Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: special 4 u, котконови [re: Mesir Voland]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано13.06.04 08:42



Уау...
Благодаря и добро утро!
... някога бях Маргарита...

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/ [re: Джeми]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано13.06.04 08:46



... докато съм твоя Котка, допълнителен огън хич не ти требе... виж как хубаво си експлодираме периодически А пък на мен ми трябва въздухът ти за баланс. Тия там горе нали ти казвам, че все нещо са си мислили по въпроса за правилното място и правилнито време. И правилните хора.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Знаеш добре че не съм астролог но...нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор rumelia (rumena ot sram)
Публикувано13.06.04 20:24



Завиждам й на твойта водолейка

Аве, Цезар


Тема Re: Знаеш добре че не съм астролог но...нови [re: rumelia]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано13.06.04 21:47



А би ли ми обяснила защо и завиждаш? Ако искаш може и на бележка.

Повярвай... ти можеш!


Тема РУМЕЛИЯ ДА СИ ПРОЧЕТЕ БЕЛЕЖКИТЕ...нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано14.06.04 07:37



Ако няма този навик

Повярвай... ти можеш!


Тема Re: що бе ???? [re: CENTAVER]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 10:58



Внимавай какво си пожелаваш! Луна в Рак не е чак толкова завидно положение... освен ако не искаш да си сменяш емоциите през 5 минути...

I love this game!


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 11:07



Моля те пробвай се до следващата ни среща! Харесвам те такава каквато си! Този астрологичен Франкенщайн на мен ми е противопоказен... и гледай да не получиш изкривявания

I love this game!


Тема Re: Как да бъдем някой друг... /офф-топик-тема/ [re: Kaт]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано14.06.04 11:19



Мисловна акробатика
Човек накрая винаги стига до извода, че не ще да бъде друг. Но си струва да опиташ, за да се убедиш. Поне с мен е така

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Мразя го този хороскоп!!! (от архива)нови [re: Шexepaзaдa]  
Автор Kaт ()
Публикувано14.06.04 11:41



Всички си носим кръста... Още повече, че всеки си го избира сам. Бях чела в дуг клуб една притча за един човек, който отишъл при Господ да се моли за друг кръст. А Господ го вкарал в една стая с кръстове и му казал да си избере. Човекът гледал, гледал, търсил, пробвал най-различни. Всичките били тежки. Най-накрая намерил един и Му казал: "Господи, на мен този ми приляга най-добре!", а Господ се усмихнал и отговорил: " Това е кръста, от който се оплакваше..."

Тази притча е много известна и сигурно си я чувала... Е, само ти я припомням... По-добре ли е да имаш Венера в Кози рог... Аз специално бих ти завидяла за стелиума в Стрелец... В кой дом??? Защото аз там си имам само две - но са ми малко...

I love this game!


Тема Хех,нови [re: Kaт]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано14.06.04 11:50



... виждаш ли, че и ти започваш с пазарлъците?
Колкото до кръста... ние сме си разпнати по АЦ-ДЦ/ИЦ-МЦ, така че... приемай го буквално

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.