Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еххх Яго, Яго...нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано22.05.04 14:02



Самопреживяването ти като част от "отбор" те кара да се заблуждаваш. Не ме разбирай погрешно, нямам към теб лоши чувства (и не се опитвам да "привлека вниманието" ти, хахаха!:)), просто винаги съм роптала срещу типичната близнашка мекушавост и лесна манипулируемост; срещу трудността да се отстоява собствено мнение и заставането зад групово такова...от целия този "колективизъм" тръпки ме побиват.

Причината да пиша това е единствено да ти обърна внимание, че този колективизъм изкривява перцепцията ти. Естествено, ти може и да не се вслушаш повече в мнението ми, понеже си ме причислила към "противниковия отбор". Именно подобна перцепция е илюзорна. Кайли е тук заради себе си. Аз съм тук заради себе си. Няма друг "отбор", освен вашия.

За личностите се съди по мненията, не обратно. Ако приемаш нечие мнение за меродавно само защото принадлежи на определена личност, става дума за култ към личността.

И никой не се "натиска" да те прави свой враг - напротив, доколкото видях, Кайли се застъпваше за теб или поне говореше съвсем дружелюбно. На всички си ни симпатична. Нима се чувстваш застрашена от това?

Редактирано от Диaнa на 22.05.04 14:10.



Тема Не е изненада!нови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано22.05.04 14:46



Ти в тази тема ни доказа, какво е да ги нямаш - добрите обноски, отношението, толерантност към чужда личност. Ще ме превъзпитаваш ли за да ти уйдисвам на акъла?

Продължавай да раздаваш оценки и възпитателни мерки, но не смятай, че някой е длъжен да те чете - чак майка ми е паднала да се хили пред компа, вие направо минахте всякакви граници на приличие ...

Кайли, търси отговор на въпросите си, а не се занимавай да превъзпитаваш възпитани хора, които не ти отговарят на всички твои прищевки. Остана ли още нещо, което не си пробвала да дискредитираш в моята личност, само защото не ти харесва, че не ти давам отговори?

Ами насила не става нищо!



Тема Re: Алукард,нови [re: Kaily]  
Автор Mapтeнcka Koтka (64 панички)
Публикувано22.05.04 20:47



Прави ми впечатление, че ригидни сме точно огнените. Това какво ли означава, астрологично интерпретирано? Че ти е слаб огънят и всичко Марсово ти действа като червен плащ на бик?

Погледни си картата и виж какво в нея те кара да си въобразяваш, че де има огън трябва да се засипе с пясък.
Не се познаваш, познаваш само схемите в които се движиш. И се опитваш всички да набуташ в тях. Тук от проекции човек не може да се отърве напоследък. Вече не е сигурно дали се блъскаш в себе си, в друг или в проекцията на проекцията... А отстрани ясно се вижда всичко. И се потвърждава, че квалификациите, които даваме, важат за нас самите.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Еххх Яго, Яго...нови [re: Джeми]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано23.05.04 16:19



Що бе.
Аз реагирах на емоционални заряди и на състояния.
Пък вие ме обвинихте, че реагирам на личности.
Едно си баба вижда, едно си бае.
А що съм в Астрологията?
Като си навиеш нещо на пръста и зацикляш...
Не съм тук заради Марта, котките сте много. Та даже и тук тезата ти не издържа.
Като че валериан ви сипвам.
Щом делнА клуба на наши и ваши и окупира твърдото ядро на СДС-то, що ривеш, че се появи и БСП.....

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Не е изненада!нови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано23.05.04 16:22



Ама Смарагд, ти ме попита какво искам от теб и аз добросъвестно ти казах.
Ако ти бях казала, че нищо не искам, защото вече си съвършенна отвсякъде, за чиста монета ли щеше да го вземеш?

А иначе все пак съм ти благодарна, защото единствена ти от всички писали в темата отговори по същество.
Другите се отнесоха пак в лични драми. Не че ти не се отнесе, но все пак свърши и малко работа по съществото на клуба.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Алукард,нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано23.05.04 16:32



Какви огнени?
Вие нали уж не се занимавахте със зодии? Или само ти се занимаваш със зодии, щото още не можеш да прескочиш тоя праг.

В тоя си постинг престъпи всичките си заклинания, с които отделяш себе си от стадото. За квалификации, определения, там кво друго беше...
Отделно на въпрос, че аз не видях тук никой да гори, освен когато се сплотява и солидаризира срещу общия враг.
Може пък да ви разпалваме огъня, който вие усърдно си гасите, недопускайки приток на въздух.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: Kaily]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано23.05.04 22:47



Преди малко по "дискавъри" имаше много интересно предаване за магнитните полюси на земята и размяната им през няколко хиляди години.Ако си го пропуснала гледай повторението,има много интересни неща дето може да ти дадат отговор



Тема Re: Чети това и се хилинови [re: Диaнa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано23.05.04 22:49



Веднъж беше написала :"Чакам второ пришествие"..сериозно ли го мислиш ?



Тема Re: Чети това и се хилинови [re: DTMF]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано23.05.04 23:10



Нещо подобно, макар и не точно. Не разсъждавам в християнски парадигми. Днес си чатих с Кайли и й разправях как мечтая да изчезна, да олекна, да отлетя...да се разтворя в цялото до последния атом - това във връзка с нейното твърдение, че всеки човек отстоява правотата си до последно, дори Исус; че тя е всичко, което му остава. Аз обаче смятам, че човек трябва да се освободи от всичките си притежания, да не му остава нищо. Отстояването на каквото и да било, особено на собствената правота (с акцент върху "собствената") е вид агресия и огрубяване на фините структури на съществуването. За да се настрои на тази фина вълна, човек просто трябва да изчезне като личност. С една дума, идеалът ми е нирвана. А говорейки, че желая смърт, нямам предвид телесна смърт, а смърт на егото - тогава тялото всъщност няма значение, защото духът вибрира на по-високи честоти.

Дано ме усещаш.



Тема Re: Бъдещето и близкото бъдеще на човечествотонови [re: DTMF]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано23.05.04 23:13



Да бе, изтървах го! Егати. Дано дадат скоро повторение...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.