Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Приказка, специално посветена на  
Автор Aлykapд (Tempelritter)
Публикувано04.05.04 01:16



Марта, Джеми, Смарагд и всички останали редовни посетители на клуба

Имало едно време едно мааалко и невинно агънце багънце на име Диана. Ангънцето багънце си подскачало по цял ден из полянките на горичката ДирБг и отчаяно се опитвало да си намери приятели. Това, обаче, не било никак лесно. Горкото ангънце багънце било толкова хубаво и гиздаво, така мило и умно, супер очарователно, че и на това отгоре толкова желано (покрай него винаги имало поне два овена *това да ви кажа под секрет се дължало на факта, че нашето агънце имало близнаци на върха на седми дом*) че откъдето и да минело, отвсякъде го заливала женска злоба и люта черна завист и го замервали с камъни Горкото агънце, макар и самото миролюбие и толерантност по бели прашки на розови сърчица, макар и винаги готово за мирен диалог, който да му помогне да изглади различията в гледните точки, макар и с такъв широк мироглед било отново и отново принуждавано да почне да се защитава и да раздава къчове...като че ли е магаре.
Така си вървял живота на милото агънце багънце из горичката ДирБг, докато в един ужасен ден, горкото не се заблудило и попаднало в най стращното и опасно място в цялата горичка - тресавището Астролози. А това тресавище мили мои читатели, било населено от зли вещици и кривожадни вълци, с големи остри зъби, тънки устни и опулени воднисти очи, на това отгоре и гадни лесбийки, които се събирали на всяко пълнолуние, правили оргия и пиели кръвта на все още живи агънца багънца.
Храброто агънце багънце понеже имало асцендент стрелец и никак не се замисляло какво приказва и как го казва директно се изправило срещу тях и им рекнало: вие сте гадни лесбийки, грозотии, маскулизирани същества с женски полови органи, които се задоволявате една друга орално, правите оргия и пиете кръвта на невинни агънца багънца. Как не ви е срам!!! Направо ми иде да повърна от вас!!! Такава агресия, такива нападки и садо мазо на това отгоре!!! Как не ви е срам!!! Цялата ДирБг горичка кънтяла от праведното възмущение в проповедническите думи на агънцето багънце. Вещиците и вълците слушали мълчаливо отсрани и се споглеждали многозначително.
В един момент агънцето багънце млъкнало да си поеме дъх....и не проговорило повече.

Поуката от историята: идва пълнолуние, пък и светъл празник Гергьовден. На всяко многословно агне следва да му се тегли ножа и да се направи курбан за здраве и под наслов "Убий простака с мълчание"


Maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...

Редактирано от Aлykapд на 04.05.04 01:27.



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано04.05.04 02:17



Направо с глас се смях!

А най-смешното е, че - точно преди да ти отворя темата - прочетох поредните мисловни фъфления на Дианчето... и си помислих абсолютно същото: убий простака с мълчание... хехех...

Поздрав!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Бялa тиxa cмъpт (Отвъдна)
Публикувано04.05.04 09:55



Страхотна приказка! Благодаря ти!

De profundis clamavi ad Te, Domine!


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор potoche ()
Публикувано04.05.04 10:39



съвсем в центъра на десятката



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано04.05.04 13:14





Ох, благодаря ти... на глас съм се смяла... силно се идентифицирам особено с фракцията на вещиците, като си пропуснала брадавиците и космите по брадичката, поради хормонален дисбаланс

Предлагам да направим клубна галерия, за да няма повече заблудени случайни посетители.



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано04.05.04 13:31



Комплименти от още една току-що задоволена вещица с пъпки и без коректор за тях, че иначе как ще плаши просто-смъртните крехки агънца



Тема отдавна не се бях смял таканови [re: Aлykapд]  
Автор tondy ()
Публикувано04.05.04 14:28



... нямам в предвид тази глупава тема, а другите по-долу
Какво не и харесвате на Диана? Тя е чуден пример за огледало
и мисля, че просто се забавлява с тази си способност
Освен това, след като е попаднала в клуб "Стари моми" е нормално да говори за проблематиката му ...





Тема Ах нима?нови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Tempelritter)
Публикувано04.05.04 16:00



Значи ако помоля тук пишещите да си те представят като феминизирано същество с мъжки полови органи, което се отставя любовникът му да му го набива анално и за разнообразие лиже пишки, това ще е просто забавление, така ли?
Ако ти кажа че от достоверен източник, който те е виждал, знам че си плешив шкембелия това няма да е защото искам да те обидя и да те комплексирам, а защото се забавлявам, така ли?
Ако ти кажа, че нито едно от мненията ти в клуба няма нищо общо с астрологията, а са просто високопарни хвалиприцковщини, това няма да е защото аз не виждам по далече от носа си и не мога да приема чуждо мнение, ако е различно от моето, а защото се забавлявам, нали така?

Значи тя е огледало така ли?
И чисто и просто отразява качествата на пишещите тук?
Би ли ми казал тогава, ти тонди, къде си видял в тук пишещите такава злоба, ограничен мироглед и неспособност да приемеш чуждо мнение освен, ако не съвпада с твоето собствено? Къде си видял тук да се разменят директни обиди, да се напада някого било заради пола му, било заради сексуалната му ориентация, било заради външния му вид? Къде си видял тук някой да се опитва да унижава и комплексира някой друг от позицията на "аз съм безгрешен, но дори когато греша пак съм безгрешен, защото това си ми е от зодията/асцендента/слънцето, луната и всичките 79084 астероида, а ти си едно долно малко мръсно глупаво и необразовано плазмодийче"?


Maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...


Тема П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Tempelritter)
Публикувано04.05.04 16:09



може би искаш да ти посветя и на теб приказка?
Тази за лисицата и гроздето ми се вижда много подходяща за адаптация.
В нея сигурно ще се разказва за изключително красивия, младия и мъжествен лисугер тонди, който по цял ден обикалял полянките на горичката ДирБг, в напразни опити да намери нещо, което да пое*не. Скитал се така горкия тонди надлъж и нашир, без да може да намери някоя, която да е в състояние издържи мощта на неговия интелект, силата на неговите знания и напора на чара му и която да не се гипсира като види неговата 5 сантиметрова гордост. Затуй се скитал така горкия лисугер немил и недраг, карал само на грозде и чекии, защото бил чул, че от гроздето се придобивало друг вкус и аромат, а пък и нали све пак сухи тренировки си трябват, докато в един момент не стигнал до най страшното и прекрасно място в горичката ДирБг - тресавището Астролози Защо страшно и прекрасно ли мили ми читатели? Ами защото в туй тресавище живеели изкусни магьосници, неверояни чаровници, хем учени и интелигентни жени, хем лични красавици. Щом се покажели слънцето се скривало, а щом ги видел мъж, на часа се влюбвал. Като разбрал това лисугера тонди си рекъл: е това е достойно предизвикателство за мене. Навлязал той навътре в тресавището,
изправил се гордо, свалил гащите и силно се провикнал: я излезте вий омайни магьосници, излезте да видите що е то мъжки чар и обаяние, интелект и знание, излезте да ви ощастливя с мойте невероятни 5 сантиметра. Наизлязли магьосниците, зачудени кой ли е тоя дето така се е развикъл...пък и все пак диаметър 5 сантиметра не било съвсем зле помислили си те *защото колкото и да ви разправят дради ми читатели, че размерът нямал значение, това никак не е вярно - има и то какво* Наизлязли магьосниците и видели лисугера с 5те сантиметра и в този миг се шашнали: не били 5 сантиметра в диаметър, най били 5 см дължина и едвам се показвали измежду почти толкова дългото му интимно окосмение. Като го погледнали настанал такъв смях в тресавището, че го приказвали още 300 години след това.
Горкия лисугер се стреснал, 5те му санта паднали и съвсем се скрили между космите. ОгУрчЕн и възмУтЕн си врътнал той опашката и се духнал, като на тръгване се провикнал: останете си със здраве, грозни вещици такива, с пъпки по лицето и косми по брадата, заради хормонален дисбаланс от толкова много е*ане една друга. Сбогом ви, стави моми такива, невидели мъжки к*р, не усетили мъжка полова сила. Аз бях готов да се жертвам, да ви осветя с моя чар и интелект, с мойте знания и да ви предоставя 5те си сантиметра, но вие не ме заслужихте. Сбогом, останете си със здраве.

