Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ДЕН ЗА ЯСНОВИДУВАНЕ...  
Автор ЯCHOBИДEЦ (ясен)
Публикувано01.01.04 21:11



ЧЕСТИТА И ЯСНА НОВА 2004 ГОДИНА, ДАМИ И ГОСПОДА АСТРОЛОЖКИ И АСТРОЛОЗИ!

Днес 1.01.2004 г. (Василица) е ден за ясновидуване на всички дето гледат към НЕБЕТО. Така че ако тук има объркани от броенето на звездите, нека се обадят! Ще им покажа най-ясния път.

И рече Бог: Да бъде Светлина! И биде Светлина... Ден Първи.


Тема Re: УХАнови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Kaily (изобилие)
Публикувано01.01.04 22:33



Пу съм първа!
Е, баш астроложка не съм...за астролог пък дума да не става.
Ама ако може като първа така да мина между капките.



Тема Re: УХАнови [re: Kaily]  
Автор ЯCHOBИДEЦ (ясен)
Публикувано01.01.04 23:03



Кайли, ти много звезди си броила. А уж не си баш-астроложка... А бе ти да не си ги броила отзад напред... ? Усещам нещо такова си направила май и затуй... си видяла и звезди посред бял ден. Да-а-а.... Нищо ти няма, шъ съ упрайш! Ти носиш, много носиш... на бой, на секс, на любов... така показва горе.

Сега ще ти кажа още нещо, трябва да го запомниш. Тез трите неща дето ти ги изредих, без първото, трябва да ги употребяваш не по два, а по три пъти на ден. И ето там горе показва много бързо шъ съ упрайш после. И ще излезеш на най-ясния път.

Кайли, като гледаш по-надалече ще започнеш да виждаш по-ноблизо и обратното. Така ще те изпълни най-хубавата яснота. Ще станеш бременна с яснота. Честито! Всичко туй... до три. Не го знам какво е туй три. Хайде със здраве!

И рече Бог: Да бъде Светлина! И биде Светлина... Ден Първи.


Тема Re: УХАнови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Kaily (изобилие)
Публикувано01.01.04 23:29



Хи хи.
Е как не си разтълкува ясновиждането? Туй три е онуй три, дето ми го каза три реда по-нагоре-дето на ден таковата...



Тема Re: УХАнови [re: Kaily]  
Автор ЯCHOBИДEЦ (ясен)
Публикувано01.01.04 23:42



Да точно така - на три... Трети ден, трета седмица, трети месец... Но работата е сериозна, Кайли. Няма да има мърдане насам-натам щом стане зацепването... Така се вижда там горе. Я да вида още веднъж... ха... какво е това там?... то иде отдалече Кайли... гледай го как иде, че то направо хвърчи... Скоро трябва да сънуваш сън. В него ще го видиш хвъркатото с всичките му подробности и атрибути... Така ти се дава.

И рече Бог: Да бъде Светлина! И биде Светлина... Ден Първи.


Тема Re: УХАнови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Kaily (изобилие)
Публикувано02.01.04 00:01



Да не е летяща чиния, бе? Да вземе да ме излупотеса, така както съм я зяпнала, та верно звезди посред сън да видя.



Тема Re: УХАнови [re: Kaily]  
Автор ЯCHOBИДEЦ (ясен)
Публикувано02.01.04 00:16



Кайли, определено не е чиния. Успокой се.
Но и на змей не прилича, ама не е и ангел небесен.
Какво друго хвърчи бе, Кайли?... То хвърчи и стърчи едновременно... Гледай, гледай!!!
То туй НЕЩО, обаче, ще те отнесе бе, Кайли. Ето грабва те и те отниса като куцо пиле домат. Ама и ти няма да се опъваш... никак даже. Тъй го виждам аз.

И рече Бог: Да бъде Светлина! И биде Светлина... Ден Първи.


Тема Re: УХАнови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор DEMENTOR (влудяващ)
Публикувано02.01.04 00:22



А БЕ ТИ ДА НЕ ЯСНОВИДИШ ЗА ХВЪРЧАЩ ***? ЗВЕЗДИЧКИТЕ СИ ГИ ПОПЪЛНИ САМ

ДЪЛГО ГЛАДУВАЛ.МНОГО... МНОГО ГЛАДЕН


Тема Re: УХАнови [re: DEMENTOR]  
Автор ЯCHOBИДEЦ (ясен)
Публикувано02.01.04 00:35



Не знам какво имащ предвид с три букви... аз като казах веднъж три, не винаги три-то е водещо. Всъщност аз ги ясновиждам нещата в символи... и верно че хвърчи и стърчи се римува, но... много моля не всичко дето се римува е символ.
Ти да не искаш сега и на тебе да ясновиждам?...

И рече Бог: Да бъде Светлина! И биде Светлина... Ден Първи.


Тема Re: УХА [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор DEMENTOR (влудяващ)
Публикувано02.01.04 00:48



НЕ БЛАГОДАРЯ... ТАЗИ ВЕЧЕР СЪМ КРОТЪК.СЕГА СЪМ ТУК САМО ЗА БЛАГОПОЖЕЛАНИЯ И НИКАКВИ ВОЙНИ ТАКА ЧЕ МОЛЯ ТЕ НЕ МИ ПИШИ НИЩО ОСТРО НА КОЕТО ДА БЪДА ПРИНУДЕН ДА ИЗВАДЯ СЕКИРА.
ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА.

ДЪЛГО ГЛАДУВАЛ.МНОГО... МНОГО ГЛАДЕН



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.