Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 03.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано05.05.04 21:42



ами,
"попаднало в най стращното и опасно място в цялата горичка - тресавището Астролози.", имате грешка...
това първо въобще не е най-стращното място,нито е попадналО първо тук, а първо мина през Психоанализа което е най-страшното (както личи и от името), затова е well trained. Има диплома за бързо бягане агънцето, и може да разчитате че ще го броите(бройкате?!) без да успеете да го преброите ...цяла нощ... успех, и лека нощ т.е.

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Kpъr]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 21:45



Е, ся пък бързо бягане...Мисля да поостана.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Споко ...нови [re: Kpъr]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 21:50



диагнозата, която сте му лепнали на челото, си личи от километър, все пак и тук има психолози



Тема Re: ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано05.05.04 23:39



Мдам... и аз на драго сърце ще се съглася, че на тебе среден род би ти прилягал най-точно... хъм... дори на мен не ми отива толкова...

Ти защо правиш такова оплитане между клуб Астрология - където става дума за астрология, и клуб АстролоЗИ - където, очевидно, става дума за личности?!?
Или тъкмо в това е проблемът - непоносимост към личностите?!?
И едва ли е случайно, че въведе така категорично понятието "елитарност" - при това с тенденцията да го превърнеш в мръсна дума... Признай си - и ще ти олекне!, доказано е...

Започна с Котката, мина през Смарагд и мене, сега си "нацелила", гледам, и Phryne... коя ще е следващата, която ще задъвчеш? И на всичкото отгоре го правиш така, все едно ни познаваш от години и ти е ясно като на длан коя - какво и как...
Предупреждавам - слабочувствителна съм на тема "аз", но ставам много зла, когато някой посегне на "моето". А ти все на "мои" хора посягаш. Това, че все още запазвам трезв разум, не гарантира, че след още един-два твои постинга няма да ми падне пердето - и да те поканя любезно да се видим... що за мъж си... че нещо взе сериозно да ми събуждаш любопитството близнашко...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Вярвай минови [re: Kpъr]  
Автор Aлykapд (Ritter)
Публикувано06.05.04 02:18



преди да се сети за Психоанализа-та въпросната овца спами и флууди в Астрология, а за мен Астрология и Астролози са малко или много свързани, макар и да нямат кой знае какво общо.
Пък и нямам спомен някъде да се говори, че е попаднала първо тук: просто скитайки се из дирските полянки, намерила *за нещастие* пътя и до този клуб.
Срещу тази овца ни броене, ни бройкане помага...
Сал патрони за глиган и оптически мерник, чакам само да си получа ловния билет и почвам
Пък после, ако искаш, ще те черпя




Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано06.05.04 02:29



Който и да е бил, бая изнасилване ще да е било...Виж как се е идентифицирала с образа на мъж-насилник, та предизвиква искрено удивление у хората, щом научат, че е от женски пол. (А е ли, наистина?)

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 06.05.04 03:04.



Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: Диaнa]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 11:32



това е бебе-рак, вероятно учи или говори кучешкия език
но с това си поведение на скандалджийка от детската градина направо е досадна ...





Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 11:36



а хитлер случайно не ти ли е дала някоя друга идейка?!
например една хубава тема за нептун в първи дом?!





Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 11:36



момиченце е



Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано06.05.04 12:36



На 12-13 години? И слуша Мишо Шамара?

Сега разбирам защо не й се пият с мен бири - мама не позволява. Е нищо де, и пасти става!:)

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 06.05.04 12:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.