Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:49



Различните са просто извън сатурн, извън системата. А елит е лъвско понятие, тоест ако определените различни искат да са елитарни, то преведено на астрологически език, би било слънце/уран като например слънце във водолей, да блестиш с нещо извън обществото, да носиш и парадираш с надпис "Извънземно на земята". Борбите между козирози и водолеи на обществения паркет са легендарни. Революционерите контра държавата. И в момента, в който революционерите спечелят, се превръщат в сатурн. Така и астролозите, които работят във системата и станат публично достояние, се превръщат в сатурн - със всички последствия за астрологията.

Вярвам, че вярата е нещо лично и е най-малко за достояние на читателите в този клуб.

Редактирано от smaragd на 05.05.04 18:55.



Тема Мдам!нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 18:51



Поводите са навън, причините са винаги в нас вътре



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 19:05



Елитарността изобщо не зависи от желанието а от възможностите.
Ако различните искат да са елитарни, обикновено стават смешни.
Истински елитарните не парадират с "Извънземно на земята".

Аз вярвам, че с вярата трябва да се борави внимателно, защото много боли в един момент.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 19:08



На път си да опровергаеш Галилей. Как ли би изглеждала една мартоцентрична система?



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 19:08



Кой определя възможностите? Точно така, истинските лъвчета парадират само със себе си, а на различните им остава да парадират само с това, че са различни.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 19:11



Аман от вас, ти какво си? Отхвърлен любовник? Или просто още един, който не понася слънчевата лъвска елитарна енергия?

Вече писах някъде - сатурн, уран, лилит в лъв или просто лични планетки във водолей ви пречат да оцените лъвчетата, което не ги прави по-малко ценни на този свят.



Тема Re: Не разбирам какво искате тук?нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 20:04



Ха ха. На края и мен ме разсмя.

Марта стърчи с две глави над останалите, а светкавиците падат върху стърчащи гръмоотводи. И с право парадира да е различна....пълните слънчогледови пити са наведени, а празните стърчат над тях.
Останалото е плод на женското въображение.

Ако се харесате с мъж, а пък той не харесва някои от приятелките ти, кого ще предпочетеш?



Тема Много ви се моля,нови [re: Aлykapд]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано05.05.04 21:27



нека някой да ми обясни какво става тук?!?

Четох, четох, кокорих се - нищо не мога да схвана...
Какъв е проблемът?!?

Ама ми обяснете с думи прости и ми говорете бавно - като на човек, на когото Нептун му е изпил и малкото мозък...



Тема Re: Много ви се моля,нови [re: Mesmerisa]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 21:36



Няма проблем, споко. Най-добре си гледай Нептун и хич да не ти пука.

Къде ти е Нептунът? Моят щото в 1-ви.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Ти ябълки с круши ли мериш? [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 21:41



Мъжът ми не е задължително да познава и обича приятелките ми, както и аз не съм длъжна да обичам неговите. Би било груба намеса в личната свобода. Както и не очаквам от него да общува с тях, ако не ги харесва. Не виждам къде е проблема ...

Не знам какъв проблем имаш с котето и не искам да знам в интерес на истината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.