Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се манифестира склонност към изкуствата?нови [re: Medle]  
Автор Rama (психеделична)
Публикувано14.12.03 19:52



Колко е хубаво, че ти е уютно. Аз направо се разтопявам като я чуя тази дума - особено луната ми в Телец.

Съгласна съм с ДТМФ обаче - действително би трябвало да си хубавица с тази Венера на асцендента. И наистина е логично да си силно изкушена от изкуствата, а вероятно и надарена. Не съм имала време да ти разглеждам хороскопа подробно, но поне на пръв поглед така изглежда. Не само заради Венерата в 1-ви дом - имаш съвпад Луна-Юпитер в 5 дом в прекрасен секстил с Плутон в 3-ти. При това Луната ти е управител на асцендента, а Юпитер ти управлява 6 дом. Просто няма начин в теб да не дреме талантлив творец. А най-вероятно дори не дреме, ами си е напълно буден.



Тема Re: Как се манифестира склонност към изкуствата?нови [re: Kpacив yм]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано25.01.04 00:33



Разлиствам една Индийска астрология, писана от Евгений Колесов. Нямам представа мога ли да приложа неговата статистика за хората на изкуството към нашия тип хороскоп Едва ли е правилно, но ето Ви примерът му за художниците:
"Венера - Нептун - съвпад, секстил, тригон;
Слънце - Луна - секстил, тригон;
- Квадратурите между тези планети дават по-скоро графици, отколкото живописци.
Още съвпади или квадр. на Венера със Слънце, Луна и Меркурий могат да дадат приложни изкуства като: ръкоделие, кулинарство, фризьорство.
Различните съчетания на Нептун с Луна, Меркурий и др. планети /основно съвпадите/ могат да посочат работа в областта на илюзиите - кинематография, телевизия, театър, моделиерство. Аспектите между Нептун и Сатурн могат да дадат танци / балет /."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.