Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема ох, [re: любoв]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано16.03.04 19:32



ако знаеш колко съм го търсила това - преди години са ми го пращали и на мене, но не го запазих май. Или поне не можах да го намеря. Като по поръчка просто го пускаш - страшно е.



Тема Re: Офф-топик [re: Heoнoвa лaмпa]  
Автор Altijd (Den Helder)
Публикувано16.03.04 20:24



Не съм го търсила в мрежата, но едва ли го има публикувано някъде...затова тези, на които им остава повече време за добрите стари хартиени книги, могат да прочетът очерка "Отпадъчни води" от Задочните репортажи на Георги Марков. Предварително извинение ако сте го чели, но това е толкова култово нещо, че...
пък ако не ме домързи, може и да го постна тук...

Тялото се превръща в огледало, огледалото става гроб


Тема Re: Офф-топик [re: Altijd]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано16.03.04 22:43



веднага потърсих из интернет - точно това не успях да намеря, но се натъкнах на друг шедьовър: увода на Задочните репортажи на Георги Марков на латиница!!!

ето го тук:



...признавам, че такова нещо не бях виждала... Сигурно съм леко пристрастна, заради принципната ми враждебност към латиницата - и вероятно затова така се впечатлявам...

Иначе ти благодаря за препоръката - ако го намеря някъде цялото и на кирилица, ще го прочета непременно.



Тема Re: ох, [re: Rama]  
Автор любoв (scorpio fan)
Публикувано17.03.04 12:20





"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема искам да ви покажа [re: Heoнoвa лaмпa]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано19.03.04 23:33



една невероятна снимка...
Просто ме омагьоса....





Тема Re: Офф-топик [re: Heoнoвa лaмпa]  
Автор Джeми (...плувайки...)
Публикувано21.03.04 22:52



Семеен диалог... обяснявам на сестра ми какво съм правила през деня.

тя: И с какво се размотава през целия ден?
аз: Ами.. ъъъ... 3 чАса сменях контакта за лампата в банята...
тя: Браво на теб! Герой...
аз: Ама не те ли притесняват тебе тези 3 чАса?
тя: Ами, не - значи, сетила си се да отвъртиш бушона още през първите минути на начинанието...



Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Курабийки [re: Heoнoвa лaмпa]  
Автор Гaлakтичecka шмaтka (Rama)
Публикувано21.03.04 23:07



Рецепта за курабийки, писана от гръцки студент.
Текстът е напълно автентичен - така, както са ми го пратили.

* * * * * * * *

КУРАБИЕС

1 кило масло
1/2 кило брашно
4 ванилия
1/2 кило бадеми
1 чаша конияк (от на виното)
1 лъжица сода (от супата)
1 жълтък от яца
1/2 чаша прашинка захар на прах (от кафето)

ПОДГОТОВКА

Пържем (печем) бадемите и, след това, ние изтриваме печените бадеми в мелницата. Чукаме маслото за половин час – стреляме прашинката захар, ванилия, жълтък от яца. После, в конияк, ние стреляме содата и смесваме това. Още, ние стреляме содата с конияк в (масло, прашинка захар, ванилия и жълтък от яца). Накрая, ние стреляме бадемите и след малко, брашното – маята трябва да бъде мека, за да не залепва на ръката. Ние оформяме "курабиес" на сферична форма и ние печем "курабиес" в 2000С дотам че те ги ще имат цвят. След това, когато "курабиес" ще бъдат горещи, ние посипваме "курабиес" с прашинката захар.

- Добър успех -




Тема Re: Офф-топик [re: Heoнoвa лaмпa]  
Автор Джeми (...jorgovani...)
Публикувано22.03.04 00:36



От клуб Любов - много ме забавляваха!


1. Тема Петъчно за жените...
Автор eM™ (professional)
Публикувано 19.03.04 14:46

HARD-DISK Жена:
Запомня всичко ЗАВИНАГИ

RAM Жена:
Забравя всичко свързано с теб, както и теб самия в момента, в който я "изключиш"

WINDOWS Жена:
Всички знаят, че не може да направи нищо както трябва, но не може да живееш без нея

EXCEL Жена:
Казват, че може да прави много неща, но обикновено я използваш за основните си нужди

SCREENSAVER Жена:
Не е полезна с нищо, но поне е забавна

INTERNET Жена:
Трудна за достъп.

