Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 06.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МОЛЯ ЗА СЪВЕТ  
Автор salute (непознат )
Публикувано05.05.04 08:10



Здравейте,
От известно време не ми върви. Постянно се появяват някъкви проблеми. В стрес съм вече. Не издържам. А трябва и да взема решение какво да правя и ако объркам всичко пак... А пък имам и отговорности - детенце, кредит. Веднъж една астроложка ми каза, че когато се отклоним от пътя си съдбата ни притиска и ни връща. Възможно ли е сега това да се случва? Имате ли някъква идея? Или да ме посъветвате към кой астролог мога да се обърна.
Родена съм на 18. 02. 1973г. 10.30 часа в София
Мерси много



Тема Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТнови [re: salute]  
Автор maia_bel (волна фтичка)
Публикувано06.05.04 15:40



Ти си силна и упорита жена (не си ли забелязала, че трудностите те амбицират и че трудните успехи те радват най-много?). Плюс това имаш виждане - довери се на себе си и на добрите си приятели. Слабостта, объркването и сковаването са само в мислите и главата ти.

Няма друго освен наслаждение


Тема Благодаря ти многонови [re: maia_bel]  
Автор salute (непознат )
Публикувано07.05.04 07:30



Да, наистина ми трябва нещо, което да ме амбицира. Добре, че са приятелите ми.



Тема Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТнови [re: salute]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано07.05.04 22:23



ЗДРАВЕЙ МИЛИчКА ДО КОЛКОТО ЗАБЕЛЯЗАХ ПЛУТОНА ДРАПА ПРЕЗ 9 ТИ ДОМ КАТО ПРЕДИ ТОВА Е МИНАЛ ПРЕЗ ЛИЛИТ И НЕПТУНА В ОСМИ ДОМ ТОВА Е ЗНАчИТЕЛНО ТЕЖАК ПЕРИОД СВЪРЗАН С ТРАНСФОРМАЦИЙ И НОВИ ИДЕИ.САТУРН Е ВСЕ О#Е БЛИЗО ДО НАТАЛНАТА СИ ПОЗИЦИЯ НО В ДРУГ ЗНАК И ПРАВИ ОПОЗИЦИЯ НА ГЛАВАТА НА ДРАКОНА КОЕТО ДАВА ПРОБЛЕМИ НА НИВО РАБОТА И СОЦИАЛНА РЕАЛИЗАЦИЯ.ТОЙ ПЪК ПРАВИ КВАДРАТ С ТВОЯ ПЛУТОН В 6 ДОМ ВЛОшАВАНЕ НА ЗДРАВЕТО И ПРОБЛЕМИ ОТ СОРТА С РОДИТЕЛИ ЗДРАВЕ ИЛИ СЪПРУГ ИЛИ ОТНОшЕНИЯ С СВЕКЪРА СВЕКЪРВАТА.АКО НЕ СИ ЖЕНЕНА В КОЛЕКТИВА ИЛИ ЗА НАМИРАНЕ НА РАБОТА.ОСВЕН ТОВА КВАДРАТУРА САМИЯ ТИ НАТАЛЕН ПЛУТОН С ТРАНЗИТЕН.ТОВа което се опитвам да кажа е на всички нас не ни е лесно дето сме родени в 73 година въоще сега ,но се вижда скоро светлина в тунела.скоро ще се отпуснат нещата след няколко месеца.възможна е някаква връзка при тебе свързана с лъжи и нестабилност заради която може да оставш трайна такава не го прави това ако е такъв случаят,защото луната ти е съвпад с юпитера и те пък правят квадрат към нептун и лилит тоест това не е добра идея.чОВЕКА НЕ Е чИТАВ.АМИ ТОВА ПО ВЪПРОСА ГОРЕ ГЛАВАТА ЛАЙНОТО СКОРО щЕ СВЪРшИ



Тема Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТнови [re: CENTAVER]  
Автор salute (непознат )
Публикувано09.05.04 21:06



Мерси много. И ти си родена същата година и при теб не всичко е наред? Не можеш да си представиш как от никъде, неща, които не зависят от мен ми се стоварват от горе. Оправя едно, дойде друго. Пълна каша. Дано да свърши по-скоро.
Много късмет ти желая



Тема Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТнови [re: salute]  
Автор lvony (@@@)
Публикувано11.05.04 21:18



Представям си, по точно картинката ми е много позната... тя и при мен още не е напълно отшумяля а също като теб южния възел ми е в рак. Може от този Сатурн там да е знам ли? Според мен важно сега е каквото и да става да си кротуваш (не губи самообладание) и да караш по сатурновски - тихичко и упорито, пък той все някога ще отмине.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.