Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 13:17



Ще ми е интересно да чуя и вашите интерпретации.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: Диaнa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 14:50



Мъ Диана в кой дом и знак са планетите и все пак ето ти някаква интерпретация и най-вече за аспекта сатурн плутон.Той е така нареченият кръст на сътбата ,който някой носят постоянно.Дава трудности и човек е постоянно обвиняван за всичко дори и без вина.Аспекта се разпада или просто работи по леко след 30 годишнина на човека ,защото той се адаптира по -лесно,но за един млад да носи отговорност с такава тежест е ужасно.Повечето от отговорностите ги поема той в един колектив.Характеризира човек с силно изразена политически-ориантирана личност и собственно виждане по въпросите така ,че трудно влиза в матричните модели на обществото ,което го прави трудно манипулиран и недосегаем откъм наливане на глупости в главата му.От там обаче произлиза друг проблем ,че е трудно приеман в обществото точно поради тази причина.Хората около него чустват ,че той мисли различно и не желае да се адаптира към остановени модели ,а е преценил фактите.Този аспект дава наранявания от едар рогат добитак и сблъсаци по време на стачки и масови демонстрации(контузии,наранявания)Въпреки това точно тогава когато всичко се срива пред очите на останалите последните оцелели хора ще бъдат точно с такъв аспект в картата.Дава силна издражливост и далновидност в трудни моменти.
Опозицията на двете палнети към уран дават човек който е трудно подвижен като мислене,бавно трансформиращ се или въобще отказал се да се трансформира.Двете трансформационни планети уран прави опозиция с сатурна и плутон съвпад.Той не понася новото.Смята го за нужно,за това живота му поднася неочаквани обрати поради които той ще трябва да се включи в новите вълни на времето.Обстоятелствата го подтикват към радикална промяна и действия и склонност към адаптация.Опозицията на сатурн и уран може да бъде причина за бавното и много желано усвояване на каране на кола или работа с компютър.Сега този човек най-вероятно работи с нови технологии,но се чуства ужасно неудоно,не на мястото си и изолиран от тази тема и среда.Комуниказята му протича по-бавно ,но сигурно през аспекта уран-сатурн.Може да се очакват много кризи с тенденция позитивна промяна и отварянето на индивида към едно по - глобално мислене ,които са повтарящи се.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 14:52



Оле пусто да остане ами то било плутон съвпад с уран и опозижия сатурн бе .Ами същото за сатурн плутона по опозиция и за урана съвпад с плутон май трансформация болезнена пак да



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 14:58



А да сега се сетих ами саурн съвпад с уран са най кофти типовете брат ми е един от тях бе мама му.Родени диктатори и егоцентрици.Много тежки и натрапчиви характери и неврастеници.Губят баланс лесно и абе мани познавам такива 4 ма .А и между другото погледни личности Водолей с асц скорпион то просто ти се иска да го заровиш 20 метра под земята живо.И обратното скорпио с водолей.чесно казано май не съм срещала по гнусни гора



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 15:06



Мерси за интерпретацията. Уран и Плутон са в 3-ти дом в Дева, заедно със Слънце и Меркурий. Сатурн е съответно в 9-ти в Риби.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 15:10



Проблемът е, че много се инати на тая трансформация - не ще и това е! А той Плутон не пита...



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: Диaнa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано20.05.04 17:01



Азначи тук имаме малко по-друга история.Защо ми се струва ,че поради промяна в държавна структура или утежнения в дома човека ще мигрира в заточение или поне така ще се чуства в друга държава.Дава усложнения и забавяния или въобще незимане на диплома за висше.Тук има два варианта икономическо образование ,но се е провалило поради всъщноср артистичната натура на личността,тоест трябвало е да кандидатства нещо с искуство.Второ съвсем никава ориантазиая в нито една насока .По 3 дом идват утежнения по братя и сродници,Ако е близо до надира с бащата като силно деспотична натура и преживяването в дома е ужасно тежко тъмно и мрачно.човека има нужда от промяна и заминава Там го чака изолация и не дотам блесящо бъдеще ,но поне повече спокойствие със себе си.Затруднения при кратки и дълги пътувания и с чужденци също.Ами така го виждам ,но може и да съм в грешка.



Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 17:29



Ами, сигурно доста гадно се чувства в тъпото Косово.:) Преди това е бил полицай под прикритие в Щатите; не знам защо е напуснал. Няма висше, но сега май учи за такова. Сигурно е нещо свързано с работата му на полицай. На млади години е бил танцьор, но за кратко; после влиза в армията, после в полицията и така. Може би си права за бащата, понеже се държи много странно - като "мачо". Непрекъснато изтъква как трябвало да постъпват мъжете и т.н., като това стига до крайности - в секса и изобщо във връзката е крайно резервиран; след секс се обръща на другата страна с мотивацията, че се чувствал уязвим по време на акта и имал нужда да се "събере". И видиш ли, мъжете по принцип нямали нужда от нежности след секс. Това обаче изобщо не ми се връзва с деликатната му девешка природа - например ако изохкам малко по-силно, веднага се плаши, че нещо ме е наранил.:) Също така ми е заявявал, че "се е научил да пази сърцето си"; веднъж ми избяга, понеже физическата ни близост водела до по-дълбоки чувства, а той подозирал, че тези ми чувства принадлежат на съпруга ми. Когато обаче му заявих, че бих напуснала съпруга си заради него, той не ми предложи да се съберем; и изобщо, сякаш много го е страх от обвързване. Искал ако може да се виждаме както сега още 10-ина години, пък после ще видим.:)) Същевременно обаче явно не вижда връзката като чисто физическа - страшно се шашка, когато заговоря за чувства (буквално започва да вика: "сприии!" - пълен блокаж!), и ми заяви, че ако ще обсъждаме чувствата му, най-добре да бъдем само приятели. Тогава му казах, че можем да си правим приятелски секс и да не говорим за никакви чувства, а той отвърна, че приятелски секс е невъзможен...и т.н., и т.н.

Малиий, какъв ферман написах. Сори.



Тема Етонови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 17:40







Тема Re: Сатурн в опозиция на Уран и Плутон в точен съвпад?нови [re: Диaнa]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано21.05.04 17:45



виж сега не искам да те раочаровам,но до сега свесна дева за гадже и сериозна връзка не познавам.Първо това ,че стават за семейство не е вярно.Те са такива плужаци много мързеливи ,безчуственни и коравосардечни.Живяла съм 8 години с тях и им знам и кътните зъби.Първо оставаш с впечатлението ,че вечно нещо не е наред,че си направила някаква грешка.Държат се така сякаш си ги засегнала или им дължиш нещо.Причината по -която имаме дълготрайни контакти с тях е ,защото имат понякога голямо чуство за хумор ,но са тежко депресивни и след време се чустваш изслукан от присъствието им.Всичките до един деви се обръщаха в леглото на другата страна.Да той иска да е с тебе ,но ако може да не се ангажира.Обич при тях не съществува ,но не може да ти го каже защото знае че ще си тръгнеш.удобно и м е някой да ги дундурка и храни.Големи са материалисти и държат повече на приателите си отколкото на личните си отношения.Последен пример от една дева живееща с моя приателка беше ,че тя имаше 5 деца,тойсе появяваше да се храни у тях и си събираше пари за екскурзия до италия с приатели докато нея дори не я беше уведомил и тя разбра от негов приател съвсем инцидентно.Ами това е показателно за кво става въпрос .Аз специялно не бих си и избърсала подметките в дева мъж повече.Имат силно развит майчински комплекс и постоянно тичат след нея.
След време като хвърлиш повече усилие по него и ще разбереш ,че е било напразно.Могат да се задържат чудесно ако имат финансова изгода от теб.А тоз твоя на сичкото отгоре има предпоставки за вегитарианец или маняк на някаква система за храненеУ биват те с детайлите си за всичко направо ми иде да се обеся от мъка



Тема Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.05.04 17:50



да ти е направило впечатление, че това тук не е клуб за "плюещи по зодии"?



Тема Да бе, защо са такива тия Деви? Я ДТМФ да каже!нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 19:08



Уж Слънчевият знак не бил водещ, ама май друго излиза. Говорих с една приятелка, на която бившият е Дева - държал се точно като моя, че и по-зле. След секс не се обръщал, ами направо отивал на канапето в другата стая!:)) Постоянно й опявал как да се облича и гримира и как да се държи "пред хората". След като тя го напуснала, хукнал да я гони. Събрали се пак, но у него никаква промяна. Разправял й как предишната му любовница била идеална, а тя - не. (Всъщност се оказало, че въпросната за нищо го нямала и връзката им била съвсем повърхностна.) Освен това й натяквал колко перфектна била майка му и как готвела. Явно за тях от Мама по-перфектна няма. И после защо мъжете Деви си оставали стари ергени.