SERVER Жена:
Винаги е заета, когато имаш нужда от нея

MULTIMEDIA Жена:
Прави ужасните неща да изглеждат красиво

CD-ROM Жена:
Винаги е от бърза по-бърза

E-MAIL Жена:
От всеки 10 неща, които казва, 8 от тях са безсмислени

VIRUS Жена:
Позната още като СЪПРУГА; Когато не я очакваш, идва; инсталира се и използва всички твои ресурси. Ако се опиташ да я деинсталираш, губиш нещо, ако не я деинсталираш, ще изгубиш всичко



Винаги има още един вирус!


2. Тема Re: Петъчно за жените... [re: eM™]
Автор Biss ()
Публикувано 19.03.04 16:19


Писмо на една недоволна съпруга до производител на софтуер

"Миналата година ъпгрейдвах програмата "Интимен приятел 4.2" на "Съпруг 2.1" и забелязах, че новата
програма прави неочаквани промени в някои от модулите. Като за начало започна да ограничава достъпа ми
до файлове като "цветя 3.6" и "бонбони 11.8", като нямаше проблеми с тях при "Интимен приятел 4.2". Освен
това "Съпруг 2.1" напълно изтри програмата "Романтика 9.9", но в замяна на това инсталира "Мач 3.0".
"Разговори 8.4" вече не работи, а "Чистене 5.3" напълно съсипа системата.
Подпис: Недоволна Съпруга

Отговор:

Драга Недоволна Съпруга,
Най-напред трябва да ви информирам, че "Интимен приятел 4.2" е програма за забавления, а "Съпруг 2.1" е
операционна система.
Опитайте да въведете командата "С":А МИСЛЕХ, ЧЕ МЕ ОБИЧАШ\" и инсталирайте "сълзи 7.7". Това
автоматично ще задейства "цветя 3.6" и "бонбони 11.8".
НЕ инсталирайте "тъща 3.3" и НЕ преинсталирайте "Интимен приятел 4.2". Това ще съсипе "съпруг 2.1" и той
няма да може да действа така добре.
Като цяло "съпруг 2.1" е добра програма, но ви препоръчвам да добавяте файлове "вкусна храна 5.1" и "хубаво
тяло 7.8"





3. Тема Петъчно за мъжете...
Автор eM™ (professional)
Публикувано 19.03.04 14:48


Мъжете са като... Плочки за пода - ако ги поставиш (да легнат) правилно първия път, можеш да се разхождаш върху тях с години.

Мъжете са като... Банкова сметка - без много пари не събират много интерес.

Мъжете са като... Миксер - трябва ти, но не си съвсем сигурна защо.

Мъжете са като... Шоколад - сладък, приятен и обикновено се лепят право за задните ти части.

Мъжете са като... Кафе - най-хубавите са богати (на вкус), топли и могат да те държат будна цяла нощ.

Мъжете са като... Рекламите - не можеш да вярваш на нито една дума, която казват.

Мъжете са като... Компютрите - трудни за разбиране и никога нямат достатъчно памет.

Мъжете са като... Хладилна чанта - зареди ги с с бира и можеш да ги заведеш където и да е.

Мъжете са като... Копирни машини - трябват ти за размножаване, и май това е всичко.

Мъжете са като... Държавни ценни книжа - трябва им дълго време да стигнат до състояние на зрелост.

Мъжете са като... Място за паркинг - хубавите вече са заети, а тези, които са останали са или (за) инвалиди или са прекалено малки.

Мъжете са като... Пуканки - удовлетворяват те, но само за малко.

Мъжете са като... Снежна буря - никога не знаеш кога ще дойде, колко сантиментра ще е и колко време ще продължи (издържи).

Мъжете са като... Банан - колкото по-стар става, толкова по-малко твърд е.

Мъжете са като... Новородено - сладко в началото, но след това ти омръзва да оправяш след него



Винаги има още един вирус!





Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Офф-топик [re: Heoнoвa лaмпa]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано24.03.04 19:34









Если Фортуна повернется к Вам спиной, то можно делать у нее за спиной все что угодно.

Тема Re: Офф-топик [re: ET]  
Автор Диaнa (Зодия Бири)
Публикувано25.03.04 05:33



Мe too, have got a one-way ticket to the blues.

Won't you come into my room, I wanna show you all my wares...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.