Поуката от историята: тондич, я си признай коя от тук пишещите прозря кухарската ти обвивка и ти тегли шута? Коя те засрами със знанията си, с интелекта си и с външността си? Кисело е гроздето, че е високо амен амен


Maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...


Тема Брях, какво внимание:)нови [re: Aлykapд]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано04.05.04 18:09



Апропо, нали уж с мълчание ще ме убивате. Как се съвместява то със следното: "Мило мое ********, макар да съм цивилизовано и психично уравновесено същество, няма да спра да ти вървя по петите, докато не спреш да флуудиш, спамиш, обиждаш и ръсиш простотии и не се скриеш там, откъдето изпълзя"?

И аз те обичам, ама не колкото ти мене. Нищо де, казала съм ти, че ще те черпя две бири - ти само се престраши!

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: отдавна не се бях смял таканови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано04.05.04 18:16



Малиий, ама те наистина ли всичките са стари моми! Къде съм се набутала...Ауууууууу

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: отдавна не се бях смял таканови [re: Диaнa]  
Автор Дeмoнчe (непознат)
Публикувано04.05.04 18:47



Сега бъди умна и не говори с Тонди, защото него ще го подхванат.
То това не се прощава.



Тема Апропо, ти все повтаряш, че не четеш какво ти пишанови [re: Диaнa]  
Автор Aлykapд (IgnatiusLoyola)
Публикувано04.05.04 19:18



Щом не ме четеш, би следвало изобщо да не отговаряш на моите мнения, нали така?
Крайният ефект на моето мнение към теб тогава, би следвало да е равнозначен на "мълчание", тъй като ти изобщо не ме четеш, ерго не ми и отговаряш, ерго няма общуване и дискусия, ерго аз просто поставям финалната точка.
Това на теория.

На практика, обаче, какво се оказва?
Не само четеш моите мнения, ами даже и им отговаряш. Тцтцтц...
Тъкмо свикнах с мисълта, че в твое лице никога няма да имам (по)читател. Тъкмо се зарадвах, че мога спокойно да се гавря с теб, без опасност да предизвикам нов скандал, тъй като ти не ми отговаряш - а е всеизвестно, че скандал се прави от минимум двама - и ти взе, че ми отговори.
И то не веднъж, а цели два пъти!!!
Как не те е срам да ми убиеш цялото удоволствие!!!

П.С. Мила, а аз ти казах, че на такава като теб не давам и свирка да ми направи, камо ли пък бира да ме черпи


Tempelritter: maechtige, die Ihre Macht unter dem Motto "GOTT WILL ES!" zu mehren hofften...


Тема Re: отдавна не се бях смял таканови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 00:34



Не знам за какви глупости става дума и не ме интересува. Умните хора загърбват конфликтите, на останалите лошо им се пише.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: Апропо, ти все повтаряш, че не четеш какво ти пишанови [re: Aлykapд]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 01:00



Чета когато ми скимне; ти обаче не се се самозабравяй.

И как било умряло агънцето? Чие мълчание го било убило?

Май не са ти правили готини свирки, та намираш бирите за по-ценни.:)

И кво става с Астрология, а? Май не намери там радушен прием, въпреки неистовите ти любовни обяснения към Аморето...хихи.

Е...аз смятам да последвам почина за убиването на простака на дело, и да не те удостоявам с повече внимание. Дано сегашното ти е било достатъчно за години напред.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 05.05.04 06:15.



Тема Именно.нови [re: Диaнa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано05.05.04 00:58



Сега вече имаме и шанса да докажем, че все пак някакъв ум е останал из гънките на мозъците ни.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: potoche]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 05:45



Хи-хи, в десятката другия път.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: Aлykapд]  
Автор tondy ()
Публикувано05.05.04 13:22



ами разправяй си
ако успееш да измислиш нещо умно и духовито с удоволствие ще те чета
само, че ми се струваш доста посредствена Шехерезада
от чисто астрологичен интерес, просто да попитам: Баща ти ли те изнасилвал като малка или ...





Тема Re: отдавна не се бях смял таканови [re: Диaнa]  
Автор tondy ()
Публикувано05.05.04 13:21



то Господ едно взема, друго дава
понякога забравя ...
но винаги прощава.





Тема Re: отдавна не се бях смял таканови [re: Дeмoнчe]  
Автор tondy ()
Публикувано05.05.04 13:27



Абсолютно безразлично ми е!
имам си достатъчно на брой крачоли на дънките





Тема Tondy!?!?!нови [re: tondy]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 13:39



Пак ли да вадя темата за проекциите на марс, че да я четем пак?

Много се оказаха все бити, изнасилвани, агънца застрашавани от Кумчо Вълчо! Като си тръгнал да питаш, що не питаш наред всички марсове в 3-ти квадрант, кой ги е бил - баща им, мъжа им? По много? По малко? Марсовият проблем е обществен проблем, не само личен.
Засрами се! Твоя ли е мисията да се подиграваш на души, които си носят кръстта точно като теб и обществото ги подкрепя и ги хвали като си забиват пироните сами. Ти къде си във всичко това? Водолейски опортунизъм и високомерие?

Hochmut kommt vor dem Tod!

И притчата за кучето и огледалата пак ще извадя, ако трябва ...



Тема Re: Смарагд!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 14:51



Много си права.
Всеки, който не споделя мнението на елита, има проблеми.
Обаче вие нали сте здрави-лекувайте ни. Затова сме накацали тук - привлечени от божествената светлина като пеперуди от лампа.



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Диaнa]  
Автор potoche ()
Публикувано05.05.04 14:54



и другия път - отново там



Тема Re: Смарагд!?!?!нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 15:04



Демонче, това всичко е в твоята глава, не в моята. Няма нужда да казвам, че няма нищо общо коя съм и какво правя - още повече, че говориш в множествено число за повече от един човек, което си е връх на абсолютизацията.

Фактът, че има хора, независимо дали във виртуала или в реала, които не споделят мнението ти, говори, че то си е твой проблем, а не някаква обективна, универсална диагноза не само на един човек, а на цяла съвкупност от най-различни личности в този клуб. Аз лично даже не знам кои са и колко са всички, които пишат тук, но ти вече дори знаеш какви са ...

Не знам кое и чие мнение не споделяш, но ако не споделяш идеята и целта на този клуб, се чудя защо си губиш времето? Или искаш да промениш клуба и идеята му? Или искаш да го затворят, защото те дразни по някаква причина? Какво целиш всъщност?



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: potoche]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 15:29



Не е в десятката, 'щото агънцето продължава да си припка, а Кумчо Вълчо не е толкоз страшен.

Неунищожимото агънце



Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Стига, де.нови [re: Диaнa]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано05.05.04 15:47



Мир.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 15:54



Разликата е, че някои от нас се опитват да се справят с проблемите си - каквито и да са те - и да запазят поне малко човешки облик. Не можеш да толерираш изнасилвач, например, понеже навремето самият той бил изнасилен.
Не мисля, че някой тук насърчава Алукард сама да си забива пироните; напротив, без всяко насърчение тя бълва змии и гущери. Ето, мен от месеци ме гони по форумите без грам причина. Не че толкова ме засяга, но все пак няколко пъти предложих да изясним аджаба какво съм й направила, да се видим ако трябва - нали всеки заслужава шанс. Тя си знае едно - "ще се гавря", "ще унищожавам" и т.н. Интересно би било да се открие какво точно у моята персона предизвиква у нея такава ярост; и действително, какво я предизвиква изобщо.
Както и да е, явно нейният проблем е твърде дълбок, за да бъде решен от непрофесионалист. А от друга страна, ако не си помогнеш сам, няма да ти помогне и Господ. В този смисъл не мисля, че толерантност в случая е уместна.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Джеми, какъв мир?нови [re: Джeми]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 15:57



Дори във виртуална България важи байганьовщината: като видиш нещо хубаво, се опитай да го унищожиш, защото не е твое, не си го направил ти!

Клубовете тук действително ми напомниха някои забравени български "положителни" черти



Тема Re: Стига, де.нови [re: Джeми]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 15:58



Мда - който не ще, негов проблем.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 16:12



Дианче, мило и невинно, теб колко хора те гонят по форумите без грам причина? Ти ли си толкова сляпа да погледнеш себе си и да видиш проектирания марс и как систематично провокираш хората около теб или просто ти доставя удоволствие да си излагаш психологическия профил на показ?

