Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема HERON KATO NOVA TEMA I OTGOVOR NA TEMATA NA ELEMENнови  
Автор CENTAVER ()
Публикувано17.03.04 19:37



HERON OSHTE E ZAKRILNIK NA IZKUSTVATA I MUZIKATA.
chesto se sreshta silen heron v kartite na dobrite shahmatisti.obiknovenno zashtoto e svarzan s s reshavaneto na dvoinstvenni situazii i s mnogo originalno mislene.dosta astrolozi i prorozi imat silno razvit heron.sashto taka lajzi i kradzi ;-)
v zavisimost ot znaka v koito se namira dava razlichna predopredelenost.
naprimer v devata pomnj che znacheshe veshtomania i plushkinstvo,v teleza lakomia,v bliznaka intriganstvo. v ovena dvulichie i nereshitelnost,
tova kato negativ.
chesto e svarzan s nestandartnata medizina,kato akupunktura,nardno lechenie,
akupresura,reiky, energolevchenie ,silva metodite i tn.
obiknovenno zashtoto e svarzan s duhovnoto vijdane i zennostna sistema na choveka heron moje da donese neshtastie kato bolest ili inzident chrez koito choveka da moje da preazgleda jiznenata si gledna tochka.
herona dokosva horata do tjhnata smartnost.interesen e komentara v astrokartografiata za herona .naprimer mojta heronova linia preminava prez balgaria.
kazva se che imash sreshti s chudati lichnosti.haraktera e postaven na ispitanie.v heronova linia mogat da ozelejt samo mnogo silni lichnosti.gubish vrazka s realnosta.jiveesh jivot izpalnen s senki prekarvaiki dosta vreme pod vlianieto na heron razbirash sebe si poveche i nakade varvish kakvo si vsashnost. znachi pokazva seriozna psihoanaliza .stradanie i bolka.vsjko stradanie e s zel da promenish svoeto otnoshenie i da poglednesh varhu sebe si kakvo tochno iskash da postignesh v jivota i kakv trjbva da badesh.ako si silna lichnost pod vlianieto na heron se prevrashtash v izkluchitelna lichnost.unikalnost na misleneto.slabite shte imat efect na podtiskane na samochustvieto,shte se chustvat nekonfortno,zaguba na uset za sveta.dobri profesii sa doktori,terapisti,masajisti,astrolozi,artisti,muzikanti,vsjkakvi nstandartni formi na lechenie,ako ste bolen tova e nai dobroto mjsto za lechenie s nai dobrite lekari pod liniata na heron.opredeleno kogato e na ASC shte dade stradalez ili svetez s silna pozizia i savpadi s planeta. sashto taka tam kadeto e ako e v negativni aspekti v kartata vnimavaite ne pravete nito krachka bez da mislite dva pati.shte dade situazii s dva izhoda kadeto shte trjbva da vzemete resheij tova e tejko.v moj sluchai az zjl jivot vzimam reshenia mejdu dve neshta totalno nevazmojni nito dase othvarljt nito da se priemat kakto sa i bez da go iskam povjrvaite kato naprimer. v momenta v koito si namiram mechtanata rabota trjbva da otida na lechenie do drugo mjsto nadaleche za dalgo koeto lechenie e vajno.kak reshavash kakvo da pravish.ili imam ispit vajen v universiteta no sashto trjbva da otida na lechenie za 3 sedmizi dokato podgotovkata v kursa mi teche.ili da zapazj rabotata si kojto obicham ili da otida na ekskurzia kojto e skapa ako ne otida gubj 1000 paunda ako otida gubj rabotata si .EI TAKIVA MIZERII HEHEHE.DAVA TI NEZAVISIMOST HERONA OSVEN TOVA.
heronate uchi na izbornost i nezavisimost.heron sashto e i uchitel.
toi ti dava znanie.stoeiki v linia na heron sreshtash nai nachetenite i inteligentni hora v regiona.imash dalboki razgovori.profesori,isledovateli,uchiteli,doktori,prozesite na lechenie stranno mogat da se postignat samo s natrupvaneto na znanieto ti neshto kato homeopatichen efect toest kolkoto poveche se obogatjvash stradanieto ti shte se oblekchava ne zabravji to e tam samo za da ti pokaje patj na duha.
v lichnite otnoshenia obratno na tvardeniata za heron toi dava samo probleni vrazki no hubavoto e che vinagi uchish neshto chrez tjh.vrazkie pod heron sa poveche koshmar otkolkoto udovostvoe.tova e koeto iskah da kaja
HA SEGA KAJETE KVO MISLITE MOJ HERON E V PARVI DOM SAVPAD S MARSA V OVENA.BALGARIA MI E NA HERONOVATA LINIA A AZ SAM V ANGLIA KOJTO E POD ZNAKA NA OVENA TA OT TRAN NA GLOG AMA VTORJ GLOJ E PO MEK.NO MAIKATA NI SE RAZKATAVA I BOINATA SLAVA SASAHTO.DA NE GOVORIM CHE KATO VIDJ LEKARSTVA I SE RAZPLAKVAM OT UMILENIE





