Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сериини убиици !!!!  
Автор CENTAVER ()
Публикувано18.03.04 15:23



От доста далго време ме вълнува темата за сериините убиици.
Някъде видях написана статия за това и ватре обясняват за модела на хороскопа им ,це обикновенно имат позиция на планетите в следните конфигурации.Плутон в лъв/Уран в овен
марс в скорпион / Марс в риби.
въобще като
цяло тежките планети в тежки знаци.
Освен това
наблудавам една закономерност луна в скорпиона или луна квадратура плутон квадрат и половина или опозиция.
Друго интересно нещо е напрегнатите аспекти между Юпитер и Слънцето обикновенно указва проблеми с закона.Аз вйрвам це и други аспекти играят важна роля и це всяка карта има индивидуална интерпретациа.Моля ако някой
знае нещо повеце по въпроса или има сайтове или интересни линкове да пише.Ще ви бада много благодарна. ИЗВИНЕТЕ ПРАВОПИСА МИ Е УЖАСЕН ОщЕ САМ НОВА С ТОЯ МЕТОД НА ПИСАНЕ ТАКА ЦЕ СИ СПЕСТЕТЕ НЕНУЙНИТЕ КОМЕНТАРИ!!!!! КЛАВИАТУРАТА Е С УЖАСНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ И НЕ ВИЖДАМ ПОВЕЦЕТО ОТ БУКВИТЕ КАДЕ СА



Тема Re: Сериини убиици !!!!нови [re: CENTAVER]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано18.03.04 16:14



Честно казано засега нямам честта да познавам лично сериен убиец - а и сякаш не държа много да ми се случи. Имам май някаква книга за това - с някакви статистики - но в момента не ми е под ръка, защото ми е вкъщи - довечера, ако открия нещо интересно там, ще пиша пак.

Като цяло аз не съм сигурна дали в хороскопа "пише", че някой е сериен убиец или че има потенциал за такъв. Защото да си убиец - независимо дали сериен или не - за мен не е характеристика сама по себе си, а е резултат от някакви други неща. Та по-скоро бих се запитала какви са тези неща, които могат да дадат такъв "плод".

Страхотно напредваш с кирилицата - вече успяваш и с малки букви да пишеш. Браво!



Тема Re: Сериини убиици !!!!нови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано04.04.04 17:46



Хайде бе колеги никой ли няма поне една кирлива статиййка по ввъпроса или нещо да е слушал.



Тема Re: Сериини убиици !!!!нови [re: CENTAVER]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано04.04.04 21:52



Ами виж хороскопа на някой хирург.Без майтап - еднакиви са.

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: Сериини убиици !!!!нови [re: CENTAVER]  
Автор Лилит (тъмноока)
Публикувано05.04.04 08:24



ето един пример:


Цялата статия:



Нищо лично.

Тема Re: Сериини убиици !!!!нови [re: CENTAVER]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано09.04.04 13:43



Бре, човече,хвърли ме в тъч!Човекът с когото живея има Луна в Скорпион...да спя с едното око отворено ли?!
Май напрегнатите аспекти на Нептун оказват влияние.И планети в 12 дом също.А защо не Марс в Дева?Таман методично да се подготвя за ''удара''Слънце в Риби и Рак наранено от Луна също е предпоставка-вервай ми!



Тема Re: Сериини убиици !!!!нови [re: vizantiika]  
Автор DTMF (шпионин;))
Публикувано09.04.04 20:01



Вързвай му ръцете за да няма изненади някоя нощ,шегувам се

по темата предполагам че трябва да се търси по 12-и и 8-ми дом+подправки в скорпион или овен..да речем някой марс.


Марс в дева какво толкоз?) Просто ще изпипа работата перфектно и преди това ще си направи план за действие


Редактирано от DTMF на 09.04.04 20:03.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.