Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честит рожден ден, Марта!  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано30.03.04 00:02



"…- Бих казала, че нямаш много опит в тия работи - рече Царицата.
- Понякога аз лично съм успявала да повярвам в поне шест невъзможни неща още преди да закуся…”

Л. Карол ("Алиса в огледалния свят")




Мило мое пиле,

Вече дори не помня кога точно се появи във виртуалното и реалното пространство около мен и ме завъртя в пъстро-лудешката си орбита, така, както само Овните умеят… Човек-подарък си ти – една малка, мъдра вещица, която знае толкова много за Земята, Небето, Човеците….за тъмното и светлото, за Живота и Любовта… Пъстроцветен вулкан от чиста радост, обич, нежност и вълшебство – това си ти…


Линда Гудман казва, че “…според Овена на този свят има много чудеса. И ако те се свършат някой ден, той е в състояние да ви сътвори още няколко…” – и аз ти благодаря, че непрекъснато ми напомняш, че чудеса има….и ти самата непрекъснато ги сътворяваш с такава лекота и красота…



Не спирай да си точно такава, каквато си – и бъди най-хубавата, най-влюбената, най-лудата, най-звездната, най-огнената – и най-щастливата! Прегръщам те с цялата си обич и те моля да не забравяш, че където и да си по света, тук те чакам аз….и много, много, ама ужасно много те обичам…

Цветя за теб:



Честит рожден ден, миличка моя…
Благодаря, че те има в живота ми…и че си ми приятел…



Тема ЧРД, коте!нови [re: Rama]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано30.03.04 00:20



Пожелавам ти малко по-малко ...





и малко повече ...







П.П. подаръкът вече е на път и ще те чака ...



Тема Коте, мило Коте...нови [re: Rama]  
Автор Джeми (...jorgovani...)
Публикувано30.03.04 01:32



... да те посрещна на земя с
,
с
,
с приятелска


и с



... ъъъ...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Честит рожден ден, Марта!нови [re: Rama]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано30.03.04 07:08



Пиша го и тук, защото то е за всички ви...

... хич не спах, ама хич... вие все ме държите будна... :-) Дали от онова детско радостно предчувствие, което прави март "моя месец" или заради очакването "нещо да се случи"... или заради всичко това и още нещо отгоре... заради това, че ви има и сте точно такива, каквито сте... и аз точно такива ви обичам с цялата си душа - всякакви!
... повъртях се малко, усмихнах се на един среднощен смс и станах да гледам стари снимки... Кюто ми напомня, че имам рожден ден. И понеже в мен е дълбоко вкоренено суеверието, че нечетните години са хубавите години, дай Боже да е хубава за Котките и Притежателките им, за Слънцата, Патета, Вещиците, Телетата и всички Други Луди Жени и Единият Мъж в Живота ми...
Да знаете и никога да не забравяте, че сте обичани, обичани, обичани до дъното на душата ми... ако тя има такова... че сте обичани с целия ми огън, дори когато ви лази по нервите, че сте обичани напук, че сте обичани защото, че сте обичани въпреки, че сте обичани безусловно и на инат... и че колкото и да си тръгвате, аз тъпо и упорито ще очаквам да се връщате при мен... пак и отново... Защото сте страстта и солта на живота ми... защото сте високото и дълбокото, светлото и тъмното, сладкото и горчивото, болката и тръпката, усмивката ми, сълзите ми, защото вие сте ми всичкото...

Да ви има! За да ме има и мен... за да се намирам и преоткривам в прегръдките и струните и ранните часове на деня, будна и възхитена и щастлива и жива от това, какво чудо е да съм с вас в Живота си... Да ви има! ... и нека винаги да знаем, че "сега" е всичко, което има значение... защото нито миналото, нито светлото бъдеще не са в състояние да ни дадат това, което имаме в този момент, миг, секунда, в която сме заедно. А "заедното" има хиляди начини... от близо и от разстояние, всеки си има резервирана стая в хотела на сърцето ми... обзаведен с всичко /надявам се/ необходимо, за да се чувства добре... и ако случайно камината пуши, не ми връзвайте кусури, още утре ще повикам коминочистачКА...
Да ви има - за да ме оцелявате - за да ви оцелявам! За да ви лекувам разбитите колена и да ви изписвам антибиотици и да ви поя с чай и да ви приготвям закуска, преди сутрин да се втурнете в деня...
Да ви има - за да сте мои - за да съм ваша. Защото съм ви избрала и съм ви търсила и съм ви срещала и съм се сблъсквала с вас и съм нахлувала и съм превземала и съм искала ... да ме имате.

Добро утро, елате в деня ми.
Кафе и палчинки?



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Честит рожден ден, Марта!нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано30.03.04 12:45



Убеждавам се за кой ли път какви прекрасни хора сте....ако са повече като вас,света би бил съвсем различен...
Честит рожден ден и от мен,нежно пролетно цвете Марта!



...Бъди здрава,щастлива,палава,игрива....



Тема Re: Честит рожден ден, мило коте!нови [re: Rama]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано30.03.04 17:25



Пожелавам ти цялото щастие, което може да съществува в нашия несъвършен свят, тази радост, за която дори не смееш да мечтаеш, тази любов, в която не вярваш, тази хармония, която е останала все още мираж, тази благодат на дух и материя, която може би не очакваш.

Нека животът ти бъде пълен с изкушения



Нека срещите ти с тях да приключват така



И в крайна сметка чувствай винаги това



Целувам те

tutto che ti serve e l'amore

Тема Re: Честит рожден ден, Марта!нови [re: Rama]  
Автор Altijd (Den Helder)
Публикувано30.03.04 23:40



Честит рожден ден, дете...
Бъди здрава, светла и бодра... Желая ти цветна пролет, диво лято, нежна есен и зима в топъл дом. И лек да ти е пътя, докато сбъднеш онази мечта за детската болница - целият космос да те подкрепя...
Мълчанието не винаги значи прекъсната връзка. През цялото време съм била с тебе - тихо и ненатрапчиво. И продължавам да съм.
Много нежно те прегръщам
и те обичам - altijd...

Тялото се превръща в огледало, огледалото става гроб


Тема Re: Честит рожден ден, Марта!нови [re: Altijd]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано31.03.04 20:43



Ще се върна.
Още малко... ако ме дочакаш...
Здравей

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.