Тема Забележка [re: CENTAVER]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано17.03.04 20:00



На браузъра горе има едно бутонче ”Кредор”, което позволява писането на кирилица, дори когато не ти е инсталирана на компютъра. Латиницата ужасно мъчи очите и мозъците. Имаме нещо като споразумение да пишем на кирилица... улеснява общуването и е израз на уважение към тези, които ще те четат. Благодаря.

А твоят текст изглежда така:

ХИРОН ОЩЕ Е ЗАКРИЛНИК НА ИЗКУСТВАТА И МУЗИКАТА.
често се среща силен хирон в картите на добрите шахматисти. обикновенно защото е свързан с с решаването на двойнствени ситуации и с много оригинално мислене. доста астролози и пророци имат силно развит хирон. също така лъжци и крадци ;-)
в зависимост от знака, в които се намира дава различна предопределеност.
например в девата помня, че значеше вещомания и плюшкинство, в телеца лакомия, в близнака интриганство. в овена двуличие и нерешителност,
това като негатив.
често е свързан с нестандартната медицина като акупунктура, нардно лечение, акупресура, рейки, енерголечение, силва методите и тн.
обикновено защото е свързан с духовното виждане и ценностна система на човека, хирон може да донесе нещастие като болест или инцидент, чрез които човека да може да преразгледа жизнената си гледна точка.
хирон докосва хората до тяхната смъртност. интересен е коментарът в астрокартографията за хирон. например мойта хиронова линия преминава през българия.
казва се, че имаш срещи с чудати личности. характерът е поставен на изпитание. в хиронова линия могат да оцелеят само много силни личности. губиш връзка с реалноста. живееш живот, изпълнен със сенки, прекарвайки доста време под влиянието на хирон разбираш себе си повече и накъде вървиш, какво си всъщност. значи показва сериозна психоанализа, страдание и болка. всяко страдание е с цел да промениш своето отношение и да погледнеш върху себе си какво точно искаш да постигнеш в живота и какво трябва да бъдеш. ако си силна личност, под влиянието на хирон се превръщаш в изключителна личност. уникалност на мисленето. слабите ще имат ефект на подтискане на самочуствието, ще се чустват некомфортно, загуба на усет за света. добри професии са доктори, тераписти, масажисти, астролози, артисти, музиканти, всякакви нстандартни форми на лечение,ако сте болен, това е най доброто място за лечение с най добрите лекари под линията на хирон. определено когато е на АСЦ, ще даде страдалец или светец със силна позиция и съвпади с планета. също така там където е, ако е в негативни аспекти в картата внимавайте не правете нито крачка без да мислите два пъти. ще даде ситуации с два изхода където ще трябва да вземете решеия. това е тежко. в моя случаи аз цял живот взимам решения между две неща тотално невъзможни нито да се отхвърлят нито да се приемат както са и без да го искам, повярвайте. като например в момента в който си намирам мечтаната работа, трйбва да отида на лечение до друго място надалече за дълго, което лечение е важно. как решаваш какво да правиш. или имам изпит важен в университета но също трябва да отида на лечение за 3 седмици, докато подготовката в курса ми тече. или да запазя работата си, която обичам или да отида на екскурзия, която е скъпа. ако не отида губя 1000 паунда, ако отида губя работата си. ЕЙ ТАКИВА МИЗЕРИИ ХЕХЕХЕ.ДАВА ТИ НЕЗАВИСИМОСТ ХИРОН ОСВЕН ТОВА.
хирон те учи на изборност и независимост. хирон също е и учител.
той ти дава знание. стоейки в линия на хирон, срещаш най-начетените и интелигентни хора в региона. имаш дълбоки разговори. професори, изледователи, учители, доктори, процесите на лечение странно могат да се постигнат само с натрупването на знанието ти. нещо като хомеопатичен ефект. тоест колкото повече се обогатяваш, страданието ти ще се облекчава. не забравяй, че то е там само за да ти покаже пътя на духа.
в личните отношения обратно на твърденията за хирон той дава само проблени връзки, но хубавото е че винаги учиш нещо чрез тях. връзките под хирон са повече кошмар, отколкото удоволствие.това е което исках да кажа
ХА СЕГА КАЖЕТЕ КВО МИСЛИТЕ. МОят ХИРОН Е В ПЪРВИ ДОМ СЪВПАД С МАРС В ОВЕН. БЪЛГАРИЯ МИ Е НА ХИРОНОВАТА ЛИНИЯ, А АЗ СЪМ В АНГЛИЯ, КОЯТО Е ПОД ЗНАКА НА ОВЕН, ТА ОТ ТРЪН НА ГЛОГ АМА ВТОРИЯТ ГЛОГ Е ПО-МЕК. НО МАЙКАТА НИ СЕ РАЗКАТАВА И БОЙНАТА СЛАВА СЪЩО. ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ КАТО ВИДЯ ЛЕКАРСТВА И СЕ РАЗПЛАКВАМ ОТ УМИЛЕНИЕ