Да ти дам ли един пример: помниш ли какъв беше вторият ти постинг в клуб на астролози? По памет - има ли астролози, които не са психопати, в България? Това ли е твоята представа за мир? Това ли е твоята представа за нормално позитивно човешко поведение и отношение? На всичко отгоре в клуб за астролози. Ще продължаваш ли да твърдиш, че няма причина един куп хора тук да те попитат дали си със всичкия си?

Едно е да имаш спор с 1 човек, друго е да смяташ, че 10 души са безпричинно против теб, на всичко отгоре ги смяташ за агресивни и злобни, а ти? Къде си ти? Защо се случва на теб? Защо не се случи например на Phryne, когато се появи тук?

Прочети някъде за проектиран марс в 7-ми дом, вече и птичките го пеят от покрива на този клуб ...



Тема Re: Смарагд!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 16:18



Идеята и целта на този клуб ли? Не ставай смешна де.
Виж пак темата, в която пишем в момента, Алукар е написала тема по същество за чудо и приказ.
Интересно-в Астрология не стават скандали, вие тук елитаристите ще ни изпотрепете, бе.
Как смяташ-скандалите между астролозите открай време ли са си съществували в този им вид? Още от основаването на клуб Астрология? И дали са се появили по-късно там или чааак след създаването на Астролози?
Кой или кои мътят водата тук, а?



Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 16:24



Ето я моята идея за позитивно човешко поведение - казах, че повече няма да нападам, и не го правя. Ти ме възприемай както си искаш, обиждай ме ако щеш и т.н. (Като говорим за моя "психологически профил", какво да кажем за твоя...) Умението да се смириш не е дадено от Господ на всеки.

Как съм се появила тук не беше тема на постинга ми. Не ставаше дума и за това дали 10 или 100 души са против мен - в конкретния случай с Алукард действително не съм я провокирала с нищо. Точка.

Николко хора не ме "гонят" по форумите освен теб и още няколко около теб с претенции за "елитарност".

И ако провокирам някого, то е съвсем съзнателно и винаги с конструктивна цел.

П.С. Ще ме прощаваш за израза, но нищо не се случва на Phryne, понеже ти ближе задника, затова.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 05.05.04 16:28.



Тема Re: Джеми, какъв мир?нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 16:28



Зададох ти въпрос току що, а сега прочетох отговора ти на още непрочетения ми въпрос.
Значи тук има нещо елитарно и хубаво, светлина, дънки и панички с мляко, а ние се опитваме да ги лочим?
Смарагд, колкото те уважавам като професионалист, толкова установявам, че си психически незряла.
Не мога да разбера защо когато се съберат няколко човека, най-високото ниво не повдига по-ниските, а най-ниското смъква всички останали.
Уважавай себе си първо, после останалите хора и котки. Може пък така да си стъпиш на тежестта.



Тема Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 16:38



винаги е имало и винаги ще има, защото и те са хора като всички останали и си носят и те кръстта. Още повече, че става въпрос за уранови личности, които държат на индивидуалност и работят извън "масата" на обществото. Може ли да не са нещо най-най специално, след като са избрали баш астрологията за метод да печелят пари и да се презентират по телевизията и как може да допуснат някой друг да е по-по специален?

Проблеми и спорове между астролози има във всички държави, по цял свят и не се дължи на отварянето или затварянето на каквито и да било клубове, най-малко в дир.бг, за справка можеш да видиш някои разпри в немския астрологически клуб, а за австрийските скрити интриги и борби между 3 различни училища и астрологически организации няма смисъл да говорим ...

Ако искаш да видиш как може да съществува мир и хармония между астролози, иди на някой от астрологически световни конгреси, там седят астролозите, които са надскочили дребните борби, които работят в името на астрологията, а не астрологията за техните дребни житейски цели.

А ти ми кажи кой мъти водата тук, кой хвърля лични обиди, кой пише за астрология по естество, кой оспорва нуждата за съществуване на този клуб и ми кажи ти какво очакваш от този клуб?



Тема Съветченови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 16:48



Не се занимавай - не виждаш ли, че въобще не е диалогична...чува само тези, които й чешат гърба.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: Джеми, какъв мир?нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 16:55



Тук няма нищо елитарно или нещо, което да си струва да го ядеш, предполагам че по скоро има един куп неща, които повечето стомаси не могат да смелят и ви се чуда с кой акъл сте тръгнали да говорите за елити и кой имал право и кой нямал право да пише? Този клуб както виждаш не е модериран и досега няма нито едно изтрито мнение. Имало е спорове, които са били толкова грозни, че на много хора им се е искало да ги изтрият, а някои толкова ги е било срам от това, което са написали, от начина, по който са се изложили, че напуснаха клуба.

За моята лична зрялост няма смисъл да говорим, защото не виждам тук какво значение има моята зрялост на фона на факта, че не понасяш котката. Да те карам да я обичаш? Тогава защо ти се опитваш да ми я правиш черна в очите?Нямам ли право на мнение за някого различно от твоето? Мнението за теб също си го съставям на основа на твоите постиниги и отношението ти към мен и предполагам, че няма да ти е хубаво, ако някой друг се опитва да ми пречи да имам мое си мнение, или?



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 16:55



Извън масата на обществото са и олигофрените.
Не само елитаристите.
А някои луди извън масата на обществото се смятат за Цезар, Наполеон, Хитлер. И много си вярват, че са нещо специално.
Ти как отличаваш различните от масата в коя категория попадат?

Не говоря за споровете на тема астрология, говоря за което и Тонди спомена нееднократно-кокоши нрави на фона на астрологически претенции.
Когато става въпрос за астрология, те чета много внимателно...теб и още няколко човека тук.
Това правя-чета хора, които си заслужават.

А кой мъти водата ще разбереш, ако поне за малко спреш да се солидаризираш
Когато спреш да се солидаризираш ще видиш и колко от постингите на видни според теб астролози са на клубна тематика.



Тема Дианче, ти имаш ли нещо да ми кажеш?нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:03



Освен това, че всички астролози са психопати и че съм грозна с воднисти очи? Какво си искала да ми кажеш и не съм го прочела? Опитала ли си се да кажеш въобще нещо в този клуб?



Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:05



Нарича се солидарност.
Неслучайно запитах за мнението относно израза: "Сократ ми е мил, но истината ми е по-мила."
Според мен елитарен може да се нарече човек, споделящ тази максима. Ти какво ще кажеш?



Тема Re: Джеми, какъв мир?нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:08



Че какво значение има котката пък в случая?!?
Тя е изобщо извън всякакви класации.
Опитвам се да ти кажа да се солидаризираш по-малко и да наблягаш на адекватното отношение повече. Не прехвърляй топката върху главата на котката и без това много и идва тежестта на елитарността.





Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:23



"Ето я моята идея за позитивно човешко поведение - казах, че повече няма да нападам, и не го правя. "

Здраве му кажи на твоето позитивно човешко поведение - няма да го правела? А защо го направи? Извинение ще има ли? Или аз съм длъжна да ти понасям обидите и да те приемам позитивно, а ти мен не?

Цитирай ме, ако обичаш, къде съм те обидила? Къде съм написала нещо, което не е директен отговар на това, което пишеш?

Пак ли да говорим как си провокирала Алукард? Ни лук яла, ни лук мирисала! Засрами се!

Каква беше конструктивната цел в този клуб да почнеш да ме обиждаш лично? Да те харесам? Да станем приятелки? Да те заобичам? Да се направиш на публична жертва?

Може ли да говориш така за Phryne, за човек, който си нямаш понятие коя е и в какви отношения е с мен? Не те ли е срам поне малко? Или просто всеки, който не ме обижда и не се държи невъзпитано като теб, е автоматично мой приятел?

Ако не си забелязала в този клуб може да няма модератори и правила, но се държи на човешко отношение, като човешко значи да уважаваш и да се отнасяш възпитано към хората, които пишат тук. Уважавай, за да бъдеш уважавана! Ако не можеш, ще жънеш това, което си посяваш!



Тема ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:24



Кък ще е извън всякакви класации като това е единствената причина да пишеш тук? Това беше причината едно време да се появиш тук. Кога се появи демончето за първи път? След кого? Ти на глупачка ли се опитваш да ме правиш или сама не знаеш какви ги вършиш?



