Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема СМАРАГД... хайде да поговорим пак за Скорпиона.нови  
Автор SNAPE FOR EVER (ентусиаст)
Публикувано07.04.04 20:24



Този път да поговорим за начините да бъде наранен.Да споменем реакцията му при опити да бъде манипулиран.Да кажем какво ще направи един опашат ако нахлуят в личното му пространство.
Помогни ми да помогнем ако не на Скорпионите то поне на тези които се опитват да имат връзка със Скорпион.
Разбира се не смятайте че молбата се отнася само за Смарагд... Очаквам участие от всички вас със всяко нещо което може да се каже по въпроса.
На тези които ще се включат ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ.Снейп.

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.


Тема Re: СМАРАГД... хайде да поговорим пак за Скорпиона.нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано07.04.04 21:10



е, те точно това те питах, ама ти каза, че фронтално не ставало, мен пък нефронталните методи за справяне и със скорпиони и с всички останали не ме влекат....
ще допълня нещо, което ми се изплъзна от вниманието миналия път - около мен има скорпиони мои роднини трима, освен това свекърва, един близък приятел и колега и една относително близка, но стабилна приятелка.... и едно старо гадже.... всичките те понякога са се държали неособено приятно, но в никакъв случай не гаднярски...

освен свекърва ми, която ми създаде нова превъзходна степен на думата подлост....


Та ми се струва не съвсем коректен въпросът - или коректен, ама по скорпионски, знам ли, защо как да се нарани скорпион?......... Айде да го разширим и облагородим, а?

Щото не искам никого да наранявам, скорпионите се държат съвсем прилично и поносимо..... А и когато не е така..... Що да ги наранявам, на мене ще ми олекне ли, че съм ги наранила? Няма. Искам само да държа свекърва ми на разстояние... Новото й предложение е да ми води децата на Софияленд...

Аз не искам. И не напук или с цел нараняване нейно. Такова ми е чувството, тя не ги обича и да ги пращам с нея само заради една глупава аванта... не ми се вижда редно... Нямам й доверие най-общо.

Те ти сега казус - как се отказва на скорпион без той да си въобрази, че влизаш в световен заговор с евреите срещу него? Да откажеш каквото и да било негово предложение и той/тя да го преглътне наистина, без да складира в криокамера тлъсти черни точки, които да размаха росни-росни като умишлено нанесени обиди след време? Има ли начин да се общува не потайно и не многозначно?

Интересно как пък всички останали мои скорпиони общуват относително нормално, макар и малко ритуално за моя вкус, а точно свекърва ми се оказа като "глухата пепелянка от Писанието, на която колкото повече й свирели, толкова по-малко танцувала"...

Какими намерениями вымощена дорога в рай?


Тема Re: СМАРАГД... хайде да поговорим пак за Скорпиона.нови [re: ET]  
Автор SNAPE FOR EVER (ентусиаст)
Публикувано07.04.04 21:27



Пускам темата за да могат тези които го правят несъзнателно да могат да го избягнат макар че въпроса дали едно несъзнателно (отделно трябва да се нищи дали наистина е несъзнателно или не) нараняване боли по-малко от съзнателното такова също е интересен.
Аз самият потаен и многозначен ли ти се видях? А ти изпълни ли обещанието си да не мърмориш на детето за картофките? Само ако не си го изпълнила не черни точки а платната на Черната Перла ще ти прибера в криокамерата...
За свекърва ти смятам че си права и се опитай да и обясниш че когато почувстваш обичта и към децата ти и когато се възобнови доверието помежду ви ще ги пускаш пак но не желаеш да се чувстваш просяк... един скорпион ще реагира на тази дума.Поне ако искаш да я задържиш настрана.
А ти откъде знаеш че не съм евреин
Не съм но ми е забавно сравнението...

Извини ме за объркания отговор но известно време ще съм леко неадекватен така че просто ме приеми такъв какъвто съм.Бъди здрава.Снейп.

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.


Тема И още нещо...нови [re: ET]  
Автор SNAPE FOR EVER (ентусиаст)
Публикувано07.04.04 21:43



Това да води децата ти на Софияленд най-вероятно е опит да ги свали... а децата на моменти гледат какво им носиш така че мисля че си много права да не ги пускаш.
Току-що ми хрумна ... кажи и (но знай че има и риск да се държи гадно) че ако толкова държи да отидат на Софияленд да даде пари на сина си (не на теб) за да ги заведе той но без нея.Ако предложението и е искрено ще даде парите без гък но имайте предварителна уговорка после да няма намеци кой е дал парите.

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.


Тема Re: СМАРАГД... хайде да поговорим пак за Скорпиона.нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано07.04.04 22:20



многозначен - да, поне намираш значения, които ми убягват, ама в това няма нищо осъдително, не посягай към камерата, и за картофите също - дума не съм обелила


що се отнася до еврейството - и аз не съм, имам приятели и като цяло са ми симпатични, но свекърва ми е руска антисемитка, там ги има много...

