Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема една задача за ртези които са добри с хорарна  
Автор CENTAVER ()
Публикувано25.03.04 19:52



Лекувам заболяване на кожата на вирусна основа.Минаха 5 години без никакъв резултат.сега се връщам на лечение в България.Часът при лекаря,които ще ме лекува е на 1април 2003 в 8.30 сутринта.В натална карта в 6 дом имам плутон опозиция асц полусекстил с луна квадрат сатурн.Плутона прави тригон на венера и юпитер ,които са в съвпад в водолея.Луната в 6 дом е квадрат с нептун и меркурий които са в съвпад в 8 дом.
В момента имам транзитен юпитер през 6 дом савпад с луната ми.Транзитен Сатурн прави точна квадратура с плутона ми 4-6 дом и Селена стои с Сатурна.
Часът на задаване на въпроса е 5.35 локано време на 24.03.03 аспектите са следните: асц 0 на везна
МС-1ГРАДУС РАКА ДСЦ- ОВЕН
АСПЕКТИ:слънце на дсц; квадрат сатурн;сатурн на мс
уран на върха на 6 дом тригон сатурн квадрат луна и марс в 9 дом
Юпитер 12 дом в девасекстил сатурн
Сатурн полуквадрат Венера ,която е в 8 дом
Уран в 6 дом полусекстил слънце на дсц
Меркурий тригон Плутон 7-3 дом
Плутона е в 3 дом
южен възел в втори дом в скорпиона секстил юпитер
северен възел в телеца тригон юпитер
херон 4 дом в козирога тригон лина и венера 8 дом
ще сам ви благодарна ако пишете какво мислите.Много е важно това за мене.Силно се надявам лечението да има ефект този път и никога вече да нямам този проблем.
Целувки и обич на всики които ще пишат






Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано25.03.04 23:59



Мило Кентавърче,

направило си си много труд със всички тези карти и т.н. - но решението на твоя проблем не е в хорарната астрология, а в основата лежи проблем от най-ранно детство, който си го носиш все още с теб. Става въпрос за проблематично отношение към луната по натална карта - към дома, към майката, към майчинството и самочувствието на жена. Няма кожна терапия, която да ти помогне окончателно, ако не се реши проблема, който е основен дразнител в твоя живот. Къде живееш? Как живееш? Какви са отношенията с майка ти? Какво означава за теб да си жена? Имаш ли деца и какво означава за теб да си майка? Ако искаш терапията да бъде успешна, няма да е лошо да се размислиш над всички тези въпроси и да се опиташ да намериш решение на актуалните проблеми в тези области.

Ако пътя към София те води в по-голяма близост до майка ти, предполагам, че още повече ще се "изприщиш" /ако това е симптом/. Ако ли пък те води в обратната посока, вероятно е като се върнеш пак у дома, болестта ти пак да се появи.

Цялата тази тема не е за публично обсъждане. Препоръчвам ти една книга на Торвалд Детлефсен - "Болестта като път". Предполагам, че след тази книга ще разбереш, защо човек е по-добре да си пази диагнозите и да не ги разпространява публично, макар и в нашето общество да е напълно прието да си се оплакваме от болежките си на висок глас дори в трамвая, но същевременно нямаме понятие каква информация даваме за себе си и за личния си живот.

Поздрав!



П.С. Разбира се имаш право да ми теглиш една майна, защото това си е само мое мнение, което не задължава теб или тези, които го прочетат, да ми вярват, приятен път!



Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: smaragd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано26.03.04 01:28



БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА.
По принцип живея доста далече от майка си и баща си към 2500км.Имам много добро семейство и съпруг който ме кара да се чувствам жена.Имам син на 7 години.За едно си права не съм добра майка и нямам силно развити майчински чуства ,но имах доста проблематичен първи брак с един идиот и семейството му, който ми сасипаха всякакво чуство за майчинство.Все пак вече реставрирайки се от травмата с вторя си мъж се обичаме и живеем добре.Майка ми е нещо повече от чудовище в някой отношения но все пак поне се грижи за здравето ми.До сега всички проблеми на здравето ми са решени благодарение и само на нея.Не бих казала че имам лош опит емозионален с нея в детатвото си въобще.Все пак не забравяй че луната ми има полусекстил с плутона секстил с сатурна който е в рака и куинконс с женера съвпад с юпитер така че не всичко е така зле.Заболяването не е на психическо ниво и е чисто вирусно и най вече се проявява при хора с нежни кожи и деца.Така че не мислй че в това е проблема.Като жена винаги сам имала достаъчно самочуствие и сам била винаги харесвана,обичана и обграждана с внимание.Заболяването се появи при рязка смяна на хранителния режим.Питам наистина за хорар искам да видя дали има шанс.Нямам време за психоанализа на неща които сам изчистила отдавна.
Не живея с родителите си от 10 години и нямам кой знае какви търкания или
разгожори с тях.Така че ще сам благодарна ако все пак погледнеш за хорара.До скоро и се надявам да пишеш




Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано26.03.04 01:58



хорарната астрология отговаря само на питащи, които искат да знаят /а не на тези, които вече всичко знаят/ - желая ти всичко най-хубаво!

тук имаше една тема, която може да ти е интересна:







Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: smaragd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано26.03.04 07:08



БЛАГОДАРЯ ЗА НЕЛ'БЕЗНИЯ ОТГОВОР.НЕЗНАМ КАКВО СТАВА ТОЙ МЕСЕЦ НО ЯВНО щЕ СИ ИЗНОСЯ КРЪСТА ВСЕКИ ДА СЕ ПРОБВА ДА МЕ УчИ ДО КРАЯ НА АПРИЛ.СЕГА ДА СПОДЕЛЯ ОБИКНОВЕННО САМ МНОГО ПОДВИЖЕН ЗА СХВАщАНИЯ чОВЕК,НОаз зададох елементарен въпрос на тема астрология,а не въпрос на тема психоанализа.Живота ми тече блестящо от повече от 5 години наистина и това го казвам с пълно съзнание не разбирам защо трябва да правиш този кометар че сам като стена на която говориш защото като начало не видях да си ми отговорила на въпроса като астролог .После ако трябва да гледам аспекта по които правиш това умозаключение аз знам че отговаря на нестабила психика и аборти и неразбиране с жени като цяло което вече пак се доказа.Аз не искам да споря зададох савсем елементарен въпрос за помощ и искам да бъде гледан през погледа на стролога не през погледа на хомеопат в стъклена топка,което до сега не стана,така че ще ме извиниш но това не е щрофесионално.Не виждам защо трябва да бъдеш груба само защото не се съгласявам с нещо което смятам за невярно.Аз не изтъквам че знам нещо ако знаех щях да си отговоря сама и нямаше да питам тебе и които и да билоИ осжен това смятам за обидно да се държат с мен като дете на 12 когато сам зряла жена и задавам смислени и не детски въпроси свързани с много важна за мен тема и разчитам хората да се отнесат с уважение към ситуацията ми.Така че мисля това не беше подходящ коментар



Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано26.03.04 13:14



Какво значи за теб астромедицина? С какво се занимава тя според теб? Какво значи психосоматика?

Напротив, смятам, че всичко знаеш, защото знаеш дори аз какво съм гледала! Твой избор е какво ще разбереш като прочетеш това, което съм написала и дали ще го приемеш - предпочиташ да се обиждаш и да се сравняваш с 12-годишно дете тропащо с крак, че някой бил груб с теб, не ти отговарял подходящо и не ти обръщал вниманието, което очакваш. Ами очакванията и демоните са си в твоята глава!

Това е виртуално пространство и в интерес на истината дори не можеш да знаеш дали не съм някой психопат, че ме взимаш въобще насериозно ...



Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: smaragd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано26.03.04 21:26



РАЗБИРАМ!! А това вече е друго.Обаче аз нищо не разбирам от психосуматични болести.В смисал те проявяват ли се с симптоми на истински болести и лекуват ли се или са само симптоматика без истински причини.Ако ми разясниш как работи ще сам ти благодарна.Ами знам че не си психопат или поне ако си не си страшен .Ама че си сигурно скорпион с които сащо не мое да се спори сам почти убедена.



Тема Re: една задача за ртези които са добри с хорарнанови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано29.03.04 22:23



Знаеш приказката за прашинката в чуждите и гредата в собствените очи, нали?

Ще повторя: Торвалд Детлефсен "Болестта като път" /там ще намериш повече обяснения отколкото може да преглътне човек на един път/

Ако си в България, отиди на в София на площад Славейков и ще я намериш. Заслужава си да се купи /и изяде с кориците!!/



Редактирано от smaragd на 30.03.04 00:59.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.