Тема Re: Съветченови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 17:31



Да, точно така.
Някои хора са слепи за истината; нещо повече, не искат да прогледнат за нея. Това, което виждам тук, е, че имат нужда да се пощят една друга и да си подхранват една на друга самочувствието - твърди заети са с това, за да чуят каквото и да било. Не виждам нищо елитарно в подобно стадно поведение.

Гледам, че Смарагд иска нещо да й казвам - нямам повече нищо за казване, особено при такова фамилиарничене (каква пък ми е тя да ме нарича с умалителни). Ако хората ще общуват, трябва първо да си имат уважението и второ да се изслушват. Ако някой иска да ме мрази (или пък теб), тяхна работа.

А Сократ е ходел и той да разбужда духовете - добре е, ако успеем с един-два.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: ???нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:30



Ти сама успешно се правиш на глупачка, не ми трябва аз да стъквам съчките.
Започнах да пиша, когато се нахвърлихте върху поредната жертва с високомерието на елитаристи.
А чета от основаването на клуба. И при това изобщо не чета заради котката, вервай ми.



Тема Re: ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:35



За съжаление май нищо не си разбрала от това, което е писано. Дали високомерни елитарни личности биха писали просто ей така за такива като теб?



Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:42



Аз нямам претенции да съм будител. Искам клубът да е това, за което претендира и да чета на спокойствие.
Да чета добре написани професионални теми, а не признания за елитарност.
Теб в какво те обвиняват точно? Защото мен в пристрастие към котките. Бау.



Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:41



След този обширен анализ на сляпото, невиждащо истината стадо, имаш ли още нещо да кажеш?

Много правилно, трябва да се уважаваме за да общуваме /поне се радвам, че с това се съгласи в моя постинг/, ти къде и с какво показа уважение към мен?

Сократ никак не ти подхожда, защото и бабите знаят, че да говориш е едно, но хората те оценяват по делата ти, не по приказките.



Тема Re: ???нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:45



За съжаление аз не смятам, че е достатъчно някой да се признае за елитарен, за да стане такъв.
И спри да ми говориш в женски род. Вярно, че мъже рядко пишат тук...сигурно ги е страх от елитарни дами.
Но не се подценявайте все пак.



Тема ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:44



Ти при такива условия и при този вид публика би ли писала професионални теми?



Тема Не разбирам какво искате тук?нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:52



Ако може да го формулираш няма да е лошо, защото единственото нещо, което постигате е, никой да не пише по естество ...



Тема Re: Съветченови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 17:54



Да ти отговоря сериозно - към мен май няма артикулирани нападки, или те са толкова разнопосочни, че си противоречат. Някои хора просто ме МРАЗЯТ, та чак пяна им излиза от устата. Така е било открай време - имам големи приятели и големи врагове. Не знам с какво точно ги дразня - най-вероятно с независимостта си, със свободомислието, с това, че не могат да ме засегнат...

Да, би било добре в един клуб с име "Астролози" да се пише обективно и по същество - пък току-виж и ние "глупаците" научим нещо за астрологията, освен че тук имало някаква елитарна групичка, знаеща много за нея.:) Нямам нищо против елитарността (хихи), стига тя да бъде доказвана. Иначе клуб "Стари моми" звучи добре - така поне хората ще знаят да не влизат...

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 18:01



Понякога има какво да се прочете-това е проблемът. Не върви да не влизаш.
А не върви и да влизаш.



Тема Това е последното, което ще чуеш от мен ...нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:01



Едно баба си знае, едно баба си бае! А ако искаше да четеш нещо по естество, нямаше да хапеш пишещите, защото те не са тук за да издевателстваш над тях. Не хапи гърдата, която те храни!



Тема Re: Съветченови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 18:05



Хихи, Смарагд откачи.

Влизаш и четеш избирателно; и избягваш диалози с онези, с които такива са невъзможни.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 05.05.04 18:46.



Тема Re: ???нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 18:13



Публиката чете и мълчи. И съди. И професионално написаните теми, и плоските приказки. И съди всички точно по делата. Както и по разминаване между думи и дела. Бъди спокойна. Никой не съди по лични признания.
Замисли се и ти защо Диана те провокира, не се втренчвай само в чуждите карти.



Тема Алелуя и Слава Тебе Господинови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (WallOfIllusion)
Публикувано05.05.04 18:11



че ми прати най личния си астролог, най способния си и начетен звездоброец който веднага разбра че в детството ми баща ми ме изнасилваше, майка ми ме малтретираше, баба ми ме оставяше да гладувам, а дядо ми ме пращаше да прося. Хвала Тебе Господи, че ми прати раба твой тонди, който да ми помогне да прозра откъде идват проблемите ми с хората и да ми просвети че не съм нищо повече от една посредствена Шехерезада. Хвала Тебе и още триста пъти Алелуя

P.S. От чисто и абсолютно непрофесионално любопитство: я си кажи, тонденце, с какво точно те засегнах толкова?


Spieglein, Spieglein and der Wand
Wer ist die Dollste im ganzen Land?


Тема Re: ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:17



Дианените провокации си личат от километър и ще получи това, което тя и нейната приятелка искат, дано са щастливи!



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:29



Различните от масата и те си имат кръст ...

Солидарност? Дали мога да съм солидарна въобще с някого?
Не, солидарна съм в нещо, не с някой.
Може ли да съм солидарна с нещо, в което не вярвам?
Отговорът е не.



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 18:36



Остава да попитам в какво вярваш?

Аз лично смятам, че елитарните са различни, но различните не са елитарни. Т.е. множеството на елитарните е част от множеството на различните, но обратното не е вярно.
Остава да ми обясниш по какво отличаваш елитарноста.

Редактирано от Дeмoнчe на 05.05.04 18:40.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: smaragd]  
Автор Mapтeнcka Koтka (простосмъртна)
Публикувано05.05.04 18:42



Дарлинг, в случая целта е да се покаже на всички колко съм лоша, неспособна, тъпа и посредствена. Причините са все старите, само постановката е с нови декори. Извинявам се на клуба.
И дайте наистина да се занимаваме с това, което можем и обичаме. Всичко останало не си заслужава нито нервите, нито времето. Разумно е да се мълчи. Всичко започна от мен, защото не се стърпях да експлицирам очевидно противоречие. Макар че не съм сигурна дали не бях просто добре дошъл повод, а не причина.

Който каквото трябва да знае, го знае.



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:49



Различните са просто извън сатурн, извън системата. А елит е лъвско понятие, тоест ако определените различни искат да са елитарни, то преведено на астрологически език, би било слънце/уран като например слънце във водолей, да блестиш с нещо извън обществото, да носиш и парадираш с надпис "Извънземно на земята". Борбите между козирози и водолеи на обществения паркет са легендарни. Революционерите контра държавата. И в момента, в който революционерите спечелят, се превръщат в сатурн. Така и астролозите, които работят във системата и станат публично достояние, се превръщат в сатурн - със всички последствия за астрологията.

Вярвам, че вярата е нещо лично и е най-малко за достояние на читателите в този клуб.

Редактирано от smaragd на 05.05.04 18:55.



Тема Мдам!нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:51



Поводите са навън, причините са винаги в нас вътре



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 19:05



Елитарността изобщо не зависи от желанието а от възможностите.
Ако различните искат да са елитарни, обикновено стават смешни.
Истински елитарните не парадират с "Извънземно на земята".

Аз вярвам, че с вярата трябва да се борави внимателно, защото много боли в един момент.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 19:08



На път си да опровергаеш Галилей. Как ли би изглеждала една мартоцентрична система?



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 19:08



Кой определя възможностите? Точно така, истинските лъвчета парадират само със себе си, а на различните им остава да парадират само с това, че са различни.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 19:11



Аман от вас, ти какво си? Отхвърлен любовник? Или просто още един, който не понася слънчевата лъвска елитарна енергия?

Вече писах някъде - сатурн, уран, лилит в лъв или просто лични планетки във водолей ви пречат да оцените лъвчетата, което не ги прави по-малко ценни на този свят.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 20:04



Ха ха. На края и мен ме разсмя.

Марта стърчи с две глави над останалите, а светкавиците падат върху стърчащи гръмоотводи. И с право парадира да е различна....пълните слънчогледови пити са наведени, а празните стърчат над тях.
Останалото е плод на женското въображение.

Ако се харесате с мъж, а пък той не харесва някои от приятелките ти, кого ще предпочетеш?