Поздрав.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Забележканови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано17.03.04 20:24



izvinjvai maze ne znaeh .are ne badete tolkova osobenni pak vsichkite ne stiga che si izvadih ochite da vi go pisha tova kade e tova kopche ne znam



Тема Re: Забележканови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано17.03.04 20:30



Благодаря ти за "превода".
Действително латиницата хем "боде" очите, хем енергията, нужна за четене и осмисляне, изтича в дешифриране и сричане. Впрочем аз никога не съм работила с кредора, просто защото не ми се е налагало - с него ли успя да обърнеш текста на кирилица? Ако е така, ще съм благодарна да кажеш как става - хем ми е любопитно, хем пък може и на Кентавър да е полезно обяснението.




Тема Re: Забележканови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано17.03.04 20:34



znachi mnogo me umorjvat hora koito mrankat.tova kopche na moj monitor ne go vijdam znam che go ima v neta.
ne sam te karala da chetesh vaobshte.
ako ne iskash ne go cheti.ako me svetnesh kade e tova kopche na monitora v astrolozi shte sam ti mnogo blagodarna. i kakto vidjh si go prochela na balgarski shtoto go vidjh poreveden teksta ne e nujno da mrankash.
vmesto da kajesh mersi za informaziata



Тема Re: Забележканови [re: CENTAVER]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано17.03.04 20:38



Точно над прозорчето за отговор се намира - вдясно.



Тема Re: Забележканови [re: CENTAVER]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано17.03.04 21:18



А мен ме уморяват многото теми с главни букви и латински текстове без запетаи... Ако не ти излиза бутон за превод, понякога зависи от версията и бразузъра, които използваш, може да си превеждаш текстовете тук:


В едното прозорче си пишеш на латиница, кликваш ”преведи” и в другото се появява текст на кирилица. После копи-пейст в клуба.

Аз не мрънкам, а пояснявам неписаните правила, които няма как да знаеш, ако си ”нова” тук. Темите ти ще предизвикват повече интерес, ако са разбираеми и четливи. нали сме тук, за да комуникираме. Уважението към събеседника изисква да му улесним, а не утежним комуникацията. Аз също съм в чужбина и откакто има транслатори, не съм написала нито ред на латиница. Просто никой не е длъжен да си боде очите заради мен. Забележката ми беше напълно добронамерена. Можеш да се съобразиш с нея, можеш да не се. А ние тук просто ще продължим да си комуникираме. Хубава вечер

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.