Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Астро борсанови  
Автор BoдoБлeйka (Rama)
Публикувано19.02.04 23:49



Помислих си, че е хубаво да има тема от типа "търся-предлагам".
Понеже е възможно някой да има нещо, което не му трябва, но пък друг търси. Та ви предлагам тук да обменяме подобно инфо, така че (дай боже) да сме си взаимно полезни.

Аз например се оказа, че имам Астрология на взаимоотношенията - синастрия на Подводни в два екземляра. Така и не разбрах защо - вярно, че съм заплес, но наистина нямам представа откъде се е взел вторият.
Та имам един излишен и ако някой проявява интерес, мога да му я подаря тази книга.


Имам също и много астрологичен софтуер - ако някой има нужда от някоя програма и я имам, мога да му я запиша на диск.



Тема Re: Астро борсанови [re: BoдoБлeйka]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.02.04 09:41



здравей
аз проявявам интерес към книгата и то голям
ще погледна какво имам като книги
има доста неща които ми се повтарят



Тема Re: Астро борсанови [re: PYTHON]  
Автор BoдoБлeйka (Rama)
Публикувано20.02.04 10:26



Ок, имаш я книгата.

А на теб щом ти се повтарят книги, ако искаш обяви ги тук - може да зарадваш някого…



Тема Re: Търсянови [re: BoдoБлeйka]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано20.02.04 13:42



Търся да си закупя при добър шанс "Кармична астрология том II" на Мартин Шулман.
За съжаление не разполагам с повтарящи се книги...
В краен случай разрешение на някои издирвания може да стане и ксероксът - имам едно място в центъра, където снимат за 4 ст. на страница...

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Търсянови [re: Beatrice]  
Автор BoдoБлeйka (Rama)
Публикувано20.02.04 13:47



Ако се окаже, че никой я няма, ще ти дам моята да си я снимаш.



Тема Шулман ...нови [re: Beatrice]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.02.04 13:57



готова съм да ти подаря каквото имам от шулман на български - просто защото не изпитвам нужда да го имам в библиотеката си - неговата кармичната астрология съм я паркирала в библиотеката на майка ми, че да не и се ядосвам, така че при първа възможност, ще я получиш ...



Тема Търся ...нови [re: BoдoБлeйka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.02.04 14:15



втората книга /!/ следваща "Основите на древната астрологическа традиция в светлината на съвременните изследвания" /Джьотиша Кундли Кханд/ на Чандра Лал Сингх!

Първата книга е издадена от издателство Аратрон 1996, за втората се споменава само, не ми е известно дали е излязла въобще - но тъй като е превод от руски /!/, предполагам, че има повече пътища да я открия - някой да я е срещал някъде? Съдържанието и по идея са източни материали на тема неподвижни звезди, луннен зодиак, отделни градуси на зодиака и съвпади на владетели ...



Тема Re: Шулман ...нови [re: smaragd]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано20.02.04 14:18



Ехехе, благодаря ти, Smaragd!
Все пак имам желание да я прочета.

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Търсянови [re: Beatrice]  
Автор DTMF (шпионин;))
Публикувано21.02.04 01:37



тук има 3-те тома на Шулман,само дето са на руски))

http://zet.astrologer.ru/Txt/itext.html



Тема Re: Търся ...нови [re: smaragd]  
Автор лyннa фaзa (невидима)
Публикувано21.02.04 20:45



Смарагд,
търся същата книга от години ; както и книгата
"Специалният начин за тълкуване на хороскопа" от Валдемар Безиссар - това е другият псевдоним на Чандра Лал Сингх ; излязла през 1993 г. от Аратрон ; тези последни факти ме навяват на мисълта, че става въпрос за една и съща книга.
Ето един линк за ведическа астрология - Джьотиш
http://tony.donetsk.ua/_jyotish/

Ако някой разполага с горната книга ще му бъда много благодарна на едно ксерокопие (като в замяна бих могла да ксерокопирам първата книга - "Основите на древната астрологическа традиция в в светлината на съвременните изследвания"- уверявам ви че е най-добрия наръчник по астрология излизал в бг )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.