Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано20.05.04 10:05



Напоследък тази тема много ме вълнува. На практика от края на октомври и началото на ноември усещам странни планетарни енергии, раздвижване на пластове, които естествено се проявяват първо на ниво фини тела и са незабележими като отделни събития.
Разглеждам света като процес, като движение, като река, по която плуват листа-отделни събития. И понеже не ми е дадено да знам ясно посоката и скоростта на реката, то наблюдавам същността на листата, които тя носи.
Интересува ме всяка астрологическа информация по въпроса.
Дотук само разбрах, че когато 2008 Плутон влезе в козирог, това щяло да предизвика разграждане на структури и системи.
На мен обаче ми се струва, че нещата са започнали вече.
Значи аз не питам за точни прогнози, това явно е невъзможно. Бъдещето може да се планира само с 10% точност-така казват хора, занимаващи се със световно планиране, икономическо такова и прочие.
На фона на близкото минало, когато се правеха петилетни планове и 50-летни програми.
Изглежда или качеството на времето се сменя и затова е невъзможно вече предвиждане, или просто човекът е бил твърде високомерен да счита, че може да контролира бъдещето, и се е наложило да посмали доста претенциите си.
Но все пак някакви индикации звездни?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.05.04 14:33



Звездната констелация, която търсиш, е рецепцията на уран и нептун - по този въпрос има вече изписани безброй трудове. Основната тема на Световния Астрологически Конгрес тази година беше именно тази рецепция и нейното значение през следващите години. Ако отвориш търсачката съм сигурна, че ще намериш достатъчно информация ... търси например Ray Merriman, Claude Weiss, Monika Kissling - за промени на обществено ниво, Alexandra Klinghammer за промените в отношенията между половете.

По повод плутон в козирог мисля, че това, което говориш, че е започнало, е това, което преживяхме при опозицията на сатурн и плутон, но това беше само като рекламата на филм, който ще усетим до мозъка на костите си чак след 2008 година, то е последствие на световното, политическо, обществено и индивидуално развитие, което промени физиономията на света през края на 80-те и началото на 90-те години на миналия век /когато уран и нептун бяха на гости на козирога/. Малък пример: спомни си кои държави бяха засегнати от тогавашните събития и горе долу ще имаш представа за какъв fusion на държавно ниво и на ниво власт /плутон+сатурн/ може да става въпрос този път.





Тема Re: ей, Смарагднови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано20.05.04 21:07



благодаря ти за сламките. Аз вършея от месеци и подпитвам насам натам за звездите и човечеството и единственото, което ми подхвърлиха, беше това за Плутон.
Затова се хванах за него.
На всяка цена ще потърся инфото, не знам защо това живо ме интересува.

А това е инфо, което ми подадоха преди две години и оттогава мира ми не дава. Знам, че не всяко инфо е вярно, но има ли някакъв синхрон в него със звездите. За мен по някакъв странен начин е много вярно....


2012 - Безграничните възможности

Планетата Земя и човечеството в момента преминават през период на огромни промени и издигане на съзнанието и възприятията.

Цивилизацията на Маите в Южна Америка е била и е най-напредналата цивилизация по отношение на науката и техниката на времето. Техният основен календар е най-точният на планетата. Маите всъщност притежават 22 календара, които покриват до най-малкия детайл всички цикли във Вселената и Слънчевата система. Някои от тези календари все още не са достъпни.
Според Маите петият свят приключи своето съществуване през 1987г. Шестият свят ще се роди през 2012г. Така че в момента ние сме между световете. Това време е наречено Апокалипсисът или Освобождението на Истината. Това също е времето за нас да работим върху собствената си интеграция и осъзнаване на другите ни същности.

Шестият свят на Маите всъщност е празен. Това означава, че това какъв ще бъде зависи от нас, като съ-създатели, ние ще сътворим нов свят и цивилизация, такива каквито ги желаем.

