Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пояснение  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано14.01.04 12:33



Понеже се оказа, че мнозина вярват, че стоя в дъното на всички случващи се злини и разрушения, искам само да уточня, че нямам нищо общо с преместените теми…

Аз самата нямах представа, че всъщност имаме модератор и съм не по-малко втрещена и възмутена от тези, които също не са знаели…

За всички останали беди поемам отговорността.
Но с това наистина нямам нищо общо.

Извинявам се специално на Анима и на СИВИРЪС СНЕЙП - защото независимо дали това, което са писали ми харесва или не, смятам, че те - както и всеки друг - са напълно в правото си да пишат тук. И смятам местенето на темите им за грубо нарушение на клубната политика, каквато вярвах, че имаме.

Мисля, че един клуб или има модератор - който е официално избран и назначен по съответния ред… Или няма модератор - както си мислех, че е при нас - и съответно си поемаме и понасяме последствията за всичко, което сме натворили. И отговорността. Защото в случая местенето на тези теми прилича като да преместиш и скриеш труповете от едно опустошено бойно поле. От което полето не престава да бъде опустошено, нито труповете престават да бъдат трупове. Нито пък душите ни ще престанат да бъдат опустошени… Поне моята…

Не знам, не разбирам…. какво стана всъщност..?
Наистина не знам…

Нищо не знам…



Тема Re: Пояснениенови [re: Rama]  
Автор smaragd (потънал в помия)
Публикувано14.01.04 12:59



подписвам се под всяка твоя дума! не знаех, че този клуб има модератор! не смятам, че като изчезнат темите от погледа, ще изчезнат и ямите, които се издълбаха на чужд гръб - всеки да си носи отговорността и последствията за това, което е написал!



Тема КАКъВ модератор...?!нови [re: Rama]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Котка)
Публикувано14.01.04 15:16



*Коте се втрещява на място и зяпва недоумяващо в монитора...?!
Хм... дир-ът си има хакер, но откога този хакер се интересува от астрология... или само от скандали?!

This is why the lady is a PUNK!


Тема Re: Пояснениенови [re: Rama]  
Автор geminiled (южен вятър)
Публикувано14.01.04 16:08



Модератор няма - това със сигурност.
Всеки е в състояние, ако има време и ентусиазъм, да изпопремести всички теми в клуба. Темите просто са отишли на последната страница - за да не се виждат. Нищо повече. Нищо не липсва.

Впрочем, снощи "хванах" местенето на темите. Просто някой се е позабавлявал. Или пък е решил, че - край на караниците.
Но

КЛУБЪТ НЯМА МОДЕРАТОР!

Надявам се...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Пояснениенови [re: Rama]  
Автор Day ()
Публикувано14.01.04 16:25



Ееее..честит ви модератор
Обаче аз му знам и имейлаааа
Ако има някакви оплаквания, пишете на



Уф, издадох лично инфо



Тема Re: Пояснениенови [re: Rama]  
Автор DTMF (знам ли:))
Публикувано14.01.04 17:37



има я,още преди седмици казах че изчезват теми)



Тема сера-творение!нови [re: Rama]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано14.01.04 20:28



на по-голям бълвоч не бях попадала(от векове)
и
то
скалъпен от ...утрепки
Rama!
не ме карай да те презирам
като придатък...намерил естествен вакум!



Тема Извинявай,нови [re: NUT]  
Автор geminiled (южен вятър)
Публикувано14.01.04 21:00



но нещо не разбрах:
кое точно е "бълвоч"?
кое точно е "Утрепки"?
как точно е предизвикано презрението ти?
кое точно е "придатък"?
кое точно е "естествен вакУм"?

А, бе, какво ви става на всичките?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: сера-творение!нови [re: NUT]  
Автор DeProfundis (Отвъдна)
Публикувано15.01.04 09:27



А ти коя или може би какво си всъщност?
А ти от къде се пръкна като придатък непопаднал на място и време?

Засрами се и не ставай смешна с високопарното си "презрение" или по-скоро хилаво словоизлияние, което обслужва нечие невежество, но не и някакъв стремеж към истина.

De profundis clamavi ad Te, Domine!


Тема Рама, нека поне не бъдеме лицемерни.нови [re: Rama]  
Автор ДУXЪT HA CИBИPЪC CHEЙП (ДУХ...)
Публикувано19.01.04 03:58



Станалото-станало.Аз лично доста отдавна не воювам.Това съвсем не значи че не чета.Такива като мен ги наричат подводници :-)). Нека просто предновогодишните истории бъдат оставени да отпътуват в миналото и не трупайте нови лъжи защото поне аз лично знам добре цената която се плаща за лъжите.Да не си говорим глупости- ти не ме харесваш по определени причини които не съм и няма да коментирам но моля те не ме смятай за толкова тъп че да приема абсолютно всичко за чиста монета.
Смятам че ако тук настъпи мир ще бъде от полза не само за постоянните членове на това клубче но и за приходящите така че просто заровете секирата и замълчете.Ще бъде най-достойно.Ако смяташ че ти въртя номер (а ти си в правото си да го мислиш) направи си труда да попиташ Смарагд за психологическия профил който ми беше спретнала.Беше ужасяващо точен поне на 70%.
И моля те остави това не знам.Понякога наистина е по-удобно но затова сме човеци-за да научим.

За всички които прочетат това-моля ви дръжте СФАЙРА настрана от мен.Така или иначе едва ли ще посещавам това клубче но няма да се оставя един поръчков ник да прави каквото си иска.Ще ви напиша част от думите на един индиански вожд доколкото си ги спомням: Бих искал да намеря сили да потърся моите хора-колкото от тях са оцелели... сърцето ми е болно и изморено... аз никога повече няма да воювам.

витаещ из безбрежните пустини...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.