а за Софияленда - и на мен би ми хрумнало това, ама няма да сработи.... така ще се обиди пре най-малкия опит за промяна на предложеното, че ще летят камъни във всички посоки, жалко че не знам какъв й е асцендентът, но ми мирише на нещо огнено и самовлюбено, което се нуждае от овации, обожание и преклонение и като не ги получава, си мята камиончетата и се тръшка по очи на паважа.... гарнирано със скорпионска памет и сетивност за наранени чувства и мое чудо, та ничие.... иде ми да ида на село докато свърши ваканцията, ама нямам село-скривалище...

единственото палиативно спасение очаквам от това, че мъжът ми като виден столичен забраван и несериозник (стрелец с асц. риби) ще забрави поканата и ще се замотае с возенето до тях, до С-ленд и обратно чак до началото на училището...

Но в това за просяка има зрънце, което може да се ползва...

Какими намерениями вымощена дорога в рай?


Тема Re: И още нещо...нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор нeжнa цeлyвka (scorpio fan)
Публикувано08.04.04 09:33



"че ако толкова държи да отидат на Софияленд да даде пари на сина си (не на теб) за да ги заведе той но без нея"

познай как ще реагира тя на това предложение? мисля , че тя иска да контролира нещата и всеки опит да бъде отстранена деликатно или не, ще я настрои още повече срещу снаха и знаеш колко са властни скорпионите и как искат те да командват парада :)) поне така ми се струва...


иначе темата е интересна, ще чета подробно, пък може и да се включа :))

лек ден !

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."

Редактирано от нeжнa цeлyвka на 08.04.04 09:38.



Тема Re: Кой е истинския въпрос?нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано09.04.04 11:47



Начините да бъде наранен? Та те са толкова на брой колкото са всичките възможните реакции на всеки един от нас. Мен много повече ме интересува как един Скорпион да не бъде наранен, мисля, че това е живо изкуство. Да не бъде наранен дори когато искаш да влезеш в личното му пространство, когато не си съгласен с него, когато трябва да бъдеш себе си.
А теб какво повече те интересува? Как хората могат да го наранят, или как той реагира? Защо ми се струва, че по-скоро искаш да разкажеш приказка с предопределен финал?
Има обаче нещо покрай това нараняване много специфично. Не вярвам, че един Скорпион е в състояние да нарани някого, без да нарани себе си. Много е силна обратната връзка при него, той като че ли има нужда от болката, не може без нея, търси я и я предизвиква.
Говоря от твърде богат личен опит, Скорпиончетата около мен са повече, отколкото човек нормално може да понесе
Хайде, кажи си сега как реагира Скорпионът когато някой се опитва да му наруши покоя ...
И...как действа когато самият той иска да влезе в нечие пространство?

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Кой е истинския въпрос?нови [re: Beatrice]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано09.04.04 14:09



Как влиза Скорпион в нечие чуждо пространство?Ами просто се втурва, за да не го дострашее после, щом започне да се разкъсва от съмнения...Зависи много в пространството на какъв човек влиза, обаче-дали ще минава през телени мрежи, през ниска оградка или през пропасти.Подхода е различен!А и причината по която иска да влезе-също е различна, мотивацията определя и начина ни.
За другото-когато наранява Скорпионът агонизира!И аз зная това не само по себе си, а по много мои приятели Скорпиони.
Наистина е трудно да не бъдем наранявани, но се опитваме все пак да не издребняваме и да не помним всяка обидаИмаме си интуиция на портала-да знае кое да пусне и кое не...



Тема Re: СМАРАГД... хайде да поговорим пак за Скорпиона. [re: ET]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано09.04.04 14:19



Смях се от сърце на описанието на свекърва ти
Зодия ''Свекърва'' е нещо различно обаче, познавам подобни чудовища Близнаци, Стрелци и Риби дори...
Ама една подобна Скорпионка разби живота на сина си, открадна сватбените им подаръци дори, а когато благополучно ги разведе взе да се влачи и да се жалва ту на единия, ту на другия от това, че не била оценена...
Съвет-остави я сама да си се обижда...Липсата на каквото и да е внимание ще я разбие повече от скандал, побой и най-върла обида!



Тема Re: СМАРАГД... хайде да поговорим пак за Скорпиона.нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано09.04.04 14:27



Като те обиди Скорпион по-малко те боли, забелязал ли си?Аз прощавам на наща порода, защото си знам , че не го правят нарочно или в краен случай, като самозащита и ако няма друг начин...
Я кажи кой пак те помля, оплачи се,ще ти олекне...поне ще разбереш, че и с други се е случвало и случва постоянно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.