Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Избори.нови  
Автор Koтkaтa Mapтa (ретро (60))
Публикувано27.05.04 14:15



Хайде, стига сме се мОтали.

Предлагам Джем и Рама, защото знам, че са съгласни и смятам, че имат необходимите качества. Ако се налага, ще се обосновавам, но мисля, че всеки ще се съгласи с мен относно стремежа на въздуха към обективност и емоционална дистанцираност. Освен това Джем вече има необходимият опит. И т.н.

Други предложения?
Как ще протекат изборите? Кой има право да гласува? В какъв срок?

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Избори.нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано27.05.04 19:47



Сори, Котко, скапана съм...
Ако се съвзема в близките 2 чАса, ще се включа активно.
Ако не... ще остане за утре вечер...

Иначе имам много за казване по темата... хъм...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Заглавие...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано27.05.04 19:56



...от днешен вестник: От 30 юни окупацията ще се нарича "пълен суверенитет", който дава свобода на мълчание
Много подходящо за темата и бъдещето на суверенираните.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Избори.нови [re: Джeми]  
Автор Koтkaтa Mapтa (ретро (58))
Публикувано27.05.04 20:03



Досега си мислех, че както изглежда този клуб е станал еднолично мой. Сега вече сме две. Други желаещи да заемат позиция?
Или вече се докарахме дотам да не ни интересува или просто да нямаме сила да се занимаваме с бъдещето на клуба? Басси...
Аз нямам идея как се организират избори, какви изисквания трябва да се спазват и т.н. И не искам пак да се окажа клубният диктатор, но след толкова много приказки, не е ли време да "затворим" ситуацията?
Приемам, че сме уморени, че никой не виси 24 часа в клуб "Астролози" и някои хора може би имат нужда да помислят. Но мен това ме напряга и искам да свърши.

*връщам се под дивана на тъмно

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Избори.нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано27.05.04 20:30



Аз не съм убедена напълно, че съм съгласна - или поне може би имам нужда от още малко "обработка" от Джем.........да ме убеди, че Това не е страшно, че не боли, че няма да ме мрази никой, че не е трудно, че не се мре от него и прочие... От друга страна съм съгласна с Джем, че двама модератори са по-добра идея, заради обективността, която аз наистина много ценя. От трета страна ние сме и без друго толкова малко, че това би означавало комай една трета да сме модератори. Не знам....

Във всички случаи аз съм твърдо и категорично за Джеми.
Втори модератор може почти всеки да е - все пак аз бих номинирала Бяла тиха смърт - като основното ми съображение е също обективността. Макар че знам, че едва или ще е очарована... Но аз да си кажа все пак...



Тема Re: Избори.нови [re: Rama]  
Автор Бялa тиxa cмъpт (Отвъдна)
Публикувано27.05.04 20:37



Права си. Въобще не съм очарована. Смъртта в момента е толкова бяла, и още повече тиха, че последното нещо, за което я бива, е да стои в окото на бурята (разбирай живота... клубния... ). А обективността е толкова далечно обективна, че направо е ослепяла от недовиждане.

Подкрепям Марта.


De profundis clamavi ad Te, Domine!


Тема Избори?нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор любoв и чoвeшkи ocтaтъци (ха де)
Публикувано28.05.04 05:49



без външни дразнители сами ще се изпокарате-закон божи за затворените системи.
та,продължавайте си в същия дух и жалко за нас кибиците,че от кибици ще се понижим в най-обикновени сеирджии:(



Тема Re: Избори?нови [re: любoв и чoвeшkи ocтa]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано28.05.04 05:58



нямате проблеми - може да идвам отвреме на време да се бъзикам нещо...

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема Re: Избори?нови [re: Kpъr]  
Автор любoв и чoвeшkи ocтaтъци (ха де)
Публикувано28.05.04 06:56



колко мило,трогателно просто:))))))
обаче ще трябва да се превърнеш в човека-дразнител,с многофункционалност като човека-оркестър щото и към дразненето,ако е еднообразно,се претръпва.ще можеш ли?:))))))



Тема Re: Избори? [re: любoв и чoвeшkи ocтa]  
Автор rumena (непозната дори)
Публикувано28.05.04 13:01



Ти май доста ги разбираш работите. То системи, то дразнители... Ама вярно, че беше фук-фук по едно време. Големият брат вижда...

знам и мога /ако искам/



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.