поисках да си пофантазирам само, ама колкото да установя, че хич не е толкова лесно да си Котката на съседа, понеже при съседа сигурно няма чорапи под леглото и съответно и Котката му не получава допълнително Уискас, ако ги намери
Обаче все пак бих си махнала Луната от Козирог, макар да е съвсем накрая и макар да казват, че тя ме спасявала от огненото бедствие, което съм щяла иначе да представлявам. И бих разделила Марс и Венера, за да се науча да ги разграничавам. И сигурно бих разкарала Сатурн от точната опозиция, нека да си е във Везни, ама да не прави такива точни аспекти. А, и Плутон ще мръдна да не е в квадрат с Луната. И Нептун в 5ти ми действа объркващо, може да е в 4ти, примерно или в 6ти или някъде другаде. Ама като цяло... аз със себе си съм свикнала, другите трябва да ме търпят А пък нали знаете, че не е толкова лесно да се отървеш от Котката си, след като веднъж ти принадлежи...

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Мразя го този хороскоп!!! (от архива)нови [re: Шexepaзaдa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано12.06.04 20:49



Темата е много готина рама.Аз лично напълно разбирам ка ксе чустваш.Всъщност не предполагах колко много общи характеристики имаме с тебе.И аз 4 планети в стрелеца.Съвпад на нептун с меркурии трагедия на мисълта и забравата.Венера и юпитер съвпад в водолея ама аз умирам от любов към хората обаче съм много стеснително и понякога така се изразявам от притеснение че повечето са ми казали че се държа доста студено и грубо всъщност обаче се заклевам ,че е от притеснение.Луна в дева 6 дом мога да легна за 2 часа болна ако си го внуша ,че съм зле и постоянно се треса от илюзорни проблеми и нерви.и на върха на всичкото луната квадрат нептуна и меркурия това какво ми нанесе на живота в един определен период от живота истина не е .И аз обичам хубави миризми и мога да седя на 4 метра разтояние ако си мисля ,че разтвора за измиване на уста не ми е качествен тая сутрин или имам петно на панталона от което зелия ми ден е пропаднал хехехех.Едно обаче е за завиждане плутона ти в първи дом аз харесвам хора с Плуто там магнетични са дълбоки са и мен спечиялно хич не ме плашат.Безпаментно съм привлчечена към тях сигурно поради марса си съвпад с херон а някой писа ,май че Мойра ,че херона имал природата на плутона и аз така се чуствам много по плутонианец всъщност.хехехЕй сега ще те успокоя прегледай си хороскопа по настоящите аспекти на небето по сидералната астрология могат пъкц да дадът някой уточнения.
Твой приател по лудост кентавъра Потйомкин



Тема Re: всъщност)нови [re: Шexepaзaдa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано12.06.04 21:18



знам ,че си го писала отдавна и сега нямаш претенции към картата си ,което е хубаво,но разбирам защо въобще си го написала.



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано12.06.04 21:20



Марта здравей,мене много ме вълнува темата за луната квадрат плутон.Тя какво ти направи ,че не я харесваш,ако е тактично да попитам.По принцип в какво се изразява.



Тема Знаеш добре че не съм астролог но...нови [re: Шexepaзaдa]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано13.06.04 00:16



ще ти кажа няколко думи за нещата които си написала тук. А ако коментара ми е нежелан то моля да бъда извинен предварително.

1- не си единствената която в някакъв момент от живота си се е разбирала по-добре с машините отколкото с хората. И аз бях така преди доста години. И на мен ми се виеше защо не мога едно момиче да заведа я на кино я на вечеря в ресторант без да изпитам чувството че всички ми се присмиват.

2- Водолеите които познавам не са много. Няколко са и аз ги деля на два лагера. С едната половина не се понасям но с другата половина имам прекрасни отношения. Любов от пръв поглед. Не зная какво казват за мъж скорпион и жена водолей но просто ти пиша какво ми се е случвало на мен.

3- Това за прането. Ако не се притеснявах да не засегна някого бих се изсмял с цяло гърло. Та ако попаднеш на мъж който те харесва само заради това какво е прането ти не мислиш ли че сама ще го разкараш със светлинна скорост. Аз поне си мисля че повечето жени биха го направили.