На мен лично ми омръзна да се правя на спасител (Рибешки комплекс). Моят познат не само че е Дева, ами и асц. Рак има - мрънкало, та мрънкало. Все се цупи и все е обиден (освен когато се държа сякаш не ми пука за него - тогава се разтапя от любезност). Какво съм казала, защо съм го казала, ама то не трябвало така да се каже, а онака...какво съм щяла да правя, ако не бил той да ми посочва "грешките" и да ми дава напътствия в живота...добре че бил той да ми каже как Е ПРАВИЛНО да се държи и да говори човек...той, представи си, военният.:) Та така, ще видим дали ще може да се прави секс с него в бъдеще или не си струва усилията. (То поне готин секс да беше...) Много е красив, кожата му е като кадифе и хубави мускули има, затова още го трая. Да видим докога.
(Ама то и на мен толкоз ми е акълът - не си стоя при мъжа дето на ръце ме носи, ами с глупости се занимавам.)

Чудя се защо се държат така еднотипно тези мъже, каква им е мотивацията, какъв им е проблемът? ДТМФ, знам, че ти не си такъв, но сигурно имаш идея?...Дай инсайт.

Редактирано от Диaнa на 21.05.04 20:31.



Тема Re: Случайно ...нови [re: smaragd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано21.05.04 21:10



АААААААААААААА случайно да ти е направило впечатление ,че не говоря с тебе че ми се катериш по главата смардиш по личните текстове и ми кипваш говната като говориш с тоя мазен тона духай го и се измитай и не ми говори тапа проста сливо.Ти си точно от тея дарти вяещици които ти казват какво да не правиш да не те уручасат да не ти се прецака кармата да не те трашне чумата и тн и натрисат черна енергиа и марсотия по трасето.Трапки ме побиват всеки път като трябва да те чета твойто мнение хич не ме засяга и ходи се наеби с някой да се успокоиш малко и да те поотпуснат нервите.Ако не забеляза последното е личен разговор повече отколкото тема за опсъждане.И кой ти е казал че имаш право да се държиш собственически ,свойски и да вониш в на хората другите теми



Тема На личните разговори ...нови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.05.04 21:15



мястото им не е в клуб на дира пред очите на един куп деви и хора уважаващи девите, които обиждаш с твоите излияния



Тема Re: Да бе, защо са такива тия Деви? Я ДТМФ да каже!нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.05.04 21:26



С ДТМФ предлагам да си обменяте клюките през icq или бележки или поне някъде, където не обиждате никого!



Тема Спокойнонови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 21:29



Не й обръщай внимание - тя е от типа енергийни вампири, които се хранят от енергията ти, ако им се вържеш.

Гледам, хванала се е за думата, че това е личен разговор. Всъщност не е: тук се опитваме да нищим мъжете от Слънчев знак Дева. Поне такава е моята мотивация. За мен този знак е мистерия и искам да го разгадая. Повтарям, астрологичния знак, а не непременно някоя конкретна личност. С личността е лесно - зарязвам го и няма какво да му мисля; искам обаче да науча нещо за девешката природа от контакта си с него. В този смъсъл диалогът ни е напълно уместен съобразно тематиката на клуба.

П.С. На едно място смарагд ми беше написала: "Това е последното, което ще чуеш от мен!". Искрено се надявах да е така...


Редактирано от Диaнa на 21.05.04 21:31.



Тема Re: Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор Mapтeнcka Koтka (64 панички)
Публикувано21.05.04 21:30



Личните разговори - на лични бележки или кю или мейл. Или по телефон. Или както си решиш. Но не тук!
Това е общо достъпен дискусионен форум и трябва да си наясно, че всеки има право да си изкаже мнението, БЕ3 да бъде наруган, нагрубен и обиден на лична основа. И трябва да си наясно, че няма всички да ти ръкопляскат, особено ако мненията ти са неграмотни и непрофесионални, та дрънкат.

На теб кой ти е казал, че имаш правото да ни тровиш атмосферата? Ако прочета още един такъв постинг, ще искам бан от администрацията. Или ще се държиш прилично или ще си тръгнеш доброволно или ще си намерим начин да те изгоним.
И понеже очевидно не разбираш нито от добро, нито от лошо, ами изобщо не разбираш - клубът е наш, ние сме си го изградили, ние сме си го основали, ние си го движим. Или не пречи или се махай. Тук никой не е примрял да те чете. И никой не те харесва особено.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 21:31



Стига!
Тука го обърнахте на зоологическа градина, баси... верно, че децата нямат спирачки, ама не сме деца!