Тема Много ви се моля,нови [re: Aлykapд]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано05.05.04 21:27



нека някой да ми обясни какво става тук?!?

Четох, четох, кокорих се - нищо не мога да схвана...
Какъв е проблемът?!?

Ама ми обяснете с думи прости и ми говорете бавно - като на човек, на когото Нептун му е изпил и малкото мозък...



Тема Re: Много ви се моля,нови [re: Mesmerisa]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 21:36



Няма проблем, споко. Най-добре си гледай Нептун и хич да не ти пука.

Къде ти е Нептунът? Моят щото в 1-ви.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Ти ябълки с круши ли мериш?нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 21:41



Мъжът ми не е задължително да познава и обича приятелките ми, както и аз не съм длъжна да обичам неговите. Би било груба намеса в личната свобода. Както и не очаквам от него да общува с тях, ако не ги харесва. Не виждам къде е проблема ...

Не знам какъв проблем имаш с котето и не искам да знам в интерес на истината.



Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано05.05.04 21:42



ами,
"попаднало в най стращното и опасно място в цялата горичка - тресавището Астролози.", имате грешка...
това първо въобще не е най-стращното място,нито е попадналО първо тук, а първо мина през Психоанализа което е най-страшното (както личи и от името), затова е well trained. Има диплома за бързо бягане агънцето, и може да разчитате че ще го броите(бройкате?!) без да успеете да го преброите ...цяла нощ... успех, и лека нощ т.е.

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Kpъr]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 21:45



Е, ся пък бързо бягане...Мисля да поостана.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Споко ...нови [re: Kpъr]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 21:50



диагнозата, която сте му лепнали на челото, си личи от километър, все пак и тук има психолози



Тема Re: ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано05.05.04 23:39



Мдам... и аз на драго сърце ще се съглася, че на тебе среден род би ти прилягал най-точно... хъм... дори на мен не ми отива толкова...

Ти защо правиш такова оплитане между клуб Астрология - където става дума за астрология, и клуб АстролоЗИ - където, очевидно, става дума за личности?!?
Или тъкмо в това е проблемът - непоносимост към личностите?!?
И едва ли е случайно, че въведе така категорично понятието "елитарност" - при това с тенденцията да го превърнеш в мръсна дума... Признай си - и ще ти олекне!, доказано е...

Започна с Котката, мина през Смарагд и мене, сега си "нацелила", гледам, и Phryne... коя ще е следващата, която ще задъвчеш? И на всичкото отгоре го правиш така, все едно ни познаваш от години и ти е ясно като на длан коя - какво и как...
Предупреждавам - слабочувствителна съм на тема "аз", но ставам много зла, когато някой посегне на "моето". А ти все на "мои" хора посягаш. Това, че все още запазвам трезв разум, не гарантира, че след още един-два твои постинга няма да ми падне пердето - и да те поканя любезно да се видим... що за мъж си... че нещо взе сериозно да ми събуждаш любопитството близнашко...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Вярвай минови [re: Kpъr]  
Автор Aлykapд (Ritter)
Публикувано06.05.04 02:18



преди да се сети за Психоанализа-та въпросната овца спами и флууди в Астрология, а за мен Астрология и Астролози са малко или много свързани, макар и да нямат кой знае какво общо.
Пък и нямам спомен някъде да се говори, че е попаднала първо тук: просто скитайки се из дирските полянки, намерила *за нещастие* пътя и до този клуб.
Срещу тази овца ни броене, ни бройкане помага...
Сал патрони за глиган и оптически мерник, чакам само да си получа ловния билет и почвам
Пък после, ако искаш, ще те черпя




Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано06.05.04 02:29



Който и да е бил, бая изнасилване ще да е било...Виж как се е идентифицирала с образа на мъж-насилник, та предизвиква искрено удивление у хората, щом научат, че е от женски пол. (А е ли, наистина?)

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 06.05.04 03:04.



Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: Диaнa]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 11:32



това е бебе-рак, вероятно учи или говори кучешкия език
но с това си поведение на скандалджийка от детската градина направо е досадна ...





Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 11:36



а хитлер случайно не ти ли е дала някоя друга идейка?!
например една хубава тема за нептун в първи дом?!





Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 11:36



момиченце е



Тема Re: П.С. Колкото до клуб "Стари моми"нови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано06.05.04 12:36



На 12-13 години? И слуша Мишо Шамара?

Сега разбирам защо не й се пият с мен бири - мама не позволява. Е нищо де, и пасти става!:)

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 06.05.04 12:52.



Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано06.05.04 12:44



Зак'во ти е тема за Нептун в първи - то се вижда нагледно с тия километрични теми. Глей как ми се връзва народът, да се не надяваш.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Брех и откъде синови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Ritter)
Публикувано06.05.04 12:55



толкова сигурен тонденце, че съм момиченце и бебе рак на туй отгоре
Нека да видим дали отговорът ти няма да има нещо общо с направения от теб сайт където преди време се регистрирах. После да видим дали това, което ти правиш не е изнасяне на лична информация без съгласието на един от *потребителите* в този сайт
Браво тонди, много професионално от твоя страна Но какво друго да се очаква от човек, който като се почувства засегнат и се опитва да прибегне до психологически трикчета с цел да уязви опонента? Евтино тонди, евтино...присъщо на всеки едни средностатистически шарлатанин, който се опитва да убеди страничните наблюдатели в своите умения чрез високопарни, макар и нищо не значещи фрази.

А ако наистина съм жена както ти твърдиш и ако наистина съм била изнасилвана както ти се опитваш да намекнеш? Имаш ли някаква представа как се отразява принудителен инцест - за твое пояснение - насилствено полово сношение между родител и дете, върху по нататъшното развитие на детето? Имаш ли някаква представа какво точно предизвиква споменаването на една подобна случка в психиката на жертвата, особено ако тя не е отработила преживяното?
А сега си представи, че имаше поне за момент право и ми кажи: професионално ли беше изобщо да споменеш публично подобно нещо - особено, ако истински вярваш в това, което си написал?
Ако го вярваш: къде остава професионализма, етиката и желанието да помогнеш на човека отсреща? Или ще се опиташ да се оправдаеш, че си го казал с цел да проведеш "шокова терапия" и да ми помогнеш да се осъзная?
Ако не го вярваш: знаеш ли за какво точно говори разпространяването на подобни намеци, които макар и да са насочени формално към опонента ти в дискусията, в действителност да са адресирани към читателите ви и да имат реалната цел да дискредетират противника? Аз ще ти кажа: говори за това, че си бил уязвен и за неспособността ти да се пребориш с аргументите на опонента по друга начин освен като се опиташ да нападнеш личността му.
Грозно и евтино тонди, и издава безсилие.

Не си прави труда повече да пишеш и те съветвам и да не се опитваш да анализираш повече личността ми. Пухльо** като теб, който има проблеми да приеме, че една *предполагаема* жена е силна марсово-плутонова личност, не е в състояние да ми каже нищо съществено

**Пухльо = путка + мухльо


Редактирано от Aлykapд на 06.05.04 14:00.



Тема Re: Брех и откъде синови [re: Aлykapд]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 16:10



виж сега зайче-байче
за теб съдя само от писанията ти по форумите и тези на смарагд
като искаш да си инкогнито просто недей да пишеш ти сериозно ли смяташ, че сливите могат да раждат череши

изобщо нямам представа, кой се регистрира на сайта ми и какви са данните му, защото те са кодирани. мога да видя само бройката и IP адреса
и никой, включително и аз не може да ги види
имейл, рожденни данни, съобщенията т.н.
нарочно съм го направил така, съдейки от горчивия ми опит в дира ... както и да е
но щом толкова се палиш по тези "предполагаеми изнесени" данни - ето ти моите
tondy - 15 декември 1967, 21:15 в Пловдив - Тодор Ангелов ми е името, живея в Пловдив.

