Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво да очаквам от тази среща?нови  
Автор Диaнa (скумрия)
Публикувано19.05.04 14:39



След 10-ина дни е, а нашите срещи винаги са твърде важни. Марс и Сатурн са върху луната ми в съвпад с неговия асцендент; Слънцето е върху северния му възел, а Венера - върху моя южен. (Аз имам сев. възел стрелец, а той- близнаци.)

П.С. Транзитен Плутон ми е на асцендента - как се проявява?

Мерси много.

Свобода или смърт!

Редактирано от Диaнa на 19.05.04 18:50.



Тема Няма шега, не бива да се излагам.:))нови [re: Диaнa]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано19.05.04 18:55



Ето го моя чиляк. Да не се чудите що се кося толкоз.






Тема Re: Няма шега, не бива да се излагам.:))нови [re: Диaнa]  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано19.05.04 21:09



kato go gledam, mai samo hubavi raboti :)

that`s how I made the shell: simply to express myself.


Тема Re: Няма шега, не бива да се излагам.:))нови [re: qfwfq]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано19.05.04 21:14



А де, а де...чул те Господ. Много се бием с него докато стигнем до хубавите работи - нарочно ме тормозел, 'щото така съм била по-секси. Плутонска му работа. Дано тоя път минем без бой.



Тема Re: Какво да очаквам от тази среща?нови [re: Диaнa]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано19.05.04 23:10



Според мен, ако обичаш този човек и срещите ти с него са ти важни, по-добре не си задавай изобщо подобни въпроси. Обикновено колкото повече се подготвяме за нещо, толкова по-неподготвени се оказваме накрая. По-добре се отпусни и остави нещата просто да се случват без да ги мислиш много. Това е нептунов урок, който аз самата се опитвам да науча в момента - с променлив успех... А на теб Нептун би трябвало по рождение да ти е доста добър учител и водач по тези пътеки. Вероятно Сатурн върху Луната ти те прави малко по-несигурна и събужда в теб нуждата от повече контрол над ситуациите (и особено емоциите). Но може би сама си забелязала, че любовта е най-неконтролируемото и непредвидимо нещо на света...

А Плутон носи трансформации, промени....както всички планети впрочем, особено висшите... В първи дом явно това касае теб лично, егото ти, същността ти... Но според мен не е уместно да се тълкува така сам по себе си без да се знае целия контекст на хороскопа ти със всичките му там аспекти и констелации. Аз така като я закъсам с някоя планета, понякога се опитвам вместо да питам за нея, да попитам самата нея... Понякога се получава... Наистина...



Тема Re: Какво да очаквам от тази среща?нови [re: Mesmerisa]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 00:22



Ами...аз питам по-скоро от любознателност. Вярно, че зададох въпроса си малко драматично, и сигурно съм те заблудила - в действителност никога не бих седнала да се подготвям за среща или да координирам каквато и да било дейност с астрологични предписания. По скоро обратното: търся астрологични обяснения на вече преживяното. Колкото до Нептуновия урок, мисля че вече съм го усвоила: интуицията ми винаги е по-надеждна от разсъдъка; интуитивно долавям неща, които после разсъдъкът замъглява. Да оставям нещата да се случват и смътно да долавям дълбинния им смъсъл, е естествената ми реакция. Именно поради това се опитвам да развивам разсъдъчността си - без нея, в крайна сметка, не би имало рационални определения и структура, а само поток от усещания. При такъв емотивизъм не бих знаела, например, че Нептун причинява тази ми нагласа.

А за човека, не знам дали го обичам, честно...Знам, че научавам много от него; че той представлява точно обратното на това, което съм. Че ме кара да се променям както никой друг. Не знам...може би мога да обичам, но любовта ме плаши. Обичайки, се сливам дотолкова с партньора, че загубвам самоличност. Имах един приятел Риби...ведниж отидохме в аквариума във Варна и гледахме риби цял ден. Вечерта продължихме да се гледаме един друг, без да можем да обелим и дума. Тогава ми дойде наум поетичното сравнение на любовта със смърт...
А Джей ме привлича, понеже никога не ми позволява да се доближа много до него - осигурява ми здравословна дистанция, чувство за свобода. Харесва ми идеята, че се отблъскваме, включително астрологично. После пак се привличаме, и пак се отблъскваме, и пак...

Учудва ме следното: "...По-добре се отпусни и остави нещата просто да се случват без да ги мислиш много. Това е нептунов урок, който аз самата се опитвам да науча в момента - с променлив успех... " - не си ли Риби? Ако си, би следвало да си се родила научена...



Тема Re: Какво да очаквам от тази среща?нови [re: Диaнa]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано20.05.04 00:34



Хех,добре си разбрала опозициите,знам как е

И на мен ми е минавало наум че любовта убива..висшата дето и викат астролозите(това незнам дали ще го разбереш,май да)



Тема Re: Какво да очаквам от тази среща?нови [re: DTMF]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 00:42



Има си хас, не ме подценявай.

Аз поначало се чувствам много странно на тази земя - сякаш нищо няма смъсъл, цялото това бъбрене и рационализиране, и шум, и глума. Чакам Второ пришествие...
От друга страна, на година и половина съм дръпнала майка ми за ръкава и съм й казала:"Аз трябва да уча!" Много странно...какво ли толкова съм искала да знам.

Има един много красив текст на Алексей Лосев, руски философ. Сега ще го намеря. Той е Дева, м/у другото.

Я кажи все пак за тази висша любов според астролозите. Нептунова ли е?



Тема Re: Какво да очаквам от тази среща? [re: Диaнa]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано20.05.04 00:43



Не, не съм Риби.
Водолей съм.
Мислех, че знаеш. А може би не си разбрала, че съм Рама - това ми е просто друг (един от многото) ник.

А за нептуновия урок имах предвид транзитиращият върху Слънцето ми Нептун в момента...



Тема Re: Какво да очаквам от тази среща?нови [re: Mesmerisa]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 00:50



Ааа, не знаех че си ти!:) Мислех наистина, че си друг човек, Риби. Може би намирам много общи неща с теб и ги отдавам на рибешкото, а нищо чудно те да са водолейски - все пак трите ми планети във водолей не са малко.:)

Учи се от Нептун, учи се...нали трябва да се готвиш.:) Макар че ако сега някой ме пита искам ли да се върна към Водолей - несъмнено да! Най-прекрасният знак. Опитвам се да обяснявам на разни хора, че сме в Ерата на Водолея, но не щат да слушат...не са дорасли явно. Настояват на страсти, притежание и т.н. глупости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.