Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 13:17



Ще ми е интересно да чуя и вашите интерпретации.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: Диaнa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 14:50



Мъ Диана в кой дом и знак са планетите и все пак ето ти някаква интерпретация и най-вече за аспекта сатурн плутон.Той е така нареченият кръст на сътбата ,който някой носят постоянно.Дава трудности и човек е постоянно обвиняван за всичко дори и без вина.Аспекта се разпада или просто работи по леко след 30 годишнина на човека ,защото той се адаптира по -лесно,но за един млад да носи отговорност с такава тежест е ужасно.Повечето от отговорностите ги поема той в един колектив.Характеризира човек с силно изразена политически-ориантирана личност и собственно виждане по въпросите така ,че трудно влиза в матричните модели на обществото ,което го прави трудно манипулиран и недосегаем откъм наливане на глупости в главата му.От там обаче произлиза друг проблем ,че е трудно приеман в обществото точно поради тази причина.Хората около него чустват ,че той мисли различно и не желае да се адаптира към остановени модели ,а е преценил фактите.Този аспект дава наранявания от едар рогат добитак и сблъсаци по време на стачки и масови демонстрации(контузии,наранявания)Въпреки това точно тогава когато всичко се срива пред очите на останалите последните оцелели хора ще бъдат точно с такъв аспект в картата.Дава силна издражливост и далновидност в трудни моменти.
Опозицията на двете палнети към уран дават човек който е трудно подвижен като мислене,бавно трансформиращ се или въобще отказал се да се трансформира.Двете трансформационни планети уран прави опозиция с сатурна и плутон съвпад.Той не понася новото.Смята го за нужно,за това живота му поднася неочаквани обрати поради които той ще трябва да се включи в новите вълни на времето.Обстоятелствата го подтикват към радикална промяна и действия и склонност към адаптация.Опозицията на сатурн и уран може да бъде причина за бавното и много желано усвояване на каране на кола или работа с компютър.Сега този човек най-вероятно работи с нови технологии,но се чуства ужасно неудоно,не на мястото си и изолиран от тази тема и среда.Комуниказята му протича по-бавно ,но сигурно през аспекта уран-сатурн.Може да се очакват много кризи с тенденция позитивна промяна и отварянето на индивида към едно по - глобално мислене ,които са повтарящи се.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 14:52



Оле пусто да остане ами то било плутон съвпад с уран и опозижия сатурн бе .Ами същото за сатурн плутона по опозиция и за урана съвпад с плутон май трансформация болезнена пак да



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 14:58



А да сега се сетих ами саурн съвпад с уран са най кофти типовете брат ми е един от тях бе мама му.Родени диктатори и егоцентрици.Много тежки и натрапчиви характери и неврастеници.Губят баланс лесно и абе мани познавам такива 4 ма .А и между другото погледни личности Водолей с асц скорпион то просто ти се иска да го заровиш 20 метра под земята живо.И обратното скорпио с водолей.чесно казано май не съм срещала по гнусни гора



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 15:06



Мерси за интерпретацията. Уран и Плутон са в 3-ти дом в Дева, заедно със Слънце и Меркурий. Сатурн е съответно в 9-ти в Риби.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 15:10



Проблемът е, че много се инати на тая трансформация - не ще и това е! А той Плутон не пита...



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: Диaнa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 17:01



Азначи тук имаме малко по-друга история.Защо ми се струва ,че поради промяна в държавна структура или утежнения в дома човека ще мигрира в заточение или поне така ще се чуства в друга държава.Дава усложнения и забавяния или въобще незимане на диплома за висше.Тук има два варианта икономическо образование ,но се е провалило поради всъщноср артистичната натура на личността,тоест трябвало е да кандидатства нещо с искуство.Второ съвсем никава ориантазиая в нито една насока .По 3 дом идват утежнения по братя и сродници,Ако е близо до надира с бащата като силно деспотична натура и преживяването в дома е ужасно тежко тъмно и мрачно.човека има нужда от промяна и заминава Там го чака изолация и не дотам блесящо бъдеще ,но поне повече спокойствие със себе си.Затруднения при кратки и дълги пътувания и с чужденци също.Ами така го виждам ,но може и да съм в грешка.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 17:29