моя хороскоп е публично известен и достатъчно дъвчен по форумите и зад гърба ми и всякак, така че, както виждаш изобщо не се притеснявам
ето ти и малко статистика:
от създаването на сайта досега има около 200000 посещения.
регистрираните са около 3000.
от тях 100 човека да се запалят по астрологията е добре.
а от тези 100 - поне 5 да станат добри астролози е направо супер.
... което всъщност е и идеята на сайта.
правя го за идното поколение.
слава богу засега я изпълнява добре
защото аз съвсем сериозно смятам, че в бъдеще, ще има задължително астрологично образование и затова така съм го написал на сайта!
а ти, с това ниво на агресия и омраза към живичките, направо се откажи ако смяташ да се занимаваш сериозно с астрология
това може да те убие





Тема Благодаря за подробното описаниенови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Ritter)
Публикувано06.05.04 17:11



на начина, по който е направен сайта ти. Повярвах ти. Почти.
Остана ми единствено мааалкото съмненийце на какво ли точно се дължи разминаването между целите и намеренията, които "уж" си заложил в направата му и действителното ти поведение...
Или като част от бъдещото астрологично образование проповядвано от теб, смяташ да заложиш уроци по ирония и сарказъм, присмех, нападки към личността на опонента и опити да бъде публично унижен и дискредитиран?

Проповядваш добронамереност и разбиране - това на думи.
А на дела?
Факт е, че ти нарече всички обиди които диана избълва по повод пишещите тук забавление.
Така се разбра, че да наречеш някого гадна лезбийка, маскулинизирано същество с женски полови органи, което задоволява любовницата си орално е забавление.
Забавление е също и да наречеш някого грозотия с почти несъществуващи устни и опулени воднисти очи.
Забавление е и да наречеш някого психически болен.
Забавление е и да наречеш група хора пасмина.
Забавление е да нападаш, провокираш и предизвикваш като през цялото време си запазваш ореола на "света вода ненапита".
Забавление е и да си редактираш мненията през 5 минути щом не ти отърва и за това да се оправдаваш с алкохола, пълнолунието, месечния си цикъл и прочие.
Интересно се забавлявате двамата с дианчето, тонденце, не може да ви се отрече...

Факт е, че ти самият нарочи Астролози за клуб "Стари Моми" и се опита да използваш негативната конотация на думата, за да дискредитираш пишещите тук.

Факт е, че се опита да намекнеш, че начинът, по който общувам с определени плазмодии тук, се дължи на насилствен сексуален контакт с единият от родителите ми, ерго - опита се да импликираш, че в следствие на преживяната от мен "травма" не мога да реагирам на заобикалящата ме действителност адекватно.

А сега би ли ми обяснил как се връзват тези факти с високопарните думички, които ръсиш? Не се и съмнявам, че ще намериш начин да се само оправдаеш и да излезеш "чист" от цялата ситуация *поне в собствените си очи*. Не се и съмнявам, че ако изобщо се осмелиш да ми напишеш още едно мнение, ще е също толкова пълно откъм емотикони и празни откъм съдържание, релевантно на съдържанието на мнението, което отправям към тебе, колкото е ирелевантен и постингът ти на който сега отговарям.


Колкото до така наречената "агресия и омраза към живичките": грешно интерпретираш, но и да ти обясня няма да разбереш. Нека да кажем така: не позволявам непредизвикано да се обиждат и нападат хора, които уважавам. А когато някой все пак направи грешката, действам на принципа "Око за две, зъб за чене" И не се срамувам да го призная




Тема Re: Благодаря за подробното описаниенови [re: Aлykapд]  
Автор tondy ()
Публикувано06.05.04 19:24



в това, че ти е глупава темата по идея, няма никакво съмнение!
а ако ме беше попитала какво аз имам в предвид под клуб "Стари моми", щях да ти отговоря.
защото един лимон как ще се нарече, дали ябълка или мандарина, няма никакво значение и с нищо не накърнява красотата му
питаш ли ме зайче-байче?!





Тема Питам тонденце, питам...нови [re: tondy]  
Автор Aлykapд (Ritter)
Публикувано06.05.04 20:00



Но не за това какво точно си имал в предвид с клуб "Стари моми", а за това защо и къде видя в обидите, които дианчето изсипа към пишещите тук, забавление?
Чакам да ми обясниш сега как тя изобщо не е искала да нарани или засегне достойнството на когото и да било тук; чакам да ми кажеш как тя е чисто и просто огледалото, в което грозните подли и злобни вещици виждат отраженията си; чакам да ми кажеш колко невинна е тя и колко си се забавлявал ти.
Чакам да видя докъде ще стигнеш в опитите да ми докажеш колко си прав в преценките си...защото ти си прав за себе си, нали тонденце? Ти не виждаш нищо лошо в това да наречеш обидите забавление, както не виждаш и нищо лошо в това да намекваш или по точно: позовавайки се на предполагаемите си астрологични знания да намекваш, че напълно непознат за теб човек *за който дори не си сигурен дали е мъж или жена* е бил подложен на сексуален тормоз от родителите си.
Ти със сигурност не виждаш и нищо лошо, когато не ти достигат аргументи да се пребориш с тези на опонента си, да прибегнеш и до личностна дискредитация...а също така и да се опиташ да извъртиш дискусията в друга посока.

Защо реши да ми обясниш какво точно си имал в предвид с клуба "Стари моми" тонденце? Защо не реши да ми обясниш как така обидите стават забавление, а една отявлена провокаторка става невинно огледалце? Защо не ми обясниш как така като не ти достигат факти прибягваш към намеци и инсинуации или пък чисто и просто подминаваш проблема с мълчание и обръщаш посоката на дискусията? Защо не ми обясниш причината, поради която няма да ми отговориш на въпросите по горе? Защото ти няма да ми отговориш, нали тонденце? Да ми отговориш честно и обективно ще рече да признаеш, че си лицемер, който говори едно, а прави съвсем друго...ще рече да проумееш как публично се изложи...

Нима мислиш тонденце, че ще успееш чисто и просто да се пързулнеш по тъч линията? Нима мислиш, че ще можеш да ми отвлечеш вниманието и да извъртиш нашият мил, малък спор в посока, която ти е по удобна? По безопасна? Че ще ме накараш да забравя за гафовете ти? Бъркаш се мило мое невинно агънце

Хайде да ти е честит Гергьовдена, аз отивам да празнувам...а ти мило, не давай повод на вълчата ми природа да ти се радва толкова




Тема Хихихи:)))нови [re: Aлykapд]  
Автор Samael (танц на дявола)
Публикувано06.05.04 20:17



И тук един развихрил се Мрънкурий в резултат на хлопнато по главата Слънце и определено проклетичък Асц , намерил прицел за Марса си



Абе за вас вярно няма почивен ден, няма Гергьовден...я наздраве

Да изчистим петната на Котка!!!


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор Galeony (astro-maniac)
Публикувано06.05.04 21:19



Хора,престанете,спрете се!!!
Вmесто да се критикувате,обиждате и атакувате един друг,заstо не пишете на астрологиchни теmи???
Нали все пак това е клуб"Астролози",а не клуб"Дрязги,караниzи"?
Stiga veche,Alukard!!!Ti prekali s tvoite slovoizlijanija.Az trudno se jadosvam,no tozi put veche se izdraznih,zastoto vmesto da cheta nesto na tema "Astrologia",az cheta za poreden put kak provokirash horata da te namrazjat.Za kakvo?Kakvo ste postignesh s tova?Osven nazidatelen ton i omraza,drugo ne vijdam.Pone otstrani izglejda taka,du Tempelritter,du.Uspokoi se malko.Zashto ne gledash po-polojitelno na jivota,a vse tursish chuzdite greshki.Ostavi horata da budat,takiva kakvito sa.Vse pak nikoi ne se rajda nauchen,nali taka.



Тема Горкото...издразни ми се, а?нови [re: Galeony]  
Автор Aлykapд (Ritter)
Публикувано07.05.04 01:57



И с какво точно те подразних?
С това че започнах с обидите и личните нападки ли?
Или с това че нарекох тези обиди и нападки невинно забавлнение?
Или с това че почнах да обяснявам на хората как били жертва на инцест в детството си и това е причината да са агресивни в общуването си?
Или с това че говоря едно и правя друго ли?

Кое точно предизвика праведното ти възмущение, о Galeony?
Че да се разкая и да си посипя главата с пепел заради това?

Или те подразни че не можах да понеса как се нахвърлиха върху пишещите тук? И реших да отвърна на удара с удар?
Забеляза ли кога се включих в спора, о Galeony?
Забеляза ли количеството помия, което се изсипа преди да се намеся?
Да, аз допринесох за скандала, с което не се гордея.
Но би ли ми обяснил/а какво според трябваше да направя докато обиждат приятелите ми? Да мълча и да си трая? Да преглътна? Да обърна другата буза?
Това не съм аз!!! Und das ist einfach nicht meine Art!!!

