Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 27.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SINVOLICHNI DIREKZI I PROGRESII  
Автор CENTAVER ()
Публикувано17.03.04 19:47



NE MI E JSNO RABOTJT LI VAOBSHTE.
PRI KAKVI SLUSHAI RABOTJT.V SMISAL.KOI SA SABITIINI . I KOGA ZAPOCHVAT DA RABOTJT SAMO KOGATO ASPEKT V PROGERIVNATA ILI SIMVOLICHNA KARTA SA ZASTAPENI S NATALNATA TOGAVA E SIGURNO CHE SHTE PRORABOTI KATO SABITIE.NJKOI AKO ZNAE NESHTO PO TEMATA SHTE SAM MNOGO BLGODARNA.




Тема Re: SINVOLICHNI DIREKZI I PROGRESIIнови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано18.03.04 15:26



ХАЙДЕ БЕ ХОРА НИКОИ ЛИ НИСХТО НЕ ЗНАЕ ПО ВЪПРОСА .УЦУДЕНА СЪМ.



Тема Re: SINVOLICHNI DIREKZI I PROGRESIIнови [re: CENTAVER]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано18.03.04 16:01



Ами аз бих ти отговорила, но просто не мога да ти разчета горния постинг… А и това, че ме нарече "путка, която се прави на интересна" е….как да кажа….не много добро начало на разговор между нас…

Благодаря ти за кирилицата все пак - оценявам усилията ти. Имаш голям напредък. А и страшно ме развесели с това, че си "уцудена".


Редактирано от Rama на 18.03.04 16:04.



Тема Re: SINVOLICHNI DIREKZI I PROGRESIIнови [re: Rama]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано18.03.04 17:32



Ще ме извиниш много за тапия и проташки тон.Аз дайе вцера се извиних пак.аз пак знам це не си тапа определено.даже си много готин цовек.Не мога да я намеря тая буква и това си е..Въпроса беше за дирекциите и прогресиите.Кое ползваме при тълкуване на събития?Кой е по добрия метод и защо?когато гледаш дирекции гледаш ли ги в синастрия с натала или самостоятелно?във прогресията гледаш ли събития дори когато нямаш прогресирала планета върху натала или трябва да има планета от прогресията върху натална планета ,за да има резултат.



Тема ок:)нови [re: CENTAVER]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано18.03.04 18:14



За "ч"-то - опитай с клавиша вляво от единицата (тоест вляво от "1") - не съм съвсем сигурна, защото аз пиша на БДС, но специално за тебе попитах един приятел и той така каза.

На въпросите ти:
Аз все още се уча - а вече втори месец и с учител. Понеже уж съм чела много и знам много, но се оказва, че познанията ми са доста хаотични и несистематизирани. Та затова сега се опитвам да забравя повечето неща, които съм изчела преди и да почна отначало. А до дирекциите и прогресиите има време. Пък и за никъде не бързам - предпочитам да уча бавно и в дълбочина.

Когато все пак се случва да гледам нечий хороскоп с цел прогностика, обикновено използвам транзити. Не твърдя, че е най-доброто - просто така свикнах някак си. Когато с транзитите не намеря отговора, който търся, опитвам с прогресии - но нямам особено богат опит с тях. Най-често ги съпоставям с наталната карта и търся точни аспекти. Не знам дали тази техника дава точни събития, но със сигурност дава тенденции за определен тип събития. Например в момента на мен прогресивният ми Марс е в съвпад с наталната Венера - и мога да потвърдя, че има много истина в ....ммм....как да кажа....в общия фон, който този аспект създава...

За по-краткосрочни прогнози използвам солари - но го правя сравнително от скоро, така че също нямам кой знае какъв опит.

Дирекции пък досега не помня да съм използвала - те са ми най-неясни и тях тепърва ще ги уча.

Като цяло се ориентирам повече на интуиция - забелязала съм, че тогава съм най-точна. Мисля също, че различните техники работят най-добре в различни ситуации - при това по различен начин за различните хора. Затова предполагам, че е трудно да се обобщи и да се даде категорично мнение.

Ако искаш дай някакъв конкретен пример за събитие, което се мъчиш да разтълкуваш и можем да поумуваме заедно.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.