Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Decata- aspekti  
Автор Hяkoя Cи Hиkoя (познат)
Публикувано27.12.03 22:05



Molia vi kajete mi kak po horoskop se opredelia broia na decata.A tiahnata lipsa, mnogo me interesuva



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: Hяkoя Cи Hиkoя]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.12.03 13:22



вероятно много зависи от това, кои деца искаш да броиш? вече родени?бъдещи теоретически възможни? биологични? съдбовни? кармични? последните не е задължително да ги ражда една жена сама ... възможни бременности ли искаш да броиш? темата не е толкова проста, колкото изглежда май ... все още се надявам, че човек ако формулира правилно въпросите си, ще намира отговори ... по някои теми все още дъвча формулировката



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: smaragd]  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано29.12.03 13:32



Аз имам такъв въпрос , как се намират възможните бременности...и вероятноста от тях да се родят деца.Да акодецата могат да се броят искам да проверя колко ще ги имам.

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Decata- aspektiнови [re: !Блyдницa]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.12.03 14:09



представи си, че отиваш на лекар и го молиш да ти обясни как сама да си оперираш жлъчката, какво ли ще ти отговори?

единственият съвет, който аз бих ти дала е, вместо да си губиш времето с изчисления, защо не се хванеш и си ги родиш толкова, колкото ги искаш?



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: smaragd]  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано29.12.03 14:45



А ако не става дума за мен...искам да зная ..дали по звездите нещата могат да бъдат разчетени...нещата не са толкова прости ...мъж...лекар..материал...ако можеш да ми помогнеш...моля те кажи

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Decata- aspektiнови [re: smaragd]  
Автор apraksia ()
Публикувано29.12.03 15:15



съгласна съм с теб за изчисляването и правенето, но ако все пак решим да планираме дете (което на мен ми се струва съвсем нормално) какво би трябвало първо да гледаме - транзити в хороскопа на майката? какво се гледа в хороскопа на бащата? аз например имам квадратура уран-луна и винаги съм си мислила, че не би трябвало да планирам бебче в периоди, когато квадратурата е активна...



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: apraksia]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.12.03 16:30



много съжалявам, но ако трябва да изпиша всичко, което трябва да се погледне, няма да ми стигне една книга, а ще трябва да напиша цяла поредица ... а и не смятам, че съм намерила всички отговори на въпросите си, чак когато си родя децата тогава, когато съм ги изчислила, ще имам право да напиша книга, ок? на чужд гръб е винаги по-лесно

уран-луна много често се среща при бременности, които са станали случайно въпреки предпазни мерки, няма значение какъв е аспекта, но самият транзит не е показател за или против бременност, той само описва ситуацията - която много често е и просто, че биологичният часовник се обажда - при всички транзити към луната. не всяка ситуация, която изглежда като бременност, е бременност

в основата на планиране на бебче не стои да избереш най-лесният момент за майката, а този момент, в който майката и бащата могат максимално да предадат заложеният им генетичен материал, тоест периодите когато могат да предадат наследството си ... тоест кога родителите например според това, което им е заложено, имат най-голям шанс да предадат щафетата? оттам и мисловният процес и логиката е друга ... в центъра не стои егото на майката, а правото дадено от бога да дадеш живот, което значи да се "откажеш" от нещо и да го "дадеш" от себе си ...

съвсем сериозно препоръчвам на всеки да не се "оперира" сам, а да търси да го оперира хирург, който не е обвързан емоционално със ситуацията.



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: !Блyдницa]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.12.03 16:52



ако не става дума за теб, съвсем чистосърдечно ти препоръчвам да не се мешаш в чуждите работи, остави да си ги решава този, който носи отговорност за тях и по пътищата, които смята "правилни" за себе си. всеки намира помощ и нужна информация, когато трябва да я намери.



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: Hяkoя Cи Hиkoя]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано29.12.03 18:13



По 5-ти дом май .

зачеването може да е по4-ти или луна,в 5 е и възпитанието им,в 8-ми може да е раждането..или нещо такова



Тема Re: Decata- aspektiнови [re: smaragd]  
Автор apraksia ()
Публикувано30.12.03 02:17



В никакъв случай не бих се оперирала сама, по–скоро се възстановявам след дългогодишни операции на “опитен хирург’-за съжаление близък роднина, който леко бъркаше обективността с емоциите…
всъщност исках просто да ти благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.