Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: DTMF]  
Автор Eдин тaм (кой?)
Публикувано15.01.04 14:14



Да но това би означавало, че мразиш това което правиш... или ще правиш?!
А то е равнозначно... на себеподлагане на самоунищожение.



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор smaragd (потънал в помия)
Публикувано15.01.04 14:30



това е всичко при положение, че смяташ, че човекът е един и същ во веки веков, а той и неговият психопортрет подлежат на развитие, тоест има динамика.

това, което важи не само за астролози, но и за всички хора е че ги привлича това, което сами нямат в себе си, и в процеса на интеграция на всичко ново, се променя и развива собствената личност.

трагедията на астролога от моя лична гледна точка е в това, че търси автентичното в човека и не се задоволява с маски, пози и театърни постановки, но колко са хората, които са намерили себе си и са силни достатъчно за да вярват в себе си дотолкова, че да нямат нужда пред партньора си да се крият зад маски?

но за всеки влак си има пътници, за всяка тенджера похлупак ... привличането и любовта за мен започват тогава, когато имам насреща си автентичен човек, а не по пътя на сваляне на маските ...





Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: geminiled]  
Автор Eдин тaм (кой?)
Публикувано15.01.04 14:31



Е - тогава ти трябва да си открила своя, лична формула тук. Хем вълкът да е сит, хем агнето да е цяло.



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор мaдaм Eдyapдa (.)
Публикувано15.01.04 14:40



"Няма човек, който да има власт над духа, та да задържи духа, Нито да има власт над деня на смъртта"
"Тогава видях всичкото Божие дело, Че човек не може да издири делото, което става под слънцето; Понеже колкото и да се труди човек да го търси, Пак няма да го намери; Па дори ако и мъдрият да рече да го познае, Не ще може да го намери"



Еклeсиаст

Редактирано от мaдaм Eдyapдa на 15.01.04 14:46.



Тема Re: Ми, да запалим, предлагам!нови [re: geminiled]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано15.01.04 15:02



Ахъм,ба6 това....За цигарите и запалката говорех де....

Отмъщението е ястие, което се сервира студено


Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор DTMF (знам ли:))
Публикувано15.01.04 18:21



Има си начин-просто не задълбаваш в картите на любимите хора и готово,ама е трудно да го направиш май ,а?))

Пък и аз съм си начинаещ все още

Има и други начини-повечко алкохол и си приспиваш меркурия да не мислиш



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор Kaily (звън на камбана)
Публикувано15.01.04 19:09



Мадам Едуарда ти е отговорила с думи на Еклесиаст.
Никой не може да познае духа, нито дори астрологът. вервай ми.
Астрологията е наука за човеците, не за духа. Ако зад човека стои силен дух, никаква астрология не може да го познае-никога.
А дори и да каже-щото понеже Плутон бил еди си къде с еди си какво и това значело силен дух. Това пак не е Опознаване на духа, това само значи-Аз, мое величество астрологията, съм дотук. По-нататък си трошете главите сами.

Ти знаеш ли какво правиш? Смъкваш и профанираш живите и непрекъснато течащи енергии на ниво умствено разбиране и после ти става безинтересно. Защото продължаваш с ум. Умът прави моментална снимка и естествено енергиите на нея са застинали и мъртви.
Смарагд навремето ми каза нещо, което запомних-Няма нужда да късаш цветето и да го показваш като доказателство, че някога е било живо.
Е, астрологията дори не къса цветето, тя го снима и после гледа снимката, и вика-ама то мъртво, бе!
Просто спри да гледаш снимката...

Не питай за кого бие камбаната. Тя винаги бие за теб.


Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: Eдин тaм]  
Автор zmienosec (smahnat)
Публикувано15.01.04 21:23



aaaaaa, tuk ne e suvsem taka
no shtom tova e glednata ti to4ka...




Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: smaragd]  
Автор zmienosec (smahnat)
Публикувано15.01.04 21:27



imenno



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА НА АСТРОЛОГАнови [re: smaragd]  
Автор geminiled (южен вятър)
Публикувано15.01.04 21:45



трагедията на астролога от моя лична гледна точка е в това, че търси автентичното в човека и не се задоволява с маски, пози и театърни постановки...

Анджък, де! Точно затова си трябват запалката и цигарите! Докато копаеш в някого, за да стигнеш до "златото" - ми, много време минава... ако не пушиш - откачаш!
А най-добре е и двамата да пушите... хъм... за компания...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.