Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Диана и Кентавър!нови [re: Диaнa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 21:47



Слънчевите знаци някак не са в парадигмата на този клуб.
Добавете и това, че никога не е сигурно кой точно и какъв вампир е.. защото, като ви гледам с Кентавъра как си говорите за домакините на клуба, при положение, че вие сте само гости... и че няма никакви изгледи скоро положението да се промени..

Диана, моля ви да престанете.

Това, че не си давате сметка какво точно правите, все още е половин беда. Но това, че отказвате да разберете какво ви казваме ние, които сме си направили този клуб - това вече е беда и половина... Все пак, идвате на готово - едно. И правите и невъзможното да НИ привлечете вниманието - второ... ами, има си начините. И те определено не са да ни обиждате, псувате, да си правите ученическите лексикони тук, да си бъбрите за гаджета, любими артисти и всичко от сорта.

Кентавър, моля те и теб да се спреш.
За "путки" и "ебане" си има клуб Говорим си за секс... просто начинът ти на изразяване - както и начинът ти на общуване с нас - са крайно неподходящи.

Котката Марта е права - ако това продължи без промяна, ще ни принудите да търсим други варианти да си възстановим спокойствието и уюта, които ги имаше преди вашето нашествие...
И ще е жалко за всички.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Случайно ...нови [re: Диaнa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 21:49



Напротив - никой тукашен не търси конфронтация... Вие просто отказвате да разберете какво ви се говори... Ами, на мен лично спряха да ми издържат нервите... Съжалявам...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Слушай момиче,нови [re: CENTAVER]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано21.05.04 21:56



отдавна не бях чела толкова грозни и противни думи - и не мога да повярвам, че наистина не те е срам да говориш по този начин!!! Колкото да копнея за мир и спокойствие и колкото неагресивна да съм обикновено, ти обещавам, че ако само още веднъж видя да говориш по този начин на някого тук, също като Марта ще поискам бан за теб!!!

Или се дръж нормално с хората или просто смени клуба, по дяволите!!!

Между другото, в случая забележката на Смарагд към теб беше напълно уместна и аз изцяло се присъединявам!!! Една от причините да направим този клуб преди време беше именно за да не се налага да четем подобни плюения по зодии!! Да не говорим, че страшно си противоречиш - защото ако наистина се занимаваш с астрология на ниво малко по-високо от "зодийното", сигурно сама ще признаеш, че да кажеш, че "Девите са безчувствени и коравосърдечни плужеци" не е най-професионалното изказване - и то от астролог! Ако все пак намираш подобни разговори за полезни и важни за теб, аз горещо те моля да ги водиш някъде другаде!!!

Мамка му, щом и моето кръвно успя да вдигнеш, наистина си уникален случай!!!!!!



Тема Re: Диана и Кентавър!нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 21:56



Брех и самочувствие. Лошо няма, имай си го, но аз лично не държа да привличам ничие внимание.
"Това, че не си давате сметка какво точно правите, все още е половин беда." - говорим си, това правим. Направо ме шашкаш с твоите драматизации.:)



Тема Re: Случайно ...нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 22:12



Сляпа си, Джеми...ако смарагд не търси конфронтация, не знам...

Аз също нямам нерви за глупости. И няма за какво да съжаляваш.



Тема Re: Случайно ...нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано21.05.04 22:31