Ще си премълча питането къде виждаш аз да провокирам, след като аз просто реагирах на провокациите на други *с което също не се гордея особено*
Ще си спестя обясненията, че съм самото спокойствие им перзон и че на живота гледам достатъчно положително - по всяка вероятност и без друго няма да ми повярваш - ти вече си видял/а в мен това, което си искал/а да видиш. Няма и да се поинтересувам защо отправи този своеобразен мирен призив точно към мен, при все че не бях аз този, който започна със скандалите, провокациите, обидите и избиването на комплекси. Нито ще си дам труда да разчленя дума по дума мненията на писалите тук, че да ти изясня към кого трябваше да се обърнеш в действителност с този позив.

И дори ще сваля оръжията, защото така или иначе знам кой тържествува морално в тази ситуация и то не просто защото дианчето и тонденцето не са наясно със значението на думата морал...а защото правото е на моя страна.
Повече няма да пиша по темата и за мен спорът е приключен *
А сега те моля, в името на справедливостта, да отправиш подобен мил, наивно патетичен призив и към другите участници в дискусията - все пак спор се води минимум от двама - и да поискаш от тях, да речем, да се извинят за всичко, което избълваха срещу пишещите тук. Да видим дали са в състояние да се осъзнаят и да проявят зрялост и да допринесат за възстановяването на нормалната обстановка тук.




Тема Re: Вижте... ;)нови [re: Aлykapд]  
Автор maia_bel (волна фтичка)
Публикувано07.05.04 12:15



...какво намерих в една друга по-ранна дискусия в клуба - една хубава притча

Близо до Токио живял велик самурай. Когато остарял, той се отдал изцяло на уроци по дзен будизъм с по-младите. Въпреки напредналата му възраст се говорело, че може да надвие всеки противник.
Една вечер го посетил войн, известен със своята безкрупулност. Този войн бил известен също и с провокативните си тактики - изчаквал противникът да направи първият ход и тогава, използвайки изключителната си способност да преценява чуждите грешки, нанасял светкавечният си ответен удар.
Младият нетърпелив войн никога не бил побеждаван в двубой. Той знаел за славата на самурая и отишъл при него, за да го победи и така да умножи собствената си слава.
Въпреки протестите на учениците си, старият самурай приел предизвикателството на младия воин.
Всички се събрали на най-големият градски площад и младият боец започнал да обижда възрастния учител. Хвърлял камъни по него, плюл в лицето му,залял го с нечувани обиди както към него, така и към учениците му. Часове наред правел всичко възможно, за да го провокира, но старият самурай останал напълно невъзмутим. Накрая сприхавият воин се оттеглил изтощен и унизен.
Разочаровани, че учителят им не е отвърнал както подобава на тези обиди и провокации, възпитаниците на стария самурай го питали:
- Защо търпиш такова унижение? Макар и с риск да изгубиш битката, защо не извади своя меч, вместо да се държиш като страхливец?
- Ако някой дойде при вас с дарове и вие не ги приемете, чии остават даровете?- попитал самураят.
- На този, който се е опитал да ги подари - отвърнали учениците.
- Същото е и със завистта,гнева и обидите - рекъл учителят - Ако не ги приемете, те ще си останат само за този, който ги носи в себе си.



Амин!

Няма друго освен наслаждение


Тема Re: Приказка, специално посветена нанови [re: Aлykapд]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано07.05.04 16:11



ОСТАЖИ ГИ ПРОСТАЦИТЕ ДА БЛЕДНЕЯТ И СЕ КАПЯТ В СОБСТВЕННИТЕ СИ ГОВНА.ПО ПРИЦИП БЪЛГАРИНА СЕ Е ПРОМЕНИЛ МНОГО И Е СТАНАЛ ЗЛОБНО И ЗАВИСЛИВО КОПЕЛЕ ТОВА НА ТЯХНАТА КАРМА СЕ ТРУПА.ГОВОРИ СИ С МЕН ОТ МЕН ЛОшА ДУМА НЯМА ДА чУЕш.АЗ САМ РАЛИ. ЕТО ТИ К 310125519



Тема Re: ;)нови [re: Диaнa]  
Автор tondy ()
Публикувано08.05.04 11:06



абе то, очите и се превръщат в могъщи рентгени
на една хубава жена, когато види друга хубава жена
простите неща ...





Тема Re: Вижте... ;)нови [re: maia_bel]  
Автор lvony (@@@)
Публикувано11.05.04 20:50



Ама много закъсня! По рано се появявай! Виждаш ли сега каква тупурдия се вдигна!

Редактирано от lvony на 11.05.04 20:46.



Тема Re: Вижте... ;)нови [re: lvony]  
Автор maia_bel (волна фтичка)
Публикувано12.05.04 02:26



Е, то се видя, че дърти самураи тук няма.
Само кокошчици тип "японско петле"

Няма друго освен наслаждение


Тема Re: Брех и откъде синови [re: tondy]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано13.05.04 20:03



Хъм, Стрелец. Готино.

С такива дето ги е бъзе да си покажат физиономията, въобще няма к'во да се занимаваш.

Диана Чавдарова, 4 март 1974, 00.55 в гр. Сопот.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Хи-хи, Алукард:)))нови [re: Aлykapд]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано15.05.04 17:24



"Виждам, че Алук@рд доста те мъчи
Малко инфо: става дума за 23 годишна пикла, метър и половина висока, 70 кила тежка. Можеш да си го представиш
реално е също толкова неприятна(освен че е грозна)
за какво ти завижда? за външността ти, например. много си яка на снимките.
от бургас е. учи в германия. комплексирана до крайност. вечно на диети."

Мда, и аз така си я представях.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема “Мно`о си яка на снимката, муцка...:-)нови [re: Диaнa]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано16.05.04 15:14



“Мно`о си яка на снимката, муцка...:-)”


Мно`о си яка...Пичка – трепач!!...

Като те видях на снимката и някъде в мен изригна изконният въпрос: “Кой ги ебе тия жени, бееееее!”...А после изригна и логичният отговор: “Отличниците, Иванчоооо!”...А после изригнаха и други работи...


Достоверен източник ме светна, че още от мъничка си се научила да спекулираш с неземната си хубост и да я тикаш пред себе си като снегорин, проправящ пъртина в иначе очертаващия ти се труден живот...Още в прогимназиална възраст ти си била стигнала до едно гениално прозрение, което по-късно се превърнало в девиз на живота ти:

“Може да съм проста, ама поне ставам за ебане”...

Толкова си била шашната от прозрението си, че някъде в десети клас си формулирала мечта да те вкарат с връзки да учиш философия задочно и платено...

Тези, които са виждали по-отблизо русата боя на твоя интелект с право са на мнение, че философията не е лъжица за твоите устенца и е предмет, различен от този, който си свикнала да лапаш...

Все пак се намерило разрешение на трилемата как така хем да учиш, хем да е философия, хем да ти е призвание...Югозападен университет в Благоевград, Философски факултет, Катедра “Медико-социални науки”, Специалност “Специална педагогика”, Специализация “Педагогика за лица с интелектуална недостатъчност”...Евалла(х)!...

Обаче, нататък не е за разправяне...

Един, дето те е ебал, казва, че така и не си научила каква е разликата между диалектика и метафизика и повече ти се отдава разликата между фелацио и анален секс...

Друг пич ми снесе, че “Критика на чистия разум” на Кант си успяла да я прочетеш до десета страница, което все пак си е постижение!

Трети, подобен на първия и втория, ми каза, че житейски и професионално яко си го закършила и затова си го удрила на пиене и пушене на трева – те тия три неща... барем нек`ъв келепир да имаш, защото се оказало, че твоята интелектуална недостатъчност биела по точки тази на обучаваните от теб вкупом, а опитът ти да се задомиш щастливо се оказал неуспешен, защото като видиш мъж и краката ти не могат да се съберат...


Няма лошо...Кой каквото и да разправя не се впрягай, защото кукленската ти хубост е ден до пладне, а тъпотата ти е до гроб...



Дживгар кюца барабинци на дирек



Тема Re: “Мно`о си яка на снимката, муцка...:-)нови [re: Cфaйpa]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано16.05.04 17:08



Ами, виж, не си уцелил(а), понеже всъщност цял живот си задавам въпроса:"Дали съм по-хубава, отколкото умна, или по-умна, отколкото хубава?":)) Май умът в крайна сметка надделява, пък и не е толкова преходен.