Моля ви, всички, дето се мъчите да превземете този клуб - съгласна съм, че е много приятно и уютно местенце.. Е, нека да си остане такова!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Случайно ...нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 21:37



Джеми, това не е нечия крепост, че да я превземаме. Говорехме си най-спокойно с Кентавър (не че одобрявам езика й от последния постинг), но някои люде тук търсят конфронтация на всяка цена. Не ми казвай, че те кефи подобно поведение. Нали уж мир щеше да има?



Тема Душичке,нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.05.04 21:39



ти с мир ли влезе в този клуб, че очакваш мир да жънеш?



Тема Диана и Кентавър!нови [re: Диaнa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 21:47



Слънчевите знаци някак не са в парадигмата на този клуб.
Добавете и това, че никога не е сигурно кой точно и какъв вампир е.. защото, като ви гледам с Кентавъра как си говорите за домакините на клуба, при положение, че вие сте само гости... и че няма никакви изгледи скоро положението да се промени..

Диана, моля ви да престанете.

Това, че не си давате сметка какво точно правите, все още е половин беда. Но това, че отказвате да разберете какво ви казваме ние, които сме си направили този клуб - това вече е беда и половина... Все пак, идвате на готово - едно. И правите и невъзможното да НИ привлечете вниманието - второ... ами, има си начините. И те определено не са да ни обиждате, псувате, да си правите ученическите лексикони тук, да си бъбрите за гаджета, любими артисти и всичко от сорта.

Кентавър, моля те и теб да се спреш.
За "путки" и "ебане" си има клуб Говорим си за секс... просто начинът ти на изразяване - както и начинът ти на общуване с нас - са крайно неподходящи.

Котката Марта е права - ако това продължи без промяна, ще ни принудите да търсим други варианти да си възстановим спокойствието и уюта, които ги имаше преди вашето нашествие...
И ще е жалко за всички.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Случайно ...нови [re: Диaнa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 21:49



Напротив - никой тукашен не търси конфронтация... Вие просто отказвате да разберете какво ви се говори... Ами, на мен лично спряха да ми издържат нервите... Съжалявам...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Слушай момиче,нови [re: CENTAVER]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано21.05.04 21:56



отдавна не бях чела толкова грозни и противни думи - и не мога да повярвам, че наистина не те е срам да говориш по този начин!!! Колкото да копнея за мир и спокойствие и колкото неагресивна да съм обикновено, ти обещавам, че ако само още веднъж видя да говориш по този начин на някого тук, също като Марта ще поискам бан за теб!!!

Или се дръж нормално с хората или просто смени клуба, по дяволите!!!

Между другото, в случая забележката на Смарагд към теб беше напълно уместна и аз изцяло се присъединявам!!! Една от причините да направим този клуб преди време беше именно за да не се налага да четем подобни плюения по зодии!! Да не говорим, че страшно си противоречиш - защото ако наистина се занимаваш с астрология на ниво малко по-високо от "зодийното", сигурно сама ще признаеш, че да кажеш, че "Девите са безчувствени и коравосърдечни плужеци" не е най-професионалното изказване - и то от астролог! Ако все пак намираш подобни разговори за полезни и важни за теб, аз горещо те моля да ги водиш някъде другаде!!!

Мамка му, щом и моето кръвно успя да вдигнеш, наистина си уникален случай!!!!!!



Тема Re: Диана и Кентавър!нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 21:56



Брех и самочувствие. Лошо няма, имай си го, но аз лично не държа да привличам ничие внимание.
"Това, че не си давате сметка какво точно правите, все още е половин беда." - говорим си, това правим. Направо ме шашкаш с твоите драматизации.:)



Тема Re: Случайно ...нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 22:12



Сляпа си, Джеми...ако смарагд не търси конфронтация, не знам...

Аз също нямам нерви за глупости. И няма за какво да съжаляваш.