4- И накрая да подхвана плутон и тъмното както ти го наричаш. Ще ти разкажа една история.
Като дете братовчедите ми си умираха да ме затворят в банята на тъмно и да ме карат да пищя от страх. Това беше на предучилищна възраст но ми насадиха страх от тъмното. Този страх го носих до шести клас. В шести клас един приятел (но не забравяй че тогава тъмните улици по София също бяха безопасни) просто започна на връщане от фотокръжока да ме прекарва през най-тъмните улички за да ми покаже че в тъмнината няма нищо страшно. А аз сега бих казал в празната тъмнина. В тази в която не се крие нищо.

А що се отнася до отпечатъците от пръстите - промени ги. Ти можеш. Аз го направих. Други са го правили. Не е лесно но не е невъзможно. Няма обреченост освен ако не се предадеш.


Добавка. Може да се запитате защо написах тези думи. Ако получа отговор от човека който ми прати линк към мнението на което отговарям може и да мога да ви отговоря. Аз се доверявам на приятелите си та дори и водолей да са (човека който ми прати линка е водолей) а щом ми е пратила линка значи е искала да отговоря. Дали отговора ми е оправдал очакванията или не ще разбера утре сутринта но думите които написах са си мои... и не се отричам от тях.



.
Повярвай... ти можеш!

Редактирано от SNAPE FOR EVER на 13.06.04 00:23.



Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано13.06.04 01:54



Аз пък, да си призная, още не съм стигнала до идеята, че ми е писнало от себе си. А-ха да ми писне - и стане нещо, от което да разбера, че никак не се познавам, и получавам нов пристъп на интерес какво съм... Ама обичам и игри.. хъм..

Мисля си, че бих си шавнала малко Венерата или Марсът, така че двамата да се сдобият с аспект помежду си. Например, да ги разположа на 10-12 градуса в Близнаци и Водолей. С което пък ще се сдобия и с голям въздушен тригон, затворен от Уран във Везни.. защото Уран наистина се оказва, че ми е хем неаспектиран, хем стационарен!!!
Асцендента си в Дева направо си го обичам, понеже е единственото, което ме заземява... ъъъъ... понякога...
Обаче така пак се озовавам без всякакъв Огън.. мдааам... дали пък да не си преместя Марса в Овен и в 8-ми?!?

Леле.. ама, верно, не било никак лесно да се измисляш наново! Добре, че на Котката ми не й върви със съседите...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано13.06.04 02:00



Опитах да опитам друго - с хороскоп не ми хрумна, но с друг ник - да, и за моя изненада се оказа, че "работи" - работи не само и не единствено по отношение на другите, а преди всичко по отношение на мен - пишейки с друг ник, пиша Друго - може би по-автентично, а може би постигам/съумявам да постигна повече автентичност. ако е ясно какво искам да кажа с тази многониковост - нарекох я шизофрения/множествена личност, когато уведомих хората за явлението, защото смятам, че не е редно да се сменяш като хороскоп и като квото и да е без хората да знаят.
По-предизвикателно е да опитам да си сменя не ника, а хороскопа - в смисъл да приема, че имам други домове, планети и прочие и да се държа, съответствайки им. Може би ще "работи" по-силно отколкото ника.

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?

Редактирано от Mesir Voland на 13.06.04 02:10.



Тема special 4 u, котконови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано13.06.04 02:10





Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?

Тема Аз установихнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Aлykapд (sunrise)
Публикувано13.06.04 02:38



че не искам да съм нещо по различно от това което съм.
Май нямам желание да си сменя нито слънцето, нито асцендента или луната, нито която и да било друга планета - било външна или вътрешна. Не си давам нито кръста, нито тригона, нито дори най дребното секстилче или полусекстилче. Намси колко години вече се опитвам да свикна, разбера и приема сегашното си "аз" и нямам никакво желание да се пробвам да бъда нещо по различно от това което съм
Ще разбера какво е да си котката на съседа или пък притежателя и в някой друг живот


Sag mir wann hoert das auf?
Ich kann nicht mehr
Doch Ich kaempf mich durch die Nacht


Тема Re: special 4 u, котконови [re: Mesir Voland]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано13.06.04 08:42



Уау...
Благодаря и добро утро!
... някога бях Маргарита...

