Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 03.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ТИКВАТАнови [re: smaragd]  
Автор Kaily (коледа)
Публикувано27.12.03 19:33



Не е тайно мила, обаче аз не съм ексхибиционистка и някои неща предпочитам да премълчавам.
Още повече, че виждам, че не вярваш.
Чуден човек си, като те гледам на какво хващаш вяра и на какво не...



Тема Re: Стига бе...нови [re: мaдaм Eдyapдa]  
Автор Kaily (коледа)
Публикувано27.12.03 19:40



Не беше реплика към теб, наистина.
За мен любовта е повече жертвоготовност и по-малко борба с нокти и зъби. И от тая гледна точка разбирам репликата ти за бог. Борба има само за собственото его.



Тема Re: Стига бе...нови [re: Kaily]  
Автор мaдaм Eдyapдa (.)
Публикувано27.12.03 19:45



Да.



Тема Re: Ъъъъъъ?нови [re: Kaily]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано27.12.03 22:34



Прочела съм доста неща от Подводни, някои от тях на руски език. Но дали тази мисъл ще я каже той, или някой друг, няма особено значение за мен. Това, че е астролог, не означава, че е открил истината за позволеността, съзнанието и волята....които не зависят от нас.
Точно Подводни говори почти във всичките си книги за проработката на аспектите в нашите костелации и между хората и разглежда твърде много нива на взаимоотношения - за някои дори не подозирах, че може да бъдат определени като такива (нива). Въпреки целия негативизъм, който носи в себе, твърде типичен за руската астрологическа школа, той винаги говори и за другата страна на нашата същност и взаимовръзки, казано с други думи - за нашите възможности да отнесем даденостите от най-нисшето до най-висшето ниво на развитие.
Ние всички имаме емоции, защото сме човешки същества, и аз не го отричам. Аз говорех за онези емоции, които ни ограничават, тогава, когато са осъзнати като такива и пожелани да бъдат преодоляни. Волята е твърде голяма част от нас. Това е мое лично мнение, което, макар и да не съм Подводни, смея да приемам за истина. Виждала съм твърде много чудеса, които само волята е постигнала....в сравнение с които освобождаването от лимитиращите емоциите изглежда като упражнение за начинаещи...

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Нека аз...нови [re: Kaily]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.12.03 22:43



ще повторя пак ... търсиш отговори, които вече имаш ... много си чела, защо не можеш сама да си отговориш!?!! ако смяташ, че това е висикомерие от моя страна, моля ... имаш право да мислиш каквото си искаш!



Тема Re: ЗА ТИКВАТАнови [re: Kaily]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.12.03 22:51



на какво не вярвам, кайли?



Тема Re: ЗА ТИКВАТАнови [re: Kaily]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.12.03 22:55



благодаря, казано от човек, който не ме познава и въобще не разбира от това, което правя ... невероятно квалифицирано мнение, пак ще те попитам, от какви отговори имаш нужда, когато ти ги знаеш по добре от всички останали? след като успя и на мен диагноза да ми сложиш? от кого очакваш отговори?



Тема Re: ЗА ТИКВАТАнови [re: Kaily]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.12.03 23:05



добре, че знаеш каква е целта на астрологията по добре от всички астролози взети заедно ... желая ти успех в астрологическата кариера и в търсенето на твоите недостатъци, сигурна съм, че ще ги намериш и ще ги изкорениш во веки веков от този свят ... като ги изкорениш, ще си най-чистото ангелче на този свят и се надявам да си жива за да направиш нещо светно и от предимствата ти ...



Тема кратък коментарнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Rocky ()
Публикувано28.12.03 09:48



Първо,всички ние влагаме някакъв вид емоция в писането/мисля,4е ако питаш Ани,тя сигурно ще е по- наясно точно с този момент/Въпросът е тези емоции да не вземат превес над логичната аргументация в една дискусия.Нещо ,което за съжаление ти и Смарагд о4евидно не можете или не искате да разберете! Аз съм готов да водя диалог с вас,но из4истен от лични нападки и конкретно по темата.Примери няма да ти давам!
Второ,относно това 4е ме изкара полуграмотен филолог,мисля 4е вече обясних неведнъж,4е съм свикнал да пиша на латиница и цялостната преработка на текста ме изнервя..Накратко,нямам нерви да слагам навсякъде запетаи,а не че не знам къде са..Мисля ,4е ако се вгледаш в постингите на другите ще откриеш ,4е и те тук таме имат пропуски в това отношение...Замисли се защо този факт ти прави впечатление само при мен,а допреди да се появя не си обращала внимание на него.После,има разлика между добронамерена забележка и заяждане..Вярно е ,4е аз пръв започнах с дуализма,но не сам го написал с цел да се заяждам ,а просто да ти посоча грешката ,за да я избягваш в бъдеще...
Накратко,искам да кажа,4е не одобрявам маниера на писане на някои от вас в този клуб...Просто не мога да възприема тази форма на чисто заяждане и нападки вън от контекста на темите,поради което аз лично няма да комуникирам с всеки,който се придържа към нея!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Rocky на 28.12.03 09:52.</EM></FONT></P>

Редактирано от Rocky на 28.12.03 14:21.



Тема Re: кратък коментарнови [re: Rocky]  
Автор geminiled (южен вятър)
Публикувано28.12.03 11:26



Сега да не кажеш, че и аз се заяждам...
... ама запетайките от латиница на кирилица не се променят особено...

Ако ще помогне, пускам линкове на он-лайн конвертори:



и



Успех!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.