Маите също така казват, че през 2012г

- ние ще отидем отвъд технологията, такава каквато я познаваме

- ние ще отидем отвъд времето и парите

- ние ще навлезем в петото измерение след като преминем през четвъртото

- Планетата Земя и Слънчевата система ще се синхронизират с останалата част от Вселената


През 2012г плоскостта на нашата Слънчева система ще съвпадне напълно с нашата Галактика Млечния път. На този цикъл му трябваха 26 000г, за да бъде завършен. Върджил Армстронг свиделства също така, че още две галактики ще се синхронизират с нашата по това време. Космическо събитие!

Времето действително се забързва (или колапсира). Хиляди години Резонансът на Шуман (сърдечният ритъм на Земята) беше 7.83 цикъла за секунда, който армията използваше за редица цели. От 1980г този резонанс бавно се покачва и сега е над 12 цикъла за секунда. Това означава, че еквивалентът му във време е 16 часа вместо досегашните 24!

По времето на Апокалипсисът или времето между световете много хора ще преминат през огромни промени. Тези промени ще зависят от много неща и ще се проявяват в много области, всичко зависи от нещата, които сме дошли да научим тук. Примери за промяна са краят на дългогодишна връзка, промяната на работата, смяната на мястото на живеене, начина на мислене и реагиране и тн.

Запомнете във всеки един момент ние взимаме малки или големи решения. Всяко решение се основа на ЛЮБОВТА или СТРАХА. Изберете любовта, следвайте своята интуиция, не ума си, и следвайте желанието си, "изгарящата вътрешна страст". Вървете с потока.

Мисловните форми са много важни и влияят на целия ни живот. Ние създаваме нашата реалност с мисловните си форми. Ако имаме негативни мисли към другите, негативността е това, което привличаме. Ако имаме позитивни мисловни форми ще привлечем хармонични хора и събития. Така че бъди уверен за своите мисли и внимавай за негативните оценки и отсъждането.

Знай, че повечето от медиите, се контролират от шепа хора. Бъди проницателен. Внимавай за скрита информация. Защо точно тази информация е била представена? Какви намерения стоят зад това? Дали винаги ситуацията е проблем-реагиране? Дали "те" не създават проблем, така че "ние" да реагираме и да поискаме "те" да го оправят и да предложат своето разрешение? Дали разрешението на проблема не е това, което "те" искат от самото начало?

Запомнете почти нищо не се случва случайно. Почти всички "събития" са били планирани от някоя агенция или шепа хора. Въпреки това, сега е изключително вълнуващо време за живеене.

Древните пророчества ги предсказаха. Старите традиции ги уважаваха. Промените на Земята засягат спящите вериги вътре в нас, отношенията ни, способността да регулираме имунната си система и възприемането на времето. Ние преживяваме процес на посвещаване, същият които беше демонстриран преди 2000г Подготовка, за да можем да приемем драстичните промени в тялото си. Тази промяна се случва сега.

Някои възможни ефекти от промяната

•Мигрена, главоболие, умора

•Чувство за наелектризиране на крайниците и гръбначния стълб

•Схващане на мускулатурата

•Симптоми на грип и настинка

•Интензивни сънища

•Човешкото тяло става много по-чувствително в резултат на по-високите вибрации

•Резонансът на Земята хилядолетия наред беше 7.8Hz. От 1980г то се покачва непрекъснато и сега е 12Hz. Това означава, че 16 часа сега съответстват на 24. Времето се ускорява.

•Човешкото тяло се променя, ново светлинно тяло се създава

•Нашето ДНК се препрограмира от Вселената (както е предсказано от Маите). Ние се променяме от същества с 2 ДНК нишки обратно към такива с 12 нишки

•Огромни интуитивни и лечителски способности ще се появят
•Очите ще станат като на котките, за да се приспособят към новата атмосфера и слънчева светлина (1998)
•По-голямата част от новородените бебета (ще) притежават телепатични способности
•Всички смъртоносни болести, включително СПИН, ще изчезнат



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: Kaily]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано21.05.04 01:23



до 2008-ма има цели 4 години,a това са цели 365 дни умножени по 4-ри:)))


и тоя сайт може да ти хареса


Редактирано от DTMF на 21.05.04 01:44.



Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано21.05.04 01:46



То има, ама нали има и лаг?
За Уран четох, че първите повеи на влизането му в риби някои ще усетят още пролетта на 2002.
Аз съм забелязала примерно, че аз усещам и нещата стават преди или в началото на всеки период прогнозен.
Има някои астросайтове, които много ме нервят, щото винаги прогнозите им са верни, ама не ме греят, защото при мен вече са минали. Дават се прогнози, ама след дъжд качулка, щото на мен периодът не е тоя, а вече миналият.
Та при Плутон като бавен колко е лага?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: ей, Смарагднови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.05.04 15:24



Подхвърлянето за плутон е пак от мен - обучена съм и работя по определена система и си познавам това, което съм формулирала, от километър! Занимавам се с "програмиране" на различни езици и е много е весело да чуеш понякога свои изрази от чужди уста ...

Самият текст е като копиран от 3 източника: всички точки, които си изброила може да се каже, че ще бъдат ефект на уран в риби, нептун във водолей и тяхната рецепция. Лично не обичам концентриране върху определени години, защото това са процеси, които траят 7, 14, 21 години. Рей Меримен ги определя по циклите на уран/нептун, сатурн/плутон, уран/плутон и нептун/плутон. 2012 има квадратура на уран с плутон ...

Не знам теб какво те вълнува всичко това - има още много вода да изтече! Всеки получава информацията, която му е нужна, когато му е нужна. Тези, които са предназначени да я разпространяват, я филтрират и формулират в моментите, когато и е дошло времето /по себе си го виждам всеки ден/.

Кайли, на моменти имам чувството, че драпаш за нещо, което не ти е дадено и не ти дава мира ... надявам се да не е така, но дали има смисъл да живее човек в постоянна гоненица на нещо, което му се изплъзва? Истината е днес, в този даден момент и в начинът, по който го изживяваме. Някои хора го пропиляваме с мисли за утре, след месец, след година, след 10?!?



Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.05.04 18:40



Астролози, които се занимават със събития работят с 1 градус. Тези, които се стремят към empowerment на личноста, работят с 2 градуса, а самите астролози и всички други "вещици" усещат нещата 5 градуса преди точния аспект при транссатурновите и с влизането в знака при сатурн - говорим за усещане, не за четене на информация. При приемането на информация има хора, които вече четат какво е заложено при плутон във водолей и риби, уран в овен и телец, нептун в риби ...

Плутон в козирог ще се усети като навлезе в 25-тия градус на стрелец, има време и на твое място не бих бързала, да не би случайно да си родена седмаче?



Тема Re: ей, Смарагднови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано21.05.04 21:42



Драпам по усет, а усета ми досега не ме е лъгал.
И всичко, което знам, е че "копам" във вярната посока.
Освен това и аз подавам информация когато и където трябва.
Кой знае защо пуснах това тук, можех да не го пускам...но ми се щеше малко да погледна отгоре, от гледна точка на света, земята, планетарните енергии и общото развитие на човечеството.
Не вярвам в тоя клуб това да е излишно? Или и това е опасно...
Много по- чувствителна съм към планетарните енергии отколкото към личните драми и предусещам доста неща.
И да ти кажа образно-ние сме риби във водоем. И всички зависим от водата в този водоем-сол, химикали, нефт, кислород. Е, водата във водоема се сменя рязко и това ми изглежда много по-важно от това дали сомът си е прещипал мустаките или водното конче си е натъртило опашчицата.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: Kaily]  
Автор Ricar s optichna bronja (@усмирен@)
Публикувано21.05.04 21:47



По-лесния начин да разбереш какво ще става с човечеството е да видиш нострадамус, ама не това което се мъчат да му разтълкуват, а самите му центурии...Вече доста неща започнаха да се сбъдват... И когато седне последния ще започне началото на края...



Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано21.05.04 21:47



Не съм родена седмаче, но винаги усещам преди събитията.
Е, щом има още време, значи не е от Плутон.
В интерес на истината 10 ноември и промените от 89-а почнах да ги усещам през 86-а.
Търся има ли връзка между усета ми и звездите, търся закономерности, за да мога по-точно да насочвам усета си.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.