Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Приказка, специално посветена нанови  
Автор Aлykapд (Tempelritter)
Публикувано04.05.04 01:16



Марта, Джеми, Смарагд и всички останали редовни посетители на клуба

Имало едно време едно мааалко и невинно агънце багънце на име Диана. Ангънцето багънце си подскачало по цял ден из полянките на горичката ДирБг и отчаяно се опитвало да си намери приятели. Това, обаче, не било никак лесно. Горкото ангънце багънце било толкова хубаво и гиздаво, така мило и умно, супер очарователно, че и на това отгоре толкова желано (покрай него винаги имало поне два овена *това да ви кажа под секрет се дължало на факта, че нашето агънце имало близнаци на върха на седми дом*) че откъдето и да минело, отвсякъде го заливала женска злоба и люта черна завист и го замервали с камъни Горкото агънце, макар и самото миролюбие и толерантност по бели прашки на розови сърчица, макар и винаги готово за мирен диалог, който да му помогне да изглади различията в гледните точки, макар и с такъв широк мироглед било отново и отново принуждавано да почне да се защитава и да раздава къчове...като че ли е магаре.
Така си вървял живота на милото агънце багънце из горичката ДирБг, докато в един ужасен ден, горкото не се заблудило и попаднало в най стращното и опасно място в цялата горичка - тресавището Астролози. А това тресавище мили мои читатели, било населено от зли вещици и кривожадни вълци, с големи остри зъби, тънки устни и опулени воднисти очи, на това отгоре и гадни лесбийки, които се събирали на всяко пълнолуние, правили оргия и пиели кръвта на все още живи агънца багънца.
Храброто агънце багънце понеже имало асцендент стрелец и никак не се замисляло какво приказва и как го казва директно се изправило срещу тях и им рекнало: вие сте гадни лесбийки, грозотии, маскулизирани същества с женски полови органи, които се задоволявате една друга орално, правите оргия и пиете кръвта на невинни агънца багънца. Как не ви е срам!!! Направо ми иде да повърна от вас!!! Такава агресия, такива нападки и садо мазо на това отгоре!!! Как не ви е срам!!! Цялата ДирБг горичка кънтяла от праведното възмущение в проповедническите думи на агънцето багънце. Вещиците и вълците слушали мълчаливо отсрани и се споглеждали многозначително.
В един момент агънцето багънце млъкнало да си поеме дъх....и не проговорило повече.

Поуката от историята: идва пълнолуние, пък и светъл празник Гергьовден. На всяко многословно агне следва да му се тегли ножа и да се направи курбан за здраве и под наслов "Убий простака с мълчание"


Maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...

Редактирано от Aлykapд на 04.05.04 01:27.



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано04.05.04 02:17



Направо с глас се смях!

А най-смешното е, че - точно преди да ти отворя темата - прочетох поредните мисловни фъфления на Дианчето... и си помислих абсолютно същото: убий простака с мълчание... хехех...

Поздрав!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Бялa тиxa cмъpт (Отвъдна)
Публикувано04.05.04 09:55



Страхотна приказка! Благодаря ти!

De profundis clamavi ad Te, Domine!


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор potoche ()
Публикувано04.05.04 10:39



съвсем в центъра на десятката



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано04.05.04 13:14





Ох, благодаря ти... на глас съм се смяла... силно се идентифицирам особено с фракцията на вещиците, като си пропуснала брадавиците и космите по брадичката, поради хормонален дисбаланс

Предлагам да направим клубна галерия, за да няма повече заблудени случайни посетители.



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано04.05.04 13:31



Комплименти от още една току-що задоволена вещица с пъпки и без коректор за тях, че иначе как ще плаши просто-смъртните крехки агънца



Тема отдавна не се бях смял таканови [re: Aлykapд]  
Автор tondy ()
Публикувано04.05.04 14:28



... нямам в предвид тази глупава тема, а другите по-долу
Какво не и харесвате на Диана? Тя е чуден пример за огледало
и мисля, че просто се забавлява с тази си способност
Освен това, след като е попаднала в клуб "Стари моми" е нормално да говори за проблематиката му ...





Тема Ах нима? [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Tempelritter)
Публикувано04.05.04 16:00



Значи ако помоля тук пишещите да си те представят като феминизирано същество с мъжки полови органи, което се отставя любовникът му да му го набива анално и за разнообразие лиже пишки, това ще е просто забавление, така ли?
Ако ти кажа че от достоверен източник, който те е виждал, знам че си плешив шкембелия това няма да е защото искам да те обидя и да те комплексирам, а защото се забавлявам, така ли?
Ако ти кажа, че нито едно от мненията ти в клуба няма нищо общо с астрологията, а са просто високопарни хвалиприцковщини, това няма да е защото аз не виждам по далече от носа си и не мога да приема чуждо мнение, ако е различно от моето, а защото се забавлявам, нали така?

