Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 05.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смарагд!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 16:18



Идеята и целта на този клуб ли? Не ставай смешна де.
Виж пак темата, в която пишем в момента, Алукар е написала тема по същество за чудо и приказ.
Интересно-в Астрология не стават скандали, вие тук елитаристите ще ни изпотрепете, бе.
Как смяташ-скандалите между астролозите открай време ли са си съществували в този им вид? Още от основаването на клуб Астрология? И дали са се появили по-късно там или чааак след създаването на Астролози?
Кой или кои мътят водата тук, а?



Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: smaragd]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 16:24



Ето я моята идея за позитивно човешко поведение - казах, че повече няма да нападам, и не го правя. Ти ме възприемай както си искаш, обиждай ме ако щеш и т.н. (Като говорим за моя "психологически профил", какво да кажем за твоя...) Умението да се смириш не е дадено от Господ на всеки.

Как съм се появила тук не беше тема на постинга ми. Не ставаше дума и за това дали 10 или 100 души са против мен - в конкретния случай с Алукард действително не съм я провокирала с нищо. Точка.

Николко хора не ме "гонят" по форумите освен теб и още няколко около теб с претенции за "елитарност".

И ако провокирам някого, то е съвсем съзнателно и винаги с конструктивна цел.

П.С. Ще ме прощаваш за израза, но нищо не се случва на Phryne, понеже ти ближе задника, затова.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!

Редактирано от Диaнa на 05.05.04 16:28.



Тема Re: Джеми, какъв мир?нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 16:28



Зададох ти въпрос току що, а сега прочетох отговора ти на още непрочетения ми въпрос.
Значи тук има нещо елитарно и хубаво, светлина, дънки и панички с мляко, а ние се опитваме да ги лочим?
Смарагд, колкото те уважавам като професионалист, толкова установявам, че си психически незряла.
Не мога да разбера защо когато се съберат няколко човека, най-високото ниво не повдига по-ниските, а най-ниското смъква всички останали.
Уважавай себе си първо, после останалите хора и котки. Може пък така да си стъпиш на тежестта.



Тема Проблеми между астролози ...нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 16:38



винаги е имало и винаги ще има, защото и те са хора като всички останали и си носят и те кръстта. Още повече, че става въпрос за уранови личности, които държат на индивидуалност и работят извън "масата" на обществото. Може ли да не са нещо най-най специално, след като са избрали баш астрологията за метод да печелят пари и да се презентират по телевизията и как може да допуснат някой друг да е по-по специален?

Проблеми и спорове между астролози има във всички държави, по цял свят и не се дължи на отварянето или затварянето на каквито и да било клубове, най-малко в дир.бг, за справка можеш да видиш някои разпри в немския астрологически клуб, а за австрийските скрити интриги и борби между 3 различни училища и астрологически организации няма смисъл да говорим ...

Ако искаш да видиш как може да съществува мир и хармония между астролози, иди на някой от астрологически световни конгреси, там седят астролозите, които са надскочили дребните борби, които работят в името на астрологията, а не астрологията за техните дребни житейски цели.

А ти ми кажи кой мъти водата тук, кой хвърля лични обиди, кой пише за астрология по естество, кой оспорва нуждата за съществуване на този клуб и ми кажи ти какво очакваш от този клуб?



Тема Съветченови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 16:48



Не се занимавай - не виждаш ли, че въобще не е диалогична...чува само тези, които й чешат гърба.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: Джеми, какъв мир?нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 16:55



Тук няма нищо елитарно или нещо, което да си струва да го ядеш, предполагам че по скоро има един куп неща, които повечето стомаси не могат да смелят и ви се чуда с кой акъл сте тръгнали да говорите за елити и кой имал право и кой нямал право да пише? Този клуб както виждаш не е модериран и досега няма нито едно изтрито мнение. Имало е спорове, които са били толкова грозни, че на много хора им се е искало да ги изтрият, а някои толкова ги е било срам от това, което са написали, от начина, по който са се изложили, че напуснаха клуба.

За моята лична зрялост няма смисъл да говорим, защото не виждам тук какво значение има моята зрялост на фона на факта, че не понасяш котката. Да те карам да я обичаш? Тогава защо ти се опитваш да ми я правиш черна в очите?Нямам ли право на мнение за някого различно от твоето? Мнението за теб също си го съставям на основа на твоите постиниги и отношението ти към мен и предполагам, че няма да ти е хубаво, ако някой друг се опитва да ми пречи да имам мое си мнение, или?



Тема Re: Проблеми между астролози ...нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 16:55



Извън масата на обществото са и олигофрените.
Не само елитаристите.
А някои луди извън масата на обществото се смятат за Цезар, Наполеон, Хитлер. И много си вярват, че са нещо специално.
Ти как отличаваш различните от масата в коя категория попадат?

Не говоря за споровете на тема астрология, говоря за което и Тонди спомена нееднократно-кокоши нрави на фона на астрологически претенции.
Когато става въпрос за астрология, те чета много внимателно...теб и още няколко човека тук.
Това правя-чета хора, които си заслужават.

А кой мъти водата ще разбереш, ако поне за малко спреш да се солидаризираш
Когато спреш да се солидаризираш ще видиш и колко от постингите на видни според теб астролози са на клубна тематика.



Тема Дианче, ти имаш ли нещо да ми кажеш?нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:03



Освен това, че всички астролози са психопати и че съм грозна с воднисти очи? Какво си искала да ми кажеш и не съм го прочела? Опитала ли си се да кажеш въобще нещо в този клуб?



Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:05



Нарича се солидарност.
Неслучайно запитах за мнението относно израза: "Сократ ми е мил, но истината ми е по-мила."
Според мен елитарен може да се нарече човек, споделящ тази максима. Ти какво ще кажеш?



Тема Re: Джеми, какъв мир?нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:08



Че какво значение има котката пък в случая?!?
Тя е изобщо извън всякакви класации.
Опитвам се да ти кажа да се солидаризираш по-малко и да наблягаш на адекватното отношение повече. Не прехвърляй топката върху главата на котката и без това много и идва тежестта на елитарността.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.