Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хирон  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано26.04.04 09:59



здрвейте

бе нешо не мога да намеря адекватни текстове за хирон. някой има ли идея как трябва да разбирам следната картина в синастрия, като основно ме вълнуват имено двата хирона:

карта 1:
асц - 28.26 - овен
хирон - 3.18 - телец

карата 2:
9ти дом - 17.55
слънце - 21.44 - овен
хирон - 27.17 - овен
меркури - 2.16 - телец
юпитер - 3.46 - телец

въобще изчетох маса противоречиви и мъгляви импровизации на тема хирон, така и не можах да си съставя някаква картина за основните му черти. anybody involved? :)



Тема Re: Хироннови [re: Rogger Dojh]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано26.04.04 13:01



Хирон трудно ще се разглежда в синастрия. Тоест вие може да споделяте своята лична болка един на друг ама този който я търпи сами си я търпи. Или нека на партнерати да му забият христовстоски пирони пък ти ходи си общувай с него. Или дай да те завържа на стол на когото са сложени габърчета и ще пуснем дружката ти да ти приказва и споделя за това колко ти е мъчно на задника.



Тема Re: Хироннови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано26.04.04 14:26



хм
бе наистина, няма ли кой да поразкаже нещо
или да пусне линк, ей такова



Тема Re: Хироннови [re: Rogger Dojh]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано29.04.04 21:29



Ето тук Мойра е превела и събрала най-големия архив на тема Хирон, който съм виждала през този живот:



На задната страница беше - явно не си обърнал внимание.



Тема Re: Хироннови [re: Mesmerisa]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано30.04.04 00:23



оо, пиле :)
ами да, това е супер източник, изчетох, колкото сметнах за необходимо от него ;) ти мани, ма една колежка има хирон върху асцендента на един колега
са съм се фанал да ги наблюдавам под микроскоп :))))))))



Тема Re: Хироннови [re: Rogger Dojh]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано07.05.04 22:47



ЗНАчИ ДО КОЛКОТО РАЗБРАХ ХЕРОНА НА ЕДИНИЯ ПАРТНИОР Е В 12 НА ДРУГИЯ.
ЕТО ТИ ХЕРОН В 12 ДОМ НА СИНАСТРИчНА КАРТА:
ЗНАчИ идеите ти за саможертва(ако това си ти) ,самоотричанеи религиозни възгледи ще бъдат поле за не малко насмешки, който
ще те обидят,ако партниора не се усети навреме може
скоро да влезе в списъка на тайните врагове,макар че няма да си дадете вид че сте засегната от коментарите.
тук херон е в колуминация като действие и за това много от забележките на партниора обаче могат да се окажат правилни спрямо вас.В тези отношения се изисква голяма вътрешна работа у вас да преработите и преглътнете чутото и може би да си вземете поука.тайно ще очквате от партниора си нещо много важно за вас в духовен смисал да ви донесе и ще търсите скрит смисал във много неща които говори. ще трябва да упражните своето търпение във тази връзка дори когато са стъпили върху вашите светилища.Ако партниорат ви прекали той ще трябва да плати скъпо за това КОЕТО Е НАПРАВИЛ,КАТО ЗА ДЪЛГО ГО НАКАРАТЕ ДА ЗАГУБИ СМИСЪЛА НА СЪщЕСТВУВАНЕТО СИ .ТОй на свое място ще преживее трансформация на своето мислене и виждане за същността на живота си,като обърне внимание на лекомислието,небрежността и порочносста си.ами това има като текст което можах да намеря дано да помогне



Тема Re: Хироннови [re: CENTAVER]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано08.05.04 10:28



10x :)

но да си призная, самата насока на търсене в този кест ми се вижда неоснователна. в отношенията ми с въпросня човек липсва и намек за конфлкт на такова ниво. все още се опитвам да отделя продукта от този аспект от останлата ни синастрия, но съм сигурен, че не става дума за каквито и да е духовни борби етц. по-скоро съм склонен да вярвам, че хирон върху асцендент (има градус и малко до точен съвпад в конкретния случай) дава много силна интуитивна връзка от пръв поглед (нещо като любов от пръв поглед, но не съвсем). общо взето двама души се срщат и няма каво да се запознават, няма мнително наблюдение върху друия етц. друг ефект, който си мисля, че се появява е взаимната наркоза. просто двамата си се друсат един с друг. ма тва са си само някакви настоящи наблюдения :)