първо на първо това изявление ,че никой не ме харесва също е грозно второ на второ имам достатъчни бележки от хора които ме ценят и уважават за теб обаче разбрах отдавна че не ме харесваш макар ,че нямаш повод за това с тебе нито съм говорила нито пила нито седяла на една маса.А да говориш на човек който не познаваш е грозно и тъпо ,че е неграмотен.Дръжте си клуба аз пък тук не искам да седя ,защото затъпях и ми писна да ми се правите на велики и тая вещица да прави полицейски контрол върху какво пиша.Аз не говоря с нея.Мелиса и на мен не ми се ще да говоря така , но досега не е имало тема за която да не сте се изповръщали.Ами нямам по -добър речник от тоя да обясня чуствата си да не говоря това колко показва ограничението на някой хора в съзнаниетосбогом и до нови срещи.Всъщност клуба не е ваш щото е интерактивно пространство на дира и всеки може да пише ,и не сте го плащтали освен това.
но моля ви нито четете нито отговаряйте постингите ни с други хора ,защото ни губите времето и сте тотално безполезни както и ние няма да се занимаваме с вас
изразите ми не са за клуб ебане защото там хората нямат такива психологични проблеми .Имат ги хора с сексуални проблеми ,които се завират в живота на другите без да живеят собственния си живот.А жалко за отношенията можехме да си бъдем полезни.Тамън да пусна една интересна тема по хорар за въпросната смрагд ако не си беше отворила устата.ИИИИИИИ НЕ МЕ ПЛАшИ С НАЦИЗЪМ МААААААААААА чЕ щЕ МИ ЗАТВАРЯш САЙТА.ТОВА ДАС НЕ Е КОМУНИЗАМ МА КОПЕЛЕ СОЦИАЛИСТИчЕСКО



Тема Re: Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано21.05.04 22:40



ИИИИИИИ НЕ МЕ ПЛАшИ С НАЦИЗЪМ МААААААААААА чЕ щЕ МИ ЗАТВАРЯш САЙТА.ТОВА ДАС НЕ Е КОМУНИЗАМ МА КОПЕЛЕ СОЦИАЛИСТИчЕСКО

Поне да му дам подходящата червена разцветка...

Ти къде видя някой тебе да те е наричал така?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Случайно ...нови [re: CENTAVER]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 22:39



Стой бе, стой! По-весело е с тебе. Само по-малко ги псувай, че нали знаеш, нецензурно е.



Тема Re: Да бе, защо са такива тия Деви? Я ДТМФ да каже!нови [re: Диaнa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано22.05.04 02:53



Явно Кентавър много мрази бившия си

Ми не знам другите деви що се обръщат в леглотодали пък причината не е в жените? Моята "приятелка" (мразя я тая водолейска дума))) риба е много красива и като спя с нея обикновенно не ме хваща сън понеже съм постоянно възбуден и правим секс поне по 2-3 пъти на нощ(е не всяка нощ)))Така е то като ми е в 8-ми дом))

..Ама аз не съм виновенвенерата ми в дом и знак си пада по хубавици)))ако не ми харесва аз ще и обърна гръб .

Мързеливи деви не знам дали има след като точно на девите се пада най-много работа работа и пак работа

Сега от финансова гледна точка: Моето слънце се пада на върха на 2-рия и дом( също както при мъжът ти) ..Познай кой кого издържада не говорим че луната ми се пада в 7-мия и

Ти пък усещаш ли как се повлияваш от мнението на Кентавърпробвай да си прецениш сама.

Защо ти пиша толкова много,щото донякъде приличаш на нея и си ми симпатичнаама айде да не почвам с критиките

Редактирано от DTMF на 22.05.04 02:57.



Тема Re: Да бе, защо са такива тия Деви? Я ДТМФ да каже!нови [re: DTMF]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано22.05.04 04:07



Е, айде да не се обиждаме. В жените била причината...не е така! Поне ако съдя по факта, че по цяла нощ се върти в леглото и се оплаква, че не можела да му спадне ерекцията... И той като теб. Просто отрича сексуалността си, както и по-дълбоките си чувства, това е. Трагично, а? Като си помисля какъв секс можеше да правим, ех.......

И аз като теб си патя, че си падам по красавци. Я ме просветли, защо така? Търпя някакъв си буквално само заради черните му очи...и други работи.:)))

В случая с приятелката ми не мога да знам, но едва ли нейният не я е харесвал, за да висне на гара Х. след като тя го е зарязала и да пита за нея по села и паланки.

Не съм се повлияла от Кентавър, не се заблуждавай. Просто тя потвърди неща, които съм търпяла с години и от които ми е дошло до незнам къде.

Колкото до финансовите въпроси..така е то, мъжете трябва да издържат жените!

Еее, и ти си ми симпатичен, макар да не приличаш на него! И за какви критики говориш, та аз съм идеална!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.