Значи тя е огледало така ли?
И чисто и просто отразява качествата на пишещите тук?
Би ли ми казал тогава, ти тонди, къде си видял в тук пишещите такава злоба, ограничен мироглед и неспособност да приемеш чуждо мнение освен, ако не съвпада с твоето собствено? Къде си видял тук да се разменят директни обиди, да се напада някого било заради пола му, било заради сексуалната му ориентация, било заради външния му вид? Къде си видял тук някой да се опитва да унижава и комплексира някой друг от позицията на "аз съм безгрешен, но дори когато греша пак съм безгрешен, защото това си ми е от зодията/асцендента/слънцето, луната и всичките 79084 астероида, а ти си едно долно малко мръсно глупаво и необразовано плазмодийче"?


Maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...


Тема П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Tempelritter)
Публикувано04.05.04 16:09



може би искаш да ти посветя и на теб приказка?
Тази за лисицата и гроздето ми се вижда много подходяща за адаптация.
В нея сигурно ще се разказва за изключително красивия, младия и мъжествен лисугер тонди, който по цял ден обикалял полянките на горичката ДирБг, в напразни опити да намери нещо, което да пое*не. Скитал се така горкия тонди надлъж и нашир, без да може да намери някоя, която да е в състояние издържи мощта на неговия интелект, силата на неговите знания и напора на чара му и която да не се гипсира като види неговата 5 сантиметрова гордост. Затуй се скитал така горкия лисугер немил и недраг, карал само на грозде и чекии, защото бил чул, че от гроздето се придобивало друг вкус и аромат, а пък и нали све пак сухи тренировки си трябват, докато в един момент не стигнал до най страшното и прекрасно място в горичката ДирБг - тресавището Астролози Защо страшно и прекрасно ли мили ми читатели? Ами защото в туй тресавище живеели изкусни магьосници, неверояни чаровници, хем учени и интелигентни жени, хем лични красавици. Щом се покажели слънцето се скривало, а щом ги видел мъж, на часа се влюбвал. Като разбрал това лисугера тонди си рекъл: е това е достойно предизвикателство за мене. Навлязал той навътре в тресавището,
изправил се гордо, свалил гащите и силно се провикнал: я излезте вий омайни магьосници, излезте да видите що е то мъжки чар и обаяние, интелект и знание, излезте да ви ощастливя с мойте невероятни 5 сантиметра. Наизлязли магьосниците, зачудени кой ли е тоя дето така се е развикъл...пък и все пак диаметър 5 сантиметра не било съвсем зле помислили си те *защото колкото и да ви разправят дради ми читатели, че размерът нямал значение, това никак не е вярно - има и то какво* Наизлязли магьосниците и видели лисугера с 5те сантиметра и в този миг се шашнали: не били 5 сантиметра в диаметър, най били 5 см дължина и едвам се показвали измежду почти толкова дългото му интимно окосмение. Като го погледнали настанал такъв смях в тресавището, че го приказвали още 300 години след това.
Горкия лисугер се стреснал, 5те му санта паднали и съвсем се скрили между космите. ОгУрчЕн и възмУтЕн си врътнал той опашката и се духнал, като на тръгване се провикнал: останете си със здраве, грозни вещици такива, с пъпки по лицето и косми по брадата, заради хормонален дисбаланс от толкова много е*ане една друга. Сбогом ви, стави моми такива, невидели мъжки к*р, не усетили мъжка полова сила. Аз бях готов да се жертвам, да ви осветя с моя чар и интелект, с мойте знания и да ви предоставя 5те си сантиметра, но вие не ме заслужихте. Сбогом, останете си със здраве.

Поуката от историята: тондич, я си признай коя от тук пишещите прозря кухарската ти обвивка и ти тегли шута? Коя те засрами със знанията си, с интелекта си и с външността си? Кисело е гроздето, че е високо амен амен


Maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...


Тема Брях, какво внимание:)нови [re: Aлykapд]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано04.05.04 18:09



Апропо, нали уж с мълчание ще ме убивате. Как се съвместява то със следното: "Мило мое ********, макар да съм цивилизовано и психично уравновесено същество, няма да спра да ти вървя по петите, докато не спреш да флуудиш, спамиш, обиждаш и ръсиш простотии и не се скриеш там, откъдето изпълзя"?

И аз те обичам, ама не колкото ти мене. Нищо де, казала съм ти, че ще те черпя две бири - ти само се престраши!

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.