поздарви,
dojh



Тема Re: Хироннови [re: Rogger Dojh]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано08.05.04 20:28



Роджер,

никоя планета не се гледа извън рамките на кръста в хороскопа, затова ще се опитам да преподредя данните:

карта 1:

асцендент овен, марс и венера къде?
хирон в телец в 1-ви, което пак ме води до венера и евентуални планетки във 2-ри дом, както и до дома на марс?

карта 2:
асцендент лъв? слънце в овен в 9-ти? Alles Roger!
хирон в овен в 9-ти, юпитер в 9-ти, марс в рак в 11-ти?

От това, което си написал се виждат синастрични съвпади между хирон с меркурий/юпитер и хирон с асцендент, тоест 3 съвпада, не само асцендент!

Тези съвпади на хирон са аспекти на Пепеляшка, в този случай обаче не се знае кой е принца и кой е Пепеляшката? Хирон в хороскопа е место, където сме най-раними. Когато "красиви" планетки съвпадат с него, живеем в приказка и приписваме приказни качества на героите, които идват на бял кон да ни спасят, лекуват ни раните и живеем щастливо во веки веков. Когато не толкова красиви планетки правят съвпади, имаме чувството, че принца ни настъпва систематично по мазолите, соли сол във всички рани, като ги оцелва от пръв опит в десятката, нещо в духа на разказите на marquis de sade.

Кое и как ще се усети зависи от кръста на съдбата и от двата владетеля на хирон, защото хирон не е лична планета, но ще те помоля да не публикуваш венеро-марсовите теми, а сам да отгатнеш къде всъщност е скрита иглата в сеното и къде и кого боде ...

Това ми е за втори път тази седмица да говоря за Пепеляшка, трябва да си погледна собствения хирон, нещо се обажда горкия



Тема Re: Хироннови [re: smaragd]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано08.05.04 22:17



10x за reply-а

не съм си и мислел да sharevam допълнително инфо, шот най-малкото другата страна не accept-нала да го правя

аз в момента не знам шо съм се фанал с тоя хрон, ма ми е особено интересен. намерих от базата си данни с хороскопи 4 човека с хирон в 1ви дом и се опитвм да извадя общото между тях :) освен това се оказа, че имам съвпади на хирон с разнообразни планети при синастрия с поне от половината карти, с 80-90% от които всъщност имам сериозен realtion в някаква област. съвпада на хирон в случая на своя глава обявих че ес получава при плюс-минус три градуса. което е малко пресилено в крайна сметка :)

та тъй
ти как си :)



Тема Re: Хироннови [re: Rogger Dojh]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано08.05.04 22:59



Аз съм болна, затова си седя у дома събота вечер и "бълвам змии и гущери" по клубове ...

Доколкото разбирам търсиш собствения си хирон - хирон в 1-ви е енергийно свързан с хирон в овен. Хирон в 3-ти квадрант се разпознава и лекува само чрез проекция, тоест подхода ти да го търсиш при хората, които познаваш, е добър за теб. Намери някой с хирон в стрелец /роден някъде 1949-1950/, може пък и някой от родителите ти да ти го е завещал?! На твое място бих потърсила в момента нещо и на тема транзитен хирон в опозиция на сатурн, може да ти проблесне това или онова ...

3 градуса е много строго, можеш да сложиш още 5 отгоре, а и въобще можеш да разгледаш отношението ти към други овенчета и планетки в овен, ще видиш, че имат доста общи неща в посока на anger management /имаше един филм с джек николсон/ и неспособността на масата днес да борави със силни хора, които поемат инициативата и водещата позиция. За агресивно се води вече всичко, което върви срещу собствените интереси и прищевки. Хирон в овен е като куче страдащо от раните на намордника, каишката и дресировката, която се опитва да му налага обществото. Най-вече страдат от задължителната лъжехармония и дипломатичност ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.