Ами, сигурно доста гадно се чувства в тъпото Косово.:) Преди това е бил полицай под прикритие в Щатите; не знам защо е напуснал. Няма висше, но сега май учи за такова. Сигурно е нещо свързано с работата му на полицай. На млади години е бил танцьор, но за кратко; после влиза в армията, после в полицията и така. Може би си права за бащата, понеже се държи много странно - като "мачо". Непрекъснато изтъква как трябвало да постъпват мъжете и т.н., като това стига до крайности - в секса и изобщо във връзката е крайно резервиран; след секс се обръща на другата страна с мотивацията, че се чувствал уязвим по време на акта и имал нужда да се "събере". И видиш ли, мъжете по принцип нямали нужда от нежности след секс. Това обаче изобщо не ми се връзва с деликатната му девешка природа - например ако изохкам малко по-силно, веднага се плаши, че нещо ме е наранил.:) Също така ми е заявявал, че "се е научил да пази сърцето си"; веднъж ми избяга, понеже физическата ни близост водела до по-дълбоки чувства, а той подозирал, че тези ми чувства принадлежат на съпруга ми. Когато обаче му заявих, че бих напуснала съпруга си заради него, той не ми предложи да се съберем; и изобщо, сякаш много го е страх от обвързване. Искал ако може да се виждаме както сега още 10-ина години, пък после ще видим.:)) Същевременно обаче явно не вижда връзката като чисто физическа - страшно се шашка, когато заговоря за чувства (буквално започва да вика: "сприии!" - пълен блокаж!), и ми заяви, че ако ще обсъждаме чувствата му, най-добре да бъдем само приятели. Тогава му казах, че можем да си правим приятелски секс и да не говорим за никакви чувства, а той отвърна, че приятелски секс е невъзможен...и т.н., и т.н.

Малиий, какъв ферман написах. Сори.



Тема Етонови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 17:40







Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: Диaнa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано21.05.04 17:45



виж сега не искам да те раочаровам,но до сега свесна дева за гадже и сериозна връзка не познавам.Първо това ,че стават за семейство не е вярно.Те са такива плужаци много мързеливи ,безчуственни и коравосардечни.Живяла съм 8 години с тях и им знам и кътните зъби.Първо оставаш с впечатлението ,че вечно нещо не е наред,че си направила някаква грешка.Държат се така сякаш си ги засегнала или им дължиш нещо.Причината по -която имаме дълготрайни контакти с тях е ,защото имат понякога голямо чуство за хумор ,но са тежко депресивни и след време се чустваш изслукан от присъствието им.Всичките до един деви се обръщаха в леглото на другата страна.Да той иска да е с тебе ,но ако може да не се ангажира.Обич при тях не съществува ,но не може да ти го каже защото знае че ще си тръгнеш.удобно и м е някой да ги дундурка и храни.Големи са материалисти и държат повече на приателите си отколкото на личните си отношения.Последен пример от една дева живееща с моя приателка беше ,че тя имаше 5 деца,тойсе появяваше да се храни у тях и си събираше пари за екскурзия до италия с приатели докато нея дори не я беше уведомил и тя разбра от негов приател съвсем инцидентно.Ами това е показателно за кво става въпрос .Аз специялно не бих си и избърсала подметките в дева мъж повече.Имат силно развит майчински комплекс и постоянно тичат след нея.
След време като хвърлиш повече усилие по него и ще разбереш ,че е било напразно.Могат да се задържат чудесно ако имат финансова изгода от теб.А тоз твоя на сичкото отгоре има предпоставки за вегитарианец или маняк на някаква система за храненеУ биват те с детайлите си за всичко направо ми иде да се обеся от мъка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.