Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: Sperantza]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано17.05.04 23:57



Може да значи внезапен брак с по-възрастен или по-млад човек. Или човека да е оригинален по някакъв начин, например компютърен спец или пилот или нещо подобно нестандартно.Доколкото помня беше в съвпад и с юпитер което може да значи чужденец или някой много образован чиляк... и т.н



Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: Sperantza]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано18.05.04 07:33



Аз мисля, че всичко, което са ти казали дотук е принципно вярно, но все пак не вярвам, че една планета може да се тълкува така изолирано и извън контекста на целия хороскоп и аспектите, които прави.

От една страна, при положение, че знаем базисните значения и символика на Уран и на 7 дом, близко до ума е, че като ги комбинираме, ще получим всичко, изборено дотук - нестандартни или нестабилни партньорства и прочие. Обаче сам за себе си Уран в 7-ми едва ли непременно води до това и обратно - други констелации съвсем спокойно могат да дадат подобен ефект.

Веднага се сещам като "уранов" пример за човек с десцендент Водолей (управител - Уран). Уран, на свой ред е във втори дом в (обърни внимание) съвпад със Слънцето. Този човек (поне според неговите споделяния) досега не е имал особено стабилна връзка, включително тази с мене. Самата ни среща беше под знака на Уран - и като начало (транзитиращ Уран в съвпад с моето Слънце и тригон с неговото) и като край (транзитиращ Уран в неговия 7 дом). Цялата връзка с него беше типично уранова (поне според описанията на Аройо) - наелектризираща, истерична, необикновена, нелогична, с непрекъснати разделяния и събирания (все внезапни)...

За съжаление не успях да открия пример за Уран в 7-ми - явно около мен не се среща често. Но сама виждаш, че и без да е точно там, може да има подобни ефекти. Сещам се за още един пример - човек, който също "се държи" като Уран в 7-ми - според всички описани дотук "правила". В действителност в 7-ми дом има Сатурн! Е, разбира се Уран не е на случайно място - намира се в 12 дом, но в много близък орбис до асцендента. На върха на самия асцендент - Луна.

Та такива ми ти работи...

Ако искаш, кажи малко повече за този Уран - как е аспектиран например...



Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: CENTAVER]  
Автор Sperantza (mythic)
Публикувано18.05.04 08:12



Това,което каза е страхотнооооооооо
Уран със Стрелец



Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: Samael]  
Автор Sperantza (mythic)
Публикувано18.05.04 08:15



Това последното:че не търпя шефове,не!Аз просто не ги понасям,особено,ако ми висят на главата



Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: DTMF]  
Автор Sperantza (mythic)
Публикувано18.05.04 08:17



Абе,ако ви чакам да намекнете нещо за нестандартната любов,аз ще се гътна дотогава



Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: Mesmerisa]  
Автор Sperantza (mythic)
Публикувано18.05.04 08:24



Вижте профила ми за повече подробности около картата ми!



Тема da te pitam teb che otgovarqsh ;-)нови [re: CENTAVER]  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано18.05.04 08:53



a 10ti dom vodolei i uran v 6ti dom scorpion , kato tova mi e edinstvenata planeta vyv voda...kakvo kazva tova ?

that`s how I made the shell: simply to express myself.


Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: Mesmerisa]  
Автор lvony (@@@)
Публикувано18.05.04 14:11



Всичко това което си написала за човека с десцендент Водолей и съвпад на Уран със Слънцето е наистина вярно, само (според мен) се нуждае от малко допълнение. Първо аз не съм специалист в тази наука затова може и да не съм прав. Съдя по себе си и по собствения си опит защото аз също съм с десцендент Водолей и Уран ми е близо до Слънцето (макар и не точно в съвпад м/у 10 – 11 градуса са един от друг) затова мисля, че много точно си доловила урановото влияние и наистина на този човек връзките ще му протичат по този начин (нестабилно, необикновено и непредсказуемо). А в допълнение си мисля, че особено силнотова това ще се изрази когато те са с човек чието слънце е във Водолей (Защо ли?). Но!!!....... Всичко казано дотук се отнася за неговата по-ранна младост(до 25-26г.). След тази възраст и особено в по зрелите си години ураново влияние намалява силата на проявлението си в тази светлина върху човек с такъв десцендент също мисля , че това влияние намалява и когато партньора му е със Слънце в друг знак (особенно е Лъв).

Така мисля аз - Вие кажете бъркам ли!




Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: Sperantza]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано18.05.04 18:29



А щом попита за неординерните интимни предпочитания - при някои тълкувания Урановите аспекти индикират хомо и би-влечения. Но темата е спорна и по-скоро налучкваща. Различните астролози различно твърдят кои аспекти точно "насочват" към такова поведение. Някои смятат, че има нещо общо с Уран, други с Венера, срещала съм дори и Плутон да намесват... Личното ми мнение е, че сексуалното поведение не може да се индикира на карта. Както не може да се индикира и раса и пол. Ако въведа дата, час и място на раждане без да укажа непременно пола - картата няма да ми изпише дали е мъж или жена или куче, негър , бял или китаец.

С Уран си се разбирам много добре, да е жив и здрав кукунделника

Котката на Джеми - ВРАГ № 1!!!


Тема Re: Уран в Седми дом!нови [re: lvony]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано18.05.04 18:29



и моя десц водолей нещо такова казва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.