Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Хората...нови [re: Kaily]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано12.06.04 16:27



... обикновено се самоквалифицират. Няма да вадя пак нагледни материали. Ако се държиш така, че да не влизаш в тази графа, нямаш грижа. Ако се чувстваш лично упомената - проблемът е твой. Замисли се с какво си го провокирала. Тук никой не те мрази на лично основание, просто нямаме интерес. Аз никъде не виждам там да е изписано с големи букви ”Кайли”.
Край на дискусията.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Ся вече и ас ше апа ебаси.нови [re: Kaily]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано12.06.04 16:41



Благодара, че ми обесни както за да те расбера и за това че няма да се сърдиш като те апа като пишеш по разни клубове как не моеш да си говориш с ората така че да разбират.
У нашето село не е важно нивото на мисълта, а нивото на Дунава, щото като се дигне нивото, ни залива ливадите и затова сички слушаме радио София в три часа, а не си мериме айсикютата или както там се викаше на измервачките за другите нива.
За имената си съфсем права и ас затова като кажа "Кайли" в никакаф случай не си мисла за Кайли Миноуг, но не е прелично да кажа за какфо си мисла и затова ще замалча.
За тфоа сметка не видех кой кфо развева, видех хората че си развеват това дето им харесва - най-вече прашки си развеват, ама ти кфо отношение имаш към чуждите прашики ебаси това не разбрах. Ако моеш предвид недостатъчното ми ниво да ми обесниш, ше ти благодара.

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема Re: Дискусията не е тамнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано12.06.04 16:48



Питах те защо не само че не каза дума против квалификациите, а дори ги поощри с удоволствие?
не те питам кой се е самокласифицирал и кой не.
А не ми излизай с политическа демагогия. Писна ми от политици, които ги питаш едно, а те ти отговорят нещо, дето и през ум не ти е минало да питаш.
Тия думи бяха думи на явна очевАдна, безогледна и обидна квалификация.
Къде ти беше финия вътрешен борчески усет, та не само дето не се възбунтува срещу поредните квалификации, не само не си премълча, ами даже ги и поощри?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Хубаво е да се научиш на нещонови [re: Kaily]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано12.06.04 16:46



Може да е не от процесенга, ама не е лошо като говориш с хора - не квалифицирай. Мене можеш да квалифицираш секак - това е полезното на един фасилитатор - че фасилитира хората да праат това, което им иде отватре. Но като квалифицираш с лека ръка други си ебаваш майката на себе си в крайна сметка.
И нема се коркаш ама като се сета за тебе и се сещам за оня програмистки виц, дето питали един по какво е разбрал че едикъв си софт е уърд процесор и той казал - "ми не виждаш ли кво прави с думите? същото като фууд процесора с храната"

Щом няма Бог, който тогава ръководи живота человечески и изобщо целия ред на тази земя?


Тема Съжалявам,нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Aлykapд (sunrise)
Публикувано12.06.04 16:49



за тебе винаги съм мислила като за дете на огъня И не ти правех забележки, просто се чудех...Защото ако ти си цялата един Сатурн, тогава не виждам аз какво трябва да съм
И не че коренно не съм съгласна с нещо, но така както виждам нещата ти се опитваш да накараш 10ти дом да доминира над 1ви и всичко това под маската на 11ти. Ще рече: опитваш се да постулираш правило *10ти дом, сатурнови структури*, според което личните интереси *1ви дом*, да застанат зад интересите на групата *11ти дом*.
Да речем че аз имам земен сатурн в 10ти дом и искрено приветствам всякакви правила и норми. Обаче мога ли да ти кажа какъв е ефекта от настояването за правилото "обществените интереси над собствените такива" върху урана на асцендента ми? И хем владетеля на асц-то ми е в 11ти дом, но пак ефекта от последното беше просто "смях в залата".
Можеш да налагаш правила върху "как". Върху формата.
Няма смисъл да се опитваш да рамкираш "защо". Или съдържанието.
Аз не съм единствената тук със силно изразен първи дом. Има още поне 10тина. На мнозина от тях първия дом е по силно изразен и от моя собствен. Всички тук сме прекалено много личности, че да се опитваш да ни затвориш в сатурнова рамка, за да ни колективизираш. Да не говорим и че една група всъщност се състои от динамиката на отделните личности в нея.
Така че исках само да ти кажа, че намирам усилията ти в това отношение просто за...laecherlich, прощавай


Surprise, surprise
Never something I could hide
When I see we made it through another day


Тема Re: Аз не съм съгласна...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано12.06.04 16:56



...постулиращият правила да не ги спазва сам явно и безогледно.

*********************************

Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (43))
Публикувано 12.06.04 15:51
Правилата са следните:
5. Не изнасяй никакво лично инфо



Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано 12.06.04 16:20

Искаш ли да хвърлиш поглед?

30.03.1981
14.30 ч.
София

... тези данни който не ги е поискал, ги няма - така че не ми правете забележки, моля :-)

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Дискусията не е тамнови [re: Kaily]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано12.06.04 16:57



Явно трудно диференцираш. В случая става дума не за квалификация, а за назоваване на нещата по име. Така че нямам никакъв проблем с одобряването. Квалификацията е ТВОЯТА оценка за нещо, тук лична оценка няма. Има констатация. Ти защо не пищя така например след този постинг:



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Тема Re: Ся вече и ас ше апа ебаси. [re: Mesir Voland]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано12.06.04 17:03



А ти какво отношение имаш към чуждите прашки, аз пък това не можах да разбера?
Да си развява кой каквото си има. кой има акъл-него си развява, кой-прашки - прашки, кой хороскоп си има само - хороскоп...демокрация...

търпя даже като другите си развявят прашките, като са ядосани, нервни, недоспали, на три ракии, измъчени, нещастни и какви ли още не, пък на мен не ми дават да го правя...диктатура.

Ама да правят опити да ме бият през сурата с мокрите си непрани прашки-фашизъм-малко в повече ми идва.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Съжалявам,нови [re: Aлykapд]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано12.06.04 17:06



Ако не се схващаме като група с обща посока, какво търсим тук?
Тази точка може и да е спорна, като изберем модератор, да си я махне. Но на мен ми писна от индивидуалисти - критикари с претенции и без предложения. Аман!!! Иначе аз съм си огнено, ама Сатурн тежи отсреща.
Според мен когато пишем нещо в този клуб, винаги трябва да се замисляме дали го правим, за да угодим лично на себе си или го правим за всички. Имам предвид ескалиращи ситуации, в които един се опитва авторитарно да се наложи над всички или пък е станал накриво и най-първосигнално ни го съобщава. Тогава това е личен проблем, не е в интерес на клуба и според мен трябва да сме в състояние да се автоцензурираме.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Аз не съм съгласна... [re: Kaily]  
Автор Koтkaтa Mapтa (марсианка (42))
Публикувано12.06.04 17:09



Това е МОЕТО лично инфо, него мога да си го изнасям колкото си искам. Това вече е смешно. Тогава правилото ще изглежда така:

5. Не изнасяйте лично инфо на хора, различни от вас самите.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.