Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:23



"Ето я моята идея за позитивно човешко поведение - казах, че повече няма да нападам, и не го правя. "

Здраве му кажи на твоето позитивно човешко поведение - няма да го правела? А защо го направи? Извинение ще има ли? Или аз съм длъжна да ти понасям обидите и да те приемам позитивно, а ти мен не?

Цитирай ме, ако обичаш, къде съм те обидила? Къде съм написала нещо, което не е директен отговар на това, което пишеш?

Пак ли да говорим как си провокирала Алукард? Ни лук яла, ни лук мирисала! Засрами се!

Каква беше конструктивната цел в този клуб да почнеш да ме обиждаш лично? Да те харесам? Да станем приятелки? Да те заобичам? Да се направиш на публична жертва?

Може ли да говориш така за Phryne, за човек, който си нямаш понятие коя е и в какви отношения е с мен? Не те ли е срам поне малко? Или просто всеки, който не ме обижда и не се държи невъзпитано като теб, е автоматично мой приятел?

Ако не си забелязала в този клуб може да няма модератори и правила, но се държи на човешко отношение, като човешко значи да уважаваш и да се отнасяш възпитано към хората, които пишат тук. Уважавай, за да бъдеш уважавана! Ако не можеш, ще жънеш това, което си посяваш!



Тема ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:24



Кък ще е извън всякакви класации като това е единствената причина да пишеш тук? Това беше причината едно време да се появиш тук. Кога се появи демончето за първи път? След кого? Ти на глупачка ли се опитваш да ме правиш или сама не знаеш какви ги вършиш?



Тема Re: Съветченови [re: Дeмoнчe]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано05.05.04 17:31



Да, точно така.
Някои хора са слепи за истината; нещо повече, не искат да прогледнат за нея. Това, което виждам тук, е, че имат нужда да се пощят една друга и да си подхранват една на друга самочувствието - твърди заети са с това, за да чуят каквото и да било. Не виждам нищо елитарно в подобно стадно поведение.

Гледам, че Смарагд иска нещо да й казвам - нямам повече нищо за казване, особено при такова фамилиарничене (каква пък ми е тя да ме нарича с умалителни). Ако хората ще общуват, трябва първо да си имат уважението и второ да се изслушват. Ако някой иска да ме мрази (или пък теб), тяхна работа.

А Сократ е ходел и той да разбужда духовете - добре е, ако успеем с един-два.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Re: ???нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:30



Ти сама успешно се правиш на глупачка, не ми трябва аз да стъквам съчките.
Започнах да пиша, когато се нахвърлихте върху поредната жертва с високомерието на елитаристи.
А чета от основаването на клуба. И при това изобщо не чета заради котката, вервай ми.



Тема Re: ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:35



За съжаление май нищо не си разбрала от това, което е писано. Дали високомерни елитарни личности биха писали просто ей така за такива като теб?



Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:42



Аз нямам претенции да съм будител. Искам клубът да е това, за което претендира и да чета на спокойствие.
Да чета добре написани професионални теми, а не признания за елитарност.
Теб в какво те обвиняват точно? Защото мен в пристрастие към котките. Бау.



Тема Re: Съветченови [re: Диaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:41



След този обширен анализ на сляпото, невиждащо истината стадо, имаш ли още нещо да кажеш?

Много правилно, трябва да се уважаваме за да общуваме /поне се радвам, че с това се съгласи в моя постинг/, ти къде и с какво показа уважение към мен?

Сократ никак не ти подхожда, защото и бабите знаят, че да говориш е едно, но хората те оценяват по делата ти, не по приказките.



Тема Re: ???нови [re: smaragd]  
Автор Дeмoнчe (елитарно)
Публикувано05.05.04 17:45



За съжаление аз не смятам, че е достатъчно някой да се признае за елитарен, за да стане такъв.
И спри да ми говориш в женски род. Вярно, че мъже рядко пишат тук...сигурно ги е страх от елитарни дами.
Но не се подценявайте все пак.



Тема ???нови [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:44



Ти при такива условия и при този вид публика би ли писала професионални теми?



Тема Не разбирам какво искате тук? [re: Дeмoнчe]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 17:52



Ако може да го формулираш няма да е лошо, защото единственото нещо, което постигате е, никой да не пише по естество ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.