Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор geminiled (южен вятър)
Публикувано15.01.04 22:03



Хъм... не мисля, че е лична формула.
Според мен, едно качествено влюбване просто изтребва всичко в главата на човека - без изключения. Значи - и астрологията.
Там, където имам лично емоционално отношение към някого, не мога да запазя безпристрастие... което, пак според мен, е абсолютно задължително, за да "виждаш" в картата му.
Защото, ако някой ми каже, че го прави - няма да повярвам.
Човек, занимаващ се сериозно с астрология, не би допуснал знанията да му влияят на отношенията. Би търсил обяснения на неразбираемите за него неща в другия - но след съответния повод, а не предварително - като "присъда".

А и напълно сериозно си мисля, че астрологията - като един специфичен символ на многообразието и нюансите - само спомага за развиване на толерантността и чувствителността към различията. Който не може да разбере това, миии... по-добре да си потърси друго занимание...

Аз казах! Хау!!!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Ми, да запалим, предлагам!нови [re: Mapи]  
Автор geminiled (южен вятър)
Публикувано15.01.04 22:07



Хехехех...

Да не си "колежка"?!? По цигари и запалка, де...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: smaragd]  
Автор Eдин тaм (кой?)
Публикувано15.01.04 22:07



А двама съпрузи (партньори) как подлежат на развитие?... Успоредно и дотогава, докато един друг си научат в подробности основните стереотипи на поведение, начините на мислене - и "кътните зъби", както се казва. И тогава, тогава единият, а може и двамата едновременно почти неусетно започват да търсят изненади, а оттук - и освежаващи емоции (приятни, разбира се) вън от брака (връзката)... Едно толкова познато и тъй често срещано явление! Е - има тук изключения, разбира се в случаите, когато "ресурсите" и на двамата са почти необятни, та има много какво да си разработват и развиват... и непрекъснато да "вадят от торбите" приятните изненади ... И когато техните контакти са на едно най-високо... и необятно ниво...



Тема Re: Ми, да запалим, предлагам!нови [re: geminiled]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано15.01.04 23:05



Да си призная или не...това в въпросът.

Отмъщението е ястие, което се сервира студено


Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор Kaily (звън на камбана)
Публикувано16.01.04 00:22



..."ресурсите" и на двамата са почти необятни, та има много какво да си разработват и развиват... и непрекъснато да "вадят от торбите" приятните изненади ... И когато техните контакти са на едно най-високо... и необятно ниво...

За това говоря, за потенциала. С едно уточнение-че изненадите не са винаги само приятни, просто е невъзможно.

Не питай за кого бие камбаната. Тя винаги бие за теб.


Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Kaily]  
Автор Eдин тaм (кой?)
Публикувано16.01.04 00:56



"Ти знаеш ли какво правиш? Смъкваш и профанираш живите и непрекъснато течащи енергии на ниво умствено разбиране и после ти става безинтересно. "

Тук не става дума за мене, Кали. Ослушай се и ще разбереш. Аз говоря по принцип и той много повече касае някои други, така бодро и самоубийствено запътили се да обясняват, да обясняват, непрекъснато да обясняват Необяснимото. Същото, за което имаме сетива само в кратките мигове на върховен екстаз и вдъхновение. И за което ти и мадам Едуарда ме подсетихте така образно. Но за да я има алхимията на екстаза, освен Небе, е нужна и Земя... и пространство помежду им, което да обитават влюбените. Освен Високото е нужно и Дълбокото. И аз само споменах за второто... и за неговите потайности... и неизменни закони.



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано16.01.04 01:17



Ако ти кажа, защо те обичам..ще престана да те обичам.
Когато обичаш, преставаш да мислиш. Голяма работа, че опозиция на Слънце-Луна. Много важно, че Плутон е наранен и транзитен Уран незнам си какво си. Ако има Любов, човек живее за нея. Угасне ли, започва да си задава въпроси. Астролога показва психологическата страна на индивида, обаче къде по лесно е вместо да работиш над себе си, да ти каже някоя врачка....Утре ще го срешнеш. Без да си мръднеш и малкото пръсче. Ей, така от небето.

Ако трябва и цигари ще пропушиш само и само, там на края на гората да дойде...И много важно ...там някакви си карти. Тогава кой ли мисли за това.
А и приятелството е нещо което се гради, полива, храни. Ако си мислиш, че някой просто ти е даден и си го имаш може да го загубиш.
ЗА да потрепериш на едно подсъзнанелно ниво, трябва да имаш очи да видиш, уши да чуеш и ръце да прегърнеш.
Другото е просто празни думи. Невероятната обмяна на енергия, това е магията Любов


Не ти е приятел този, който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш


Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор Phryne (непозната)
Публикувано16.01.04 07:08



Никой не е толкова монолитен и едноизмерен.
Така че - не унивай.
Винаги ще има още много за разгадаване.



Бъдете яки! (За да има кой да ми пренесе гардероба. ;)))

Редактирано от Phryne на 16.01.04 07:09.



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано16.01.04 11:07



според мен сам си си отговорил - че зависи от взаимоотношенията и от това кой какво инвестира в тях - вложените ресурси.

има една теория, че взаимоотношенията между хората и партньорството са само методи на индивидиулното развитие, най-доброто огледало за собствените недостатъци е партньорът, тоест съпрузите се развиват не успоредно, а чрез взаимоотношенията си. любовта била само магията и лепилото, което държи човекът по пътя на развитието, но е ясно, че човек може и да се откаже от любовта, да я убие, но може и да я храни, защитава и пази. обяснимо е и какво отношения има към собственото развитие човек, който не иска да обича ...

според мен в ръцете на партньорите е доколко те ще използват срещата и взаимоотношенията си за да продължат по пътя си или дали просто ще се облегнат и ще имат винаги друг до себе си, който да обвиняват, че е виновен за всичко, включително и за провала на собственият живот.

има една книга "всеки получава партньора, който си заслужава", която разбира се е от психилогическият ъгъл и където в голяма степен се потвърждава, че любовта е магията, която ни обвързва с партньори, които са нужни за нашето развитие, а не с такива, които искаме или си подхождаме, тоест цялата синастрия се използва само за анализ на взаимоотношенията и за нищо повече ... в нашата култура не е в нейн обсег да решава кой с кого и въобще астрологията не е инструмент, с който да се взимат решения в любовен план, в това съм напълно съгласна с теб ... че мястото и не е там, защото още никой не се е издигнал до онова ниво на обективност, в което да не е пристрастен към любовта.



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: geminiled]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано16.01.04 11:26



джеми, направо ме изкушаваш да пропуша ... запалка имам, сега остава и цигари да си купя

обичам те!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.