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Джeми]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано13.06.04 08:46



... докато съм твоя Котка, допълнителен огън хич не ти требе... виж как хубаво си експлодираме периодически А пък на мен ми трябва въздухът ти за баланс. Тия там горе нали ти казвам, че все нещо са си мислили по въпроса за правилното място и правилнито време. И правилните хора.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Знаеш добре че не съм астролог но...нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор rumelia (rumena ot sram)
Публикувано13.06.04 20:24



Завиждам й на твойта водолейка

Аве, Цезар


Тема Re: Знаеш добре че не съм астролог но...нови [re: rumelia]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано13.06.04 21:47



А би ли ми обяснила защо и завиждаш? Ако искаш може и на бележка.

Повярвай... ти можеш!


Тема РУМЕЛИЯ ДА СИ ПРОЧЕТЕ БЕЛЕЖКИТЕ...нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано14.06.04 07:37



Ако няма този навик

Повярвай... ти можеш!


Тема Re: що бе ????нови [re: CENTAVER]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 10:58



Внимавай какво си пожелаваш! Луна в Рак не е чак толкова завидно положение... освен ако не искаш да си сменяш емоциите през 5 минути...

I love this game!


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 11:07



Моля те пробвай се до следващата ни среща! Харесвам те такава каквато си! Този астрологичен Франкенщайн на мен ми е противопоказен... и гледай да не получиш изкривявания

I love this game!


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Kaт]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано14.06.04 11:19



Мисловна акробатика
Човек накрая винаги стига до извода, че не ще да бъде друг. Но си струва да опиташ, за да се убедиш. Поне с мен е така

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Мразя го този хороскоп!!! (от архива)нови [re: Шexepaзaдa]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 11:41



Всички си носим кръста... Още повече, че всеки си го избира сам. Бях чела в дуг клуб една притча за един човек, който отишъл при Господ да се моли за друг кръст. А Господ го вкарал в една стая с кръстове и му казал да си избере. Човекът гледал, гледал, търсил, пробвал най-различни. Всичките били тежки. Най-накрая намерил един и Му казал: "Господи, на мен този ми приляга най-добре!", а Господ се усмихнал и отговорил: " Това е кръста, от който се оплакваше..."

Тази притча е много известна и сигурно си я чувала... Е, само ти я припомням... По-добре ли е да имаш Венера в Кози рог... Аз специално бих ти завидяла за стелиума в Стрелец... В кой дом??? Защото аз там си имам само две - но са ми малко...

I love this game!


Тема Хех,нови [re: Kaт]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано14.06.04 11:50



... виждаш ли, че и ти започваш с пазарлъците?
Колкото до кръста... ние сме си разпнати по АЦ-ДЦ/ИЦ-МЦ, така че... приемай го буквално

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Хех,нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 12:06



... еееееееее, защо да не си помрънкам... ... Така или иначе влача...

I love this game!


Тема тази притчанови [re: Kaт]  
Автор Шexepaзaдa (Rama)
Публикувано14.06.04 14:05



не я знаех. Пък и напоследък леко настръхвам като чуя за притчи. Но тази е хубава - благодаря ти.

Стелиумът ми включва Нептун, Юпитер, Марс и Венера. Само че първите три са в точен съвпад в 3 дом, а Венера - няколко градуса вдясно, в 4 дом.

Не разбрах къде точно "имаш две" - но където и да е, едва ли е малко. Някои нищо си нямат.



Тема Re: тази притчанови [re: Шexepaзaдa]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 14:22



само две планети в Стрелец... имах в предвид, но явно не съм се изразила правилно.

Та значи - твърдо и непоколебимо са се вкоренили в ИЦ... Що ли се оставям да ме заблуждаваш... и да искаш да бягаш от късмета си, той със сигурност те гони...

I love this game!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.