Тема Re: Случайно ...нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано21.05.04 22:31



първо на първо това изявление ,че никой не ме харесва също е грозно второ на второ имам достатъчни бележки от хора които ме ценят и уважават за теб обаче разбрах отдавна че не ме харесваш макар ,че нямаш повод за това с тебе нито съм говорила нито пила нито седяла на една маса.А да говориш на човек който не познаваш е грозно и тъпо ,че е неграмотен.Дръжте си клуба аз пък тук не искам да седя ,защото затъпях и ми писна да ми се правите на велики и тая вещица да прави полицейски контрол върху какво пиша.Аз не говоря с нея.Мелиса и на мен не ми се ще да говоря така , но досега не е имало тема за която да не сте се изповръщали.Ами нямам по -добър речник от тоя да обясня чуствата си да не говоря това колко показва ограничението на някой хора в съзнаниетосбогом и до нови срещи.Всъщност клуба не е ваш щото е интерактивно пространство на дира и всеки може да пише ,и не сте го плащтали освен това.
но моля ви нито четете нито отговаряйте постингите ни с други хора ,защото ни губите времето и сте тотално безполезни както и ние няма да се занимаваме с вас
изразите ми не са за клуб ебане защото там хората нямат такива психологични проблеми .Имат ги хора с сексуални проблеми ,които се завират в живота на другите без да живеят собственния си живот.А жалко за отношенията можехме да си бъдем полезни.Тамън да пусна една интересна тема по хорар за въпросната смрагд ако не си беше отворила устата.ИИИИИИИ НЕ МЕ ПЛАшИ С НАЦИЗЪМ МААААААААААА чЕ щЕ МИ ЗАТВАРЯш САЙТА.ТОВА ДАС НЕ Е КОМУНИЗАМ МА КОПЕЛЕ СОЦИАЛИСТИчЕСКО



Тема Re: Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 22:40



ИИИИИИИ НЕ МЕ ПЛАшИ С НАЦИЗЪМ МААААААААААА чЕ щЕ МИ ЗАТВАРЯш САЙТА.ТОВА ДАС НЕ Е КОМУНИЗАМ МА КОПЕЛЕ СОЦИАЛИСТИчЕСКО

Поне да му дам подходящата червена разцветка...

Ти къде видя някой тебе да те е наричал така?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 22:39



Стой бе, стой! По-весело е с тебе. Само по-малко ги псувай, че нали знаеш, нецензурно е.



Тема Re: Да бе, защо са такива тия Деви? Я ДТМФ да каже!нови [re: Диaнa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано22.05.04 02:53



Явно Кентавър много мрази бившия си

Ми не знам другите деви що се обръщат в леглотодали пък причината не е в жените? Моята "приятелка" (мразя я тая водолейска дума))) риба е много красива и като спя с нея обикновенно не ме хваща сън понеже съм постоянно възбуден и правим секс поне по 2-3 пъти на нощ(е не всяка нощ)))Така е то като ми е в 8-ми дом))

..Ама аз не съм виновенвенерата ми в дом и знак си пада по хубавици)))ако не ми харесва аз ще и обърна гръб .

Мързеливи деви не знам дали има след като точно на девите се пада най-много работа работа и пак работа

Сега от финансова гледна точка: Моето слънце се пада на върха на 2-рия и дом( също както при мъжът ти) ..Познай кой кого издържада не говорим че луната ми се пада в 7-мия и

Ти пък усещаш ли как се повлияваш от мнението на Кентавърпробвай да си прецениш сама.

Защо ти пиша толкова много,щото донякъде приличаш на нея и си ми симпатичнаама айде да не почвам с критиките

Редактирано от DTMF на 22.05.04 02:57.



Тема Re: Да бе, защо са такива тия Деви? Я ДТМФ да каже!нови [re: DTMF]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано22.05.04 04:07



Е, айде да не се обиждаме. В жените била причината...не е така! Поне ако съдя по факта, че по цяла нощ се върти в леглото и се оплаква, че не можела да му спадне ерекцията... И той като теб. Просто отрича сексуалността си, както и по-дълбоките си чувства, това е. Трагично, а? Като си помисля какъв секс можеше да правим, ех.......

И аз като теб си патя, че си падам по красавци. Я ме просветли, защо така? Търпя някакъв си буквално само заради черните му очи...и други работи.:)))

В случая с приятелката ми не мога да знам, но едва ли нейният не я е харесвал, за да висне на гара Х. след като тя го е зарязала и да пита за нея по села и паланки.

Не съм се повлияла от Кентавър, не се заблуждавай. Просто тя потвърди неща, които съм търпяла с години и от които ми е дошло до незнам къде.

Колкото до финансовите въпроси..така е то, мъжете трябва да издържат жените!

Еее, и ти си ми симпатичен, макар да не приличаш на него! И за какви критики говориш, та аз съм идеална!



Тема Чак сега ми просветна защо го траянови [re: Диaнa]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано22.05.04 16:03



Слънцето му ми е в 9-ти. Моето Слънце е в неговия 9-ти. Не е шега работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.