Говорейки сериозно - колко съм умна, са определили професорите по философия от Софийския; колко съм хубава, определя всеки за себе си - както в случая господинът, пратил ми цитираната бележка. Аз самата съм далеч от мисълта да се самоизтъквам, а само да посоча мотивацията са словесните изригвания на Алукард. При теб, предполагам, тя е подобна.

Прекалено наблягаш на сексуалните атаки, явно в секса нещо или много неща ти куцат. Да не са те насилили и теб като Алукард, та се вживяваш в ролята на насилник? Колкото до мен, никога не съм се двоумила между фелацио и анален секс, практикувам и двете.:))

П.С. Явно си добре запознат(а) с посочените специалности в т.нар. Югозападен университет.:))

Опс, забравих..."НЕ" НА ТРЕВАТА!!!

Редактирано от Диaнa на 16.05.04 17:30.



Тема Re: “Мно`о си яка на снимката, муцка...:-)нови [re: Диaнa]  
Автор polimena (заплес)
Публикувано16.05.04 22:28



Разликата между теб и Сфайра е, че тя фабрикува лъжи, обаче ти изнасяш публично клюкарски бележки, без дори да попиташ пишещият ги дали е съгласен. И двете сте един дол дренки.
Погледни нея, за да видиш себе си!



Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Kamata na Rodoubieca (*voinstvuvast*)
Публикувано16.05.04 23:16



Е не, това на нищо не прилича. Слушай какво момиченце или момченце Смарагд! Дай да се изясни нещо. Чета ви от известно време и не може да не ми направи впечатление едно нещо&
1. Ако тук някъде става ДУМА наистина за астрология - аз трамвай ставам. Преди всичко - това вашето клуб ли е? Де го? Де се намира - човек не го намира на първата страница. Мания за потайност ли...
Да, то всички астролози са чалнати от мистерии, та нищо чудно че сте покрити. Хубаво - покрити, но поне да си говорехте НАИСТИНА за астрология. За какво си говорите ли? Ами направо да ви кажа - комай сте се събрали отбор лезбийки - и тук там някой потел за проформа... Боллук...
И втози дамски бардак ти си най-личната от всички...
2. Ако има проблем изобщо - ами ТИ СМАРАГД си проблема и вземи да се чупландосаш. Липсват ти много години възпитание. Образование може да имаш - мда, ама са казали че не винаги възпитание и образование са едно и също. Апропо - не се ли усещаш САМА че си изградена от комплекси и грандомания. Всъщност комай самото ти присъствие постоянно тук си говори само за това.
С какво си велика бе дете? О, да - знаеш... Пардон - какво знаеш - ръсиш само някакви простотии, които ако имат смисъл искат преводач. Пардон - не преводач - забравих - много е лесно да смаеш простия народ със засукано Пустословие. Мда - за това се иска майсторство.
3. Колкото до другите - пардон момичета, ама се държите като блюдолизки и тъпоумни лакейки щом стане дума за Нейно Величество Смарагда тук. Какво е това - тъпан биете за благородни начинания и каузи, а мерите с два аршина. Единия - ауууу, нашето скъпо Смарагдче е Богинята на разума - тя винаги е права, значи всички разни приходящи са тъпи кучки и тъпаци.... И ако те не се завъргалят пред виртуалния жертвеник на Всевеликата Смарагд трябва да се смачкат, стъпчат и прочия. И си мълчите когато Смарагд напада някого, а се разлавайте, когато някой нападне бедната, ранена, миличка, умничка, приятничка Смарагд. Е га си и лицемерието!!!
3. ЗА ПИШЕЩИТЕ ИЛИ ОПИТВАЩИТЕ СЕ ДА ПИШАТ ТУК - ПЪРВО ПОЧЕТЕТЕ МАЛКО ТОГАВА ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ВАШЕТО МЯСТО ХИЧ НЕ Е ЗА ТУК. НА ВАС ВИ ТРЯБВА ВИСОЧАЙШОТО ОДОБРЕНИЕ НА НЕЙНО НЕБЕСНО ВЕЛИЧЕСТВО СМАРАГД И НЕЙНАТА СВИТА. Ако не ви одобрят, ами значи - не сте за тук.
Ами ясно защо тогава тоя пусти клуб така помпозно наречен АСТРОЛОЗИ го няма НИКЪДЕ.... Интересно наистина, защо в Астрология, където наистина нивото е за простосмъртни кавги и разправии няма, а тук ги има... Резонен въпрос, моля, простолюдие - замисли се....
Хайде със здраве сега, очевидно небесните престоли за заети - нищо пътя към ада е посипан винаги с добри намерения.



Тема Аман!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано17.05.04 00:04



И ти ли имаш проблеми със самоидентификацията, че се е наложило да не използваш оригиналния си ник, за да поквичиш в този район?!?
Поне като ще се псуваме - да се знаем кои сме...
Писна ми от страхливи душички, дето могат да ругаят само, ако са анонимни.

Впрочем, хора, научете се да броите най-накрая, бе... в този клуб има само ЕДНА /1/ леСбийка... че на всичкото отгоре - и бисексуална!
Срам, срам...

П.П.: Направо съжалявам, че не знам къде е клуб "Психиатрия", че да започна да ви насочвам в нужната посока...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Вервам тинови [re: Джeми]  
Автор лaпнишapaн ()
Публикувано17.05.04 00:57



А в Ева и Ева крак не ми е стъпвал. Заклевам се.





Тема Че кой пък те питанови [re: лaпнишapaн]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано17.05.04 01:27



къде ти ходят краката на тебе, ъм?!?

Тъпи игрички... ама много тъпи.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор polimena (заплес)
Публикувано17.05.04 10:36



Как не те е срам?!?
Смарагд изобщо не е хомосексуална!



Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор tondy ()
Публикувано17.05.04 12:43



по принцип си схванал основната идея, но си объркал идентификацията
смарагд просто я използват като гумено топче
аз като прост човек винаги търся изначално простите неща и мога да ти кажа, че в основата седи хитлер, още по-точно баба и, а ще по-точно един принцип
нейното одобрение търсят и бля бля ... само че хитлер винаги стои в сянка и затова, за да научи някои неща трябва да бъде поизкаран на слънчева светлина





Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано18.05.04 00:41



Абе, к'во се чудиш...намерила си госпожицата затънтено ъгълче от Вселената, където шепа неуравновесени да й ближат грозното дупе....виртуално де. 'Щото реално тя едва ли има някакъв живот. Тъжна история, ама на. Случва се.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Диана,нови [re: Диaнa]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано18.05.04 06:50



Колкото и да не ми се занимава с всичките тези простотии и разправии и да отбягвам тези теми, ти признавам, че взе малко вече да ми писва от тебе!!! Нямам представа какво ти става и какъв е изобщо шибания проблем! Ако имаш такъв с някой, пишещ тук лично, моля те изяснете го веднъж завинаги и престани най-после!!! Имах много различна представа за теб и дори те харесвах в началото - сега просто недоумявам.... Толкова безпричинна агресия, простотия, грозота .........то не бяха обиди, то не беше изнасяне на лично инфо, коментиране на задници, очи и каквото още там - какво, по дяволите ти става, момиче?!?!

Моля те, кротни се най-после, седни, налей си питие и дай да си говорим нормално и човешки! Или просто се махни, смени клуба и си намери друга занимавка!!! Така и не успях да схвана какво изобщо стана тук, кой с кого се сръфа и защо - и не ме интересува! Искам само мир, спокойствие и нормални разговори - а това, което правиш, ме наранява, отблъсква, възмущава ....а вече и вбесява!!!! Няма как да ти попреча да го правиш - затова те моля съвсем човешки....спри!!!



Тема Re: Диана,нови [re: Mesmerisa]  
Автор Диaнa (скумрия)
Публикувано18.05.04 21:22



Да, извинявай. И аз искам същото като теб. Агресията ми бе реакция на негативно отношение към мен, което, струва ми се, беше безпричинно. Както и да е, хиперчувствителността ми си е мой проблем, над който да работя. Аз самата се срамувам и вбесявам, когато тя вземе връх над разума. Лесно обаче забравям всичко негативно; дано и с теб да е така.

Свобода или смърт!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.