Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 07.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Аман!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано17.05.04 00:04



И ти ли имаш проблеми със самоидентификацията, че се е наложило да не използваш оригиналния си ник, за да поквичиш в този район?!?
Поне като ще се псуваме - да се знаем кои сме...
Писна ми от страхливи душички, дето могат да ругаят само, ако са анонимни.

Впрочем, хора, научете се да броите най-накрая, бе... в този клуб има само ЕДНА /1/ леСбийка... че на всичкото отгоре - и бисексуална!
Срам, срам...

П.П.: Направо съжалявам, че не знам къде е клуб "Психиатрия", че да започна да ви насочвам в нужната посока...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Вервам тинови [re: Джeми]  
Автор лaпнишapaн ()
Публикувано17.05.04 00:57



А в Ева и Ева крак не ми е стъпвал. Заклевам се.





Тема Че кой пък те питанови [re: лaпнишapaн]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано17.05.04 01:27



къде ти ходят краката на тебе, ъм?!?

Тъпи игрички... ама много тъпи.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор polimena (заплес)
Публикувано17.05.04 10:36



Как не те е срам?!?
Смарагд изобщо не е хомосексуална!



Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор tondy ()
Публикувано17.05.04 12:43



по принцип си схванал основната идея, но си объркал идентификацията
смарагд просто я използват като гумено топче
аз като прост човек винаги търся изначално простите неща и мога да ти кажа, че в основата седи хитлер, още по-точно баба и, а ще по-точно един принцип
нейното одобрение търсят и бля бля ... само че хитлер винаги стои в сянка и затова, за да научи някои неща трябва да бъде поизкаран на слънчева светлина





Тема Re: Tondy!?!?!нови [re: Kamata na Rodoubieca]  
Автор Диaнa (пъстърва)
Публикувано18.05.04 00:41



Абе, к'во се чудиш...намерила си госпожицата затънтено ъгълче от Вселената, където шепа неуравновесени да й ближат грозното дупе....виртуално де. 'Щото реално тя едва ли има някакъв живот. Тъжна история, ама на. Случва се.

Ах как знам!Как съм учил!Как потискам другите, които не знаят!


Тема Диана,нови [re: Диaнa]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано18.05.04 06:50



Колкото и да не ми се занимава с всичките тези простотии и разправии и да отбягвам тези теми, ти признавам, че взе малко вече да ми писва от тебе!!! Нямам представа какво ти става и какъв е изобщо шибания проблем! Ако имаш такъв с някой, пишещ тук лично, моля те изяснете го веднъж завинаги и престани най-после!!! Имах много различна представа за теб и дори те харесвах в началото - сега просто недоумявам.... Толкова безпричинна агресия, простотия, грозота .........то не бяха обиди, то не беше изнасяне на лично инфо, коментиране на задници, очи и каквото още там - какво, по дяволите ти става, момиче?!?!

Моля те, кротни се най-после, седни, налей си питие и дай да си говорим нормално и човешки! Или просто се махни, смени клуба и си намери друга занимавка!!! Така и не успях да схвана какво изобщо стана тук, кой с кого се сръфа и защо - и не ме интересува! Искам само мир, спокойствие и нормални разговори - а това, което правиш, ме наранява, отблъсква, възмущава ....а вече и вбесява!!!! Няма как да ти попреча да го правиш - затова те моля съвсем човешки....спри!!!



Тема Re: Диана,нови [re: Mesmerisa]  
Автор Диaнa (скумрия)
Публикувано18.05.04 21:22



Да, извинявай. И аз искам същото като теб. Агресията ми бе реакция на негативно отношение към мен, което, струва ми се, беше безпричинно. Както и да е, хиперчувствителността ми си е мой проблем, над който да работя. Аз самата се срамувам и вбесявам, когато тя вземе връх над разума. Лесно обаче забравям всичко негативно; дано и с теб да е така.

Свобода или смърт!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.